Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
17. mar 2010

Haloooo, kde je kdo????

Eva.....nemám co dod jen pevné nervičky a víru, že to vyjde vše jak má!! HLavne, že jsi v porádku, aspoň telesne a dušičku už poskládáš, neboj, jsi silná žienka!!!!!

Inza a k tobe...asi to samé,lae je mi jasné, že to není vubec snadné!!!! Držím vám holky palce a nevím co ješte!!!!

LUCIE...tak jak jsi dopadla????? A co pokojíček,hotovo?

Gabulik.....nejak moooc pracuješ, nezdá se Ti??? 🙂

l.u.c.i.e
17. mar 2010

Poradna dopadla dobře. Přibráno máme 1 kilo, ale ještě stále nejsme na původní váze. Malej je naprosto v pořádku. Již je otočený hlavičkou dolů. Opět se nám schovával, takže jsme viděli hodně zádíčka, ale nakonec se ukázal aspoň z boku. Měříme 31cm a vážíme 743gr. Vystavena žádanka na cukr.
DVD vypáleno. Už jsem na něj koukala, ale potřebovala bych zase doktora. Kromě hlavičky a ručiček nic jiného nepoznám
Vše je již přidáno v albu. Můžete se mrknout. Přidala jsem tam i obrázky, co jsme kreslili podle šablony. Jen Krteček ještě není dokončený. Ten dodělávám postupně...

l.u.c.i.e
20. mar 2010

Ahojky holky, kde jste? Že vy to nemůžete najít? Mě to taky chvilku trvalo... Jak se máme? Copak děláme o víkendu? Večer jdu plesat. Už se těším 🙂

l.u.c.i.e
20. mar 2010

Holky, dejte si naše téma k oblíbeným (vlevo nahoře). Je to jednoduší. Pak se vám hned ukáže na hlavní stránce moje oblíbená témata a tam už bude to naše téma. Nemusí se pak složitě hledat 🙂

gabulik77
20. mar 2010

ahojky holky, všechny moc zdravím po delší pauze 🙂
tak koukám, jak nám ty stránky změnili co, konečně jsou už zase funkční🙂
Inza: je mi to moc líto, budu moc držet palce, aby ten poslední příspěvkový pokus vyšel, už prostě musí, 🙂
Eva: klobouk dolu jsi fakt silná, věř že i dušička se spraví.

gabulik77
20. mar 2010

Lucie krásné fotky v albu, bříško pěkně roste, já jsem ani žádnou fotku nedělala, nějak nestíhám🙂) z práce chodím večer, mám nějak míň času na všechno, ale to se dalo čekat, když chodím do práce 😒 Tak dnes jsem si konečně koupila těhu kalhoty, jsem ráda, už jsem ty svoje měla skoro nadoraz 😒 Tak je jen zítra na svou postavu asi tak o 1/2 metru zkrátím a bude to a mám v čem chodit. Ne dělám si srandu, o 1/2 metru to není, ale cca 20 cm 😀 😀 😀 , takže je jasné, že je odnosím já a po mě už nikdo jiný, maximálně jako třičtvrťáky 😀

sophiejane
20. mar 2010

ahoj holky, tak se taky hlasim, ta nova verze je divnaaaa....

no musim vam popsat me zazitky. ve ctvrtek mi doslo, ze me nafoukle bricho asi nejsou prdy, espumisan nezabiral.takze me napadl hyperstimulak a hned odpol. jsem zkusila test, a byl tam stíneček //... druhý den jsem se vecpala do caru (paní doktorka nebyla moc nadšená) a zkonstatovala, že mám slabou hyperstimulaci a tekutinu v břiše, ale na nemocnici to není. to si fakt neumím představit jak vypada pořádný hyperstimulák, protože moje pandero praska ve svech a skoro nemuzu jist...no ale dalsi den jsem zkusila rano a opet sotva stin a dnes, 12.den, nejdriv vubec nic, az kdyz prisel muj drahej ze zachoda tak ten test donesl, ze na nem ten stin je, nicmene je to dost mizivy stin, takze se bojim ,ze z toho nic nebude a zbyde mi napuchly pandero ( no jsem z toho v pr.... v utery mam jet do caru uz na tehot. test k memu doktorovi, krev oni neberou, ale ja se hrozne bojim, ze uz tam nic nebude. treba se to jen chytlo a pustilo hrozne se bojim, ale myslim, ze 12.den uz by mohly byt // pekne...dole porad poboliva a me pripada ze se tam neco deje ale moc neverim...

gabulik77
21. mar 2010

ahoj sophiejane, ty jo tak doufám, že se ti hyperstumulák ještě víc nerozjde, chce to fakt hodně pít a pít a pít. Dělala jsi dnes testík. Já si myslím, že budou // jen sílit, musí, na úterý držím moc palce...

inza
21. mar 2010

sophiejane: zatim nezoufej a stale ver ze ten duch co se \vam zdal je opravdovy a budou tam zachvili poradne //. Jo che to poradne se prolejvat cca 4 litry za den a pak mit detasovane pracoviste na wc 😀 😀

sophiejane
21. mar 2010

ahoj, no pandero snad porad stejny, dnes jsem vydrzela netestit, a je mi docela šoufl od žaludku 😕

sophiejane
21. mar 2010

ale ty vaše fotoalba mě uklidnuji, me // byly ten 12.den stejné jako u lucie 😎 já tak nějak věřím a tuším a doufám, že jsem v tom 😵

eva5
21. mar 2010

Ahoj Holky já jsem Vás nějak nemohla najít 😉 tak,aby to moje trápení s miminkama nestačilo ještě se mě zbláznil přítel.....vypadá to na rozchod...doma se mnou nikdo nemluví,jako kdybych neexistovala???hledám bydlení..........vlastně nejdřív lázně potom zkusím ty naše miminka i když to mezi přítelem neklape miminka si zaslouží a mají právo na život ....a on ať se s tím srovná ,jak chce ,vlastně říkal,že je mu to jedno?no a potom uvidíme ..........jinak jsem musela začít užívat depresivum na přírodní bázi ,ale jen než začnu přípravu na ket nejsem zase taková silná ,když není opora a podpora v okolí ??? ☹

denis19
22. mar 2010

Dobré ránko preji!
Tak čučím na nového koníka a celkem se mi líbí 🙂
Jak se máte všechny??????

Nešla jsem to najít, byla jsem jako šerlok 🙂

Já se mám celkem fajn, jen ani po wellnes mne ta ruka, to brnení, neprestalo a jsem z toho na nervym, necítím už konečky prstu a nejvíc mne štve, že mne už bolí i predloktí. Masáž zabrala na chvilku,ale asi by to chtelo pravidelnost. Už mi otýkají i kotníky., jsem stoprocentní tehuhu. 😲

Sophijane......no co teda???Jsem napjatá, testla jsi opet a jsou úplne jasné ,co // Co????
Lucko jdu mrknout album a udelat co píšeš, dát si do oblíbených, neboť jsem to našla je na základe vyhledávače 🙂 🙂

Eva.....nemám co dodat...chlapi a co se deje???

Gabulik...stále v práci?????

denis19
22. mar 2010

Lucko...supr foto!!!!!!!!!! 🙂

l.u.c.i.e
22. mar 2010

Ahojky holky,

Gabulík, i já jsem si konečně koupila těhu kalhoty a 2 trička. Když už bude snad venku jen a jen hezky, tak ať mám něco hezkého na sebe 🙂

Sophi, při hyperstimuláku jen pij a pij a hodně bílkovin do sebe. Čárky na testu můžou být i slabé. Záleží na koncentraci moči. Mě taky čárečka moc nesílila a jsem v tom 🙂)) Nezoufej a uvidíš, že jsi nastávající maminka.

Eva, s chlapama je to těžký... Co, že mu tak přeskočilo v hlavě?

Denis, tak to brnění ruky už mám občas i já. Zrovna včera mě brněla skoro hodinu a pak dobrý. Pomohlo mi to magnesium, co beru.

Jak se jinak holky máte?

denis19
22. mar 2010

Lucko.....mne pomohla na moment masáž a dnes mi zabralo i magnézko na tu ruku,ale není to stále ono, ono jak je už i oteklá, tak je méne motorná 🙂
Máš cvaknuté tehuhu kalhoty????? a trička?

denis19
22. mar 2010

Na tomto novém koníkovi mne štve ta slabá prehlednost a pokud chci na tvé fotoalbum, musím jít pres modrykonik.cz a to je nemotorné!!!!!

l.u.c.i.e
22. mar 2010

Denis, naštěstí neotékám. Snad ještě ani nebudu. Jen z plesu jsem měla oteklé nohy, ale už to zmizelo. Ještě jsem se v tom nefotila. Měla bys to pak říct doktorovi a kdybys se to zhoršovalo, tak tam raději zavolej hned.
Až si oblečení vezmu na sebe, poprosím manžu, aby mě vyfotil celou. Zítra jdu na ten glukozový test, tak jsem zvědavá jaké to bude 🙂 No a ve středu hurá do Prahy. Snad něco nakoupíme 🙂

denis19
22. mar 2010

Tak na nákupy, paráda, určo neco koupíte.
já mám glukoza test ve čtvrtek a začínám si myslet, že to stou cukrovkou asi nebude jen tak jednoduché..... 😢 no uvidíme!
A co chcete kupovat? A jaký byl ples????

l.u.c.i.e
22. mar 2010

Tak ti zítra dám vědět jaké to bylo... Jsem zvědavá, jestli mi výsledky řeknou hned, nebo je pošlou do poradny.

Chceme se podívat na postýlky. Přece jenom jsme se dohodli, že nakonec koupíme novou. Na nějaké deky, záclony a tak... Uvidíme. Jak se znám, tak koupíme zase úplně něco jiného.

Ples byl úžasný. Spoustu vystoupení, bohatá tombola... Tentokrát jsme vyhráli 12 jogurtů různých příchutí, makový koláč, čaje, hrneček a kaktus 🙂 Byla nás tam velká banda. 14 známých, takže se furt něco jedlo, pilo, kecalo, tancovalo... Výhoda tohoto plesu byla v tom, že se na něj nekouřilo... Kuřáci museli chodit do kuřárny. Takhle by to mělo být všude 🙂

denis19
22. mar 2010

no tak to je super, že nekurácky ples a ceny byly pro tebe v tombole aktuální , to je paráda.
no jsem zvedavá co se vám podarí koupit, my bychom meli už mít v sobotu tu naši komodu do detského pokoje, tak jsem zvedavá, jestli jim to termínove vyšlo 🙂

l.u.c.i.e
22. mar 2010

Jojo, už jsem jeden jogurt měla a naprosto super 🙂
Nám dneska přivezou válendu s úložním prostorem, abych měla kde s miminkem spát. Do ložnice se nám dětská postýlka nevejde. No a pak jednou na tom bude spát malej 🙂
Já jsem taky zvědavá, co nakonec koupíme...
Většinou se termínově vejdou. Pak tu vaši komodu cvakněte. Jsem na ní zvědavá 🙂 Jak jinak pokračujete se zařizováním?

denis19
22. mar 2010

Lucko, myslím, že už máme hotovo. Jen ta komodička. V ložnici bude postýlka je tam komoda s vecičkami pro malou, taková príruční a v detském pokoji máme psací stul, k nemu bude ta komoda, rozkládací válenda s úložným prostorem a skríň a to je vše. 🙂

l.u.c.i.e
22. mar 2010

Denis, to je super, že už máte hotovo 🙂 My máme malou ložničku, tak budu právě muset být s malým v dětským v pokoji. Manžel se aspoň vyspí a pak až přijde z práce budu spát já 😀 Uvidíme jaké to bude, že? Jinak v dětským pokoji máme psací stůl s PC, skříň, komodu, starší stůl, který se bude předělat na přebalovací a teď přibude válenda. Jo a ještě tam máme křeslo... No a už jen chybí ta postýlka a máme taky hotovo.

denis19
22. mar 2010

No parádne to máš promyšleno s návretem manžela z práce, moc dobá myšlenka 🙂 🙂
Jo a také plánuji na tom psacím stole prebalovat , je relativne veliký a notebook si najde nové místo, stejne by tam časem nemohl být, tak co 🙂 jinak si myslím, že fakt hotovo se vším. uvidíme co prinese realita života a jak to budu vše zvládat , jak energeticky tak emočne a kdo ví jak ješte
🙂

l.u.c.i.e
22. mar 2010

Denis, to máš pravdu. Uvidíme, jak to budeme zvládat. Ale už se moc těším 🙂
Kdypak jdeš na tu dovolenou? Předpokládám, že jsi ještě v práci, že?

denis19
22. mar 2010

No, jsem ješte v práci, končím tu 31.03.2010 a už budu doma ať do materské. Vyberu dovču a mohu nastoupit na MD 😝 jupííííí
Už se i teším, nekdy mám myšlenky i na PN,ale zase nevím co doma...tak se zmítám v dylematech 😀 😀 😀 😀

sophiejane
22. mar 2010

čus holky, testla jsem dnes 14.den, nejdřív nic, pak duch, po zaschnutí ovšem vypadá čárka silnější než 14.den 😉 to jsou nervy...tak pořád nevím...zítra jedu do caru ale stejně mi jen udělají těhutest...panděro pořád nadmuté jak ve 4.měsíci, to by sakra taky mělo být dobré znamení 😉

sophiejane
22. mar 2010

mělo tam být silnější než 12.den....

l.u.c.i.e
22. mar 2010

Denis, vždyť to máš v práci za pár. To už vydržíš. A pak nebudeš vědět co doma dělat 🙂 Já si jdu 31. 3. do práce vyjednat dovolenou, tak jsem zvědavá. Doktor říkal, že nástup na MD mám ve 34tt, takže si to máme spočítat a pak mi ukončí PN.

Sophi ahoj, mě se taky ta čárka pořádně ukázala až po zaschnutí. Ničeho se neboj, jsi těhulka 🙂 Zítra tě to jen potvrdí. Máš testíky vyfocené? My je tu porovnáme. Bříško ti snad brzo splasknea přestane bolet.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre