Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
7. feb 2010

no streda bude zajímavá...ale budeme vedet co to je 😀 😀 jak se vede?

brmbolcek
7. feb 2010

zajtra ti poviem viac, idem na ultrazvuk a zajtra zacinam 5tt ale srdiecko to je estre skoro....hm... az okolo 6-7tt. a ty ako zajtra do prace ? ako si travila vikend ?

radysek
7. feb 2010

Minka- to bude dobré - já jsem dokonce slabě krvácela a celý týden a teď jsem v 7 týdnu HCg mám přes 15000 a bublinka na UZ pěkně roste! To chce hlavně být v klidu!!!

denis19
7. feb 2010

víkemd byl super, obskakovala mne maminka, navarila a i nám nabalila domu..paráda, byli jsem i v NR v ASKU na omrky a v decodome v TO a tam se nám lívili nejaké detské komodičky,,,,už se jen rozhodnout...
a co ty?

brmbolcek
7. feb 2010

tak to si skoro na tom ako ja i mne mamca navarila napiekla, ale aj poupratovala, ked ona zacne riadit tak skonci pri praseni kobercou, nie zeby to bolo treba 😉 ale ako sa vravi ked chytis upratovaci rapel tak ides 🙂 , na tu komodu som zvedava aku si vyberiete bo aj mi sa stavime v martine v decodome a kukneme taktiez komodicku 🙂 a ceny sa dali za tie komody zniest ?

denis19
7. feb 2010

radysek...fajn, že jsi toto napsala, holkám to určite psychicky moc pomuže...... 🙂

denis19
7. feb 2010

holky, tak doboru noc a sladké sny, zítra se ozývám z práce... 😲

brmbolcek
7. feb 2010

denis pa pa i tebe sladke sny 😉

radysek
7. feb 2010

Denis víš já se zatím držím trochu zpátky, protože těch prvních 12 týdnů je fakt dost složitých než se mimčo pořádně chytne, takže se zatim z toho ještě nijak moc neraduju. Ale je fakt, že vy jste mě tu docela hodně podržely a tak nějak cítím, že spousta holek tu potřebuje taky podržet a povzbudit! Tak všem hodně štěstí!

denis19
8. feb 2010

dobré ránko bojovnice!!!!

gabulik a lucie si nejak intenzivne užávaly víkendu, co???

radysek......jo, tech prvních 12 týdnu je lehce pochybovačných ,ale ty už deti máš, tak to lehce a hlavne asi rychle preletíš co????? dvojčata to je asi síla záber ne????

radysek
8. feb 2010

Tak já jsem za ty moje dva raubíře mooc vděčná. Narodili se nám předčasně, tak jsme prvních čtrnáct dní doslova v inkubátoru bojovali o život, ale teď jsou o to živější. Proto teď nutně potřebují sourozence, abychom je trochu zkrotili. Jen mám teď dost velký problém být v klidu a udržet nervičky na uzdě. Oni když něco provedou a pak vidí, že se chci rozčilovat, tak už ví jak na mě a uzemní mě, že mám být v klidu, aby miminko pak nebylo nerváček. Takže opravdu máme doma s nima veselo!

denis19
8. feb 2010

tak miminko nerváček...neboj...ono ví , že bude mít dva sourozonce a už se na ne teší, omotá si je kolem prstu, takový malý chroustík... 😕 a jsi doma na PN?

radysek
8. feb 2010

Tak já mám dost náročné povolání a jelikož jsem i krvácela, tak mě nechala Dr. hned doma. Což o to kluci už se na maličké moc těší a jelikož máme doma i syna od mého bratra, tak mám plnou chalupu chlapů a všichni spolehají na to, že by to mohlo být děvčatko auž se těší jak ho budou rozmazlovat. I když manžel řekl ať nepočítám se šatečkama, ale maskáčovým oblečením. Tak nevím jestli pak seženu maskáčové dupačky 🙂

denis19
8. feb 2010

😀 😀 manžel je armádní generál??????
což o to..maskáčové dupačky možná,ale takové maskáčové minišatičky to by byla parádička!!!!! moc ti to devčátko preji na dorovnání energie 😀

radysek
8. feb 2010

Generál není, ale jen takový obyčejný četník zamilovaný do maskáčových hader. Jo, bylo by to skvělý, kdyby se podařilo děvčátko, ta převaha chlapů už je dost velká, tak bych potřebovala spojence!!!

boruvkova
8. feb 2010

Ahoj Radysku,

delala jsem si 10.den od ET test - negativni, od patku menstruuju, ackoli menses mela prijit az 12.2. kdy si mam delat test, hormonalni prasky mi nedelaji dobre, chtela jsem je uz prestat brat, protoze si myslim, ze uz asi neni moc na co cekat, ale v caru mi rekli, at jeste pockam... kdyz ty jsi krvacela, mela jsi pozitivni test? to jsi mela asi fakt slabe krvaceni ze?

radysek
8. feb 2010

Já jsem měla pozitivní test už od šetsého dne po KET a 8 den jsem začala krvácet jasnou krví bez hlenů. po třech dnech jsem už krvácela docela dost, ale bylo to jen rano, na oběd a večer. Ráno to bylo poměrně dost silné. Ty léky určitě nepřestávej brát, jak jsem již psala krvácela jsem pravděpodobně proto, že jsem měla nízkou hladinu progesteronu a mé tělo tím neregistrovalo, že jsem těhotná. Test je jak u koho pozitivní, některé holky ho měly až 13 den po oplodnění a to psaly, že druhá čárka byla vidět hodně slabě, skoro vůbec. Tak ještě vydrž a věř!!!

minka051
8. feb 2010

Ahojte ja som po ET 11deň radšek netestujem lebo na 9deň test bol negatívny. Trochu som špinila s hlienom. Teraz čakám do stredy. Idem na krv a mrcha mi zatial neprišla.

denis19
8. feb 2010

boruvkova
radysek má prvdu...ješte vydrž, ted není ještye nic ztraceno!!!!

l.u.c.i.e
8. feb 2010

Ahojky holky, jdu se na vás mrknout po víkendu 🙂

Borůvková, jak píšou holky, ještě nic nevzdávej. Vydrž holky, holka.

Minka, uvidíš, že ve středu bude pozitivní krev. Už jen 2 dny. 🙂

Denis, co v práci, dobrý?

denis19
8. feb 2010

ahoj lucko...tak po víkendu opet na príjmu 🙂
ale jo v práci to dnes celkem jde, polehoučku plním úkoly a je mi hej, myslela, jsem že dnes skončím dríve,ale presunula jsem si to na zítra, tak zítra je do jedné, huráááá.
co dnes deláš?

l.u.c.i.e
8. feb 2010

Zítra ti to aspoň rychle uteče, když budeš v práci krátce. To já zítra touto dobou snad půjdu z genetiky 🙂
Dneska už jsem byla venku, ale je tam pěkné kluziště... Před chvilkou jsem přišla a zahřívám se u netu, než začnu dělat k obědu pizzu. Naštěstí manžel chodí z práce až kolem 16 hod, tak mám času dost 🙂 Jen jí ještě musím zadělat 🙂
Jinak víkend byl úžasný. Krásně jsme relaxovali. Byla jsem s manžou v bazénu, takže jsem skoro nevylezla z bublinek 🙂 Pak jsme byli v kině a tak...
Ty jsi vybírala komodky, jak jsem četla. Už jses rozhodla pro nějakou?

denis19
8. feb 2010

lucie...v bazénu? a nebojíš se ? já jsem na to takový poserka,pokud to teda není domácí bazén.
jo komodičky vybrané, už jen zaplatit a dovést domu 🙂

l.u.c.i.e
8. feb 2010

Jojo, ale byla jsem jen ve výhřivce... Ve velkém plaveckém jsem nebyla. Tam bylo moc lidí. Navíc už to mám povolené i od doktora. Prý je to dobré pro dítě.
Tak to je super, že máte již vybrané komodičky. Nám by komody měly přivést za 14 dní¨. Ale půjdou do ložnice. Ta starší půjde do děckýho pokoje. Jinak včera jsem už objednala šablony na zeď. Jsem zvědavá, za jak dlouho přijdou. Nakonec jsme si je levněji objednali na http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=3&user...

denis19
8. feb 2010

a co jsi si vybrala. jaký motiv??? a také dobrá stránka... 🙂
ahá, takže vírivka je povolená? neboť chceme s milovaným na wellnes a premýšlela jsem jetli tam využiji ty procedúry a teda pokud bych mohla vírivku...tak je to pohoda..... 🙂

l.u.c.i.e
8. feb 2010

Mě to aspoň gynekolog povolil...
Vybrali jsme si krtečka v mašince a medvídka Pú, jak probouzí oslíka 🙂 Vyjde to o polovinu levněji než ze Slovenska.

denis19
8. feb 2010

hezky jste si vybrali a i cena je super.....krtečka mám ráda 🙂
já se na tu prerličku optám ted na poradne,ale bylo by to super, kdyby v tom není problém.....jsem zvedavá.....

l.u.c.i.e
8. feb 2010

Jen se potej, snad ti to doktor povolí. Je to fakt super.

denis19
8. feb 2010

a když ríkáš , že i pro miminko...tak to musíme jít 🙂
a jaké vám privezou komodičky do ložnice? co jste si vyrali?

l.u.c.i.e
8. feb 2010

Vybrali jsme si stejný odstín (třešeň) jako naše velká skříň na šatstvo. Je to na půl skříněčka + 3 šuplíky. Bohužel nebyla v akci, tak ti nemůžu poslat odkaz, aby jses mrkla.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre