Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
8. apr 2010

To práve Lucko delám 🙂 je to zábava s detmi..... 🙂 🙂 🙂 a to se mi ješte včera podarilo pri barvení vlasu, čemu jsem už neodolala, ušpinit kobereček v koupelne, tak peru i ten, proste super den to byl 🙂 🙂

simpatica
8. apr 2010

ahojte
chci se Vas zepatat, ja jsem mnela transfer 1 embrya 1.4. a dnes jsem nevydrzela a testovala
no a test negativni...

l.u.c.i.e
8. apr 2010

Včera bylo včera a dneska bude lépe. Venku je krásně, přijde ti návštěva. Odreaguješ se a pak se půjdeš projít do voňavého lesíka... 🙂

l.u.c.i.e
8. apr 2010

Simpatica, jsi teprve 8 den od ET, což je na test brzo. Vydrž ještě tak 2 dny a pak zkus testnout znova.

denis19
8. apr 2010

simpatica
to je brzo...jak píše Lucko, ješte vydrž dva dny a zítra netestuj, HCG by blo stejné!

denis19
8. apr 2010

Lucko...určo máš pravdu..už jsem se Ti dnes pochválila, že z večera do rána jsem pribrala kilo!!!!!! No rekni není to na depresi???

l.u.c.i.e
8. apr 2010

Denis, váhu vůbec neřeš... Já mám taky o půl kila více, jelikož jsem včera u televize snědla bomboniéru 😀 A jak byla výborná 🙂

simpatica
8. apr 2010

myslite fakt, ze je to skoro?
pocita se do toho i den ET? ... to mi tak skoro neprijde, ja nevim, mam pocit, ze aspon ducha jsem tam mit mohla

denis19
8. apr 2010

Lucko...ty pokušiteli ,ale ty máš +1kg za celé tehuhu 😀 😀 😀

simpatica...den ET se nepočítá a pokud máš vloženo jedno embrijko...tak HCG stoupá pomaloučku..takže nestresuj a očurej to v sobotu a uvidíš..... 🙂 🙂

simpatica
8. apr 2010

diky vam za podporu, kolikate mate vy ivf?

simpatica
8. apr 2010

jaj mam prvni, dali mi je jedno embrijko, ze pry bylo moc hezke, ale mnli bychom mit jeste 9 mrazacku

denis19
8. apr 2010

Já první!!!! 🙂

kacka81
8. apr 2010

Ahojky holky

sophiejane moc moc držím palečky !

denis změna kadeřníka je skoro pokaždé za trest, mě se to taky párkrát stalo nechce se ti čekat a pak toho člověk lituje

simpatica 8 den od ET je opravdu strašně brzy na to aby se ti ukázalo něco na testu, už jsem to tu kdysi psala paní testovala 10den a negativní 12 a 13 den byla taky negativní a 14 den měla ducha ještě vydrž alespoň do té soboty. Ale hlavně nepropadej panice kdyby byl negativní nemusí to vůbec nic znamenat 😉 Jinak mě teď čeká 6 IVF. Ale 4 jsme měli úspěšné.

jaru30
8. apr 2010

Ahojky,
jak se doneslo do naší diskuze, Sophie je těhotná!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 Miminko už má srdíčko!!!!! 😵 😵 😵 Je 6+3 a dostala průkajdu i fotečku. Mám ohromnou radost!! Už se moc těšim, až přijde a všechno nám sama povypráví.
Ode dneška věřim na zázraky!!!!! 😀 A ten doktor, kterej jí tak vystrašil, by měl dostat pořádně přes hubu 😠

l.u.c.i.e
8. apr 2010

Jaru, děkujeme za zprávičku. Je to úžasná a krásná novinka. Sophi to moooc přeju a ten doktor, co jí dělal ultrazvuk v úterý by zasloužil. Takhle jí vystresovat. Ještě, že to tak dobře dopadlo. Moc jsem na ní myslela a držela palečky.
Sophi, obrovská gratulace 😵

l.u.c.i.e
8. apr 2010

Kačko, mrkla jsem se na fotky maličké, které jsi dnes přidávala... Kačence to moc sluší. Tobě držím palečky, aby 6 IVF bylo zdařilé a poslední.

Denis, jsem zpět. S mamkou to bylo super. Došli jsme si do CrossCafe na kávičku a dortíček. Seděli jsme venku a krásně už hřálo sluníčko... Teď jsem taky dala prát pračku a sem tam pouklízím...

kacka81
8. apr 2010

Sophiejane gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Moc moc jsem na tebe myslela a držela palečky, je to supr zpráva už se těším jak si to tu večer pročtu, co budeš psát. A jak píšou holky ten dr by opravdu potřeboval pořádně.

l.u.c.i.e moc děkuji a i mi doufáme že kačence přibude bráška a nebo sestřička a že to bude naše poslední

denis19
8. apr 2010

Ahoj holky.....j
Jaru...dikas za zprávu o Sophii.....asi se zblázním, že to vyšlo a ten první doktor....no pres hubu je asi málo!!!Chudák holka co musela s manžou prožít!!!!! Ale jinak jupíííííí

lucko...tak fajn , na sluníčku je skutečne nádherne....já nakonec odporovodila kamarádku se synem až k ní domu a tam jsem ztvrdla doted, bylo super, malý usnul na balkone a my pokvákotaly 🙂
Ted jsem si doma trochen po malém uklidila, mám zácvik, že co mne čeká do roku a hurá udržovat sociální vazby na koníka a mrknout nové Kacky foto 😀

gabulik77
8. apr 2010

ahojky holky, tak část oken umytá🙂) něco jsem si nechala na zítřek, byla jsem taky poklábosit s kámoškama, seděly jsme venku a normálně jsem si trochu připekla jednu ruku🙂)) zapomněla jsem se otáčet🙂
Jaru díky za super zprávu o Sophii to je skvělé, nechápu toho doktora, jsem zvědavá co Sophie napíše, mám ohromnou radost🙂
simpatica: ještě určo vydrž s testem, já testovala až 15 den, ale v sobotu už by mohlo být něco vidět, držím palce🙂

denis19
8. apr 2010

gabulik....tak akční den za Tebou a ted už jen relax?????? Obdivuji Te!!!!

sophiejane
8. apr 2010

ahoj holky to je cooooo 😀

gabulik77
8. apr 2010

ahojda Denis, no docela to ušlo🙂 teď jsem ještě povlékla peřiny, povlečení mi krásně uschlo na zahradě a tím dneska fakt končím🙂)) Teď se du natáhnout k telce a hodím relax🙂 ale dneska bylo venku fakt krásně, vytáhla jsem stůl a židle na zahradu a byla to paráda, kávička na sluníčku a tak🙂)

gabulik77
8. apr 2010

nazdárek sophie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 už si to tu četla🙂) jsme moc rádi

gabulik77
8. apr 2010

sophie bude fotečka????? 😀

sophiejane
8. apr 2010

já vám ji tam klidně dám, ale asi až zítra, ale nic na ní neuvidíte 🙂 je to jen flek 🙂)to byly nervy teda...

gabulik77
8. apr 2010

to věřím sophie, že to byly nervy, fakt klobouk dolu, ale výsledek je super 🙂 🙂 co ti řekli na tu předešlou návštěvu u dr.

sophiejane
8. apr 2010

jen kroutil hlavou, proč mě ten předchozí jako vyděsil, že je obecně dost brzy a chce to čas, a pak se pořáádně podíval UZV a našel váček v něm plod a když to zvětšil tak i srdíčko...a že mimoděložní bych poznala a špinila...

denis19
8. apr 2010

sophie...tak moc blahopreji!!!! ale ty nervy nezávidím, tak co slavíte doma????? a šup s flekem do alba 😀

denis19
8. apr 2010

gabulik...dneska jsi za akční hrdinku!!!

jej
8. apr 2010

holky, prosím vás, může být test 13.-14.den od ET falešně pozitivní? Může tam ještě účinkovat pregnyl? Dnes jsem 13.den od ET, pokud den ET nepočítám a 14., pokud počítám i den ET. Jsem zmatená jak želva. Ráno tam byla, i když ne úplně hned, ale do těch 3 minut to bylo, odpoledne (ale to nebyla ta ranní moč) jen duch....už je to mé 4.IVF a zatím vždy zklamání, tak se bojím. A příznaky teda nepociťuju žádné, jen občas motání hlavy, ale to připisuju Utroši...Díky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre