Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
1. feb 2010

Už jsem tu. Něco jsem řešila s manželem.

Denis, koukám, že jsis nick opravila. 🙂

babulík, pěkné super. Nakonec jsi to zvládla. 🙂 Moc pěkné jména máte vybrané.

denis19
1. feb 2010

jo i mne se kutálí mnž domu, tak jdu chystat...zatím hezký večer!!!

krivka...lýdia je hezké.dostudiji jeho numerologii 🙂 a zvonimir vubec neznám......ale je to odvážné!

eva5
1. feb 2010

gabulik ---dobrou chuť 😉

eva5
1. feb 2010

denis a potom napiš ,kde bydlíš Ty?? 😉

krivka5
1. feb 2010

denis...ako vzdy mas pravdu,ked nie som v praci(veduca zavod.restiky) tak som na konikovy 😉
a to som este nepisala,ze chodim do skolycky a prisiel mi dnes rozpis skusok,tak od marca sa zase zacinam ucit...
eva...male prsia...ja mam z mojich velkych cely zivot depku a este sa mi aj zacali zvacsovat.to si zachvilku budem kupovat klobuky asi 😀 a to som behom mesiaca pribrala 5 kg!!!

denis19
1. feb 2010

lucka už s manželemdorešila a a jdu rešit..ale ješte nedorazil, tak mám minutečku na konverzaci.....
jo opravila......je to logičtejší podle OPU.... 🙂

l.u.c.i.e
1. feb 2010

Denis, tak pěkně řešte 🙂 Manžel měl velký hlad a hlavně mě musel říci všechny novinky z práce 😀

krivka5
1. feb 2010

evka...ja idem na krv zajtra,jasne ze napisem.to si mala celkom fajn vysoke,ale nemas na brmbolcek ta mala myslim 1700 ,ale ona bola 16.1.na ET a dnes na krvicku...

denis19
1. feb 2010

no já jsem z Banské Bystrice, jako že tu bydlím ,originál jsem z moravy! a muj mnž na mne
hodil bobka...dorazí až za hodku, prý hodne práce a to svetem vládne krize 😀

krivka...ok, tobe nechám klobúky a já budu kupovat stany 🙂 🙂

lucko....máš už typa na kočárek?

krivka5
1. feb 2010

denis...zvonimir bolo v oktobri volakedy ale ked tereskovova vyletela do vesmiru tak to zmenili na valentinu...svokor je z polovice chorvat

l.u.c.i.e
1. feb 2010

Hcg má každá jiná. Já jsem měla nazačátku nízké. Něco kolem 224. Ale prcek už vše dohnal. Do 8tt jsme byli o týden pozadu a teď jsme o týden napřed 🙂

eva5
1. feb 2010

lucie...to album se nějak speciálně zakládá?protože já ,když si najedu na svoje album,tak tam obrázek vidím....

krivka5
1. feb 2010

denis...ty nasi chlapy!!!moj isiel kamoske opravit comp!!!dufam ze len to 😀 ja teraz nechcem keksovat bo sa bojim tak opravuje compy betar 😠 aale to si len srandu robim...(dufam,verim)

denis19
1. feb 2010

krivka...tak za vše muže tereškovová...no toto 🙂
evi...ve fotoalbech je moje album a vytvor nové album , to si vytvor,dej tam aspon jednu ftečku a potom se ti to bude ukazovat jako nám 🙂
a já mela hcg 1900!!!!

eva5
1. feb 2010

já jsem se dívala na google a tam hcg přesně odpovídá tomu dnu OPU- 🙂 doufám,že to je správná zkratka......zkrátka den odběru vajíček a spermijek 😉

l.u.c.i.e
1. feb 2010

Evi, já ale jen vidím tvůj foťáček napravo průhledný, což znamená, že ho na koníkovi nemáš založený.

eva5
1. feb 2010

denis ok jdu to zkusit-----

krivka5
1. feb 2010

evi...tak to som strasne zvedava ake bude moje hcg...ja som mala OPU 12.1.tak ake by malo byt to hcg?

denis19
1. feb 2010

krivka...tak delá záslužnou činnost....a to deláš ted doble mne, jako s tím keksíkem 😀 já také nechtela do potvrzení tehuhu .....nejaký respkt mi tam v hlave blikal 🙂

evi...dobrá zkratka je to OPU 🙂

l.u.c.i.e
1. feb 2010

Holky, už se s váma rozloučím. Tak zítra ahojky

denis19
1. feb 2010

ahoj a hezký večer, všem!!!!

eva5
1. feb 2010

krivka.....to je individuální...jsou tam rozmezí...dolní hranice průměr a potom i maxima.....

denis19
1. feb 2010

evi..šlo to album?

eva5
1. feb 2010

já se taky loučím přítelíček práskl dveřma,jak ho ruší moje klapání do klávesnice,tak zítra ahoj

eva5
1. feb 2010

album až zítra až nebude doma---

gabulik77
1. feb 2010

taky se loučím, čauky zítra🙂

krivka5
1. feb 2010

denis...moj muz do mna rype ,ze ved doki povedal ze zdrzanlivost len 3 dni! za sa zajtra opyta ako to s tym keksikom je 😀 bojim,bojim...

krivka5
1. feb 2010

kde idete vsetky? tak sa teda majte,dobru nocku...

denis19
1. feb 2010

no nech se zeptá,m stejne mu dr rekne, že to záleží od ženy , jak se cítí! máš se nutit, když víš jaká byla trnistá cesta k mimču???

anubism
1. feb 2010

ahoj děvčata,tak koukám jak vám to jde všem úspěšně(dvě čárečky),já jsem před chvílí dorazla z práce,já to zkusím testnout zítra,uvidíme,jak dopadnu já

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre