Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
1. feb 2010

Dala jsem to do údajů v albu, ne jak se dávají fotky. Jde to?

l.u.c.i.e
1. feb 2010

Dejte to úplně na první místo pokud tam máte již popisky.

denis19
1. feb 2010

no jo tam já delala chybu už to je!!!! dikas...a to mám technické vzdelání...no co už

l.u.c.i.e
1. feb 2010

Aleluja. Koukám, že jsis dala něco jiného 🙂 Je to moc pěkné.

denis19
1. feb 2010

jo to jsem mela práve otevrené a chtela jsem to zkusit a vyšlo to , to je na tom linku http://www.pregnology.com/preggo-ticker.php?mon...
tak to mi proto vyhazovalo chybu!!!!! no co už.

gabulik77
1. feb 2010

lucko zkouším si uložit ten tvůj první odkaz. Všechno jsem vyplnila. Ty jsi to ukládala normoš jako fotku? Strašně dlouho to ukládá, je to normální, nebo dělám něco špatně? 🙂

l.u.c.i.e
1. feb 2010

Gabulík, jako fotku ne, jako údaje v albu. Jinak se ti to neuloží.

denis19
1. feb 2010

gabulik...ted budu chytrá, ne jako další foto,ale uložíš to do okénka v zmen nastavení alba 😕

gabulik77
1. feb 2010

jejejejejej sory za mojí otázku až teď se mi tu načetla další stránka četu🙂)) a denis už se na to ptala🙂))) mám PC nějak zabržděné...🙂

krivka5
1. feb 2010

caute...
denis...ty si riadna pracantka 😀 aspon sa nestresujes ako ja,kucharky mi prevaraju a ja som dnes zistila manko,skoro som infarkt dostala. uz do tej roboty chodim s velkym strachom,bojim sa o malu bambulku ☹
ak mi zajtra potvrdia tehu,tak sa dam vypisat a hotovo.len ci ma vypise doki, ked mi nic neni... ☹

l.u.c.i.e
1. feb 2010

Denis, hlavně, že se to uložilo 🙂 Jsme šikovné. No a teď se pochlup proč se máš léčit...

Gabulík a co ty? Jde ti to?

denis19
1. feb 2010

nevadí...já jsem zabrždená celá!!!!!!! 🙂 ale budeme mít hezké alba co holky a potom už jen rostoucí bríška!!!!

a lucka má u nás pivo!!!!

l.u.c.i.e
1. feb 2010

Krivka, pokud děláš na rizikovém pracovišti, tak ti to vypíše doktor okamžitě... Já mám neschopenku hned po IVF a jsem doma až do mateřské.

l.u.c.i.e
1. feb 2010

Denis, tak na to mám zrovna chuť. pěkně černé vychlazené 🙂

eva5
1. feb 2010

já s tím pořád bojuju,ale jsem v klidu času mám dost ukázalo mě to,že miminko/a mají 2 týdny a 5 dní--- 😉

denis19
1. feb 2010

dyť jsem psala lucko,musím se léčit ze závislosti na modrém koníkovi, je to katastrofa se mnou, jen písmenkuju a nic nedelám, když ted jsem uvarila večeri 😀 😀 😀

krivka amáš recht, jdi na PN,mne dnes v práci tako zvedli žluč,tak se asi na to vyprdnu a pujdu na PN

l.u.c.i.e
1. feb 2010

Vidíš, tady je poznat jak umím číst... 😀 Já mám závislost nejen na koníkovi, ale na celém netu... Zvlášť teď když je zima...

Evi, vyplň tam správný termín porodu nebo den poslední menstruace.

eva5
1. feb 2010

to je fakt --můžu potvrdit dnes jsme s denis pořád na koníkovi--- 😀
krivka --PN Ti lékař napíše pokud to není úplný ..nějak mě nenapadá to správné slovo?? 😉

eva5
1. feb 2010

lucie spíš si myslím,že mě to nejde zkopírovat

denis19
1. feb 2010

jo to je pravda....net je pohroma a zároveň vyvobození 🙂
gabulik,ako, máš???
evka bojuje,ale určite to zvládne 🙂

denis19
1. feb 2010

tak a je to tam!!!! super gabulik!!!!

eva5
1. feb 2010

no když si najedu na album,tak se mě to tam ukáže

l.u.c.i.e
1. feb 2010

Máš na koníkovi založeno album? Pak ten celý zdrojový kód zkopíruješ do údajů v albu na koníkovi a je to.

denis19
1. feb 2010

evi, v albu si klikni na heslo zmen udaje v albu a tam do toho velkého okénka to ctrl+v okopíruješ....a hotovo

denis19
1. feb 2010

jo ale luska má trefnou poznámku,musíš mi založené album...to založíš v fotoalbech 😉 šupšup na to!!!! kam budeš potom dávat bríško, sono a jiné fotečky??? 🙂

denis19
1. feb 2010

jo lusko a jak máš v profilu IVF dala jsi tam datum OPU či ET?????

l.u.c.i.e
1. feb 2010

My to ještě Evu naučíme 🙂

l.u.c.i.e
1. feb 2010

Datum OPU

denis19
1. feb 2010

to je jasné a když se nebudu mít po materské kam vrátit do práce, budu poskytovat uživatelské lekce na koníka 🙂 🙂

krivka5
1. feb 2010

lucia,denis...veru nase male bombulky nemusia byt v strese ako my!ta blba robota za to nestoji...
a moja nadriadena mi dnes definitivne zatrhla pomoc.bojim bojim o babiku...
evi...aj ked mam psychicky a aj fyzicky narocne povolanie?
aj ja chcem byt stale na konikovy,mne sa tu paci viac ako v praci 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre