Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

krivka5
21. jan 2010

denis19
tak ty si uz bola na amniocentéze?verim ze vsetko o.k. a zo srdiecka ti prajem pohodove tehu 🙂Uz je to 4 den po ET a ja som stale na trnoch ,zatial nic nepocitujem,ziadne divne chute ani mi neni spatne,ale aspon ta mrcha neprisla vcera ako mala tak je ta nadej väcsia.

l.u.c.i.e
21. jan 2010

Ahojky holky,

Krivko, držím palečky, aby mrcha vůbec nepřišla. 4 den po ET je ještě brzo, abys něco cítila. Mě bylo tak trochu na zvracení až tak 10 den po ET, ale to nic nebylo. Nevolnosti přišli až tak v 6tt. 🙂

Denis, tak jak ti je dneska? Díky za držení palečků. Ale říkám si, že kdyby ii. sreaning dopadl špatně, tak by mě už volali, abych na amnio přišla dřív.

denis19
21. jan 2010

krivka
ani nic pocitovat nebudeš, jen skutečne pocit na mršku!!!! chute já nemám dodnes a co vím ani kámošky co jsme spolu byly na IVF...tak klídeček jen se muže stát lehký krečový stres v maternici,ale to je jen dobre, to pracuje na rpztažení,ale také to nemá každyá 🙂 kdy plánuješ testovat?

denis19
21. jan 2010

lucie....správná teorie, také si myslím,protože výsledek už určite mají...tak mužeš být v bláženém klídečku a hladdit bublinku 🙂
já dnes pohoda, nic mne nebolí,nec ze mne neteče..tak verím, že vše ok a už si pujdu jen pro dobré výsledky. jen mne trochu pobolívá ten vpich,ale to je asi normální 🙂

l.u.c.i.e
21. jan 2010

Tak to jsem ráda, že ti je dobře. Určitě je to normální, když ti pobolívá vpich. Uvidíš, že zítra už o tom vpichu ani nebudeš vědět.
Já jdu nakoupit a něco uvařit. Písnu pak později.

krivka5
21. jan 2010

lucie,dakujem za palceky 🙂
denis,test si chcem urobit v utorok co by mal byt 8 den po ET. Tak na nevolnosti mam este cas?To je super,asi sa moc pozorujem.

denis19
21. jan 2010

krivka...každá se moc pozorujeme, to je asi normální.....ten osmý den je ten nejdrívejší, drív to nedelj, je to zbytečné...mela jsi PK, že????

lucie a co dobrého navaríš???

krivka5
21. jan 2010

denis,ano mala som PK a ET bolo na siesty den.Idem trosku pracovat.Vcera som bola na gynde lebo mi dosiel utros a zastavila som sa v praci pre nejaky materialik aby som sa nahodou nenudila. Pekny den vam prajem !

l.u.c.i.e
21. jan 2010

Denis, tak už mám vařeno. Udělala jsem jen čínu. S mužem jí máme rádi a je to i celkem rychlé. 🙂

denis19
21. jan 2010

dobrá volby, to také máme rádi a často si to deláme, to i ted dosti chutná......jsem trochu nervozní, začalo mne popíchávat u vaječníku, tak radeji jen ležím u TV a sjíždím programy...... 😀
a mnž máš ted už stále doma?

l.u.c.i.e
22. jan 2010

Ahojky,

jen lež, zasloužíš si to. Už ti to píchání ustalo? Doufám, že ano. 🙂 Jen nevím, zdatě baví ty programy v televizi. Já vždycky u televize usnu a pak mě tak vždycky najde manžel, když přijde z práce. Musí si myslet, že snad celý den jen spím 😀 Jinak manžel už je stále doma a nějaký ten rok i zůstane. Chce být s náma.

denis19
22. jan 2010

ahoj!
tak to je super, žebude doma!!!!
pichání je už minulostí, díky nevím čemu 🙂 , dnes je to už fajn a ty programy mne nebaví a proto vetšinu času prosedím u PC a u knih, jen mi už docháyí zásoby a narodky daleko 🙂 🙂

denis19
22. jan 2010

jé lusko a od kdy víš že je to klučina???? a co jméno? 🙂

denis19
22. jan 2010

lucko ...jsem chtela napsat 🙂

ratatooy
22. jan 2010

Ahojky holky co jste brali za léky po opu a et!

l.u.c.i.e
22. jan 2010

Vím to od minulého týdne z genetiky, kdy nám doktor dělal II. sreaning. Už tam bylo viděl pohlaví. Máme to napsané i ve zprávě (vitální plod mužského pohlaví...) Tím se teď můj manžel všem chlubí. Je jako malej. Chceme Matěje.

denis19
22. jan 2010

l.u.c.i.e
mám usmev na rtu!!!! super......verím mu to ,ž e se chlubí kudy chodí!!!!!!

ratatooy
braly jsem skoro každá utrogestan vaginálne,ale to až po ET, mezi OPU a ET já nebrala nic 🙂

l.u.c.i.e
22. jan 2010

A vám nic na amniu neříkali? Nebo něco tušíte?

Retatooy, i já jsme brala až po ET utrogestan vaginálně.

denis19
22. jan 2010

Amnio bude až toho desátého února a dr se spíše venoval merení a tak a nakonec skonsttoval, že jemu se vše jeví jako pohoda a napsal do zprávy že sUTZ negativní, tak už ted jedna dopbrá zprávička,ale gynekolog to vidí pracovne na holčičku,ale nic nepotvrdil...tak budeme čekat do února 🙂

l.u.c.i.e
22. jan 2010

Tak to je dobrá zpráva. Uvidíš, že i amnio dopadne výborně a můžete si oddychnout. A navíc budete vědět i pohlaví 🙂

ratatooy
22. jan 2010

No tak to by mě zajímalo proč nás trápí od opu až do tt dalsima injekcema tentokrát do zadku.

denis19
22. jan 2010

jo jasan, neco pozitivního je treba na tom najít 🙂 🙂
jak se pripravujete s výbavičkou a pokojem , už to rešíte? a máte nejakého kočárkového favorita????

denis19
22. jan 2010

ratatooy
tak tomu nerozumím??????

edvi
22. jan 2010

ahoj holky, našla jsem vaši diskusi a chci se zeptat jestli je normální po ET občas slabé píchání v podbřišku. Jsem dnes teprve 3dny po ET po 4denní kultivaci. Tak jak jsem zahlídla skoro stejně jako Krivda. 😉

edvi
22. jan 2010

Pardon Krivka 😀

denis19
22. jan 2010

edvi
je to úplne normální, buď v klidu!

gabulik77
22. jan 2010

ahojky holky, všechny vás moc zdravím🙂) jéééé lucie to je super že už víš pohlaví, jsem zvědavá až nám ho řeknou🙂 Denis to je super, že je ti dobře🙂) všechno bude v pohodě určitě🙂 jak dlouho budeš doma? Denis a jaké jména máte vy? Jinak v práci byla pohoda, v pondělí jdu znovu, ale nejdříve ráno k dr., takže tam zas až tak nepobudu🙂

edvi: píchání v podbřišku je opravdu v pohodě, taky jsem to měla.
ratatooy: taky se přidávám k holkám, měla jsem jen Utrogestan po ET

denis19
22. jan 2010

ahoj gabulik,
a už nastupuješ do práce, či si to chodíš jen omrknout 😀 😀 😀
no jména by asi už byla hotová Karolína- máme i španelskou zkratku jména Lola 🙂 a Teodor- teda Teo...už jen vedet které 🙂 🙂
V pondelí jdu už do práce, dnes se cítím fajn, jen cítím trochu bríško,ale to je ani už normální,ale jinak pohodička 🙂
a vy už máte jména???? jsem zvedavá co??? a výbava a tip na kočárek by byl také????

gabulik77
22. jan 2010

Denis no nevím kdy pujdu do práce, snad od půlky února nejpozději, dr. mě chce ještě chvilku nechat doma. Jinak Karolínka je krásné jméno, měli jsme ji taky na seznamu, ale vzhledem k termínu porodu a data svátku Karolínky jsme se raději rozhodli pro Michaelu a když kluk, tak asi Petr, po tatínkovi, ještě se nám moc líbí Tobiáš, ale uvidíme. Jinak kočárek ještě nemáme přesně vbraný, ale buď X-lander nebo, V-travel🙂)) zatím nic nekupujeme, myslím, že začnu s výbavou tak v dubnu🙂)

denis19
22. jan 2010

a kdy je v čr karolína???? u nás je v červnu neco pred datem porodu,ale co nadeláme, petr je super jméno, také se mi moc líbí,ale v naší rodine mimo bratra a táty,jsou všichni chlapi petrové a to by bylo už na naši rodinku silné kafčo 😀 😀 X lander znám, má ho kamarádka,ale ten V travel asi neznám...mrknu na nete....také ješte nekupujeme, mám sice pár bodýček z výprodeje z tesca,ale minimum, skoro vše dostanu od sestrenice, má dvouletou dcerku...tak to jsem vyhrála!!!! 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre