Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
11. apr 2010

ahoj gabulik...co budete kupvat?

denis19
11. apr 2010

kupovat 🙂 🙂

gabulik77
11. apr 2010

no ani nic konkrétního, jen jedeme na čumendu🙂

denis19
11. apr 2010

super, to mám také ráda...my se vrátili z venku, strašne tam fouká, tak jdu doma vysávat 😀 😀

l.u.c.i.e
12. apr 2010

Dobré ránko, holky.

Jaký jste měly víkend? Já včera velmi flákací a samou návštěvu 🙂

denis19
12. apr 2010

Dobré ránko!
Že se i ukážeš Lucko 🙂 .ale hlavne, že byl flákací, to si musíme ješte ted užívat, u nás podobne jen bez návštev 🙂 🙂 🙂
Dnes se chystám do mesta...mám chuť si neco koupit, či na sebe, či do sebe či krém na tvár,ale nejakou radústku, od včera mám na to náladičku. V sobotu jsem si v TESCU zakoupila super riflové legíny, tak možná k nim nejaké prodloužené tričko...jupíííííí 🙂
Co plánuješ Ty?

l.u.c.i.e
12. apr 2010

Denis, u nás od včerejška nepřetržitě prší. Takže půjdu jen nakoupit, pak uvařím a budu čekat na manžílka. Původně jsme chtěli jít do města. Manžel potřebuje nové boty. Tak uvidíme, zda přestane pršet.
Super, nové věci na sebe. Tak až příště budeš přidávat fotku bříška, tak se v novém oblečení nech vyfotit. To víš, jsem zvědavá ženská 😀

denis19
12. apr 2010

LUCKO......jasan, že se vyfotím v novinkách, už jsem nad tím premýšlela, že i ted se budu fotit časteji, ať potom vím jak rychle ke konci to bríško roste 🙂 Včera jsem s holkama co jsme spolu byly na IVF rozebíraly tému pribírání v tehuhu, to se s Tebou moc nedá, když nepribíráš 🙂 , ale ushodly jsme se, že jsem jako vorvaňky,ale nebudeme upadat do deprese, že to nejak zhubneme 😀 😀 😀 😀 😀
U nás neprší,ale o víkendu foukal fest vítr,dnes je zataženo,ale zatím nekape, tak uvidíme 😉

l.u.c.i.e
12. apr 2010

Náhodou jsem po včerejšku přibrala půl kila 😀 Uvidíme ve středu v poradně kolik tam budu mít. Určitě musím přibrat aspoň váhu dítěte a plodová voda taky něco váží a tak... Když máš otoky, tak to nemůžeš tak brát. Vždyť těle zadržuješ jen vodu. Uvidíš po porodu, že všechno pak budeš mít dole.

denis19
12. apr 2010

Jasan Lucko, dyť já vše pribrala jen vodu...také se tím uklidňuji, dnes jsem už vpoho,ale včera mne chytala panika 😕 😕
Tak pul kila ríkáš, tak to je neco 😀 😀
také sjem zvedavá ve stredu na poradnu,hlavne na malou, včera byla moc klidná a to mi nedelá dobre 😲 A také už asi bud kompletní CD/DVD...jupíííí

l.u.c.i.e
12. apr 2010

Tak to se máš na co těšit. Včera jsem se s kamarádkou zrovna na DVD Matýska koukaly. Chtěla ho vidět. Je to jako večerníček 🙂
Koukám, že taky počítáš denně kopance. Jsem též nervozní, když je malej v klidu. Druhý den mě to ale vždy vynahradí...

sophiejane
12. apr 2010

ahoj holky, dobré ránko...tady leje a je zima 😒 denisko s váhou se netrap to půjde po porodu dolu raz dva, to tady vidím u holek co porodily, hned z porodnice měla o 10kg mín

denis19
12. apr 2010

Ahoj sophiejane.......to jsi mne uklidnila, takže ted jsem vlastne na stavu 0kg, hurááááááá 😀 Jak se máš? A už jsi v lepším klídku?

Lucko s tema pohybama je to asi normálka, jsem nervozní,když ji necítím a prý nejak od 32tt se máme více pozorovat co se týče pohybu, to mi ríkala kámoška co už má syna,že ji to narídil dr, více počítat pohyby....tak uvidíme co nám reknou ve stredu?

sophiejane
12. apr 2010

no nevím, snažím se, ale znáš to, ty začátky jsou těžké, tak se bojím, no, necítím se moc těhotně 😅 a kontrola až příští úterý, to je doba...bojím se, aby srdíčko pořád tlouklo!ne vážně denis s tou váhou to neřeš, navíc kojením to jde dolů svižně

l.u.c.i.e
12. apr 2010

Denis, taky jsemto slyšela od holek, že se pak mají počítat pohyby... Uvidíme co se dozvíme. Od kolikátého týdne se chodí do poradny po 14 dnech?

Sophi a ahoj. Neboj se, srdíčko tlouci bude. Máš úplně normální pocity jako jsme měly my na začátku těhu. Ten týden ti nakonec uteče. Uvidíš. 🙂

kacka81
12. apr 2010

Ahojky holky

denis tak já to z těma kilama měla jinak než jsem porodila tak jsem vážila 85 a když jsem šla z porodnice tak jsem měla 81 a to malá měla 2,65. Ale pak to šlo dolů úplně samo 😉
Jinak i já byla nervozní když jsem pohyby necítila, malá byla lenoch, ale i u mě v bříšku trpěla častou škytavkou takže jsem to cítila 😀

Jo a jinak stím dlouhým protokolem je to u nás jiný. Včera se mi ms rozjela, takže docela panika. Obvolala jsem co jsem mohla a pročetla jsem taky vše. A měla jsem strach že si odedneška mám pýchat injekce. Hned ráno jsem tam volala a řekli mi že je to v pořádku. Mám normálně odmenstruovat a v pátek přijít na ten ultrazvuk a tam mi rozepíše injekce. Ale ve většině příspěvků na netu a i to co jsi psala ty tak si od druhého dne ms pýchali, tak se miulevilo že jsme nic neprošvihli. Každý ten car to má asi jinak.

Jinak u nás je taky pěkná zima a prší včera tu i sněžilo no hnus už aby bylo teplo

denis19
12. apr 2010

Ahoj Kačka......tak to je zajímave s tím dlouhým protokolem,ale zase ty jsi mela ten sprej do nosa a to je asi zase neco jiného...novinka!!!!tak fajn, že jsi v rytmu a vše jde jako má!!!! A beru vás za slovo , váhu nereším.!!!!

Lucko, podle tehuhu knížky bychom na kontroly každé dva týdny mely chodit od 30tt, tak nevím jak to bude a od 34tt už jen do nemocnice na kontroly, uvidíme.

Sophie...klid, srcíčko bije,Ty jsi šťastná tehulka a nevyšiluj, stáči, že jsem vyšilovaly my!!!! 😀 😀 A máš pravdu,mne se to také zdála neskutečná dobamezi kontolami, teda i ted se mi to tak zdá 🙂

sophiejane
12. apr 2010

kaci já je taky určitě neměla 2.den ms ale řekli mi at od te dlouhodobe injekce co dela ten prechod prijdu za 14dní a pak se začalo, a že je jedno jestli mezitím odmenstruuju ale je lepší, když jo.

sophiejane
12. apr 2010

tak vidíš denisko, obavy máme každá, no...zvlášt po tom mém neveselém startu mám vítr

sophiejane
12. apr 2010

jinak dnes musím do práce říct řediteli že jsem tedy zatím dál doma, a snad budu pořád 😀 se mi tam nechce, ale je to slušnost, aby věděli, na čem jsem

denis19
12. apr 2010

sophie...tomu teda rozumím, tvuj start byl vskutku raketový,ale emočne!!!! Hlavne, že to dobre dopadlo!
A co dnes plánuješ Ty a Kačka??????

denis19
12. apr 2010

To je pravda a nejlepší je, kdyžjim oznámíš písemne,že jsi tehuhu, u nás na to ze zákona existuje i takové lajstro,kde je vše vypsáno a potom jsem v ochranné lhute,proti vyhození z práce.

l.u.c.i.e
12. apr 2010

Kačko, hlavní je, že jste nic neprošvihli a brzo vyfasuješ injekce. Já jsem dlouhý protokol neměla, takže bohužel neporadím.

Denis, jsem opravdu zvědavá na středu, jelikož jsem ve 29tt, tak uvidím kdy mi udělá velký UTZ a kdy pak půjdu znova na kontrolu. Taky jsem zvědavá na výsledek cukrovky.

sophiejane
12. apr 2010

jinak nevím, budu dělat segedínský guláš drahoušovi 🙂 až přijde z těžké roboty v bance 😀 a večer se k nám pozvali jeho rodiče, tak nevím, co na nás chystají, docela jsme se lekli 😀

sophiejane
12. apr 2010

no a jak je denisko doma, je to změna místo práce, vid?

l.u.c.i.e
12. apr 2010

Sophi, myslím si, že tě nechá doktor doma určitě do 12tt a pak stačí se s ním jen domluvit, že do práce nechceš a nechá tě marodit až do mateřský...

denis19
12. apr 2010

Sophie......celkem jsi mne pobavila...že "až přijde z těžké roboty v bance " kdyby to chudák četl 😀 😀 😀 a neboj možná vám navrhnou nejakou lukrativní nabídku na koupi kočárku či neco podobného 😉

lucko, no mne ho bude delat práve ted ve stredu a myslím,že Tobe ho také hned udelají...si myslím.....a vidíš, na tu glukozu jsemnejak zapomela!!!!

sophiejane
12. apr 2010

no asi jo, oni to po tom umělým dost neřeší, bere se to jako rizikové, a ten doktor pod kterého v CARu patřím je rozumný, ráda bych k němu chodila i dál, jen se nesmím trefit aby si vyměnil službu s tím bl..m 😀

sophiejane
12. apr 2010

no jo denisko znáš chlapy, oni ted dávají dohrromady nějaký náročný program, a pořád to nemůžou rozjet, on dělá totiž něco jako vytváření programů pro bankovní účetnictví...no a přichází zdrchán a já po něm chci aby mi vytřel a vyluxoval a vyžehlil, nepředstavitelnééé 😀 😀 😀 ted ráno chtěl jet 7:20 busem a nakonec nestíhal ani 7:45 tak vzal auto a celý navrčený jel autem 😀 😀

denis19
12. apr 2010

Sophie...Lucka má pravdu a na Tvém míste, jako profesním, bych se do práce ani nehrabala, není to v Tvém prípade sranda!!!Zustaň hezky doma, ten Tvuj manžílek z té banky nejaké penízky domu donese 😀 😀 😀 😀 😀 neboj se nic 😕
A doma? No je to zmena ,ale už jsem si zvykla na to být doma a už do práce nejdu, myslela jsem ,že ješte na pár dní pujdu,ale prdkám na to 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre