Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

gabulik77
20. aug 2010

@l.u.c.i.e snad se ti neztrácí, ale možná mu ořestává stačit, roste jak z vody.

Přidala jsem nějaké foto🙂

l.u.c.i.e
20. aug 2010

@gabulik77, máte krásného syna. Je naprosto úžasný a takový malinkatý... 😉

denis19
20. aug 2010

gabulik...pila každé tri hodiny 60ml nutrilonu nenatal 1 🙂

denis19
20. aug 2010

gabulik....ale tesne pred tremi kilogramy ji to už nestačilo a dávala jsem skoro 80ml, ted má neco do peti kilo a pije 5xdenne 150lm nutrilonu 1HA 🙂

gabulik77
20. aug 2010

@denis19 takže když má teď 2850 tak asi nevadí, že mi vypije někdy 75 ale i 80ml viď, já nikdy nevím jestli má dost🙂

lucia.kl
20. aug 2010

@l.u.c.i.e tak nakoniec spali do tretej napapali sa a spali do šiestej 🙂 dnes je to už zas po starom ☹ plačeme a plačeme a Nicolka je neuveritelne hladna, ta zje 100ml a hodinu na to si da 135ml, no hruza asi ma pasovnicu 😀

lucia.kl
20. aug 2010

@gabulik77 papali mi zak každe tri hodky okolo 70ml a zjedli za deň tak 500ml.- to ešte nemali 3 kg. potom už jedli okolo 100ml v davke a zjedli tak 700ml za deň

gabulik77
20. aug 2010

@lucia.kl díky moc tak to jsem klidná, dneska měly děti asi velkou žízeň, venku bylo horko, mě Péťa v půl osmé vypil 100 ale myslím, že se fakt přejedl, ale pořád před tím brečel, tak jsem mu dala flašku a byl klid, ale měl zase bolení a před chvílí až usnul. Asi 3x si krknul tak snad to bude dobrý.

lucia.kl
20. aug 2010

@gabulik77 no to s tým jedením je asi pravda, Nika tiež furt plakala a ked som jej dala flašku tak bola spokojná a zaspala, večer sa to u nás ukludnilo a baby pekne po kupani bez plaču zaspali na gauči, teraz som ich prehadzovala do postielok a Niku som ešte nakrmila lebo sa začala mrviť, tak snaď bude dlho spať 🙂

gabulik77
20. aug 2010

@lucia.kl no já dala Péťovi v půl osmé večer, to vypil tu 100 a dr. mi říkala, že ještě než půjdu já spát tak kolem jedenácté mu mám dát ještě najíst. Ale on teď spí na sedačce, tak ho budu muset asi vzbudit:( to tedy nevím jestli pak zase usne....?

lucia.kl
21. aug 2010

@gabulik77 no ja to občas robievam tak, že dam spicemu dieťaťu flašu do ust a ono ťaha ak je hladne 🙂
a ako ste nakoniec dopadli, zaspal ?

l.u.c.i.e
21. aug 2010

Ahojky baby,

tak copak podniknete o krásném slunečném víkendu? Já jsem teď doma sama. Manžel šel na procházku s malým a zítra jdeme na svatbu 🙂

@gabulik77, tak co malej, dobrý?

gabulik77
21. aug 2010

ahoj holky, tak Péťa se v jedenáct večer najedl a ve dvanáct už spal a spal do půl sedmé🙂 paráda. Pak se znova napapal a spali jsme skoro do desíti. Teď zase spinká. My jsme celý víkend doma, nikam nemůžeme, manžel má službu a musí být doma u PC. Odpoledne snad možná uděláme malou procházku s manželem.

lucia.kl
21. aug 2010

@gabulik77 tak to je parada, to moje tak dobre začali spať až keĎ mali 7 tyždňov a ani teraz nespa do rana ale to kbude tym, že posledne jedlo maju o osmej a potom už spia...
my sme boli dnes cele poobedie vonku s kamaratmi a baby cely deň prespali, tak som zvedava aka bude noc.

gabulik77
21. aug 2010

@lucia.kl tak já nakonec celé odpoledne byla u mamky, manža v rámci služby měl výjezd až někam za Jihlavu, tak mě nás hodil k mamině a pak si nás tam v sedm zase vyzvedl a Petula celé odpoledne prospal venku v kočáře a v osm se najedl a vypadá to zase na spánek tak si taky myslím, že v noci spát nebude, ale včera taky spal tak uvidíme. A od kdy dáváš poslední jídlo takhle v osm?

lucia.kl
21. aug 2010

@gabulik77 no tak to sa ti Péťa zlepšuje 🙂 s tým spánkom. ja som dávala vždy jesť o osmej večer po kúpaní, ale zvykli sa mi ešte o jedenástej zobudiť, teraz sa už nebudia a spia do tej tretej.
ešte ti malý tak plakáva alebo aj to sa zlepšilo?? u nas od kedy davame kvapky tak je tu normálne ticho 🙂 (klop,kolp,klop)

gabulik77
21. aug 2010

@lucia.kl ty dáváš ten Sab Simplex viď, ten mi přijde, že Peťovi moc nepomáhal, ale vypadá to, že probiotika asi trochu snad zabírají, sem tam slyším i prdíky, ale bolení občas má a to pak pláče, ale to je asi normální.

denis19
23. aug 2010

Dobré ránko holky, hlásím se už opet z domova, jsem o neco vykrmenejšía Karolínka také 😀
tak je máte? My jdeme dnes na poradnu a očkování první!!! ☹

l.u.c.i.e
23. aug 2010

Ahoj holky,

@gabulik77, to je paráda, že ti Péťa už tak krásně spinká. Jen doufám, že mu to vydrží...

@denis19, máme se fajn. Včera jsem byla s manžou na svatbě a moje mamka hlídala 5 hod. Tak si malého užila 🙂 Já jsem byla nesvá, že ho nemám u sebe... Strašně jsem se na něj těšila 🙂
Dneska jdu na gyndu na kontrolu po šestinedělí, tak jsem zvědavá co a jak... Co vás čekalo na kontrole?

denis19
23. aug 2010

LUCIE....máme klasickou poradnu a k tomu to očkování, takže vážení, merení,motorika, svaly a atak nejak 😕 a musím s p dr. probrat to ,že si karolínka nevyžaduje tekutiny nad rámec mléka a pokud si je dá tak hned vše zvrací ☹
nemáš nejaké nové f? já dala do albíčka prázdniny u našich 🙂

l.u.c.i.e
23. aug 2010

@denis19, pak dej info o kolik malá přibrala a tak... Včera jsem dopoledne malého vážila a má podle naší osobní váhy má 5,62kg (dělám to tak, že se nejprve zvážím já, pak s malým a výsledek odečtu) a 64cm (měřeno metrem). Je mi jasné, že je to nepřesné, ale orientačně to stačí. Mě totiž přišlo, že během pár dní hrozně vyrostl... A vyrostl.
Na fotky se jdu hned mrknout... To víš, že máme fotky, fotíme o 106. Taky něco přidám.

denis19
23. aug 2010

lucie..vážím doma malou presne tak jako ty, orientačne stačí a mela by mít pet klo tak uvidíme, tak šup dej nejaké foto do albíčka 🙂

l.u.c.i.e
23. aug 2010

@denis19, dívala jsem se na fotky a moooc vám to spolu sluší. Krásné fotečky. Jsi podobná své mamce 🙂 Karolínka roste jen a jen do krásy 🙂

denis19
23. aug 2010

lucie..dikas,jo jsem na mamku aarolínka je fakt kočka,ale to i matýseapéťa jsou fešáci a i nicol a alexa se vyvedly 🙂 ted se mi práve plahočí malá po brichu a smeje se jako blázen. jsem vzedavá na odpoledne po očkování 😒

l.u.c.i.e
23. aug 2010

@denis19, fota už jsou v albíčku 🙂

denis19
23. aug 2010

lucie...tak ta s tím jazykem nenmá chybu!!!!!kluk jako buk!!!!!! 🙂

gabulik77
23. aug 2010

ahoj holky, krásné fotečky 🙂 🙂 . nás jinak nic nového, akorát mi přijde, že Péťa nějak moc baští, ale když mu chutná nechávám ho. Zítra mu budou teprve 4 týdny a vypije mi 80-100 ml, tak nevím. Jinak zácpu má pořád, ani Nutrilon Confort ani probiotika zatím nezabírajá, nevíte jak by se to zažívání mělo rychle srovnat? Včera jsem zkusila mu nedát ráno čípek a dnes už jsem mu ho musela dát, protože včera neměl stolici vůbec a v noci plakal a kroutil se, tak čekám kdy to přide.

denis19
23. aug 2010

gabulik....naše také pila v mesíci 80ml,až se tomu i v nemocnici divili,ale když jim chutná...za to ted spekuluje s jídlem a nechává mi. no kdy se to upraví, toť težká otázka, nam se to srovnalo do tretího mesíce a ted je to ťukťukťuk bez problému. 😲 nám nejvíce pomáhala rourečka do zadečku 😕
a naše už váží 5120gr a merí 60cm, tak dobíháme detičky dobíháme....

l.u.c.i.e
23. aug 2010

@gabulik77, hlavně, že Péťovi chutná 🙂 Aspoň bude přibírat... Jedině budeš muset používat rourku. Kdyby se nekroutil a nebolelo ho bříško, tak mít ani stolici každý den nemusí...

@denis19, jééé, tak už máte taky 5 kg. Na našeho cvalíka nemáte 🙂

Jinak na gyndě jsem dopadla dobře. Vše už zahojeno. Jen musím počkat na vyšetření z hematologie, jestli mi povolí antikoncepci. Jinak bych musela mít tělísko, ale jak řekl pan doktor, cysty to neřeší...

denis19
23. aug 2010

Lucie..tak paráda,jsi jako nová a zdravá 🙂 naše karolínka nejak stávkuje s jídlem a nechává mi vždy aspoň 30ml, tak nevím uvidíme jestli to bude pokračovat, nebo to má nasvedomí opet to teplo co tu máme!!! ona to nejak nemusí. jinka je ok, je musíme na kardiologii,ale to je u nedonoseňátek normální, paní dr tam slyšela nejakou šelest, tak uvidíme. zítra máme kontrolu na krev,tak je tento týden akční 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre