Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
29. nov 2009

lucifuk7
v živote je možné vše, já nikoho takového neznám,ale slyšela jsem o takovýchto prípadech! tak držím palec!!!!

lucifuk7
29. nov 2009

diky, dam vediet ako to dopadlo....

denis19
29. nov 2009

to bych prosila 😀 kam chodíš do centra?

gabulik77
29. nov 2009

denis tak díky moc, to jsem tedy zvědavá 🙂
lucifuk taky držím moc palečky 🙂

denis19
30. nov 2009

dobré ráno!

tak očekávám informace 🙂

MEDI a KACKA o SOPHI ani nemluve, kde jste???????

gabulik77
30. nov 2009

ahojky denis, tak jak je, ja dnes byla odnest v praci listek na penize a zase proběhlo lhaní, že jsem nemocná 😀 😀

denis19
30. nov 2009

ahoj gabulik
dnes je dobre, byla jsem se odpoledne procházek po meste,koupila jsem si tehul pás a tílko a jsem spokojená 😀 ješte jsem si vyhlédla hezké šatičky.
no já dnes chtela také do práce zanést lístek na peníze,ale nakonec jsem poprosila mnž,abych se práve tomuto lhaní vyhla.
nemela jsi mít dnes i UTZ????

gabulik77
30. nov 2009

na ultrazvuk jdu až příští pondělí, 7.12.. Je to hozný, nejdřív čekání 17 dní na test a pak ještě 7 dní n UTZ 😖

kacka81
30. nov 2009

Ahojky holky moc vás tu zdravím a všem držím palce.

denis mám toho moc a když už se dostanu na net tak scháním ty léky ☹ vědšinou je to až pozdě večer, malá je totiž nemocná tak mě u toho nenechá sedět. A jak se jinak máš těhulko?

lucifuk7 stát se to samozdřejmě může ale já osobně taky nikoho neznám tak dej pak vědět jak jsi dopadla.

denis19
30. nov 2009

kacka
jsem ráda, že jsi se ozvala.
u mne celkem pohodička a klídeček, každý den se obhlížím jestli si uvidím bríšo a stále klasika 😀

kacka81
30. nov 2009

Denis tak to dělá asi každá já to taky dělala, pak bylo vidět víc a víc a nakonec jsem se spíš obhlížela jestli si vidím prsty na nohou 😀 😀 😀

denis19
1. dec 2009

Ahoj holky!

kacka,
ta to mne pobavilo 😀 myslela jsi prsty u nohou 😀 😀 (vtip)
jsem zvedavá jak to dopadne, vubec si to neumím predstavit.
Co jinak mimo toho, že malá je nemoc??????

gabulik77
1. dec 2009

zdravím denis dobré ránko 🙂
koukám, že se holky včera neozvaly s vysledkem 😒
Denis ty pujdeš už do práce, nebo budeš ještě doma 😉

denis19
1. dec 2009

gabulik
to je to co nevím, neumím se rozhodnou,mám tu kontrolu 11/12 a to pokud vše bude ok bych se mohla dát uznat práce schopnou, dr mi ríkal, že jemu nedelá problém mne nechat doma do porodu a tak dum či jít či nejít do práce, to bych potom do práce nastoupila 14/12,ale hnedle 16/12 bych si musela vybrat starou dovolenou a to je do 10/01/2010 opet doma na dovolené, potom možná ješte mesíc v práci nebo dva,ale potom už určite opet doma na PN, dr mi ríkal, že ten tretí trimestr bych nemela spekulovat, tak se gabulik neumím rozhodnout co udelat. babo rad?
a ty?

andysok
1. dec 2009

babuse kto si robil baby test este pred tym 14 dnom 😒 a mal tam tzv ducha teda velmi slaba druha ciarka...mate s tym daku skusenost...ja som to nevydrzala po 8 dni....a to mi ani nepychali pregnyl po transfere ...... nechcem si robit zbytocne nadeje...no nevdyrzala som to 😖

gabulik77
1. dec 2009

aha tak to nemáš jednoduchý 😒 no já nevím, já mám docela strach z té chřipky, takže bych být tebou zůstala určo doma... ale vzhledem k tomu, že máš hodně dovči, bych asi toho 14. nastoupila, ale hned bych si vybrala dovolenou, bude to určitě lepší i na penízky. No a já uvidím co mi v CAR doporučí. Protože každý den dojíždím do Prahy do práce, občas sice jezdím autem, ale jinak vlakem (každá cesta cca 2 hodiny), tak si myslím, že mi doporučí ohledně té chřipky, abych do 12tt zůstala doma. Sice mám taky dovču, ale ta by mi to do konce roku nepokryla. Denis a ten tretí trimestr se po IVF nechává doma?

gabulik77
1. dec 2009

andysok zdravím,já dělala až 15. den, ale jestli tam slabou vidíš už teď 8. den, tak by tam určo měla být naděje, ale nemám s tím zkušenosti.

andysok
1. dec 2009

no ved ja len tak nahodou, lebo nebolo ju vidite hned ale az za 5 minut.... ale to som cela ja najprv silacke rci ze pockam do 14 dna.....okrem toho by som mala zajtra dostat menzes, takze aj tak uvídim, ak pride je to jasne ak nie tak je nadej 🙂

gabulik77
1. dec 2009

presně tak andysok, držím palce, aby mrcha červená nepřišla......

gabulik77
1. dec 2009

denis tak jsem si trochu upravila profil a založila album a koukám jako blázen, že se tam podle data poslední mrchy objevil už 6tt, to je forf tedy 😲

mandre
1. dec 2009

Ahoj holky , tak já nic, špiním, tak jsem dnes udělala test a je negativní 13.den po ET, takže mě to nevyšlo. ☹ Jsem hotová, já se snad nedočkám nikdy, chjoo Ga 🙄
Gabulíku, tobě blahopřeju, jak se jen dá.

gabulik77
1. dec 2009

ahoj mandre, děkuji moc, ale nesmíš to vzdávat, taky jsem si t říkala, po každém neúspěchu, musíš věřit, budu držet palce

mandre
1. dec 2009

Jo děkuju, objednala jsem se na 16.12. na konzultaci, tak jsem zvědavá, co mi řekne Dr. Muj názor je, že to OPU udělali moc brzo a vajíčka nebyly , tak jak by měly být.
Blbý je, že nemáme nic zamraženo.
Jinak si asi nechám udělat genetiku, to je jediné vyšetření, co zatím nemáme, teda mimo laparky,nechala jsem si udělat v létě hysteroskopii a ta je ok.
Gabulíku a jak dlouho chodíte do CARu? Já chodím od března, do Gennetu.

gabulik77
1. dec 2009

mandre já chodím přes rok a půl do Pronatalu v Praze

inza
1. dec 2009

mandre: ja od července do gennetu. prvni ivf-ko neuspesne ☹ Depka byla hrozna. Ted jsem po mesici v praci a tam je to jeste vetsi depka 😉

l.u.c.i.e
1. dec 2009

Ahojky, mám chvilku času, tak vás jdu pozdravit... Stále někde lítám po městě a nakupuju vánoční dárky 🙂
Gabulík, gratuluju k těhu.
Mandre, to mě mrzí, ale nevzdávej to... Vyjde to příště. Třeba budou hledat příčinu proč se oplodněné vajíčko neuchytilo. Držím palečky.
Denis, ohledně nemocenský si to musíš rozhodnout sama. Já budu doma až do mateřský.

denis19
1. dec 2009

ahoj holky!
lucie
tak jak dopadly vánoční nákupy????
gabulik
dnes jsem se byla opet podívat v práci a stále jsem nerozhodnuta, nechámto na dr. po ivf necháváají doma první trimestr u nás každého a potom dle vlastní vule,ale muj dr chce tretí trimestr také určite doma a to se mi zdá rozumné!

mandare
hlavu vzhuru, čeká te neco lepšího!!!!!

kacka81
1. dec 2009

Ahoj holky

Gabulík taky gratuluji

mandre je mi to líto ale jak píše denis hlav vzhůru určitě se to povede příště. Mi čekali taky dlouho ale stálo to za to.

andysok já měla ducha 10 den a 13 už to bylo vidět jasně. Tak to vypadá nadějně.

denis myslela jsem prsty u nohou 😀

gabulik77
1. dec 2009

ahojky holky, děkuji moc, ale víte jak, je to ještě dlouhá cesta, tak snad bude vše v pořádku. 🙂

denis19
1. dec 2009

gabulik77
rozumím Ti,ale klid, ona tam ta bublinka či bublinky je/jsou a to potom bude jen radosti. mám stejné pocity pochybnosti,ale potom se vzpamatuji a teším se!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre