Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
16. nov 2009

Ahojky holky, tak už mám za sebou první návštěvu u svého gynekolga. Přišel mi nějaký zmatený... No, ale jsme podle UTZ 7+3, měříme 1,2cm. Prý je vše v pořádku. Opět mám začít vysazovat ascorutin. Mám strach, aby se opět nedostavilo slabé krvácení... Taky už jsem vyfasovala těhotenskou průkazku. Další poradna až za měsíc. To asi nevydržím. Pak rovnou i genetika.

denis19
16. nov 2009

slaava
mne dr rekl, že od tretího dnes po ET klidne mužeme mít sex, že se nemusíme bát, že embryjko nevytreseme.....ale popravde já se na to necítila ani necítím...je to na vlastním uvážení a pokud ti nic není zdravotne, tak ležet už nemusíš, jen se zbytečne nenamáhat 🙂

denis19
16. nov 2009

lucie
tak paráda!!!! super. neboj každý obvodák je z IVF a tak dále lehce zmaten,hlavne, že jste OK!!!!! A ty už mášprukazku ☹ a já nééééé ☹ prý až na I.poradne.....
delal ti i nejaké vyšetrení????

l.u.c.i.e
16. nov 2009

Mě tu průkazku rovnou vystavila sestřička, zvážila mě, nabrala mi krev, změřila pánev a vypisovala údaje do průkazky. Doktor mě udělal jen ultrazvuk a řekl, že je vše v pořádku. Žádné známky krvácení v břiše nevidí a že mám opět vysadit ascorutín. Pak se nemohl dopočítat termínu porodu. Příště mám sebou přinést moč a udělá mi cytologii. Jinak pak mě vyšle na genetiku.
Ty jsi měla jaké vyšetření? Kdypak jdeš do poradny?

medenecek
autor
16. nov 2009

lucko tak to je super. Vidíš, dopadlo to dobře. Já táhnu k doktorce ve středu odpoledne. Tak jsem taky zvědavá, co mi řekne. Jestli dostanu už průkazku nebo ne a co všechno mi budou dělat. 😉

S tím sexem to taky nevím. Chtěla jsem se na to doktorky zeptat, ale pak jsem zapoměla. Ale asi se zeptám v tu středu až tam půjdu. Ale od ET s manželem taky nespíme. Máme strach a myslím, že muž víc než já. 😉

l.u.c.i.e
16. nov 2009

Já mám sex zakázaný a mě je to stejně jedno, jelikož jsem stále bez manžela 🙂
No, popravdě řečeno mám strach vysadit, tak spíše si budu ubírat dávky léku. Aby to pro tělo nebyl takový šok. Nevím z čeho bych pořád mohla špinit...

kacka81
16. nov 2009

Ahojky holky měla jsem dnes náročný den tak jsem se sem dostala až teď. Vánoce taky řeším internetem a parfémama. Jinak u nás co se týče sexu jsme ho taky zakázanej neměli ale neměla to bejt žádná divočina 😀 Ale oba jsme se báli tak jsme to raději nepokoušeli a abych pravdu řekla neměla jsem na to ani chuť.

l.u.c.i.e to je fajn držím palečky aby se ti to nrvrátilo

monitito Zdravím tě snaž se odpočívat přesně tak jak psala medi člověk musí zapojit své nejbližší.

sophiejane
16. nov 2009

medi ty jsi dobrá jak se vyznáš v těch lékárenských prostředcích 🙂

denis19
16. nov 2009

LUCIE
mne v podstate min. týden delali to samé co tobe a poradnu mám 11/12 a to už bude i první genetika

sophiejane
16. nov 2009

holky všem krásnou dobrou noc!

sophiejane
16. nov 2009

zítra frčíme do dráždan na nákupy, hlavně nějaké ty dobrůtky a víno v Metru (což je totéž jako tady Makro, ale totéž to tedaý opravdu není 😉 ) tak pa, něco vám přivezu 😎

denis19
17. nov 2009

DObré ránko !!!

sophiejane
tak já si preji nejaké dobré červené 😀 😀

kacka81
17. nov 2009

Ahojky přeji dobré ráno

Sophijane užij si vílet a nákupy 😉

Dneska je u nás pěkně hnusně, poprchává a je tam mlha, ale musím vyrazit ven abych malou utahala aby dopoledne spala. Ale dneska určitě bude vstávala ve čtvrt na 6 myslela jsem že mě trefí, kort když jsem šla spát až kolem 11. A ten cvrček sotva ráno otevře oči tak má elánu a já jsem ráda že koukám 🙂

miriam74
17. nov 2009

Dobre ranko holky.Vcera jsem byla pro vysledky krve.Mam 142 procent a delal mi ultrazvuk.Miminko ma 0.77cm.V pondeli jdu znova a melo by mit 1cm.Tak doufam,ze toho docilime.musim hodne papat a nic nedelat.Jsem tak rada,ze mi to napoprve vyslo.Vy ktere cekate,budte hlavne v klidu.Budu vam drzet palec.

denis19
17. nov 2009

kacka
am dá se takové mimčo utahat??? 😀 😀 já si nejak myslím, že ani ne 😀 😀
miriam tak super,ale to jstecelkem velcí,ne????? paráda, hurá hurá...

miriam74
17. nov 2009

Ne,rikal,ze je to v norme.Mam i obrazek.Takova tecka!Jsem stastna,jako blecha.

denis19
17. nov 2009

to ti verím....dej do albumu....
b yla jsem na nákup a začala varit...je ze mne ženuška domácí 😲

afrika
17. nov 2009

ahojte, chcem sa vás opítať či ste pri stimulke obidva druhy injekcií pichali naraz alebo s časovým rozdielom? je to pre mňa dôležité. ďakujem moc 😉

denis19
17. nov 2009

afrika já najednou,abych mela klid......

afrika
17. nov 2009

denis ďakujem. a ráno či poobede? inak moc gratulujem-čítam si ťa 😉 . ja som pichala dipher. ráno o 4-kvôli práci. oddnes som na pn, tak som začala pichať o siedmej ráno. zajtra začínam gonal. počula som, že je lepšie naraz

denis19
17. nov 2009

afrika
pro mne to bylo lepší ráno, ze začátku i kvuli práci jsem píchala v pet ráno a potom jak jsem zustala na PN tak jsem to postupne posunula na sedmou a obe najednou a mela jsem celý den pokoj, on mi u toho asistoval mnž, takaby v klidu mohl odejít do práce 😀 jen mej na pameti,že je nutno to píchat v relativne stejný čas stále....

afrika
17. nov 2009

denis ako si to urobila keď si mala byť v heliose na kontrole o siedmej? ja chcem tiež o siedmej, len neviem ako keď budem na kontrole 😕

denis19
17. nov 2009

no píchla jsem to afrika pred odjezdem....co jiného mizustavalo, radeji si píchnout drív než pozdeji, tak jsem to pochopila

kacka81
17. nov 2009

denis19 utahat se dá ale je to o tom že musíme jít ven doma by se mi to nepovedlo, a protože je zvyklá chodit a baví jí to tak jak dopoledne tak i odpoledne chodíme do lesa a funguje to. Ted už spí přišli jsme a zalezla si sama.

miriam74 tak to je paráda držím palečky at je vše ok, hlavně hodně odpočívej

afrika přesně tak jak píše denis chce to si to pýchat ve stejný čas a když pojedeš na kontrolu tak si to pýchni před odjezdem

denis19
17. nov 2009

kacka
tak to mám dobrý recept, za sídlištem asi 15min máme také les a hory, tak mám inspiraci 😀

kacka81
17. nov 2009

Jo je to pro ně faj a je pravda že malej se tam moc líbí chodí přes kořeny a má ztoho děsnou srandu. Za trest je to když prší, to pořád tahá boty a chce jít ven. A doma je člověk tak nezabaví u všeho vydrží jen chvilku. Denis nemáš náhodou profil na lidech? Já bych na tebe koukla a možná by mě napadlo jak ti to obarvit

denis19
17. nov 2009

kacka
nejak ti nerozumím jak to myslíš s tím profil na lidech?

kacka81
17. nov 2009

Jak máš na seznamu lidé.cz tak jestli jseš tam registrovaná já jsem tam pod k.a.c.k.a.81

denis19
17. nov 2009

no to nejsem, tak se tam zaregistruji a co potom...dám si tam fotečky?

kacka81
17. nov 2009

Nemusíš já jen myslela jestli to náhodou nemáš. Já když chceš tu změnu tak že by mi mohlo něco napadnout a ty by jsi si to pak třeba nechala udělat víš. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre