Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
26. júl 2010

zdravím vás holky....jak se vede?
Lucko..tak jak to zvládáte s matýskem...má krásné fotečky? jak papá a spinka?
gabulik...už to je???? 🙂
sophie a co prázdniny?

eva5
26. júl 2010

Ahoj HOLKY
@gabulik77 --maminka čekatelka ještě pořád čeká na ten správný čas 😉
@l.u.c.i.e
@denis19 a co Vy holky maminky?????co vaše miminka??Karolínka a Matýsek???? je jim určitě líp v tomto chladnějším počasí.
@radysek -----odpočívej a hlaď bříško a uklidňuj holčičku ať nikam nepospíchá 😉
a já holky ...já mám kocovinu...pořád se mě motá hlava a zvracím i z vody! pořád hubnu a dělají se mě boláky ve vlasech z nedostatku vitamínů a vlasy mě taky padají......dnes zkusím volat do nem o radu.......

denis19
26. júl 2010

eva5
je to podstatne lepší, tento chlad, ty výpeky byl des bes....jinak se to dá, takový super kolotoč povinností,ale dnes jsem si pospala do pul deváté, karolínka totoiž včera vubec nespala, tak to ráno asi chtela dospat

l.u.c.i.e
26. júl 2010

Ahojky holky,

Gabulík, tak to jsi měla poslíčky. Mě to ve vaně neodeznělo, spíše naopak zesílilo. Je vidět, že se ti porod blíží každým okamžikem... Neboj se, vše zvládneš a nakonec malej za to bude stát. 🙂 Moc na tebe myslím...

Denis, zvládáme to celkem dobře. Hlavně, že už nejsou hice. Papá pěkně a spánek je střídavý...
Dnes jsme byli v poradně. Máme ve 22 dnech 55cm a 4,5kg. To je macek, co? A co vy?

Evi, volala jsi do nemocnice? Už je ti lépe?

denis19
26. júl 2010

lucie..tak my máme ve dvou mesících a dvanácti dnech 4370gr 😀 😀 😀

lucia.kl
26. júl 2010

@eva5 tak to ti vôbec nezávidím, ja som to mala podobne, občas som si hovorila, že už nechcem byť tehotná 😝 😀
skušaj do seba dostať mineralku po malych davkach a ak sa to nezlepši mazaj do nmocnice aby si neohrozila seba ani babatka.

.... my mame v 5 tyždňoch 55cm a 4100g a 3900g 😀 😀

gabulik77
26. júl 2010

Ahoj vespolek, omlouvám se, že Vám jako chlap zasahuju do diskuse.... 🙂 Jen jsem vám chtěl oznámit, že jsem dnes v 10:30 odvezl Gabulika do porodnice. Zatím má jen bolesti a prcek ještě není na světě. Držte jim oběma palce.... 🙂
Petr (manžel)

lucia.kl
26. júl 2010

@gabulik77 držíme peste, nech máš synčeka už pri sebe a hlavne bezproblémový pôrod....

denis19
27. júl 2010

jéje...gabulik tak hurá a držím palec!!!!! Petre dej vedet 🙂

sophiejane
27. júl 2010

jeeeee ahoj tak to taky držím palce 😉

radysek
27. júl 2010

At Vám to dobře dopadne a všicni jsou vpořádku!!!!!

gabulik77
27. júl 2010

Tak jsem se před chvilkou vrátil z porodnice. Gabča vás všechny pozdravuje. 🙂 Klučina se nám narodil dnes v 19:31 a má 47cm, 2.74 kg. Když jsem odjížděl, tak byli oba v pořádku. 🙂 Gabča byla statečná a o anabázi s porodem se vám asi rozepíše sama, až se vrátí. Mějte se všichni moc hezky, všem přeju hlavně ať jsou mimča zdravá a hodně klidných dní. Gabča se vám určitě hned jak dorazí ozve....
Petr

lucia.kl
28. júl 2010

@gabulik77 gratulujem a prajem vela zdravia a vela pokojných nocí 😀

l.u.c.i.e
28. júl 2010

@gabulik77, obrovská gratulace. Hlavně hodně zdravíčka 😉

denis19
28. júl 2010

gabulik...jen se pripájím a teším se, že už budete všichni tri doma si užívat!!!!

radysek
28. júl 2010

gratuluji a hodně štěstíčka a zdravíčka do života!!!

sophiejane
28. júl 2010

veeelkááá gratulace a hodně zdraví a štěstí!!!!

mirka7582
28. júl 2010

ahojte 😀

zufalka
28. júl 2010

@mirka7582 ahojky,tak ja mam babulky od soboty 🙂 sme na tom skoro rovnako,toto budú tažké dni čakania 🙂 kolky krát si a kam chodíš?

lucia.kl
28. júl 2010

@mirka7582
@zufalka baby držím vam obom peste aby sa to podarilo, zufalka ty si si dala až tri??? aby s toho neboli trojčatá 😀

mirka7582
29. júl 2010

@zufalka ahoj 1ivf chodim do splnu do kosic . dala som si vlozit dve embria 😀 Lucia.kl dakujem 😀

denis19
29. júl 2010

zdravím devčata.....jak se vede?
lucko co matýsek?
lucia a co holky, jinak te obdivuji, že stíháš vubec neco napsat: 🙂 jak to deláš? a jaké to je mít najednou dva poklady?
gabulik...myslím na vás a hurá damu 🙂
sophie co prázdniny?

lucia.kl
29. júl 2010

@denis19 ako kedy, niekedy je to super a niekedy by som ich najradšej vrátila 😀 😀 . ked spia tak sa pisať da, no a ked nespia, tak ich nechám nech si poplačú 😀 😀

denis19
30. júl 2010

@lucia.kl no tak to te obdivuji..že takto s úsmevem to zvládáš, já se polehoučku učím nechat tu naši i poplakat, jinakmi asi preroste pres hlavu...teda pokud se to už nestalo 😀 😀 😀 si predstav..dnes prospala celou noc!!!!!!!!!! jsem zvedavá co prinese tento upršený den.... 😝 lucko dá se na neco takového pripravit? já včra potkala známou s dvojčaty, dva kluky cca 2 roky a ríkala, že je fajn, že si spolu pohrají,ale také pomlátí a že stále neverí že jsou dva 😀 to mne dosti pobavilo 🙂

l.u.c.i.e
30. júl 2010

Ahojky holky,

Mirka, Zufalka, držím pěstě, aby se zadařilo... Pfuj, pfuj, pfuj pro štěstí.

Denis, Matýsek zrovna spinká, tak mám čas něco napsat 🙂 Je neuvěřitelné, že už mu v neděli bude měsíc. Neskutečně rychle to letí.

Luci, malé kojíš nebo jste na umělé stravě. Vždycky mě to zajímalo, jak se to dělá, když jsou obě vzhurů a brečí hladem. Ten náš má přímo hysterický záchvaty, když nedostane hned prso 🙂 Ale to je jen když spí v kuse skoro 4 hodiny, pak je hladovej...

l.u.c.i.e
30. júl 2010

@denis19, tak to je super, že ti malá prospala celou noc... Matýsek mi teď v noci spinká taky dobře, když nejsou horka. Jen se mi pravidelně budí na kojení a hned zase usne. Takže taky pohodička. Snad to tak i zůstane.
Jinak já taky malého nechám občas poplakat, aby si nemyslel, že přijdu hned jak zakňourá. Většinou je to při usínání...

jitakl
30. júl 2010

@gabulik77 velká gartulace i ode mne hlavně hodně zdraví!!!!

jitakl
30. júl 2010

nevě příchozícím držím pěstičky at máte štěstí

jinak mi jsme v pořádku ted čekáme na krevní testíky mám trochu obavu dělají nám na ty vady a veš jako vám to znáte 😀 myslím že každá nastávající mamča se bojí tak jako já ale pevně věřím že vše bude ok 🙂

l.u.c.i.e
30. júl 2010

@jitakl, tvé obavy jsou oprávněné. Taky jsem se vždycky bála když jsme čekala na výsledky testů. Věřím, že je vše v pořádku.

lucia.kl
30. júl 2010

@denis19 tak možno s úsmevom ale už som na nervy, občas maju tie naše dve stavy že nič nechcu a len revu a revu a revu ☹ 😠 a ja už neviem čo s nimi, aj teraz to tak bolo, Alexa sa uplakala do spanku a Nicol sa snaži uspať mm, neviem či sa da na dve deti pripraviť, stale si hovorim že by mi stačilo jedno hlavne ked plaču obe naraz a ja ich nemôžem zobrať na ruky....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre