Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
8. jún 2010

Ahojky holky,

jak se máte?
Včera jsem s mužem měla 2 roky od svatby, tak jsme trochu zavzpomínali a oslavili výročí. Je neuvěřitelné, jak ten čas rychle roste.
Jinak jsem do alba přidala fotečky bříška, jak nás fotil kamarád na památku.
Odpoledne na mě myslete, jdu na tu hematologii a konečně se dozvím něco více.

Sophi, jak se vede?

Denis, co malá, byla lepší noc?

denis19
8. jún 2010

nazdárek, tak máme za sebou první procházku v kočárku po sídlišti a asi se ji to líbilo, neboť hned po návratu dovmu spustila rev 🙂 dali jsem si mléčko a ted škitá jako blázen a neví co se sebou...noc byla dobrá , jen jídlo a kakákní a žádný pláč v zásade..tak pohoda......ted je jen trochen nesvá.....že by hovínko 😀 😀

gabulik..mléčko neteče...tak máme umelé ☹ a po císari už ani nevím, že byl, celkem hned jsem se dala dokupy,až se i dr divil, nebyla to žádná katastrofa!

l.u.c.i.e
8. jún 2010

Jsem konečně zpět. Na Hematologii jsem dopadla celkem dobře. Sice nemá kompletní výsledky, ty prý budou až začátkem července, ale podle toho co měla v ruce, tak prý to na trvalou léčbu není. Mám sice zvýšené nějaké dimery (vůbec netuším co toje), ale do normy se vejdu. Jen mám teď už hodně odpočívat, brát zvýšenou dávku vitamínů a v porodnici mi prý dají léky na ředění krve a to budu brát i v šestinedělí. Pak mám přijít na kontrolu. Naštěstí to mimčo neohrožuje. Tak to jsem si oddychla 🙂

Denis, úspěšné první kočárkování, super. Jsem zvědavá jaká budu já, až budu mít Matese u sebe. Pak mě tu budeš dávat jen samé rady 🙂 Co se dá dělat, když nemáš mléko. To už se asi ani nerozkojíš, co? Hlavní je, že malá prospívá i tak, ne?

denis19
8. jún 2010

No tak to máš také celkem zajímavou diagnozu, Ti povím....hlavne, že to Matese neohrožuje a roste Ti v bríšku.... 😕 😕
No jestli se rozkojím to nevím,ale nadeje je vždy, jen mne to zkoušení odsávání už nebaví a hlavne, když neteče.....a Karolínka je stejne líná tahat, jen olízne z bradavky co se spusí samo a hotovo 🙂

gabulik77
8. jún 2010

ahojky holky, teda🙂) Lucko a Denis krásné nové fotky máte🙂)
Denis Karolínka je fakt nádherná, kolik teď váží?
Lucko super fotečky. Manža se na nějaké takové chystá, ale já jsem hrozná, nesnáším focení. Vím, že toho budu pak litovat, že nemám památku, ale asi se k tomu nepřemluvím:(( takže žádné nebudou....

kacka81
8. jún 2010

Ahojky holky,

Lucie moc hezké fotečky, budete mít krásnou vzpomínku

Denis ať tvůj blog otvírám jak otvírám tak se mi nic nezobrazí ☹ ale ostatní ano, tak ráda bych se podívala. Jak to holky děláte že se vám blog denis ukáže?

Jinak i mě se včera konečně povedlo dát do blogu fotečku bublinky tak už je tam také 🙂 Tak se tu zatím mějte dala jsem spát malou. Tak jdu uvařit na zítřek a pak pomažu do hajan.

gabulik77
8. jún 2010

ahoj Kačko, Denis si dala fotoblog nepřístupný, poslala nám do IP přímo odkaz, určo ti ho taky pošle 🙂
jinak bublinka je super 🙂 jen tak dál, ať krásně roste

jitakl
9. jún 2010

Ahojka děvčátka tak se zase hlásím a už konečně se mi povedlo přidat ty moje dve bublinky v šestém týdnu

kačko moc ti gratuluji také ke krásné bublince

l.u.c.i.e
9. jún 2010

Ahoj děvčata,

Denis, mrkla jsem se na nové fotčky Karolínky. Je překrásná. Vypadá jako panenka 🙂
No co, když nejde kojení, tak s tím nic nenaděláš.

Gabulík, určitě se nechte vyfotit i spolu. Pár fotek zvládneš. Abys pak nelitovala 🙂

Kačko, jak se ti vede?

Jitakl, mrkla jsem na bublinky a super. Páni, ty už jsi v 10tt, toto letí. Za chvíli budeš mít I. trimestr za sebou 🙂 Jak ti je?

denis19
9. jún 2010

Ahoj holky!
Takže dnes jsem od rána od čtyr vzhuru, ten andílek mi dal zabrat a ted usnul na prebalováku, tak jsem ho šupla do kočárku a na balkon, dala pod nej montor dechu, že bude klid a prd...ona ten monitor nejak senzibilne cítí či co a nechce na nem být, tak musím lítat jako splašená jestli dýchá...no paráda....ale jinak jsem šťastná 😝
Jo a malá vážila minulý týden v pátek 2170gr a zítra máme první poradnu tak uvidíme co nabrala...merila pri porodu 44cm a včera ji manžel remereval baj očko amá cca 45-4cm.... 🙂 čára.....
Kačko a kolik máš teda bublinek??
Lucko super fotos....a Gabulik jak se vede? stále do práce?

jitakl
9. jún 2010

Lucko jo jo letí to ale to vidíš sama na sobě už jen chvilinku a budeš mít capartíka u sebe 🙂 mě už je celkem dobře něco mi sice se žaludkem hodně zamává ale jinak už je to celkem ok. Říkám si že už by bylo fajn být ve druhém trimestru to mi prej už bude mnohem líp 🙂 22.6. jdu poprvé do poradny těším se až ty moje dva capartíky zase uvidím hned si nechám zase udělat fotku 🙂 A jak se cítíš ty? Jinak jsem také koukala na tvé fotečky máš to opravdu moc hezky udělané a to tvoje bříško to ti teda roste ale moc ti to sluší 🙂

Denis: chtěla jsem se také moc podívatř na malou Karolínku ale nějak se tam také nemohu dostat tak snad se mi to povede a mrknu na toho tvhého andílka

jitakl
9. jún 2010

Denis: tak se mi to povedlo a musím uznat malá opravdu vypadá jak andílek je roztomilá opravdu krásná holčička dodatečně gratuluji 🙂

l.u.c.i.e
9. jún 2010

Vrátila jsem se z poradny celá zplavená. Za dnešek už druhá sprcha, jak ze mě leje Jinak jsem dopadla dobře. Všechny testy taky v pořádku. Jen doktor připsal do průkazky výsledky z hematologie a prý si už s tím v porodnici poradí. Mates při monitoru spal, tak byl několikrát buzený, ale něco se natočilo. Je holt taky unavený jako maminka. Jo a na otoky mi nic neřekli. Prý je to normální. Neotevírám se, takže rodit se ještě nechystám...

Jitakl, do první poradny už tě to uteče. Určitě si nech udělat fotečku mimísek. Na UTZ jsem chodila nejraději. Žaludek se brzo spraví a pak si už jen budeš užívat 🙂

Denis, zítra hned musíš napsat aktuální míry malé, když máte tu první poradnu 🙂 Ještě, že můžeš malou vystrčit na bolkon, aby se prospala. Jak to jinak zvládáš? Taťka ti asi pomáhá, co?

gabulik77
9. jún 2010

ahoj Denis, do práce ještě chodím, ale už jen zítra a v pondělí. V pátek mám dovču a od úterý jsem na mateřské, strašně rychle to uteklo,. mám z toho divný pocity 😒 Moc se mi z práce nechce, klidně bych chodila dál, bojím se, že doma budu hodně myslet na to, že je tu za chvilku porod......V pondělí mám v práci rozlučku, jsem zvědavá jak to ustojím, jsme tam dobrá banda, doufám, že nebudu ronit 😕 😕

kacka81
10. jún 2010

Ahojky holky,

gabulíku asi uroníš kort když jste dobrá banda, ale chodila jsi dlouho. Já mám takovou práci že jakmile byl Et tak jsem byla na PN a už jsem doma zůstala. A taky se mě stýskalo. Ale neboj se toho že budeš myslet na porod. Já se ten první týden nudila ale pak už to šlo a uteklo to jako voda. Hodně odpočívej a naber sil na prcka uvidíš že to uteče a zachvilku budeš mít o prácičku postaráno 😉

Denis bublinku mám jen jednu, dvě by mi nevadili ale myslím že takhle to bude lepší. Jinak do tvého fotoblgu jsem se stejně nedostala at to zkouším jak to zkouším.

Jinak mě se vede dobře, až na pár těch nevolností ale jinak to jde

sophiejane
10. jún 2010

ahoj holky, přeju dobré horké ráno...

denis19
10. jún 2010

Zdravím, máme za sebou celkem fajn noc a rýsuje se to na príjemný ale strašne teplý den. jdeme na sono nožiček a do poradny...tak se ozvu potom....

kacko...no tak to nevím proč se mi nedostaneš na album, zkus se prepnot na modrého koníka.sk a potom to zkus

l.u.c.i.e
10. jún 2010

Ahojky holky,

jak zvládáme horka? Já jsem ráda, že jsem doma zavřená 🙂

Gabulík, páni, ty už jdeš taky na mateřskou. Toto uteklo. Určitě nějaká slzička ukápne. To už při rozlučce bývá. Užij si to. Doma ti to po nějaké době začne rychle utíkat. Ani se nenaděješ a budeš mít malého taky u sebe 🙂

Kačko, ranní nevolnosti ti nezávidím, snad ti brzo ustanou. Kdy jdeš na další kontrolu?

Sophi, ahoj holka. Jak to s tebou vypadá? Myslím na tebe.

Denis, jak jste dopadli na sono nožiček? Jak zvládá to horko malá?

sophiejane
10. jún 2010

mě je hrozně i doma, máme tu už 27st a do obýváku i ložnice celé odpo praží slunce...

mě je fyzicky dobře, psychicky tedy nic moc...pořád vzpomínám na mimi... 😢 je to divný pocit, že už prostě ve mě není...

sophiejane
10. jún 2010

jo a nevím jestli jsem vám to říkala, doktor mě chce ještě poslat do konce června do práce...jsem učitelka a od března nejsem ve škole, prosila jsem ho do konce června ale moc se mu do toh onechce, jdu k němu ještě příští úterý, tak uvidím...si budou myslet ve škole, že jsem se zbláznila, třídy jsou jinak, jiný rozvrh kvůli mě...ale už je mi to fuk, se z toho nepotento

denis19
10. jún 2010

sophie..je videt, že drnemá ani ánunk o tom co je školství, že to že ty se vrátíš do práce v pulce června rozhodí celý školní systém nejak ho ukecej...ať není magor.....a plánuješ ted co???? jdete do toho???

takže u nás sono nožiček na výbornou, váha 2500gr také na výbornou, tonus svalstva a hlavička také, tak se není nač stežovat!!!!
cestu jsem zvládli obstojne a Karolínka byla opet ukázkové dítko 😕

l.u.c.i.e
10. jún 2010

Sophi, já jsem myslela, že máš nárok být doma po celou dobu šestinedělí, ne? Ten tvůj doktor je nějaký divný. No, snad ho ukecáš.

Denis, super zprávičky. Je vidět, že malá nádherně prospívá. Jen tak dál... Jaké to je být mámou? Nemáš takové ty stavy beznaděje?

sophiejane
10. jún 2010

no vidsa denis, karolínka je šikovná...no my musíme mít nejmín 3cykly pauzu denisko...

luci divný to je, jezdím ted na gyndu k dr.do ĆARu...nevím, proč tam mají s těmi neschopenkami takový problém...řekl mi, že když nemám komplikace a problémy, těžko by to tak dlouho obhájil před revizním lékařem...tak nevím no, jasně neřekl, že nenechá...tak to ještě v úterý zkusím...jinak snad budu dělat těch asi 10dní ve škole sekretářku nebo co, dyt by na mě kolegové ale i ti studenti koukali jako na blba!!??jako co tam chci když se akorát uzavírají známky...

denis19
10. jún 2010

sophie..to ho ukecej....fakt nevím čemu se brání, rekni,m že máš psych,problémy se s tím vyrovnat, ať ješte počká a je to hotovo!!!!
holky také se tak paríte jakoblázen.....obdivuji tu malou, že je tak klidná, jen abych to nezakrikla🙂🙂🙂🙂🙂
Lucko...stavy beznadeji jsem mela a to porádné,ale jen v nemocnici...doma ani ne, možná nekdy v noci, dyž už nechce spát a brečí a já nevím proč......teda vím, nejde ji hovínkotlačit...tak to je stav beznadeje..jinak je to zmena v živote být mámou ,asi si to ješte ani neuvedomuji 😉

l.u.c.i.e
10. jún 2010

Sophi, po těch třech cykles bude následovat co? Máte ještě mrazáčky? Budou vám dělat nějaké vyšetření?
Snad tu neschopenku ještě ukecáš a když ne, tak co, v práci aspoň přijdeš na jiné myšlenky a určitě by nějakou tu práci pro tebe našli...

l.u.c.i.e
10. jún 2010

Denis, musím se ptát, abych věděla co mě čeká 🙂 Velmi se těším, ale zároveň se i bojím... Vlastně malá je na umělé stravě, takže s těmi prdíky a hovínkama to má asi těžké. Ale věřím, že to zvládnete. Musíte. Co tatínek? Je pyšný? Pomáhá?

sophiejane
10. jún 2010

to jsem mu denis řekla, řekl, že se jen bráním kontaktu s kolegy, kteří to vědí, a tím to oddaluju na září....no to je asi taky pravda, ale v září to jaksi už nebude jen týden od té události....ale už budu srovnaná...nojo no...

jo máme tři zamražená pohromadě, hrůza je, že se to může vyskytnout zase...a až tak za 2měsíce bude výsledek z genetiky i patologie 😖

a i jako přirozené snažení až tak po těch 3cyklech...

sophiejane
10. jún 2010

prý se totiž stává, že se to zrovna přirozeně povede u žtřeba po měsíci, že je to tím těhotenstvím nějaké jako "pohnojené", ale nemusí to pak dopadnout dobře, jak děloha ještě není zahojená...

sophiejane
10. jún 2010

já se tu teda pařím jako blázen, v bytě 27stupnůůůůů

l.u.c.i.e
10. jún 2010

Sophi, tak uvidíte, jak dopadnou testy z genetiky a patologie. Snad doktoři ví, co dělají. Posílám ti moooc sil, aby jsi to překonala a už nic takového neprožila. Jen úspěšné těhotenství a zdravé miminko(a). Možná by bylo dobré, kdyby jste někam odjeli na dovču a užívali si sami sebe... Nejkrásnější by bylo, kdyby se to povedlo přirozeně. Jaký byl vlastně u vás předtím problém?
Já mám doma taky 27 stupňů. Je to k zbláznění. Proto jsem ani ještě dneska nebyla venku. Vůbec nemám sílu na nic 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre