Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

gabulik77
14. dec 2009

no denis tak to můžeme být opravdu rády🙂
jaanulka: jestli jsi 14 den po ET tak to ještě není tak špatný a jestli to není přímo krvácení, ale jen špinění, tak to taky nemusí být zlé, ale taky mě zaráží ten test, já testovala 15 den, myslím že by to bohužel už mělo být na testu ☹ moc držím palce, aby to dopadlo dobře, ale ten test nevím no?! uvidíš co krev.

jaanulka
14. dec 2009

Holky a počítáte i ten první den? Já byla na ivf 1.prosince.

gabulik77
14. dec 2009

jaanulka ten první den se nepočítá!!! takže jsi 13 den po ET, vydrž jště🙂) šance tu opravdu je🙂

denis19
14. dec 2009

jaanulka
jo šance je tu stále, já bych už čekala jen na krev a sono, to je preci jen presnejší 😕

gabulik77
jo to mužeme, já se práve dala sprchu, jinak bych opet usnula nad notebookem a uvidím do kdy vydržím....moc tomu nedávám

a.jka
14. dec 2009

denis: děkuju moc za podporu, snad máš pravdu, že se mě už mrňouskové nepustí, jako spolujezdec budu na zabití🙂 furt budu brzdit očima a ty kecy, přítel už teď je na prášky 🙂 jak ho varuju, že bude jezdit se mnou jak s pokladem🙂 haha. Ve středu jdu jen krev, asi UTZ nebude, ale sem taky napnutá, kdy mi to řeknou, jestli jsou dva nebo jeden🙂 a medunku můžem? já jsem z toho tak zmatená, že nevim co můžu pít a co ne, takže meduňka ano? super, tu mam ráda. Ty jo víš co je šílený, že po 3 hodinách spánku nejsem ani teď večer unavená, doufam že budu spát...potěšila jsi mě, žes taky měla problémy se spaním🙂 né že bych to někomu přála, to ne, ale chápeš jak to myslim🙂 a v práci v poho? zvládla jsi to? nejsi unavená? denis, jen mi připomeň, vy čekáte jednoho nebo dva bobísky?

jaanulka
14. dec 2009

Holky moc moc děkuji za odpověď, jsem z toho celá pryč.....děkuji

denis19
14. dec 2009

a.jka čekáme jedno, tomu druhému se asi moc nelíbil domeček ☹
a v práci pohoda.....dnes ze mne stát nemel moc užitku...jen se tak pokecala a na mapu ani nemrkla.....jo a brždení očima a okrikování....to je i mému manželovi známé a dobre ho tím štvu,ale co nadelám....

a.jka
14. dec 2009

denis: i jedno je zázrak, a už víte co to bude? haha, ty chlapi zkusej, ale mi rozhodně víc.-)

denis19
14. dec 2009

ješte nevíme co to je až v lednu, ted se to nedalo ješte videt......bude povánočníp rekvápko.....nejhorší ou pro mne zasnežené cesty....ale co už, už to nejak s náma vydrží.... 🙂

a.jka
14. dec 2009

ty jo, krása, jsem zvědavá, co to bude🙂 no, jak teď budou mrazy, bude to o hubu🙂 ale jak řikáš, musíme to vydržet my, tak mrňousci taky musej🙂ať si zvykaj, že život neni peříčko...

mya
14. dec 2009

Ahoj holky tak ja jsem mela transfer 12.12. chtela jsem se zeptat, jak jste se citili3 den po transferu? 😉

denis19
14. dec 2009

mya
co ti reknu, rozpačite......prsa bolela, bricho pnulo....a trpelivost mi chybela....ale jinak nic zvláštního....jako jiné dny, byla jsem doma na PN, tak jsem jen relaxovala a chatovala.... 😀 hlavne klid!!!!!

mya
14. dec 2009

denis 19 jojo. diky. me dloube na prave strane uz 3 den. je to to misto, kam mi zavadeli embrio.-poznam to, protoze zrovna toto misto mam chronicky citlive a obcas me v nem picha. ale ne tak jak ted zrovna si vybrali toto misto na zavedeni dle UTZ

a.jka
14. dec 2009

mya: já jsem taky nic zvláštního necítila, jen jsem konečně začala mít nějaká prsa🙂 a trošku mě občas píchalo v břiše...jinak nic zvláštního jako denis...

denis19
14. dec 2009

a.jka
zkrátka jsme to zvládaly ukážkove....tak se mya pridej a bude...... 😀
devčata jdu relaxovat, zítra vstávám do práce 😲

a.jka
14. dec 2009

ahojky, jdu taky do hajan, doufam, že dneska budu spát....dobrou noc, holky...teda až po superstar🙂🙂

mya
14. dec 2009

holky, myslim, ze bych si to uz zaslouzila. je to muj 3 pokus s celkovou stymulaci. zadne mrazacky nemam ani z jednoho pokusu. vzdy jsem mela krasne embrijka,ale nechteli u me byt. tak si moc preju, at u me alespon jeden bobysek zustane-prisaham mu, ze mu budu ta nejlepsi mama na svete. je mi uz 34.

denis19
15. dec 2009

mya
neveš hlavu me je 38 a vyšlo to!!! tak i na tebe čeká ta správná bublinka, neboj, jen verím, že sklámání jsou hrozná.....jen bojovat, neboj budeme tu s tebou 🙂

a.jka
15. dec 2009

ahoj holky
Mya: držim moc palce, jak řiká denis, jsme tady s Tebou. Já jsem se od 6 dne transferu šíleně sledovala, každé píchnutí jsem řešila, zítra jdu na krev, tak uvidím. Ale jsou to nervy, zkus testnout na štědrý den, myslím, že budeš mít krásný dáreček🙂

mya
15. dec 2009

denis 19 no jo ja vim ale nejak me od vcera chytla depka. ja jsem take na PN a jsem doma jen se psem. manza je v praci. to bude zas dlouhej den.

a.jka
15. dec 2009

já jsem taky ma PN, máš pravdu, je to masakr, ten 8 den už byl šílený, občas sem napiš, uteče to, já peču cukroví, to zabije čas🙂

denis19
15. dec 2009

no holkz, já jsem druhý den v práci a stále se z toho nejdu vzpamatovat..... 😲 ale lepší jako doma....to jsem byla chvílema už zoufalá sama ze sebe 😅 mnž stále v práci od rána do večera a já doma jen s PC,TV a knuhou , už mne to nebavilo...ted je to opet zmena, jen ješte nabrat sil a oznámit muj nový stav 🙂

mya
15. dec 2009

a.jka no to by bylo super, ale aby to zas nebyli podelane vanoce... nevim, jsem z toho na nervy. dnes je to 4 den. a porad me picha v tom miste kam mi to davali.cukrovi a vse i strom uz mam hotove, se fakt nudim.

madlinka
15. dec 2009

Jojo holky, doma je to někdy na hlavu, taky jsem ráda že už jsem v práci......

Janulko není nic ztraceno, opakuji, už jsem to tu nedávno psala......moje kamarádka má chlapečka po KET a test měla pozitivní až 19 den!!!!!!!!!!!!!!

denis19
15. dec 2009

mya ty jsio ale šika, já má na balkone jen stromek...ale cukroví v nedohlednu, ale dohodla jsem se s mamkou, že to spojíme společne.......

mya
15. dec 2009

denis 19 😝 no to by bylo super kdybych mela take blizko mamku, ale ja jsem tu sama.moje rodina bydli 50 km ode me. alespon si volame. kolik budes delat druhu?

denis19
15. dec 2009

no moje mamka bydlí 112km ode mne 😀 ale už ty vzdíálenosti nejak netreším.....já asi čtyri druhy a čtyri mamka a hotovo......mamka potom peče ješte takový šlehačkový dortík, to je u nás tradice ,tak je toho dosti.....a snažím se moc nepribrat.....tak si dávám pozor 🙂

mirenkam
15. dec 2009

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, kdy jste po ivf testovali a pozitivně?! 😅
Já jsem dnes 7.den po ET, měla jsem až 10.-12.den testovat, ale nevydržela jsem a testla dnes - negativně ☹ , předpokládám, že je dnes ještě dost brzo.... a hlavně doufám, že je ještě brzo, že se tam za nějaký ten den druhá čárka objeví 😉

denis19
15. dec 2009

mirenkam
no to je brzo, já sice první testla také sedmý den a bylo,ale já mela dvojčata.....tak vydrž aspoň do 11 dne

a.jka
15. dec 2009

mirenkam: já testla až 11 den, testla jsem před tím 6 a bylo negativní, tak jsem už pak měla strach a testla až 11 den, dřív to nedělej, já pak byla úplně hotová, v depresi!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre