Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
22. okt 2009

Máme. Děsný. Vůbec neuvažujou...

denis19
22. okt 2009

Jo, si predstav dvočata, nekojíš, co dáš do mléka ,jako beby či nutriolu...katastrofa! a potom se diví, že národ vymírá! bodejď by ne!

l.u.c.i.e
22. okt 2009

O tom mě ani nemluv. Modlím se, abych kojila po celou dobu. Mělo by se s tím něco dělat...

denis19
22. okt 2009

Jo to by melo,ale politici mají hubu plnou kecu a to u nás chteji šáhnout na príspevky rodičovské,pokud nezdokladuješ kolik te to díte stojí, vubec tomu nerozumím a radeji nereším,jinak bych zblbla!! máš dobrovolné nemocenské pojištení?

l.u.c.i.e
22. okt 2009

Nemám, to už bych nezvládla... Mám pojištění ny byt, na úraz a životko. I tak je to dost...
Ty máš nemocenské připojištění?
To víš, politici to nemusí řešit, mají nahrábáno dost.

denis19
22. okt 2009

To mají nahrabáno!
Jo já mám propjištení,delá mi to nejakých 26,00€ a to se dá a budu mít potom maxmaterskou a to je u nás neco kolem 565€

l.u.c.i.e
22. okt 2009

No, tak to je krásné... Ještě, že tak.

denis19
22. okt 2009

jo to se dá nejak potom zvládnout,ale materská je jen pul roku a potom je rod. príspevek a ten činí neco kolem 230€ a to už není sranda, že ano??? ale dali jsem e na boj, tak to nejak dobojujeme!!!

l.u.c.i.e
22. okt 2009

Popravdě řečeno, ani nevím kolik budu mít mateřskou... Neumím si to sama spočítat. Jsou tam ty procenta a když se to teď mění... My totaky máme jen na půl roku a pak je ten rodičovský příspěvek... Chci být doma s dítětem 3 roky, protože 2 roky mi přijdou velmi málo... No, uvidíme co a jak.
Určitě to dobojujeme a budeme maminkami 🙂

denis19
22. okt 2009

Určite a také plánuji tri roky, ale jak ríkáš uvidíme co prinese čas, možná začneme magorit a pujdeme drív do práce a díte,jakríká jedna má známe, vložíme do rukou odborníkum 😀

l.u.c.i.e
22. okt 2009

😀 To snad ne, my to zvládneme, že jo? Musíme!

denis19
22. okt 2009

Taky si mylsím,ale pokud to budou dvajčátka tak za sebe v tomto holedu neručím 😀

l.u.c.i.e
22. okt 2009

No, to já si raději ještě ani nepřipouštím... Kdyžtak mi pomůže moje mamka. Je v invalidním důchodu, tak aspoň ožije a nebude myslet, že jí něco bolí. 🙂

denis19
22. okt 2009

Tak to máš super,moje mamka je 100 km od nás a pracuje, ale tvrdí, že pujde do duchodu jak bude babička, tak se nechám prekvapit!

l.u.c.i.e
22. okt 2009

Kolik jí zbývá do důchodů? Třeba už může jít do předčasného? Ale když je 100km daleko, tak nevím, zda by se jí chtělo za vámi takhle daleko dojíždět.

denis19
22. okt 2009

Ona už muže do duchodu, tak tam není problém. Naši mají relativne veliký barák, tak bych šla na čas a možná i delší čas 😀 tam 😀 ať mají radost, když tak chteli vnoučata,no ne???

l.u.c.i.e
22. okt 2009

Tak to by bylo super, aspoň by ti ze začátku pomohli... Manžel by šel asi s tebou, ne? Akorát by asi musel dojíždět za prací, co?

denis19
22. okt 2009

Asi by šel,ale on muže z času na čas pracovat i na dálku za PC, tak to je celkem fajn a posílat netem výsledky! Jé už se na to teším, jen aby bylo vše jak má být!!!!

medenecek
autor
22. okt 2009

Ahoj holky,
koukám, že od rána se tu čile píše.
Manžel mi poslal odkaz na článek:
http://zdravi.idnes.cz/jak-se-dela-dite-lekari-...

tedy přeposílám, je to právě pro nás, snažilky.
Jinak já asi blbý. Sice jsem netestovala, ale tělo mi vůbec nenaznačuje, že se to podařilo.
Prsa nebolej zato vaječníky se začaly ozývat. Do testu mi zůstáva 8 dní tak to vydržím, na špatný zprávy je času dost.

l.u.c.i.e
22. okt 2009

Zajímavý článek... Já bych ale do toho nešla 🙂
Medenečku, ještě máš čas... Neboj se, určitě na tebe juknou //. Nesmíš to vzdávat předem.
Denis, tak to je super, že manžel může pracovat i doma. Aspoň ti bude pomáhat a zapojí se do rodičovských povinností 🙂

denis19
22. okt 2009

medenecek,klid, to bude o K! jdu omrknout ten článek

l.u.c.i.e
22. okt 2009

Holky, tak jsem našla na papíru nahnědlý výtok. Mám strach, že se mi pomalu ale jistě spouští menzes. 😢

denis19
22. okt 2009

l.u.c.i.e
klid, to má i moje spolubojovnice z našeho CARu a dnes ji potvrdili tehul! Tak nestresuj, to muž být i utroš a náslk ET!!!! KLID!

l.u.c.i.e
22. okt 2009

Jen aby... Už aby byl opravdu zítřek... Dnešek bude dlouhýýýýý. Musím jít... Tak písnu asi až večer. Papa a díky za povzbuzení. Snad máš pravdu.

denis19
22. okt 2009

určite!

medenecek
autor
22. okt 2009

l.u.c.i.e
to bude dobrý, test ti vyšel pozitivní. Nestresuj se. Na zítra držím palečky.
Já bych do toho projektu taky nešla. Vadilo by mi, že se mé soukromí prohrabuje veřejně.
Na druhou stranu to třeba hodně lidem pomůže.
Dokonce ty lidičky podstupují celý proces v mé klinice. V Pronatalu v Praze. 🙂

denis19
22. okt 2009

No pro men to je nepredstavitelné!

denis19
23. okt 2009

halooo, kde je kdo????

medenecek
autor
23. okt 2009

zrovna jsem otevřela počítač. Ráno už mi tu otravovala sousedka. 🙂
Je hrozně milá, pohostinná se vším se mi snaží pomáhat až mi to někdy leze na nervy.
🙂
Vypudila jsem jí nyní. Jsem vymrzlá z venku. Počasí je krásně podzimní. Venku už to vypadalo na sluníčko, ale nějak nevylezlo.
Tak jsme seděli na terase, nehejbaly se a tím jsem pořádně vymrzla. Zalezla jsem si do deky s horkým čajem.
A otevřela si diskuzi a nikdo nikde....

l.u.c.i.e
23. okt 2009

Ahojky holky, jsem přesně 13 dní těhotná a podle hcq 226,3UI to vypada na jedno miminko. Na ultrazvuk jdu 3.11. Mám radost. Jinak jsem si to nemohla odnést do laboratoře. Měli tam spoustu lidí. Musela jsem čekat až do 13:30hod. A za manželem letět můžu. Hurá.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre