Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
20. feb 2010

lucie....no dnes jsem za poslušnou hospodyni, varím, peru , uklidila jsem včera a čekám na milovaného až dorazí domu 😀 😀 sice mne ve stredu dokonalenasral...sprominutím za výraz,ale co nadelám...i presto mu varím a peru, jsem dobrá co????
no ten mimozemšťánek je jako vyšitý..to ti povím....je to sranda.....co si to v tom bríšku chováme,co??? kdy jdete na ten pled,či to bylo už včera, jak nechodím plesat ani nevím kdy to bývá 😀 😀

sslunicko
20. feb 2010

denis a jaký byl?
já dělala test včera a dneska,tedy 9. a 10. den po ET.
jsou tam stejní viditelní duši,tak nevím nevím.

denis19
20. feb 2010

no na ten 11 den byl už takový jak ho mužeš videt v albumu mojem....ale já tu na koníkovi četla, že hladina hcg stoupá ob den, takže test z 9 a 10 dne musí být stejný, jiný už bude na ten 11-tý den....ale pokud tam jsou duchové je to na dobré ceste, že ano 😀 😀 😀 ted už jen vedet kolik jich tam je? 😀

sslunicko
20. feb 2010

když já se bojím. takhle jsem se bála při všech ivf,jsem pitomá,že testuju tak brzy.

mimunesko
20. feb 2010

ahoj,test jsem nedělala a mám i trochu strach.Nechci se stesovat dopředu,myslím,že je ještě brzy-ještě počkám 🙂 Zatím na sobě pozoruju jen lehkou bolest v podbřišku a takový pnutí prsou-ale fakt nic intenzivního.Připadám si už jak blázen -jak se pozoruju 🙂 Co ty sluníčko? 🙂

l.u.c.i.e
20. feb 2010

Denis, to já znám. Taky už mám uklizeno, Teď peru a vařit začnu až déle. Manžílek mi odjel do Prahy, ale vrací se v 18hod a hurá na ples 🙂 Už se těším.

Ssluníčko, já jsem měla slabou druhou čárku 10den od ET. Mrkni se na moje fotky. Denis má ale pravdu, že hcg stoupá ob den.

eva5
20. feb 2010

Ahoj holky po dlouhé době se hlásím........včera jsem tady měla kamarádku a ta mě velmi pomohla naladit se na pozitivní vlnu.....ohledně mého čekání na úterý,kdy budu 36 den po ET a konečně už bych mohla vědět co a jak---------ale stejně jsem se v noci nevyspala,ale ne kvůlitěhu,ale kvůli hokeji 😉

sslunicko
20. feb 2010

mě leze hcg do moči nějak pomalu. při minulém ivf z kterého mám holčičku,jsem měla negativní i 14.den,kdy jsem šla na krev a potvrdili 321 jednotek HCG.

mimunesko,brzy je a já jsem pako.

není mi nic,jen mě od včera bolí vaječníky a to chvílema dost drsně,nevím,co to může být.

eva5
20. feb 2010

Lucie-----na plese opatrně moje kamarádka se vypravila na ples minulý týden v 11 týdnu a je z toho nachlazená ,protože říkala,že tam byla příšerná zima!!!to víš oni počítají,že tam všichni budou pít a pít a zahřívat se tancem ---tak kožuch na sebe a kozačky 😉

l.u.c.i.e
20. feb 2010

Eva, uvidíš, že se bublinka zvětšila. Dává si na čas. Neboj se. Moc ne tebe myslím.

ssluničko, aspoń je u tebe důkaz v tom, že i přes negativní testy může být ženská těhotná 🙂

denis19
20. feb 2010

Evi....to jsou ale nervy to TI reknu...máš boží trpelivost.....ale určo to dobre dopadne......a já ani nevím, že se hrál nejaký hokej...a jo to jste hráli asi vy...to mne nenapdalo...my hráli včera ráno 😀 má už z té své identiti guláš v hlave 😀

ssluníčko...tak ještže berou i krev co? jinak by to bylo na palici 🙂

lucie....tak a co šaty už máme..... 🙂

l.u.c.i.e
20. feb 2010

Denis, mám. Naštěstí se vejdu ještě do těch původních. Jsou střižený od prsou do áčka, tak je to v poho...
Já vůbec nesleduju hokej, to jsem, co? 🙂

sslunicko
20. feb 2010

holky,to je na palici. mám za sebou 2 uspěšná IVF a pokaždé to tak bylo a pokaždé jsem tak pitomá a testuju takhle brzy a pak samozřejmě každý den. jsem nepoučitelná.

jen se chci zeptat,bolely někoho z vás vaječníky takhle po IVF. mě do včera nic,ale večer celkem dost a i ted.

denis19
20. feb 2010

slunicko...mužu jednu doternou otázečku, máš jedno díte a dve úspešné IVF?????

mne bollz vaječníky, prsa a i podbríško...tkajen klid 🙂

lucie....jsi dobrá, já mimo elastického trička se nevejdu do ničeho puvodního 🙂

sslunicko
20. feb 2010

to první těhotenství skončilo v 9tt. už jsem měla průkazku,srdíčko a pak konec.
po tomhle jsme šli na genetiku a zjistili mi trombofilní mutaci,tak mi hned po drhém IVF nasadili fraxiparin na ředění krve,který jsem si musela píchat celé těhu.
ted to je stejně.

sslunicko
20. feb 2010

lucie,ty jsi z Plzně?

Já bydlím kousek od. Chodím do IVF Institutu a ty do Natu,vid?

mimunesko
20. feb 2010

jsem tak na nervy že mě právě přítel přemluvil a udělala jsem si test 10 den po et. a negativní ☹ Neměla jsem si ho dělat-Jsem jéště víc na nervy ☹ jinak sluníčko mě vaječníky nebolý-Tak nevím jestli dobře nebo špatně ☹

l.u.c.i.e
20. feb 2010

ssluníčko, i mě po IVF bolely vaječníky. To je normální. Teď mě pořád bolí v podbříšku a záda 🙂

Denis, kdyby ty šaty nebyly pod prsama střižené do áčka, tak se do nich taky nevejdu, klid... Do ostatních šatů se nenarvu 🙂

denis19
20. feb 2010

lucko...tka jsi mne uklidnila, já zapomela..narvu se do tepláku 😀 😀

mimunesko....ješte nevešhlavu, 10-tý den nic ješte neznamená.....helena slunícko pri prvním tehuhu.... 😀 ted si ho udelj pokud budeš delat až v pondelí, drív to nemá cenu!!!!

slinicko..tak to je také drastické,ale je to kolobeh života...meli jstesi to prožít...ted hurá do boje..... 😀

sslunicko
20. feb 2010

mimunesko,ani stín. já tam mám stín,který vidí manžel,ale nic zázračného to není.

lucie v tvém tt jsem také měla bolesti zad a břicha,pomohlo magnézium.

denis,je to drastické a bylo. ted doufám se povede to druhé a už nikdy. stejně to byl poslední hrazený cyklus.

l.u.c.i.e
20. feb 2010

ssluníčko, ano jsem z Plzně a chodila jsem do Natu.

Mimusenko, každé se ukáže druhá čárka jindy. Někomu až po 12dnu po ET. Neztrácej naději...

Denis, tak vidíš, do tepláku se narveš... A ty pořád tak zoufáš 🙂
Jo, včera jsem mluvila s kámoškou co má roční holčičku a taky nebyla na EKG ani na interně. To prý záleží na obvodní doktorce, zda nás vyšle nebo ne. Ani ta moje mě nevyslala... Shledala, že je vše ok, tak asi proto. A taky neměla v těhu průkazce kolonku na internu ani na plicní. Teď jsem klidnější 🙂

denis19
20. feb 2010

no vidíš Lucko...já se nejak dál za tím nepídila, že se až zeptám gyndare.....tak pokud nezapomenu 😀 😀
jen vím ,že moje kamarádka nebyla a švagrová ano,ale mela plánovaný císarský rez...tak to asi proto. 😕

denis19
20. feb 2010

jo a tepláková útecha je fakt na míste 🙂

mimunesko
20. feb 2010

Přítel mě povzbuzuje,je na sto procent přesvědčený,že se to povedlo 🙂 ,vím,že desátý den nic neznamená,ale strašně se bojím!!!!!!!!! Nevím jestli jsem psala,ale nezůstali nám žádní mražáčci-na druhý pokus už ani nemáme finnance ☹ -stálo nás to 17000-ničeho nelituju-jen že je to náročný po všech stránkách ☹Do středy si už nedělám žádný testík-počkám na krev.Shodíme do Hradce Králové do sanusu tak uvidíme 🙂

sslunicko
20. feb 2010

mimunesko, a opravdu tam není ani malý duch? já ho měla po limitu. je vidět,ale nejde vyfotit.

mimunesko
20. feb 2010

ne opravdu tam nic není vidět-ještě jsem ho ted vytáhla z koše 🙂 abych se přesvědčila . Sluníčko a kdy jdeš ty na krev?Nechápu jak jsi psala že jsi měla negativní testy a přesto jsi byla těhu-Pochopila jsem to zprávně?

denis19
20. feb 2010

mimunesko...nepanikar zbytečne,ikdyž to není lehké.......dej tomu ješte čas a kolik máš transferovných embrií?

mimunesko
20. feb 2010

ahoj denis,mam dvě -prý velmi pěkná-osmi a šestnácti bunečná.Díky za podporu 🙂 🙂 🙂

denis19
20. feb 2010

no vidíš ....tak to není co rešit....minimálne jednomu se u vás v domečku určite zalíbilo..... 😀

sslunicko
20. feb 2010

mimunesko,ano je to tak. při minulém Ivf jsem měla 8.den ducha a 12. a 14.nic, byla jsem vyřízená,jela jsem na krev a bylo to tam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre