Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

minka051
26. jan 2010

radysek ja tolko liekov beriem tiež Mám Utrogestan, Estrahexal, Prednison a Anopyrin. Mám darované vajíčka tak je to nutné brať. Ja som ešte po ET neni ale idem vo štvrtok. Dúfam že všetko opadne dobre.

gabulik77
26. jan 2010

ahojky holky moc gratuluju k // 😀 😀 😀 to je super jen tak dál.
radysek: určo zavolej do CAR, udělala bych to hned, jak by se krev objevila a nedej se.
denis, lucko: nejste v tom samy, každou návštěvu na WC probíhá kontrola zda je vše OK a zda není nějaká kapka, je to fakt asi normální reakce🙂 jinak Lucko super fotka, tak já snad tedy nějakou přidám, ještě uvidím, pár si jich udělám a uvidím, zda bude něco k použití🙂

gabulik77
26. jan 2010

denis a moc děkuji za vysvětlení těch testů, fakt jsem v tom měla zmatek, v 10 tt mi nic nedělali, ještě jsem nechodila ke své dr., tak snad bude vše v poho.

denis19
27. jan 2010

dobré ránko!!!!

gabulik....já si myslím, že dnes je vše už tak dokonalé v zdr. , že kdyby neco nebylo OK už Ti volají a reší, tak Ti vemou krev ted a bude hotovo a hezky se odfoť......i vícekrát aklidne sii vyber...budu tu dnes na to čekat....a kdy to máš tu poradnu????
já odečítám dny na výsledek amnio a trpelive opet čekám..jako stále na tomto IVF...
zdravím lucko....tak vidíš, nejsme samé šiši i gabulik se stále kontroluje 😀

gabulik77
27. jan 2010

ahoj denis, já jdu k dr. 10.2. a rovnou i na krev, to se ty dozvis ty vysledky vid? Dnes snad tedy to foto pořídím🙂 počkám až přijde mnž. z práce aby mě cvaknul🙂

denis19
27. jan 2010

ahoj gabulik...tak to se teším na fotečku 😀 jo 10/02 já mám výsledky z amni a ty poradnu a krev...tak to je určite pohoda den. práve jsem fotila mandaly na rozproudení príjemné energie, chci jednu poslat i kamarádce, tak ať si muže aspoň pres foto vybrat 🙂
jak se ti dnes vede?

edvi
27. jan 2010

Krivko gratuluju!!

Tak u mě bohužel test dnes sněhobílý. ☹

krivka5
27. jan 2010

ahojte gabulik ,denis,
tak ako vidim ani po najdeni dvoch // nieje koniec s cakanim a pozorovanim...len aby nam to vyslo na jednicku az do porodu...ved vlastne ja to tehu este potvrdene ani nemam a uz sa vytesujem a pomaly uz aj mena vymyslame s mnž az sa bojim ze to zariekneme...ale isti to dalsi testik co som dnes kupila a urobim ho az v piatok..

denis19
27. jan 2010

krivka...plne ti rozumím....já od prvního pozitivního testu zarizovala detský pokoj a to jsem ješte ani na krvi nebyla 🙂 🙂 tak se hezky vytešujte, je to super pocit..... 😀

edvi......a kolik dní po et??????

krivka5
27. jan 2010

deni...ved uz sme to aj celej rodine vykecali...
edvi...ja som na siedmy den po ET mala len taku slabulinku a aj tak veeelmi potesila...

denis19
27. jan 2010

testy to jednoznačne dokazují a jsou centra,které testují jen takto holky!!!! takže pohodička 😀

edvi
27. jan 2010

Denis jsem 8dní po et, tak ještě malá šance je, ale moc tomu nevěřím. 😒

lusinkaj
27. jan 2010

edvi,chcem ta len upokojit jedna baba z konika si robila tiez test este v neskorsi den ako ty,a hcg jej ukazalo...
a terza je tehu..caka babätko...nevzdavaj sa...8 den po et je skoro robit test 🙂

denis19
27. jan 2010

edvi tak to je brzo...nemusíš mít tak rychlepracující hormony, dej tomu ješte tri dny

anubism
27. jan 2010

ahoj snažilky,taky čtu pořád vaše rozhovory,a ráda bych se přidala k vám.Jsem 8.den po ET,a nemám ssi o mých pocitech ským popovídat.TT si mám dělat 4.2.,a mám z toho hrůzu,první IVF nevyšlo ☹

denis19
28. jan 2010

dobré ránko!!!!
anubism...nevešhlavu....první nevyšlo,ale jdenou to výjde.....hele už jsi 9 de po ET...vydrž ješte dva a budeš doma očurávat testík a hned nám dáš vedet co a jak.....je nás tu víc, tak je veseleji jako to prožívat sama a to já jsem dosti stará kráva na to abzch se s vecma vyporádavala sama,ale koník mi ulehčil hlavne dlouhé dny čekání a hlídání vlastního tela....

gabulik...jdu omrknout ten album jestli tam je nejaké foto 😀

krivka5
28. jan 2010

bre ranko!
anubism...urcite ti to vyjde nebojkaj 😉 ja som po 7 dni uz aj testla a bola tam slabulinka ciarocka tak sa vytesujem ze to vyslo.som po 1IVF a uz 10 den po ET.treba verit 😉
bre ranko denis!ty uz mas vysledocky z toho vysetrenia?

denis19
28. jan 2010

krivka...nemám , ješte musím čekat 13 dní!!!!!! hruza,ale co nadelám.....už konečne budu vedet co to je kluk čiholka 😀 😀 co deláš další test?????

gabulik77
28. jan 2010

ahojky holky,
denis: fotka tam není, včera jsme to prubli a bylo to hrozný 😲 já jsem totiž hrozný nepřítel s foťákem a pak to tak dopadá 😝 snad uděláme druhý pokus 😝
anubism: držím moc palce ke skvělému výsledku a neboj mě to taky vyšlo na druhý pokus a to jsem fakt nedoufala, říkala jsem si, že když nevyšel při dnešnímu zdravotnictví ten první, tak je někde velký problém a na druhý jsem šla s tím, že máme sněhuláčky tak to prostě zkusíme, přece je tam nenecháme a celou dobu jsem tomu nevěřila a pak vyšlo to 🙂

l.u.c.i.e
28. jan 2010

Ahojky holčiny,

včera jsem vůbec neměla čas se dostat na net, tak to jdu teď napravit 🙂

Gabulík, tak to jsem ráda, že se tam v tom pozorování nejsme s Denis samy 🙂 Já taky nejsem moc fotogenická. Manžel mě ještě ani nevyfotil 🙂)) A když se fotím sama, tak výsledek jste viděly samy. Nemám tam zase hlavu. Snad ta příští bude lepší. A na tvou fotečku se již těšíme.

Edvi, ani já jsem 8 den po ET neměla pozitivní test. Je moc brzy. Vyčkej ještě nějaký ten den.

Anubism, vítám tě mezi náma. Denis má pravdu, nevěš hlavu po prvním nezdaru. Však ono se zadaří. 🙂

denis19
28. jan 2010

gabulik....výmluvy neberu..hezky foť a nebo pošli neco na konzultaci 🙂
lucie.....nejak te ten tvuj mnž zanedbává...ani te nefotí 🙂 🙂

l.u.c.i.e
28. jan 2010

Já vím, ale nebyl čas. Manžel teď dělá v práci přesčasy a předevčírem jsme byli u kamarádky se podívat na miminko po šestinedělí. Pětřík je tak krásnej. Už chci taky. Jsem zvědavá jak bude vypadat naše dítě 🙂 No a včera jsme byli na koncertu ABBY. Neboj, já ho k tomu donutím o víkendu. To bude doma 😀

krivka5
28. jan 2010

denis...tak stale cakas a cakas,aaale nech je to co chce len nech je o.k. 😉
no jasne dalsi testik zajtra rano,ked ta ciarka tak pomaly tmavne a mne nic neni...

gabulik77
28. jan 2010

denis už jsem se vyfotila, tak odpo to dá mnž. do PC a dám to do alba🙂) nemám tam sice hlavu jako Lucka, je to samo domo, ale alespoň neco🙂)) Mnž. se moc moc těší jak si mě bude postupně fotit, to bude doma Itálie🙂) jsem zvědavá kolik fotek nakonec udělá s mým přístupem k foťáku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale je fakt, že pak budu mít alespoň památku🙂

denis19
28. jan 2010

super gabulik....také myslím, že to bude super památka...vzhledem i k tomu, že já už víckrát tehuhu nebudu...mne na tu myšlenku navedla kamarádka a celkem mne tímnadchla.
luci tak na tebe se také teším.....

gabulik77
28. jan 2010

hele denis a do kolika vlastně pojišťovna přispívá na IVF? 36 nebo 39 let. Ale když má někdo sněhuláky tak na KET příspěvek poj. není né, protože teď jsem byla na KETu a schválení poj. neprobíhalo. Tak ten by mohl proběhnout i po 39. roku? Protože já KET samotný platila 7.000,-Kč tak si myslím (je to vlastně jen za přenos a katetr), že tam žádný příspěvek není.

l.u.c.i.e
28. jan 2010

Denis, vy chcete jen 1 miminko?

Gabulík, na foto se taky těším. 🙂 Určitě ti to bude slušet.

denis19
28. jan 2010

🙂 u nás to pojišťovna platí do 39. narozenin, tak to nestihnu ani kdybych se pos....... 😀 ,ale jsou tam dva snehuláčkové, to je pravda a ten KET je celkem pohoda jak finančne tak prípravou,ale to už budu moc stará, nechctela bych zase deti rok po sobe a jít na po po čtyricítce je už asi príliš...ikdyž človek míní a .....tak nejdu dávat konečné vyjádrení, nevím co mne napadne za rok, že ano 😀 😀 😀
dnes je to v práci celkem náročné a jsem tu až do peti...což mne desí jak to zvládnu a ješte od rána intenzivne sneží, tak to budu i auto celkem dobre dlouho odhrabovat 😀 😀 pokud ho tam najdu 😀 😀 😀

edvi
28. jan 2010

Lucie díky, já vím, nějaká malá naděje ještě je. Dnes jsem netestovala, počkám asi do víkendu a uvidí se. 😖

l.u.c.i.e
28. jan 2010

Denis, uvidíš. Třeba tě mateřství tak chytne, že nás ještě předběhneš. 😉 My bysme chtěli mezi dětma věkový rozdíl 3 roky, ale nikdy se nic nedá naplánovat. 🙂
Ať ti to v práci utíká. Páni až do 17hod být v práci. Neunavuje tě to? Hlavně, abys pak své auto našla. 🙂 U nás už naštěstí nesněží ani tolik nemrzne.

Edvi, uvidíš, že o víkendu na tebe juknou //. Musíš věřit. Budu držet palečky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre