Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
9. júl 2010

Ještě dodám, že Matýsek na svět vykouknul v neděli 4. 7. 2010 🙂 Přesně den posledního termínu.

jitakl
9. júl 2010

@l.u.c.i.e no konečně moc ti gratuluji!!!!!!!

l.u.c.i.e
9. júl 2010

Jitakl, děkuju.
Holky nějak jsem to odhadla správně. Kolem 18hod mě začalo být na svatbě divno, tak jsme se rozloučili, že jdeme domů. Hned po příchodu domů jsem si dala teplou koupel a ve vodě se mi kontrakce rozjeli.

l.u.c.i.e
9. júl 2010

Jinak svatba byla krásná 🙂

lucia.kl
9. júl 2010

@l.u.c.i.e gratulujem k babetku a uživaj si to,

jitakl
9. júl 2010

ahojka holky hlásím se z náštěvy v poradně krvácení ustalo jen jsem dostala nějaké ty léky na ten průjem a snížil mi dávku magnéska jinak jsme dostali vitamínky aby jsme lépe prospívali..... sestřička mi dneska dala poslechnout srdíčka joj to byla nádhera a pak vidět cipísky na UTZ bylo fajn..... Jinak jsme všichni tři v pořádku a povolil nám i menší procházky ale i přes to trvá nadále klidoví režim 🙂

sophiejane
9. júl 2010

ahoj lucinkooooo moc moc srdečně gratuluji!!! to je super, že to bylo rychlé a bez problémů!!!

eva5
9. júl 2010

@l.u.c.i.e --Ahoj tak nakonec přesně v termínu...moc blahopřeju k miminku k chlapečkovi malinkýmu Matýskovi 🙂

denis19
9. júl 2010

😕 lucko...paráda a co pocity doma

l.u.c.i.e
9. júl 2010

Holky, děkujeme všem za gratulace.

Denis, pocity jsou to nádherné... Nejnádhernější je pro mě, když se malej na mě usměje. Jinak doma to zatím zvládám. Malej celkem zatím jen spí. Trápí nás ale vedra. Velmi se mi potí a to má jen body a přikývám ho plínkou. Hodně mu dávám cucat mlíčka, aby měl dostatek tekutin. Čajčkem smíme až od 1 týdne. Jak to zvládáte vy a horko?

Jitakl, tak to je dobře, že už nekrvácíš. Opatruj sebe i ty své drobečky...

radysek
10. júl 2010

Lucie moooc gratuluji k nádhernému chlapečkovi a přeji hodně zdravíčka a ať Vám dělá jen a jen radost.
Já se dnes vrátila z dovolené na Lipnu a pěkně jsem si tam odpočinula . Dokonce jsem zkoušela i plavání, ale bříško mě přitom trochu táhlo ke dnu, ale jinak pěkná úlevička na nožky. Taky jsem si z té přemíry čerstvého vzduchu uhnala kašel, ale snad to brzo přejde, neboť chudák maličká ve mě musí pěkně poskakovat.
Tak přeju všem krásné prázdniny s bříškam, bez bříšek a s drobečkama!

gabulik77
11. júl 2010

ahojky holky, píšu po delší době. Nejde nám net a nevíme, kdy půjde, takže jen v rychlosti:
Lucko moc moc moc gratuluju, Matýsek je nádherný 🙂 🙂 - krásné fotky.
Já jsem zatím stále 2 v 1 🙂 jsem zvědavá kdy to přijde, ta vedra jsou hrozná, už mě to doma neba, jsem pořád zalezlá, protože doma je jediné místo kde je chládek 🙂
Tak se všichni opatrujte, já se ozvu, jen co nám půjde net 🙂

l.u.c.i.e
12. júl 2010

Radysku, hlavně, že jsis odpočinula a načerpala nové síly. 🙂

Gabulík, už se ti to krátí. Těšíš se? Máš na co. Je to úžasný pocit. Malej mi teď spinká...
Přijde to na tebe určitě nečekaně. Jako na mě 🙂 Přeju ti, abys to měla relativně rychlé... My jsme taky s Matýskem pořád doma zalezlí. Venku jsme byli zatím jen jednou. Včera jsme chtěli jít taky, ale to se nedalo, jak tam bylo horko i v 19hod.

eva5
12. júl 2010

Ahoj HOLKY--tak dnes jdu k lékaři s pozitivním testem--je tam čárka ,ale nějaká slabá?????myslím,že mě budou brát krev a i dělat uz ,aby se neopakovaly komplikace z ledna--jen pro jistotu
@l.u.c.i.e ----horka musí být pro miminka nepříjemný,důležité je pořád a hodně dávat mlíčko a pod -a co Ty Lucko???

l.u.c.i.e
12. júl 2010

Evi, držím palce, aby se to tentokrát neopakovalo a hcg bylo pěkně vysoké. Pak dej vědět.
Mlíčko dávám i fenyklový čajíček. No a já zatím zvládám. Sice za pomocí manžela a mamky 🙂

eva5
12. júl 2010

@l.u.c.i.e -tak jsem doma a hcg je 1599 🙂 když jsem kojila Vaška v létě 97 taky byly horka pamatuju ,že jsem fenyklový čaj pila hlavně já a to bylo prdění maminka i miminko ,ale stálo to za to ,protože opravdu nikdy Vaška nebolelo bříško a kojení bylo každou 2 hodinu po 40min takže skoro pořád 😀 tchýně se vždycky popadala za hlavu ,že už jako mám končit??? 😉

eva5
12. júl 2010

jinak jsem se vrátili z prohlídky bytu velký 3+1 nějakých 81m.a vypadá to ,že si ho koupíme..v přízemí dva balkony ze ,kterých teda koukáš přímo do zahradky do školky ,ale já nerada jezdím výtahem a bez výtahu ,kdo se bude na starý kolena vláčet do patra----- 🙂

gabulik77
12. júl 2010

ahojky holky zdravím vás, tak net nám už zase konečně běží 🙂
Evo to je super HCG jen tak dál
já jsem celý den zalezlá doma, venku se to fakt nedá a má to být ještě horší 😒 doma máme 26 stupňů, jakmile začnu něco dělat, tak ze mě leje hrozně, takže se fakt jenom válím.
Lucko těším se, ale i se hrozně bojím 😒 jsou to fakt smíšené pocity. Už se to krátí.

eva5
12. júl 2010

@gabulik77 ..vidíš to já zase pořád chodím ven a nahřívám ty miminka ,když byli v tom mrazáčku ,aby se teď měli tepleji a tepleji a aby rostli jak mají 😉

l.u.c.i.e
13. júl 2010

Evo, gratuluju k vysokému hcg. Mám z vás radost. 😉
Fenyklový čajíček piju. Malej to moc nechce. Zvedá se mu žaludek, tak mu ho nenutím. Naprosto super. Střílí i kaká o 106 i s maminkou 😀
To je dobrá zpráva, že se vám líbí byt ke koupi. Ten byt je obrovský. My máme taky 3+1, ale jen 72m

Gabulík, neboj se, ta bolest za to opravdu stojí. Už jsem na to zapomněla a užívám si maminkování.... 🙂

gabulik77
13. júl 2010

ahojky holky
Lucko díky za podporu, jsem hned klidnější.
Holky konečně je venku trochu líp. Už jsem se nemohla dočkat, ale dnešní noc byla tak neskutečně teplá. My máme ložnici pod plechovou střechou a to se nedalo, tam bylo určo přes 30 stupňů, ráno jsem byla mokrá, jako když vylezu z vany🙂

l.u.c.i.e
13. júl 2010

@gabulik77, s horkem jsme na tom úplně stejně. Taky bydlíme pod střechou a v noci jsme tu měli 28 stupňů... Malej je z toho horka vyřízenej... Teď mi usnul, ale za chvíli jdeme do poradny, takže bude mít přetržené spaní...

gabulik77
14. júl 2010

ahojky holky zdravím, tak jsem doma od dr. vše v pořádku, zatím se porod nechystá 🙂 monitor taky v poho, jen to vedro venku, to je strašný.

l.u.c.i.e
14. júl 2010

@gabulik77, třeba budeš taky rodit v termínu 🙂

nemko
14. júl 2010

kocky zdravim vas, je podla vas mozne aby som este nasla // ? dnes som 8 den od ET (den ET nepocitam) a mam len /, velmi nedufam, ze najdem este // lebo nemam ziadne priznaky okrem toho som od vcera neznesitelne a nepochopitelne nervozna ☹ je to moje druhe IVF a cakala som, ze vyjde ☹

lucia.kl
14. júl 2010

@nemko ja som mala // až na 11 deň a aj to bol iba tieň. 8 deň je skoro...

nemko
14. júl 2010

luci a mala si nejake priznaky predtym?

lucia.kl
14. júl 2010

vôbec nič až do 7tt, keby o tom neviem, tak neviem že som tehotna

nemko
14. júl 2010

tak snad taku malilililililililinkatu nadej este mam 😉

kata79
14. júl 2010

@nemko, ja mela // 9. den po ET (ale se 4 denní) prodlouzenou kultivaci, predtim jsem netestovala, takze sance urcite je...drzim moc palce!!!priznaky jsem nemela vubec zadne....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre