Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

gabulik77
10. feb 2010

no ty jo, snad nejsem taková trupka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a ráno to bude: Kam že jsem to dneska chtěla jet????? 😝 😝 😝 ještě, že mě tam veze manža, ten je na tom ještě dobře 🙂

l.u.c.i.e
10. feb 2010

Ještě, že máš toho manžu 🙂 Tak ať ty triple testy dopadnou dobře.

gabulik77
10. feb 2010

no výsledky budu asi vědět až toho 5.3. ale zeptám se vás, kdyby byly výsledky nějaké špatné, tak to mi bude dr. asi volat dřív co????

denis19
10. feb 2010

tak jsem po očistné sprše opet tu. lucie dnes srší humorem co????? tá má vše za sebou a je v klídku 🙂
zítra tam valím na pul dvanáctou,ale k PC se dostanu až tak kolem páte, už se totiž nevrátím do práce a jdu se toulat s kámoškou a najít slušnou podprduna mé pinkponkové prsíčka 😀 😀

gabulik a kamže to zítra jedeš???? 😀 😀

gabulik77
10. feb 2010

já ti ani nevím denis 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dneska jsem zaslechla, že snad na krev nebo co 😀 😀 😀

gabulik77
10. feb 2010

holky já si musím jít hrát na švadlenku, mnž. měl taky super den o kliku si roztrhl na bundě celý šev od krku přes celé záda až dolu, tak se na to jdu podívat, co se s tím dá dělat, je to téměř nová bunda, takže taky super den🙂 Ještě se sem večer mrknu, jestli na to nezapomenu 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
10. feb 2010

hmhmhm to jsou ale novinky 😀 😀 😀
hele tak to jako budeme na pohlaví tvého mimnka čekat zase mesíc????

gabulik77
10. feb 2010

no bohužel Denis, dnes jsem se ptala a prý to ještě nepozná, ale říkala, že třeba za týden už by to bylo vidět, kdyby se ukázalo, takže za tři týdny sí mímo doufám nebude hrát na stydlíka a ukáže se. Jsem taky už zvědavá 😒

denis19
10. feb 2010

no to ti verím švadlenko madlenko, dnes jste asi a manžou meli zustat doma v pelechu 😀 a co si myslíč, že to je?

gabulik77
10. feb 2010

a je došito, bunda je jako nová 🙂 no Denis já vůbec nemám tušení co by to mohlo být, nemám vůbec žádný ty pocity co by to mohlo být. Mnž. tvrdí, že to bude tutově baba 🙂 přes to že si asi jako každý chlap samozřejmě přeje kluka, tak jsem zvědavá 🙂

gabulik77
10. feb 2010

tak holky já jdu do peří 🙂 takže hezkou dobrou noc a zítra se tu sejdeme jako obvykle 😀 😀 😀

gabulik77
10. feb 2010

jo denis a lucko chtěla jsem se vás zeptat, v profilu máte datum očekávání mímíska podle poslední MS nebo jste to upravili podle UZ???

denis19
11. feb 2010

dobré unás usenžené ránko!!!

gabulik šupšup z perí a hurá na krev a já si to udelala tak ,aby mi to sedlo na dr vypočítaný termín porodu, takže jsem si musela menstruaci posunout o dva dny,ale nakonec se uvidí 😀 tak v podstate to mám podle menstruace,ikdzž je to smešné,ale oni to tak počátají....

ahoj lucko...ty máš dnes den pohda, neboť nemáš nač zapomenout 😀 😀

gabulik77
11. feb 2010

ahoj holky tak jsem tu a na krev jsem nezapomněla🙂) Dala jsem tedy taky foto do alba 🙂
Denis taky jsem si musela tedy posunout ten datum MS v profilu, protože už minule mi dle UTZ dr. posunula datum porodu o 5 dní dřív, tak jsem to trochu poupravila. Co v práci jak to utíká

denis19
11. feb 2010

tak gabulik to byla bleskovka.....jak foto, tak i ta krev.....v tech šatičkách či tunice je to bríško super hezké, samozrejme a bez toho......tak se konečne spoznáváme i dle ksichtíku, paráda......moc ti to tam sluší.... 🙂 🙂

l.u.c.i.e
11. feb 2010

Ahojky,

Gabulík, tak to je super, že jsi na krev nezapomněla 🙂 Jinak jsem se dívala na foto a pěkně roste bříško. Sluší ti to. Jen tak dál 🙂
Koukám, že všichni poopravili datum menstruace i já, ještě úplně nazačátku, jelikož mě to taky nesouhlasilo s termínem porodu. I když já mám dva a liší se o 6 dní. Takže jsem si to dala doprostřed 🙂 Stejně si myslím, že budu rodit dřív. I na genetice to doktor říkal, že je stále dítě o týden napřed. Tak uvidíme...

Denis, ty nás dneska budeš pěkně napínat... 🙂 Já tu v podvečer nebudu, tak nevím, zda se ke kompu dostanu večer, až přijdu z návštěvy... Jinak to budu muset vydržet do zítra 🙂 Hlavně, ať ti všechno dobře dopadne. A nezapomeň si říct o fotku malé.

denis19
11. feb 2010

tak to si nezapomenu lucko..na to se teším......holky jestli to s váma takto pujde dál, tak mne s teme termínama porodu i dobehnete 😀 😀 😀 mne to zatím jen jednou posunul a to o dva dny dýl 😕 😕 uvidíme dnes, hlavne jsem zvedavá jak jsem velicí a co vážíme, to si potom odpočítám v mysli od toho co jsem doposud pribrala a jak jsme se tak vážila, tak ješte pár týdnu a jsem na manželove váze, no super ne??????

l.u.c.i.e
11. feb 2010

Tys mě pobavila s tou váhou... Určitě už budete mít přes půl kila 🙂 I já jsem zvědavá, jak rostete. Je stejně zajímavé, jak odhadnou tu váhu a to jen měřením...
Jestlipak už víte, jak se bude jmenovat malá?

gabulik77
11. feb 2010

no to bříško jsou fakt jen další a další špeky🙂 ještě by v mém případě nemělo růst, takže je to tím obžérstvím 🙄 ale od pondělak jdu do práce, tak si myslím, že budu mít pořát co dělat a ne stále do kola navštěvovat ledničku🙂) Denis už se těším na tvoje fotky dneska 🙂

denis19
11. feb 2010

no gabuli, má kamarádka mela klasické tehuhu bríško už v 10tt a to jsemjen čumela!!!!! takové já nemám ted 😀
lucie...to s tou váho , to už není sranda, to je vážné..... 😠
já si myslím, že tu váhu počátají podobne jako objem teles.....,ale je to dosti nepresné, enboť jedn a kočka tu z koníka mela tesne pred poroodem namereno cca 3250g a malá se narodila a mela sotva 2850g...což je selkme rozdíl u takového to prdolátka 🙂

l.u.c.i.e
11. feb 2010

Holky, my ty kila přece necháme rovnou v porodnici... Možná i něco navíc. Já jsem teď stále na původní váze, když jsem začala chodit do poradny, ale to jsem, díky nevolnostem, ztratila 3 kila, která už jsou nahoře...
Taky si myslím, že je to jen odhad. Ale je to milé slyšet kolik měří a váží 🙂

denis19
11. feb 2010

no to určite, už se teším. tak já končím v práci,jdu si vyzvednou manžu a hurá na gyndu.....ukáže se v podvečer, dnes máme ješte nakupovací den 😀 musím využít fakt, že konečne si udelal na mna/nás 🙂 čas 😨

gabulik77
11. feb 2010

jo holky říkají, že před porodem když určují tu váhu mimča, že je tam tolerance tak cca půl kg, takže to docela odpovídá Denis té kámošce, akorát, že je to tolerance třeba půl kg méně nebo více, tak si pak vyber co🙂
Jinak jsem tady na četu koukala na hodně fotek těhulí a je fakt, že některým to bříško vyjede fakt brzo, ale to jsou většinou hodně štíhlé na začátku🙂 No nedá se svítit......po porodu budu makat a bude, hlavně aby jsme byli zdraví🙂

l.u.c.i.e
11. feb 2010

Denis, užijte si to na gyndě a pak i po nakupování 🙂 Večer se budeme těšit na samé dobré zprávy a na fotečky 🙂

Gabulík, váhu teď neřeš, hlavně ať jsme všichni zdraví...

lusinkaj
11. feb 2010

ahojte,chcela som vam len povedat ze vcera som bola na krv na kontrolne hcg to je 20 den po et...a bolo hcg 8990 je to dobre vsak??? 🙂

gabulik77
11. feb 2010

ahoj lusinkaj super zpráva potichounku gratuluju🙂)) a zůstáváš doma nebo jdeš do práce?

minka051
11. feb 2010

Tak je to tak ako som písala tehulka nie som. Volala som aj do centra len doktorka je na sále tak som hovorila len z koordinátorkou ale mám vysadiť lieky a znovu začat ked sa pustí riadne mrcha okrem Utroša. na 10 deň UTZ sliznice a poptom povedia kedy KET. Tak je to na osude a hádam mrazáčik zabojuje.

gabulik77
11. feb 2010

minka je mi to moc líto, ale držím moc palce na další pokus, KET vyjde určo, já jsem na KET nevěřila a taky mi vyšel, budeme doufat.

lusinkaj
11. feb 2010

gabulik nie ja som doma...nepracujem taze odychujem cele dni 😉 tesim sa aj ja...len este utz nech je v poriadku

l.u.c.i.e
11. feb 2010

Lusinkaj, velká gratulace. Moc pěkné vysoké hcg... Jen buď doma. Taky jsem hned po ET a už mě do práce nepustili ani nepustí 🙂

Minka, to mě mrzí, že to nevyšlo, ale KET se jistě podaří. Podívej na Gabulík, jí se to povedlo. Budu ti moooc držet palečky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre