Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

eva5
18. feb 2010

já jsem byla na ET 18.1.dvě poctivé embrijka---a zatím tam nic není...buď je to pomalé anebo už to není ---anebo a z toho mám strach by to mohlo být mimoděložní?

lusinkaj
18. feb 2010

tak ja som stale chcela len jedno,tak preto som v soku a neviem si to predstavit 😉
aka je to stranka...

eva5
18. feb 2010

tady je vidět,jak je všechno individuální a ať se doktoři snaží,jak chtějí kolikrát to dopadne stejně úplně jinak ---prostě zrození i když s pomocí je pořád zázrak

lusinkaj
18. feb 2010

aha taze ty mas dve vlozene a este nieje vidno?ale uz by malo...drzim prsty..

eva5
18. feb 2010

ta stránka je www.google.com a musíš si tam napsat co chceš najít vyjede spoustu odkazů a uvidíš---takhle já hledám všechno ---

lusinkaj
18. feb 2010

jasne uz viem... 🙂 dakujem

eva5
18. feb 2010

Lusinkaj---já vím---- ☹

eva5
18. feb 2010

tak holky denis je už někde na cestě na UZ a večer budou fotky holčičky 🙂

lusinkaj
18. feb 2010

a kedy ides na utz???

eva5
18. feb 2010

v úterý a to prý rozhodne-----i podle hladiny hcg stejně to bude teprve 36 dní od ET a na netu někde píšou,že i tak tam někdy není moc vidět---ale to čekání nejdříve ---14dní na pozitivní test a potom toto pořád jenom na něco čekám a hlavně kdybych menohla psát tady tak se asi zblázním,protože doma na mě chlap kašle nějak ho sebralo to,že musím ležet a že on se bude muset starat ...mám pocit,že čekal veselou těhotnou milou skoro matku ,že to proběhne v klidu a bez nějakých starostí ..no mám pocit,že to nekousnul a že se toho nějak lekl a v první chvíli ho to snad mrzelo a nemám mě rád .....

eva5
18. feb 2010

promiňte moje výlevy ,ale jsem ňeš'tastná......ironie je,že buď jsou to těhotenské výkyvy anebo ty po zamlklém těh????v rámci hormonální nerovnováhy ☹

lusinkaj
18. feb 2010

eva tak to mi je luto,ak vlastny manzel sa tak tomu stavia...to je velmi smutne tak ja to nepoznam moj je uzasny taze ja som rada... 😉

eva5
18. feb 2010

Lusinkaj není to manžel a říkal,že on se nikdy ženit nebude---------co tak čtu tak většina žen tady má podporu v chlapech,ale někdy to prostě neprobíhá,tak jak by mělo --všechno kolem ivf apod je velmi náročné a psychika obou dvou dostává zabrat a jak se říká v kritických situacích se projeví pravý charakter člověka a já už musím končit,protože za chvilku příjde domů z fotbalu a zase bych musela poslouchat řeči ,že nic nedělám jen sedím u pc a a TV ozvu se ráno až bude v práci......pěkný večer.

lusinkaj
18. feb 2010

aha tak prepac,taze ty nie si vydata...tak preco je taky?v com to je?

eva5
18. feb 2010

protože je zvyklý na svoje pohodlý a klid a pohodu a nechce nic řešit a žít bezstarostný život a jen si užívat --------ale kdoví v čem je to doopravdy??

lusinkaj
18. feb 2010

ale tak mal stym ratat ze ak pojdes na ivf nebude to ako normalne tehotenstvo....

gabulik77
18. feb 2010

ahoj holky
lusinkaj já tedy nechci nic tvrdit na sto procent ale podle tvé fotky z UZ se tedy nejedná o jednovaječné dvojčata, protože mají mezi sebou tu přepážku, docela tedy koukám, to fakt je divné. Z jednoho zavedeného emb. můžou být max. jednovaječná dvojčata, kde jsou dvě míma v jedné dutině, tedy alespoň si myslím.Podle mě dvojvaječná dvojčata ze zavedeného jednoho emb. nejdou..........Napadá mě tedy jen jedno vysvětlení: že ti prostě zavedli dvě. Ty jo, furt nad tím přemýšlím a je to fakt divný. A ty jsi byla dnes na UZ v CAR kde ti dělali ET??? Jak se k UZ vyjádřili.....

lusinkaj
18. feb 2010

gabulik co???tak teraz si ma dala do rozpakoch....o tom mi nic dr.nevravel...vies ja idem na utz do centra cez tyzden taze vtedy sa dozviem viac,predsa dr.je odbornik na to a budem mudrejsia 😉

l.u.c.i.e
18. feb 2010

Lusinkaj, Gabulík má pravdu. Jednovaječná dvojčata jsou v jedné dutině s jednou placentou a podle fotky tam máš 2 dutinky. Určitě se nespletli?

lusinkaj
18. feb 2010

tak baby ja tomu nerozumiem... 😅 budem mudrejsia ked pojdme na utz do CAR ako sa vyjadri dr.

gabulik77
18. feb 2010

teda lusinkaj tak to nevim jestli bych vydržela do příštího týdne, kdy že tam příští týden jdeš???? To je fakt záhada, já bych tam asi jela hned zítra

lusinkaj
18. feb 2010

tak nemozem len tak tam ist...musim sa obj.ale ved nieje to mozne ved dr.predomnou volal embryologovi povedal moje meno ze prenos 1 emb.tak nemoze to byt tak...

l.u.c.i.e
18. feb 2010

To je teda záhada. A tvůj gyndař řekl co, že to jsou jednovaječná nebo dvojvaječná dvojčata?

gabulik77
18. feb 2010

ještě mě tedy nepadlo jestli jste neměli před transeferem emb. pohl. styk? Že by to druhé mímo bylo počaté normálně, ale jestli si byla na ET tak tomu předchází vlastně punkce folikul, ale nevím jestli berou z vaječníků všechny, ale asi jo, takže by tam nemělo žádné zůstat pro klasické oplodnění......no nevím, je to fakt záhadný 😲

lusinkaj
18. feb 2010

pohl.styk bol ale chraneny ...taze nieje sanca 😒 nie dr.sa nevyjadril ci jedno...ci dvoj...

gabulik77
18. feb 2010

no to jsem zvědavá co ti reknou. Ještě jsem zvědavá až si tohle přečte Denis co ta na to, určo tomu rozumí, je fakt znalá🙂

l.u.c.i.e
18. feb 2010

Lusinkaj, mrkni se na dvojvaječná dvojčata
http://www2.hu-berlin.de/sexology/ECT2/html/mul...

l.u.c.i.e
18. feb 2010

http://www.genomac.cz/cz/test-vajecnosti-dvojca...

Takže i jednovaječné dvojčata můžou být oddělena... Jen jsou jiného pohlaví 🙂

l.u.c.i.e
18. feb 2010

Chtěla jsem napsat, že jsou stejného pohlaví.

lusinkaj
18. feb 2010

dakujem vam za info...pockame si na denis 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre