Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
12. jan 2010

Denis, tak co? Jak jsi dopadla? Smad dobře. Já takto: Výsledky z I. sreaningu dopadly výborně a rovnou mi dneska udělali i II. sreaning. Opět byl ultrazvuk nezapomenutelný. Teď byl se mnou i manžel, tak byl dojatý se mnou. Viděli jsme úplně všechny orgány... Celé miminko. Jsme velcí 17, 2cm a 100% čekáme chlapečka. Manžel byl neskutečně pyšný... Jen se ledviny nevyvíjí jak se mají... I když se to do měsíce může spravit. Což pevně doufám...Musím za měsíc opět na genetiku, kde udělají kontrolní UTZ a když dopadne dobře, tak nebudu muset jít na plodovku. Holky držte nám palečky, ať je vše v pořádku. Zítra jdu do poradny odevzdat všechny výsledky a už se mám objednat i na srdíčko.

minka051
12. jan 2010

l.u.c.i.e Tak silno držím palce aby všetko dopadlo dobre...ed aj dopadne inak to ani nemôže byť. Ja už lieky aj náplaste beriem, som trochu unavená a bolieva ma hlava ale to si asi telo musí zvyknúť. Len tie náplaste strašne treba dávať pozor lebo sa odliepajú. 19.1. idem na UTZ a hádam bude sliznica dobrá. Potom čakámuž len na ET.

kacka81
13. jan 2010

Ahojky všem vám držím palečky.

Jo a jinak denis na to jsem úplně zapoměla napsat. Objednala jsem si ten Femingard jak jsme si tu o něm s holkama psali. A s mím nepravidelným menzesem který občas přišel i za 45 dní je to teď takhle. Po měsíci užívání se mi spozdil o 8 dní. A po druhém měsíci užívání o 3. Ještě mě čeká měsíc užívání. Tak snad to alespon k ničemu bude. Musím letět malá se probírá. Tak papa a at vám vše dobře dopadne

denis19
13. jan 2010

ahoj holky!
l.u.c.i.e
mám na tebe prosím otázečky....screaning ti delali poprvé z krvi, predpokládám a máš ho super,proč ti delají i druhý?????? to se tak delá....mne včera brali krev..myslím teda na screaning, ikdyž to nazvali triple testem a už jsem z tech pojmu magor!!!!!!! nemáš vysvetlení????
udelali nám také UTZ,ale to jen pro pohlaví, další morfologický máme až 20tt a pohlaví stejne nevíme, neboť mimčo je stydlivika a melo neustále prekrížené nožičky, tak nic,ale pracovne se dr priklání k holčine 😕

kacka...tak to zní super, pokud se mi to po porodu neupraví, tak to asi vyzkouším také!!!!!!

minka a na tebe myslím a myslím!!!!!! úterrý je za dvermi, co?????

denis19
13. jan 2010

l.u.c.i.e
a ješte jsem se chtela optat, na genetiku si chodíš pro screaning či ti delají i jiné vyšetrení, ptám se tak moc, neboť se chci vyhnout amnio a tak radeji podstoupím i nejaké nadstandartní prohlídky jak jednu invazivní amnio !!!!! ☹

l.u.c.i.e
13. jan 2010

Ahojky Denis, I sreaning mi dělal můj gynekolog (krev + UTZ) a vše poslal na genetiku. Včera jsme si na genetice byli pro výsledky a dopadl výborně. Rovnou nám tam ale udělali i II. sreaning (opět krev + UTZ). To už byl ten morfologický sreaning. Bral orgán po orgánu. Vše je taky v pořádku až na ty ledviny. Výsledky budou opět za měsíc, kde nám udělají kontrolní UTZ, zda se ledviny dovyvinuly. Když ne, budu muset jít ještě na plodovku. Ale jak mi dneska můj gynekolog v poradně řekl, že mě zbytečně vystrašili, jelikož ten druhý sreaning se opravdu dělá až v tom 20tt. Chtějí si to holt pak na té genetice porovnat. Dneska mi dělal gynekolog taky UTZ a říkal, že ty ledviny jsou celkem v pořádku, jen je tam menší odchylka, která se jistě do měsíce srovná. Vše mi vysvětlil 🙂 Zkrátka máme o trochu více vyšetření než při přirozením početí.

minka051
13. jan 2010

Ahojte zdravím som v práci a makám ako včelička 🙂

denis ano útorok sa blíži konečne aj mrcha mi už ustupuje. Dnes som lepila druhú sériu náplastí. No halava bolí stále , unavená som. Včera ked som prišla z práce tak som zsapala ako drevo a to ja teda nikdy nezvyknem. Ak to bude možné tak od utorka sa dám na PN lebo budem vyšťavená. V robote sa vôbec nezastavím.

denis19
13. jan 2010

l.u.c.i.e
tak to jsi mne uklidnila, že teda jdu dle predpisu, jsem už z toho magor,mne práve zarazilo, že dr mi rekl, že i ohledne IVF je lepší amnio, ješte když to bylo ICSI, že tam je prirozený výber úplne mimo všeho, tak proto, uvidím co ten triple a podle toho se rozhodnu 🙂 ale dekuji ti!!!

minka...to udeláš dobre s tou PN, to bude určite lepší!!!!!! a po ET rozhodne zustaň doma a možná i déle. jak to plánuješ ty?

l.u.c.i.e
13. jan 2010

Hlavně, že bude vše v pohodě. Oni mě taky svým způsobem taky chtějí na amnio, ale rozhoudnou se podle těchto výsledků... Ale věřím, že obě je budeme mít v pořádku.

denis19
13. jan 2010

to já také lucie, jen mne to znervozňuje, vedela jsem , že to prijde, že amnio bude na pokecu,ale nejak jsem verila ani nevím sama čemu, že mne to mine, nebo spíš, že mne to tak nedostane.....tak uvidíme....ty už máš aspoň jeden výsledek za sebou, ješte mne straší mojim vekem, že preci jenom...tak nevím

gabulik77
13. jan 2010

ahoj holky všechny moc zdravím. Tak jsem byla dnes u Dr. a ohledně bolesti břicha je to dobré, budu si brát při křečích více Hořčíku, není to nic závažného. Dělali mi i UTZ a mimo máme jedno, které je v pořádku, druhé přestalo růst....V pondělí jdu znovu k Dr. tak budu vědět více.
Čtu si tady ty informce ohledně vašich vyšetření, jsem z toho pěkně zmatená, moc Vám i sobě držím palce,aby byly výsledky v pořádku holky

denis19
13. jan 2010

ahoj gabulik...tak vesmír to zarídil a máte jedno super mimčo v bríšku...dobré ne?????
ty vyšetrení jsou podstate rutinní,ale jak se te to začne týkat, vše je jiné a doktori to asi nemužou každému speciálne vysvetlovat, tak je asi nejlepší verit jim, oddat se jejich vyšetrením a být v klídku, já teda po zvážení jdu 20. ledna na amniocentézu.

gabulik77
14. jan 2010

ahojky denis, jo přesně tak, jedno super mimčo tam je, jen doufám, že zůstane vše jak je a bude vše v pořádku. Také jsem přemýšlela a pokud se mé dr. něco nebude zdát a doporučí mi amnio... určitě bych na ni šla, neváhala bych. Mám zde sousedku, která na ni byla a hrozně se bála, ale ujistila mě, že to není nic bolestivého, spíše zvláštního a trochu nepříjemný tlak, který trval vteřinu, jde spíš o ten strach, aby se nestalo nic mimu, ale četla jsem, že rizika jsou téměř nulová. Výsledky měla v pořádku a mohla být v klidu. Nejhorší je to čekání na výsledky:( Denis moc moc budu držet palečky.

denis19
14. jan 2010

gabulik...dekuji...toto presne jsem si asi musela prečíst,abych nabyla ten správný pocit!!!! dikas....víš já výsledky triple testu ješte nemám, ale dr mi to doporučil vzhledem na vek a fakt, že IVF bylo ICSI....
neboj toto mimčo už u vás zustane, je jasné, že semu váš domeček líbí a je to super!!!!

l.u.c.i.e
15. jan 2010

Ahojky holky,

Denis, ono je asi dobře, že půjdeš na amnio. Takhle aspoŇ budeš mít 100% jistotu, že je všechno v pořádku. U mě se rozhodne podle kontrolního UTZ. Sice na plodovku ještě věk nemám, ale podle toho všeho mě tam asi doktor pošle taky. Kamarádka na tom byla taky a říkala, že to nic není. Jen takové píchnutí. Pak už jen čekání na výsledky. Tak vidíš, Gabulík to má taky z první ruky od sousedky.
Víš, že ani nevím, jestli mi dělali triple testy. Pokud patří k I. sreaningu tak ano.

denis19
15. jan 2010

lucie
v podstate triple test a screening je totéž, porovnávají se v nich tri hladiny nejakých prvku plus sono, tak to je jen jiný název,ale jinak to samé....víš včera jsem studovala na internet 😀
jo já se už rozhodla, že pujdu, bez ohledu na výsledek, fakt mám už dost let, je to ivf icsi, takže príroda je úplne obejitá.

a jak se jinak cítíš a co pohyby už neco cítíš???? já vubec nic zatím,ale ješte prý mám čas do 20tt. tak se na to teším 😀

l.u.c.i.e
15. jan 2010

Tak to jsi mě uklidnila... Pohyby? No, nejsem si vůbec jistá. Sem tam, hlavně večer, něco cítím... jako šimrání a včera dokonce jakoby kopanec, ale takový slaboučký... Uvidíme, jestli to bude sílit. 🙂

denis19
15. jan 2010

jééé tak to musí už být super,mám asi moc tuku, když nic necítí 😀 😀

l.u.c.i.e
15. jan 2010

Taky se dočkáš. Já si vůbec nejsem jistá,jestli je to ono, ale zase si říkám, že dřív jsem nic takového necítila... Ale můžu tě uklidnit břicho mě ještě skoro nenarostlo 🙂

denis19
15. jan 2010

tak to jsimne fakt uklidnila....ani mne nejak obzvlášť.....no jsme my to ale tehule vyvedené 😀 😀

l.u.c.i.e
16. jan 2010

Dobré sobotní ránko,

to mě povídej... Nepoznáme co se v nás děje 🙂 Ale uznej, že to docela rychle utíká.

denis19
16. jan 2010

jo lucie
letí to jak blázen, dyť za nedlouho máme za sebou pulku tehotenství a to jsem nedávno mely nejvetší problém s tím, že kolik embrií vložit 😀 je to super.......jinak mám pocit, že včera jsem zacítila ty motýlky v bríšku,ale nejsem si jistá....ale určite se to už blíží 😀

l.u.c.i.e
17. jan 2010

Denisko, to máš naprostou pravdou... Za chvíli budeme v půlce... A představ si jak nám to teprve bude utíkat, až se nám miminka narodí. To už se vůbec nezastavíme 🙂 Tak vidíš, už pomalu něco začínáš pociťovat. Za týden už to můžou být opravdové kopance 🙂

denis19
17. jan 2010

l.u.c.i.e
no to máš pravdu, to si o nedlouho budememyslet, že máme v domečku fotbalisty.....včera mi jinakbylo celkem zle,ale dnes je jako kdyby nic, tak se mi ulevilo 😕 budu td chvíli doma bez PC,mnž se bude snažit ho nejak zreparovat, má preci už pet let a nejak je pomalý dedeček jeden, tak se ho pokusí oživit 😲 ve stredu jdu na to amnio a verím, že už budou i první výsledky triple testu, tak dám hnedle vedet, že co a jak a potom si beru do konce týdne volno,abych skutečne byla v klidu, už ted nechci neco pokašlat a zanedbat...preji krásný den
mám pocit, že jsme tu zustaly jen my dve dopisovatelky 🙂

gabulik77
17. jan 2010

ahojky holky, přeji krásnou neděli všem🙂

Denis určo doma po té středě zůstaň, doporučují alespoň týden klidu.... tak koukej poslouchat🙂) moc držím palce a opravu se neboj..
Já jdu zítra k dr. tak jsem zvědavá..

denis19
17. jan 2010

ahoj gabulik...tak hnedle dej nové zprávičky o vašem dení, jasné????
a dekuji, snad to zvládnu ve zdraví všech 🙂

gabulik77
18. jan 2010

ahojky holky všechny zdravím
Denis, tak jsem byla u dr. s mímem je vše v pořádku 🙂 jsem moc ráda, dali mi průkazku a jsem 12+6, mímo má 6cm, takže jsem ráda, že je to všechno v pořádku. Zatím zůstávám v PN ale snad tak v půlce února už půjdu do práce, uvidíme 🙂 už bych docela šla.

denis19
18. jan 2010

gabulik
tak paráda.....jste velicí jak má být, zdraví tak co víc si prát 🙂 no co ti povím, aké jsem se hrabala do práce, tak jsem šla a dnes ni nekdy ríkám, že jsem mohla zustat doma v klídku,ale eríky navíc ve výplate se mi hodí, ta nemocenská dávka,to byla síla!!!!aspoň u nás , mne to delalao skoro o 160€ méne...to je na Kč neco kolem 4200!!!
a máš fotku ze sona????

minka051
18. jan 2010

denis no rozhodne po ET chcem zostať doma a ked to bude možné aj pár dní už pred ET nech si oddýchnem. Potom ako dlho to bude možné no 2 týždne určite a ked sa ptvrdí tehu tak potom už stále. Do práce zájdem len ak to bude nutné čo si myslím že bude.

denis19
18. jan 2010

minka...tak to je správné rozhodnutí, po ET se určite nehrab do práce, chce to pohodu a domácí klídeček,maximálne koníka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre