Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

tirtir
23. apr 2010

jéééé promiň já si to šoatně přečetla

denis19
23. apr 2010

😀 tirtir
pohoda..pokud jen špatne prečetla...já nekdy i špatne píšu 😀 😀 😀

tirtir
23. apr 2010

holky díky hned mi to psaní s Vámi zvedá náladu 😀

denis19
23. apr 2010

tak to má být! 😀 😀 😀 a co jinak deláš, když nejsi po IVF?

l.u.c.i.e
23. apr 2010

Denis, tak to je super, že nakonec botičky dostaneš k narozkám. To je moooc hezké od vašich. Už se těšíme na fotečky. Určitě se vydaří a nějakou si dáš do albíčka. My taky plánujeme, že se necháme od někoho cvaknout, ale stále čekáme až budou stromy a kytičky krásně rozkvetlé. Vypadá to, že to bude asi tak za 14 dní až pojedeme konečně na ten Karlštejn. Třeba nás taky zítra někdo cvakne a budu mít co dát do albíčka 🙂 Uvidíme.

Tirtir, rozhodně to nebyla chyba. Je dobře, že jsi jela na výlet. Důležité je tvá psychika a výletem jsi přišla na jiné myšlenky. Taky jsme byla na neschopence a k tomu ještě bez manžela. Byl na služebce. Vydržela jsem to díky holkám tady na koníkovi, že jsem se měla s kým popovídat a drželo mě nad vodou to, že jsem v tom nebyla sama...

tirtir
23. apr 2010

v chovatelských potřebách-- pro zvířátka, ale máme pobočku bez zvířátek

tirtir
23. apr 2010

l.u.c.i.e máš pravdu a to sluníčko venku taky dělá divi holky moc se mi ulevilo a jsem už trochu lepší tak snad už budu myslet jen pozitivně 🙂

denis19
23. apr 2010

tirtir
no tak to už asi není na nástup do práce co??????

Lucko...to by bylo fajn , nejaké nové foto...další rozptýlení......budu polehoučku končit, jdu k dr na predpis injekcí, neboť mi predepsala jen malé baléní a já potrebuji každý den jednu, tak jsem ji volala a dá mi na dva týdny do zásoby,ať tam stále nemusím lítat....jsou tam jen samé bacily, že ano......

tirtir
23. apr 2010

denis to teda ne taháme se tam s těžkýma pytlama a pořád jsme na žebříku.do ET jsem byla v práci stimulku jsem měla bez problému až na naflouké břicho, ale po ET mě Mudr. dala automaticky na PN

denis19
23. apr 2010

tirtir
to udelala dobre a rozhodne se pri pozitivním testu do práce nevracej...nestojí to za to....vím, že človek príjde o nejaký príjem,ale radeji jen o príkjem než o neco jiného!

tirtir
23. apr 2010

denis to rozhodně nebudu---kolegině nejsou špatné, ale nemají kousek ohledupnosti---v práci to nikdo neví, takže pokud nepřijdu a budu doma až do porodu což si moc přeji bude to pro ně šok.
V lednu jsem podstoupila laparku a byla doma až do Února V březnu jsem byla v práci a ted jsem zase doma.
Ani jsem do práce nešla neschopenku jsem poslala na vedení a holkám jen poslala smsků, že marodím.
Ale mám tam kamarádku vedle v obchůdku a žeprý tam byl hrozný rozruch, že opět maroduji.
Nechci ani vědět co mě čeká pokud nám to nevíjde.
Uvažuji i nad změnou povolání , ale v dnešní době děkuji s píš za to že práci mám tož nevím,

l.u.c.i.e
23. apr 2010

Denis, tak ať ti Dr dá velké balení s injekcemi, abys k ní nemusela tak často lítat. Ona tě ale asi stejněpotřebuje vidět, co? Jo a bez nových botek se nevracej 🙂
Uvidíme pak v pondělí kdo všechno přidá fotečky. Jen aby počasí vydrželo 🙂

Tirtir, mě taky po OPU rovnou vypsali neschopenku a jsem s ní doma doteď a ještě tak měsíc budu 🙂 Je dobře, že jí máš a s ničím těžkým se netaháš. Aspoň se můžeš věnovat samo sobě a nechávat se hýčkat 🙂 A peníze neřeš. Důležité je teď něco jiného, ne? Peníze tu budou vždycky, my pak ne.

tirtir
23. apr 2010

l.u.c.i.e tak to máš pravdu v tomto případě jsou pro mě na posledním místě i když kdyby jsme je neměli tak by jsme si OCSI nemohli dovolit a s tím hýčkáním je to jen ze strany mojého, od jeho rodiču slyším, že pořád nic nedělám. nebydlím spolu, ale hned vedla jak bydlíme pracují takže mě vidí i já nechci a posloufat blbé kecy to je na mě moc.
Můj je zlatíčko, ale jeho rodiče jsou hrozní, dřeli by od ráno do večera a je jim jedo jestli máš hořečku nebo průjem prostě když neděláš tak tě dokážout tak rozhodit, že jsem kvůli tomu už mockrát brečela, ale učím se to přehlížet,jde to moc těžko

l.u.c.i.e
23. apr 2010

Tirtir, na jeho rodiče se vykašli. A už vůbec nepřemýšlej o tom, co si myslí. Oni si vždycky myslí, že jsou nejchytřejší, nejzkušenější a musí nás neustále poučuvat a komandovat. Z toho by jses za chvilku zbláznila. Zkus myslet pozitivně, ať miminko(a) nemají žádný stres. Hlaď si bříško a uvidíš že bude lépe. Doma přece nejsi jen tak, ne? 🙂

misi.21
23. apr 2010

Ahoj,chtěla bych se vás zeptat,jestli jste některá po ET špinila??? Jsem 8den ET a špinění mi začalo už 6den. 😒 Myslíe si že mám ještě nějakou šanci nebo to pro mě už skončilo?? Nepíšu vám abyste mě utěšovaly,chtěla bych jenom znát popravdě váš názor.
Koukám že jste tady skoro samé těhulky,tak máte zkušenosti. 🙂 Děkuji

denis19
23. apr 2010

misi.21.....no já špinila,ale ne po ET,ale si tak v 6tt.....,ale je možné i špinení po ET, neboť to je termín regulérní menstruace a nejaká zbytková krev tam mužebýt, pokud to není úplne jasná menstruační krev, tak nadeje je....ta je vždy. 🙂

l.u.c.i.e
23. apr 2010

Jsem zpět z nákupu 🙂

Denis, máš nové botky?

Misi, Denis uz ti odpovedela... Ale znám i holky, co krvácely a přesto byly těhu. Takže naděje ještě je.

misi.21
23. apr 2010

A nevíte jak je to s bazální teplotou,já to zkusila a naměřila jsem 37,1... Nikdy dřív jsem to nezkoušela,jelikož jsem anovulka,takže jsem to nepotřebovala... Ale na internetu jsem se dočetla,že když je teplota vyšší jak 37,0 aspoň 18 dní,je to těhotenství. Nemáte nějakou zkušenost??

sophiejane
23. apr 2010

misi já měla po 1.ivf pořád zvýšenou a nakonec z toho nic nebylo...myslím že po ET je to i těmi hormony a nemusí to na nic ukazovat

denis19
23. apr 2010

Ahoj holky......tak jsem tu !!!!!
Sophie.....opet nové foto...super. se vede?

Lucko tak si predstav.......boty už vmé velikosti nemeli.....osud, co Ti povím 🙂

gabulik77
24. apr 2010

ahojky holky moc všechny zdravím o víkendu🙂
tirtir: moc moc držím palečky🙂) mě pobolívalo v podbřišku tak od 6. dne. I já jsem byla po ET i KET hned na neschopence, myslím, že nechávají automaticky a doporučuji ti, abys doma už zůstala, ty nervy v práci za to opravdu nestojí.. Na příští týden ti moc přeji, abys objevila // 😀 Hlavu vzhůru určo to klapne🙂

misi.21- já tedy nešpinila po ET ani po KET, ale jak píšou holky, hlavně, aby to nepřešlo v jasnou krev, jinak si taky myslím, že špinění se může objevit, držím moc palce aby byly //

gabulik77
24. apr 2010

Denis, Lucko moc se těším na vaše fotečky🙂) jinak já si hnedle po ránu pokazila náladu, vlezla jsem na váhu a od pondělka mi zase o 1 kg narostla ☹ ☹ ☹ ☹ , že jsem tam lezla, další kontrolu u dr. mám až 17.5. a vždycky se vážím ten den co jdu k dr. nevím co mě to dnes napadlo 😉 😉

lenca78
24. apr 2010

Ahoj holky, mam dneska za sebou prvni transfer. V CARu mi ale moc veci o tom, co nasledujicich 14 dni nemuzu delat nerekli. Muzu se zeptat Vas? Lezeli jste nebo chodili do prace? A co treba kontryhelovy caj na podporu rustu sliznice-mam pokracovat v jeho piti? Diky moc za odpovedi, jsem z toho nejaka zmatena, v CARu nas bylo dnes deset na trasfer, vubec to nestihali a nijak se nam nevenovali.

kacka81
24. apr 2010

Ahoj holky tk mám uvařeno, uklizeno a chvilku času než zapadnu jsem úplně hotová, ale musím vás ještě pozdravit. Doufám že jste tu všechny v pohodě.

misi.21 já otěhotněna na 4 IVF a po ET jsem špinila také, jak píšou holky pokud se to nezmění v jasnou krev tak je tam stále šance. Špinila jsem takhle až do 3 měsíce vždy ve dny kdy měla přijíz menstruace. Když jsem začla po ET špinit tak mi řekli abych ležela z nohama ve vyvíšené poloze, a utrogestan jsem tenkrát po domluvě snima polykala. Bazální teplota je prý zvýšená kvůli Utrogestanu někde jsem to četla.Držím moc moc palečky.

lenca78 ahoj měla by jsi více odpočívat moc se nepřepínat, do práce jsem nechodila hned mi vystavyli PN a byla jsem doma. A kontryhelový čaj jsem pila stále. Myslím že tím nic nezkazíš.

denis je fajn že už jsi doma, už se vám to pěkně blíží už to máte s l.u.c.i.e a gabulik77 za pár.

sophiejane a jak ty zvládáš těhu?

A u mě je to tak že v pátek jsem byla na UZ a byla jsem pochválená že na stimulaci moc pěkně reaguji. Po týdnu pýchání 150 Gonalu mám 14 folíků. Tak snad jich bude co nejvíc a najdou i ty spermijky. Aby když už tak aby se toho za čerstva povedlo oplodnit co nejvíc. Proto mám i dlouhej stimulák aby bylo u mě co nejvíc vajíček když je tam ta mužovo operace. No a už se nám to blíží bude to buď ve čtvrtek nebo v pátek.

Tak zatím ahoj a pokusím se zase co nejdřív ozvat a všem kdo sem nakoukne a čeká tak přeji // 😉

tirtir
25. apr 2010

hoj holky a gabulik77 moc děkuji, zítra už to bude týden co mi miminka vracely do bříška, zatím žádné těhu příznaky nemám a ty tlaky v podbříšku jsou jak kdy.
Moc Vám všem děkji za podporu

denis19
26. apr 2010

Dobré ránko!!!!

Tak jak víkend, holky?????

l.u.c.i.e
26. apr 2010

Dobré ránko holky,

Denis, to mě mrzí, že už tvé botky neměly. Koukala jsi po jiných? Jak jses měla o víkendu ty?

Kačka, tak to mám radost, že na stimulku velmi dobře reaguješ. Brzo půjdeš na odběr. Budu držet moc palečky, aby se zadařilo.

Gabulík, kdypak přidáš fotečky bříška? Nic si z váhy nedělej, stejně většinu necháš v porodnici a jen si domů vezmeš miminko 🙂

Jinak já jsem měla moc pěkný víkend. V pátek byla oslava manželova narozenin a svátku. Dostali jsme od kamarádů pěkný originální dárky. Koukněte do alba. Výlet byl super a včerejší rodinná oslava taky fajn. Jsem přežraná ještě teď 😀

sophiejane
26. apr 2010

ahoj holky, dnes jsem vstala už v 7:30, to asi to krááásné počasí....a taky že musím uklidit...a ráno jsem stoupla na váhu a mám téměř o kilo víc než před 3týdny 🙂 se nedivím, když pořád žeru 😅 zítras jedu na kontrolu, tak držte palce at je vše ok...

sophiejane
26. apr 2010

jinak mě je dobře, semtam ten nízký tlak, semtam se mi udělá špatně, ale žádné zvracení nebo dávení...

l.u.c.i.e
26. apr 2010

Sophi, na zítra ti palce držet budeme. Hned nám napiš novinky, ju? Tak to patříš mezi ty šťastnější maminky, co jim špatně není. Buď ráda a nízký tlak je asi v těhu normální.

Lenča, měla bys více odpočívat. Taky jsem měla hned vystavenou PN.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre