Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

gabulik77
12. apr 2010

denis k dr. jdu v pondělí takže, to už by je měla mít. Jinak zítra jdu na kontrolu na UZ ohledně té plodové vody, to je hrůza, to je každý týden nějaký doktor🙂

denis19
12. apr 2010

sophie...presne na ní jsem dnes také myslela.......,že jsem setu hezky opet všechny slezly a ona nikde......jak se darí se segedínem????

gabulik...jen si zvykejs mimčem to nebude jinak 🙂 🙂 🙂 jsem zvedavá na tu plodovku, také jí nemám nejvíc.....

sophiejane
12. apr 2010

holky a když je te plodovky min, tak dá se to nejak resit?

denis19
12. apr 2010

sophie...tak to já netuším......spíš si myslím, že ne! ale jsem zvedavá co se dozví gabulik i já u dr.

sophiejane
12. apr 2010

jsem slyšela, že to snad ovlivnuje i pití...že se má hodně pít...pijete holky? 😅

denis19
12. apr 2010

jo muže to prý ovplyvnit i pitný režim, neboť jak jsem byla na genetickém UTZ, tak mi dr rekl,že mám na jeho vkus málo plodovky ,ale prý jsemmožná dnes jen málo pila, mi rekl...tak z toho usuzuji, že ta úmera tam je a já piju 2litry vody denne.

gabulik77
12. apr 2010

taky Denis piju hodně vody, tak cca 3 litry za den, někdy kolem 2, tak uvidím zítra, dám hnedle info.....

sophiejane
12. apr 2010

no jo holky já taky se snažím pít pořád, ale to jde jedině doma, protože mě se chce pak pořád...už jsem si dnes říkala, jestli nemám nějakou infekci, semtam trpím na kvasinky a taky se mi takhle projevují, a v těhu je to možný, ale dělá to i to těhotenství, takže děs...jsem pořád na záchodě 😅

denis19
12. apr 2010

sophie...to časem prejde, to časté čúraní jako 🙂 já mám ted práve opačný problém a proto se zavodňuji, takže to není ani tak ani onak....jen vydržet 🙂 🙂 🙂

gabulik budu čekat na verdikt pana dr......u vás 🙂

gabulik77
12. apr 2010

Denis zeptám se tě, kdy se tak mimčo otáčí hlavičkou dolu? Mě mrňous pořád čutá dole, ale je fakt úplně jak v rozkroku 😖 je to někdy dost nepříjemný, jsou to takový dost tupý rány, tak si kolikrát říkám, kdy se otočí😒

l.u.c.i.e
13. apr 2010

Dobré ránko holky,

Gabulík, koukám, že jsi taky nervozní, když malej nekope. Hlavně, že se už ozval a vše ti řádně vynahradil 🙂 Mě zase nenechá v noci spát. Na dnešek jsem naspala sotva 5 hodin. Myslím, že odpadnu přes den, kdy spí... Koukám, že jsi i zvládla test na cukrovku. Fuuuj, to byl humus, co?
Jak se pozná, že má někdo málo plodové vody? Mě se nikdy o tom nezmínili. Pokud si vybavuju, tak se nikdy nemluvilo o plodové vodě. No, ale i přesto ti budu držet palečky, abys měla dostatek plodové vody. Jinak piju tolik, kolik potřebuju. Někdy mám neustále žížeň, že vypiju i přes 4 litry a někdy sotva 2 litry... Stejně chodím neustále čůrat 😀
Ohledně ještě kopání, tak jsem měla malého otočeného hlavičkou dolů od 24tt... Aspoň víme, že ty velikánské boule a takový tlak způsobilo otočení 🙂 Doktor říkal, že už by se otočit neměl.

Denis, copak máš dnes v plánu? Koukám, že včerejší nákupy nedopadly... Tak příště. Ani mi jsme nakonec nikde nebyli. pršelo, tak jsme byli doma zalezlí... No a dnešek není o nic lepší. Opět prší. Ach jo.

Sophi ahoj, čůrání je normální a trochu poleví až budeš ve II. trimestru. No a s tím lítáním na záchod z nám velmi dobře. Mám to od té doby, co jsem krvácela v 6tt do teď 🙂 Takže nejsi jediná. 😀

denis19
13. apr 2010

Dobré ránko!

Gabulik...jsem na tom stejne,stále mám pocit, že je malá otočená nožičkama dolu , neboť presne tam kde tebe i mne kope a je to nemilé,ale zároveň i milé, já ji mela otočenou príčne a myslím,že se to ani nezmenilo....uvidíme zítra na UTZ.
A stačí,když se otočí do 32tt, to nám ríkali na cvičení a pak se už prý fakt neotočí zpátky, nemá místo 😀 😀

Lucko...no u nás neprší,ale je pod mrakem a dnes jdu opet cournout mesto s kamarádkou, tak to snad budelepší......asi zlehka upadám do nejaké tehulkovské nechci ríci deprese,ale nečeho takového.....jsemnervozní, precitlivelá,nicmne neuspokojí ajak se vidíl jak rostu...tak šílím, pleť je o ničem a o vlasech ani nemluvím...tak toto vše mám dnes na plánu zmenit!!!!

Ahoj sophie.....

sophiejane
13. apr 2010

ahoj holky....denisko, co cvočíš🙂 jsi pěkná těhulka! sluší ti to...

denis19
13. apr 2010

jojo sophie dekuji,ale vystihla jsi to cvočím.......já se z teho asi picnu,jinak jsem štastná jako blecha,ale ta údrža je nejak náročná 😀 😀

jak se vede?

sophiejane
13. apr 2010

jdi ty údržbo 🙂 já jsem ok...ve čtvrtek jedeme do národního divadla s mou babičkou a skorotchyni na verdiho Aidu v italštině, tak se těším...doufám, že mi ještě budou šaty 😀

denis19
13. apr 2010

jé, to je krásný program!!!!! lehce závidím,možná toto by mne povzneslo na duchu, zrovinka jsem si včera ríkali s milovaným, že divadlo by bodlo!!!!!!! a ted se ke mne valí švagrová s neterinkou roční, tak mi bude veselo a odpoledne jsem si dohodla čajík s kámoškou, tak se to lepší 😀 😀

sophiejane
13. apr 2010

denisko nepodlehej depkám, navíc když jsou úúúplně zbytečné! 😉

l.u.c.i.e
13. apr 2010

Denis, páni, tobě už naskočil 31tt. Toto letí. Raduj se, za chvíli budeš máma. Žádné depky.

Sophi, já bych taky šla zase do divadla. Užijte si to.

denis19
13. apr 2010

Ahoj holky, takkde je kdo???

No co vám povím depka nedepka...tlačím čokošku 😀

gabulik77
13. apr 2010

ahojky holky
Denis buď v klidu, já mám každý den sušenky nebo čokošku. A včera po tom testu na cukr jsem měla takový sladký absťák, že jsem snědla dopoledne takového sladkého jako nikdy, až mi z toho bylo těžko 😒
Jinak dneska na UZ v pohodě, množství plodové vody v normě 🙂 tak super. Jinak to Lucko poznali na UZ, asi vidí kolik ji tam je. A ptala jsem se na polohu mimča a mám ho příčně přes břicho. Takže to kopání v rozkroku nevím, to bude asi ruka nebo co 🙂 🙂 😲

denis19
13. apr 2010

Gabulik.....tak jsem zvedavá jak teda dopadnu s polohou já...ale také tuším, že je príčne stále a co Ti rekli na tu polohu????
Jinak fajn, že je vše jak má být a máš i foto?

gabulik77
13. apr 2010

Denis foto nemám a jediné na co jsem se stihla zeptat bylo jakou polohu mimčo má, jinak nic. Byla jsem v nemocnici u Apolináře v Praze a tam to jede jak na běžícím páse, na otázky není vůbec čas, mají tam několik vyšetřovena a jede jedna za druhou. Takže žádná zdržovačka otázkama ☹ ☹ celý UTZ trval asi 5 minut a šla jsem. Ještě mám ve zprávě napsanou odhadnutou váhu mimča 651gr. a další rozměry jako hlavička bříško a tak, ale jinak nic nevím.

gabulik77
13. apr 2010

Denis poptám se u své dr., k té jdu až v pondělí, ale uvidíme co ty zítra.

denis19
13. apr 2010

No aspoň, že je to v porádku a vidíš, u nás užv ubec mimča nemerí, jako délka a váha, jen obvod hlavičky, trupu,končetin a bríška tuším......zítra ho opet dorazím požadavkem, ať mi malou premerí na déllku......to víš čekám , že bude basketbalistka, když já jsem o hlavu vetšíod kýblu 😀 😀 😀 😀

gabulik77
13. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 si mě zase rozesmála Denis, ale mě už taky délku neřikají, jen z těch hodnot hlavičky bříška, nohy a tak dělalí odhad váhy, tkže taky nevím jak je mimčo velký.......jsem zvědavá jestli ti malou zítra změří. Jinak já tak maximálně dosáhnu na květináč 😀

denis19
13. apr 2010

no a to ten kvetináč musí být na zemi,v mém prípade 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
hodila jsem sprchu a chlupatou údržbu a je to už vskutku namáhavé😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 skoro bych rekla ..hraničí to s bezpečností

gabulik77
13. apr 2010

no tak takovou údržbu jsem provedla v sobotu a funěla jsem jak lokomotiva 😀 😀 😀 😀 😀 a opravdu je to už nebezpečné, jsem pak docela koukala na ten sestřih 😀 😀 😀 😀 😀 a bude hůř 😀

denis19
13. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 jo to já také a dobre jsem se ted pobavila...mne tekla i krvička ☹ ale co nadeláme, fakt bude i hur!!!!!
nejlépe vzít asi mašinkou 😀 😀 😀 😀
co jinak deláš?

gabulik77
13. apr 2010

😀 😀 no nevím ta mašinka docela kouše, tak bacha 😀 😀 😀 😀 teď jsem se tu tak koukala na fotky všech a hlavně na Nikolku od Dadouse, je nádherná. To uteklo.... ale koukám, že u tebe je už 31tt ty jo to fakt letí, to už můžeš klído za 7-8 týdnů rodit, brrrr se toho začínám pěkně bát 😠

denis19
14. apr 2010

Dobré ránko!

gabulik ať Te nemrazí, stačí, že mrazí mne!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre