Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
4. jún 2010

To je správný přístup. Myslet pozitivně, i když vím, že to občas nejde a padne na tebe depka. To už k tomu patří. Ale věř, že jednou budeš moooc šťastná nastávající maminka. Vždycky se tu podařilo každé otěhotnět, i když některá to měla více komplikovanější. Kdyby tě cokoliv napadlo se zeptat, tak se ptej. I na sebemenší blbost, jo?

jitakl
4. jún 2010

Luci mám jen jednu fotku z UTZ a to jsou opravdu ještě dvě malé bublinky řeknu manželovi at je dá do PC a pak vám je ukáži... Jak jsi na tom ty???? Už se ti to blíží ke konci vid 🙂

Zuzko ahojík máš úplně normální pocity já když jsem čekala jak to dopadloí úplně jsem šílela také jsem nic necítila prsa mě bolely ale myslím si že to spíše bylo po předchozí stimulaci jelikož se mi ted už vše uklidnilo teda až na žaludek ten stále zlobí 🙂... Kde jsi byla na IVF?

viera6
4. jún 2010

Ahojte dievčatá

Deniska sa ma dobre a Karolinke sú už pres dve kila a je zdravá pomalí sa chystajú domov len presne nevedia kedy 😵

l.u.c.i.e
4. jún 2010

Jitakl, určitě ať manžel přidá fotečku. Ráda se na miminka podívám.
Jojo, konec už se mi blíží. Od včerejška mě bolí v kříži, ale není to nic hrozného. Teď čekám na nějaké ty výsledky krve a pak se uvidí co dál se mnou 🙂

Viera, moc děkujeme za zprávičku od Denisky. Jsem ráda, že už má malá přes 2 kila a snad je tedy brzo pustí domů. Pozdravuj jí od nás.
Koukám, že tobě už se porod taky blíží. Tak ti přeju hodně sil a přijatelné bolesti při porodu. Samozřejmě zdravé miminko. 😉

l.u.c.i.e
4. jún 2010

Na volné diskuzi, kam chodí Sophi, už mají zprávičky. Psal tam její muž.
Už má po zákroku (trochu se to posunulo, první sms "po" jsem obdržel až v 13:30), moc jí to bolí, hodně krvácí a je jí špatně po narkóze ☹
Snad se brzy po fyzické stránce uzdraví, i když vím, že na dušičce to bude bolet dlouho. Myslete na ní. 😔

viera6
4. jún 2010

@l.u.c.i.e ..........dakujem...ano blíži ako aj tebe 🙂 tiež ti prajem len to naj 😉
len dnes ma v poradni dr.moc nepotešil vyšli mi výsledky streptoccocusa pozitívne 😒

l.u.c.i.e
4. jún 2010

Mě taky ve středu v poradně nepotěšili. Našli mi nějakou mutaci krve a musí se to do porodu vyřešit. Teď čekám na výsledky, které budou v úterý a ve středu se uvidí co a jak. Je možné, že mi hrozí vyvolaný porod.
To tě pravděpodobně něco nasadí a bude to v pořádku. Uvidíš, že holčička bude zdravoučká a krásnoučká. Držím palečky.

viera6
4. jún 2010

@l.u.c.i.e .........mutácia krvi?tak to ti držim moc ,moc palce nech je všetko v poriadku.
no na teraz mi dal ako prevenciu čipky,ale pri porode mi vraj bude treba pichnut antibiotika aby sa mala nenakazila.

l.u.c.i.e
4. jún 2010

@viera6 .......... Moc děkuju. Prý je to vrozené. Moc tomu nerozumím. V úterý budu vědět více. Naštěstí to už nějak malého neohrozí, i když po narození mu udělají taky pár testů. Teď prý jde o mně. Měla jsem si po celou dobu těhotenství píchat nějaké injekce.
Věřím, že se malá nenakazí a jak čípky, tak i pak antibiotika zaberou. Vy obě budete v pořádku a těšit se ze sebe 🙂

denis19
5. jún 2010

ahoj holky tak se hlásím s karolínkou z domova!!!!!!

l.u.c.i.e
5. jún 2010

Ahooojky Denisko a Karolínko, vítáme vás 🙂
To je dobře, že už jste doma. Užívej si maminkovství a až budeš mít čas, přidej fotečku Karolínky. Jsme na ní moooc zvědavé 🙂 Jak se máte?

denis19
5. jún 2010

Máme se v podstate dobre, Karolínka je zlatá ,jen má nekdy záchvat zurivosti a plaču....a nevíme proč...ale snad se to upraví není to žádná katastrofa.......ale nekdy to človeka strašne mrzí...a také se nekdy špatne prdká, ale to patrí k tomu......jinak pohodička a pribíráme na váze.....

sophiejane
5. jún 2010

ahoj holky, ta k se hlásím z domova, fyzicky jsem naprosto v poho,nic nebolí,m jen malinko špiním....to bych si nikdy nemyslela...psychicky už je to horší

no byli jsme už v cukrárně ted jsme po obědě, vezmeme deku a půjdeme si někam na louku udělat piknik...

musela jsem hluboko zahrabat těhot.průkazku v úterý jedu k mému dr....na kontrolu

zuzu2002
5. jún 2010

@viera6
Ahojte, na IVF som bola v Iscare.

Ako tak čítam, stále sa niečo deje...

niektoré ste už o dosť popredu a stále sa niečo naskytuje, tak vám držím palce, nech vsetko dobre dopadne.

gabulik77
5. jún 2010

ahoj holky, všechny vás moc zdravím

Denisko, to jsem ráda, že jste v pořádku a doma, tak si to pěkně užívej maminko 🙂 🙂 už se moc těším na fotečku Karolínky.

gabulik77
5. jún 2010

sophiejane věřím, že je to těžké, moc držím palce, abys byla co nejdříve v pořádku a znovu se pustila do dalšího pokusu, myslím, že to pomůže nejvíc.Drž se.

denis19
6. jún 2010

sophiejane...nečtu do zadu,ale co se stalo?????

zdravím vás po veselé noci 🙂

sophiejane
6. jún 2010

denisko musela jsem na potrat 😢 😢 😢

sophiejane
6. jún 2010

udělaqli mi to ted v pátek 😢

denis19
6. jún 2010

a to proč??????

l.u.c.i.e
6. jún 2010

Ahoj děvčata, jak se máme?

Denis, Sophi musela na potrat, jelikož miminku se vůbec nevytvořili ledviny a tím pádem nebyla ani plodová voda... ☹
Jaký byl první den doma? Veselá noc, jo?

denis19
6. jún 2010

no tak to je naprd!!!!!!! katastrofa!!!!!

První den doma byl super, neboť naše karolínka pres den spinká jako budulínek a v noci se ji potom až tak moc nechce,ale to se spraví určite, dnes jsem ji dala na chvilku na balkon v kočárku a celkem to vyšlo, udržela si teplotu a to je ro nás prťata duležité.

jak se máš ty????

l.u.c.i.e
6. jún 2010

Myslím, že náš Mates taky bude přes den spinkat a v noci řádit, jako v bříšku... Nenechá mě moc vyspat, leda přes den. Jinak se mám v rámci možností dobře. Už to mám za pár. Teď mě akorát našli nějaký zmutovaný gen... V úterý budu vědět více z testů a pak se uvidí co dále se mnou.
Přidej fotečku malé.

denis19
6. jún 2010

jaký gen prosím te???

už tam je foto ale ješte z nemocky, dnes nafotím i doma neco...

l.u.c.i.e
6. jún 2010

našli mi mutaci krve C677T v genu MTHFR... Vůbec tomu nerozumím. Tobě to taky nic neřekne. V úterý po hematologii budu vědět více. Jen vím, že při porodu i po něm budu více hlídaná a malýmu budou muset udělat nějaké testy. Jo a už nebudu smět brát hormony.
Jdu se na fotečku mrknout.

l.u.c.i.e
6. jún 2010

Karolínka je moooc krásná 🙂 Jak krásně spinká a ta čepička jí moc sluší. Jak je na tom teď váhově? A co ty po zdravotní stránce? Vše ok?

sophiejane
6. jún 2010

ahoj denisko, no to je skřítek, Karolínka...tak tam hrn další fotečky 🙂)

no já si užila...na Nt screeningu mi řekli že má snížené množství plodové vody, další týden opět mín a tohle úterý už prakticky nic, takže závěr byl pravděpodobně nevytvořené nebo vadné ledviny a tedy žádná pravděpodobnost úspěchu... 😢 😢

denis19
6. jún 2010

sophie..to mne mrzí,ale radeji prijít na to ted, než daleko pozdeji..........neboj ono to jednou výjde až do konce!!!!! jen verit!

lucie......tak to máš tak veselé....s tím génem...ale neboj oni určite vedí co s tím delat...naše malá také pri porodu chytla nejakého mého streptokoko..neboť mne nestilhli dát čípek vaginální a vzylízala se z teho....jo a ta čepičke je erární..jako nemocniční....... 🙂 a nebojte foteček bue více!

gabulik77
6. jún 2010

ahoj Denis, Karolínka je nádherná a kolik teď váží a kojíš? A co ty zdravotně po císaři, jsi v poho?

kacka81
7. jún 2010

Ahojky holky,

Ahoj denis tak konečně doma tak si užíváš, nejde mi vůbec zobrazit tvůj blog ☹ nevím proč píše mi to že je prázdný ale malá je určitě krásná. Naše malá taky přes den spala a v noci se jí vůbec nechtělo tak jsme jí to po šestinedělí začali přehazovat. Vždy večer po koupání ožila tak jsme jí koupali dopol i odpol jen vždy do vody a ven a asi 2 nebo 3 dny a pak už se mi v noci budila tak po 3-4h. Ale předtím to bylo náročnější 😉

ahoj sophi jak je? Nic moc viď ale jak píše denis zase je dobré že na to přišli takhle brzy. Držte se.

Jinak mi jsme se měli skvěle celý víkend nádherné počasí, takže jsme to strávili u vody a koupali se a i opálené jsme přijeli bylo to fajn 🙂 Ale krátký 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre