Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
25. nov 2009

Ahoj LUCIE!
Jsem ráda,že jsi se ozvala, jo venku je moc hezky,ale já mám vycházky časove omezené a tak nechci riskovat. Já se mám dobre a myslím, že bublinka snad také, jak nejsem delší dobu na UTZ, jsem nesvá,aby tam porád byly 😀
Jinak se cítím úplne normálne až mne nekdynapadne, jaké je to neskutečné být tehotná!!!!! A jestli to je vubec pravda 😅

slaava
25. nov 2009

no já netestuju, protože si řikám, že takhle je stále nějaká naděje. A taky proto, že tu nemam test ;)
Jinak dopoledne to bylo jen hnědé špinění, teď větší červené sraženiny - nechci si nic nalhávat a svoje tělo taky trochu znam. Poslední dobou jsou měla ms poměrně slabou a krátkou, takže když k tomu připočtu tlumící účinek Utroše, tak to opravdu růžově nevidim. 😒
Ale byla sem venku, je krásně - takže původní plán, že taky upeču nějaké cukroví sem zatím jaxi nestihla.
My jsme v CARu někdy od jara - prošla sem 5 IUI ve 4 cyklech, ale bylo to je protahování agonie - navíc se střídali doktoři, trochu mi přišlo, že neví, co s náma, tak to zkouší - standardizovaný postup.
Měla sem prodlouženou první fázi cyklu, kvůli stimulaci - odběr byl až 21. den, ET 25., takže dneska už je to (uf, skoro bych potřebovala kalkulačku) 37.

denis19
25. nov 2009

slaava
tak to máš pevné nervy, nevím jak bych to zvládala a to mi všichni tvrdí jak jsem silná!!!!!
37 je vek????

denis19
25. nov 2009

ne vek, už jsem ochopila, to jsou dny po ET!!!!!! to víš, matematické dítko! 😀

slaava
25. nov 2009

no nevim, jestli jou to pevné nervy - vzhledem k tomu, že tu nemám test a jsem ve vísce s 5 obyvateli a ani nevim, kde je tu nějaká lékárna (ale asi vedle v té větší - ale to mne do teď nenapadlo) a tátovi to nechci říkat, tak mi nic jiného nezbývá :D
S tím věkem to bylo vtipný, ale taky to není úplně mimo - ikdyž ještě pár let.
Denis ty jsi doma nebo chodíš pracovat? a co děláš?

slaava
25. nov 2009

ale neboj, že kdybych ho tu měla, že bych ho ještě nepoužila 😎

denis19
25. nov 2009

slaava
jsem doma od 16. zárí a miniimálne do 14.prosince ješte budu, to je do 12tt a potom bych chtela nastoupit do práce! uvidím co rekne doktor....necháme se prekvapit! hele,ale na to, že jsi na samote u lese, je super ,že máš net 😀
já jsem GIS pracovník u armády. a ty?

gabulik77
25. nov 2009

ahoj holky zdravím🙂) ty jo já jsem fakt vtipná, pořád si říkám, že nikdo nepíše a já trupka jsem byla pořád na 39 stránce diskuze 😀 😀 😀 😀 , tak jsem ti teď vtipně dala 40. stranu a koukám 😀 😀 😀 Tak já jsem dneska pekla, ale jenom jeden druh, zitra budu pokracovat 😉

denis19
25. nov 2009

gabulik
klid, toto se mi stává bežne 😀 😀 to je prepracovanost 🙂
co jsi pekla!
holky vy mne snad presvedčíte i na cukroví 🙂

gabulik77
25. nov 2009

no to jo, ja jsem fakt přepracovaná, 😀 😀 😀 , dneska jsem pekla, van. rohliky a zitra coko pracny, zbytek o vikendu s manželem, bylo to super, krasne to tu vonělo vánocema a venku 14 stupňů 😀 😀

denis19
25. nov 2009

jo i u nás bylo 14,jako na jare!!!!
to už pečeš na vánoce???? to by se u nás do vánoc asi neohrálo 😲

gabulik77
25. nov 2009

no na vánoce peču🙂) musím to schovat aby to vydrželo🙂)))

denis19
25. nov 2009

tak to obdivuji!!!!! priznávám se bez mučení, že na vánoce jsem cukroví ješte nepekla, vždy nejak fásnu od mamky 😀
ale už bych se mela neco naučit, když už bude bublinkana svete 😀

slaava
25. nov 2009

gabu - to máš na pečení úplně stejný plán jako já - rohlíky pro bráchu a tátu a pracny pro muže; ostatní taky nafasuju - ale teď už to vidím nejdřív na víkend a to se řiká doví jestli. nějak ten rok utekl, ten čas si dělá co chce - občas letí a pak se zas příšerně vleče.
Ale moc dobře si pamatuju, jak sem si vloni a pak na Silvestra dávala závazek, že v lednu, nejdýl v únoru budu těhule 🙄

denis: Učim na vejšce ne fildě - sociologii a mediální studia - teď jsme akorát v půli semestru, tak bych se potřebovala vrátit, abych ještě něco stihla - mám jen 4 dny v týdnu - cca 3 hoďky denně, tak to je vpohodě.

denis19
25. nov 2009

tak to zní super slaava! a plánuješ se vrátit?

slaava
25. nov 2009

denis: co myslíš?
vrátit do práce - no mám závazek už na tuhle sobotu a pak bych chtěla dotáhnout te´d tři týdne do vánoc, a pak už je zkouškové - což tedy znamená přečíst spousty diplomek a napsat na ně posudky, opravit kvanta testů, ale to se dá dělat "v posteli" - jen odsedět pár dnů u státnic a do půlky února je volno ;) = což v praxi znamená čas na nějakou vědeckou práci, která se během semestru totálně nestíhá, psaní článků, konference a pod.

slaava
25. nov 2009

tak já už test nepotřebuju - už je to jasný, mně to nevyšlo. Ať vám to dopadne líp.

gabulik77
25. nov 2009

ne slaavi to ne ☹ ☹ ☹ ☹ je mi to moc lito, a to přišla plně MS? test si v pondělí určitě udělej..

kacka81
25. nov 2009

slaava to snad ne i mě je to moc líto ☹ ale pokud se ti ta mrcha nerozjede plně tak si test stejně udělej

denis19
26. nov 2009

Dobré ráno!!!!
Slaava
tak nic????? nezastavilo se to trochu?????? svine jedna červená!!!!!

gabulik77
26. nov 2009

dobré ránko všem. Ty jsi ranní ptáče denis.. v 7:20 jsem měla ještě půlnoc 🙂 pokouším se spát co nejdéle , aby mi ten den čekání co nejrychleji utekl 😉

denis19
26. nov 2009

no v 7:20 jsem bla už dve hodiny vzhuru!!!!!! 🙂
také delám vše možné aby mi den utekl nejak plodne a zajímave, tak sjem se dnes pustila do úklidu,ale delám to na etapy, neboť mne nejak bolí vaječníky a to fest a mám nejaký blbý výtok a to mne štve!!!!

gabulik77
26. nov 2009

aha 😨 no tak to jsem fakt měla půlnoc, já budu dneska zase péct cukroví ale jinak nevím co budu dělat 😒 potřebovala bch umýt okna, ale to se docela bojím, asi to nechám na manžela 😅 Tak to s tím uklidem moc nepřeháněj, když ti není úplně nejlíp.

denis19
26. nov 2009

už jsem polehoučku uklidila a i píchání ustálo 😝 asi to chtelo pohyb. a ty ty okna určite nech tak!!!!i kdyby nebyla umytá, svet se nezborí!
včera jste mne s tím pečením úplne zmátly,holky.
snad se od príštího týdne také do necoho pustím, bude to prvotina,ale možná výjde 😀

gabulik77
26. nov 2009

tak já se jdu taky trochu hýbat, jdu dát prádlo do pračky 😀 a pustím se do toho pečení, tak zatím a přeji hezký úklid 😅 - do cukroví se určitě dej, je to příjemný a když to člověk nespálí, jako já minulý rok 😀 tak z toho má velkou radost.

denis19
26. nov 2009

tak dík za povzbuzeí,jdu nastudovat recepty,ale nejdrív pujdu ven....zatím ahoj a snad v podvečer na prečtenou!!!

minka051
26. nov 2009

denis je tu dobrá stránka a všetky recepty sú video tak vidíš aj postup Mož poznáš www.ekucharka.net je to super.

slaava
26. nov 2009

Ahoj, bohužel je to čim dál horší, v noci sem skoro nespala a teď mám zimnici. a hlavně vůbec nemám sílu do toho jít znovu. Snad to časem bude lepší. Co nového u vás? Mně sou teď vánoce dost ukradený.

gabulik77
26. nov 2009

ahojky slaava, ten test si v pondělí určo udělej, mohlo se pustit jen jedno. Naprosto chápu tvoje pocity, v červenci se mi taky pokus nepovedl a měla jsem stejné myšlenky, že už tam nikdy nepůjdu, že jsem prostě ta nejhorší a tak:( Přejde to uvidíš, bude líp. Musíme si prostě říkat, že tam bylo něco špatně a proto šlo pryč. Slaava jsme ženský a jsme silný, ale vím jak se cítíš.

denis19
26. nov 2009

slaava
gabulik mi bere slova z úst!!!!! má stoprocentne pravdu! hlavu vzhuru!!!!! a je fakt, že mohlo odejít jen jedno, u mne to takový prubeh sice nemelo,ale švagrová na tom byla podbne jako ty a ted má doma holku!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre