Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
29. apr 2010

Musím jít, zatím papa

gabulik77
29. apr 2010

tak papa holky a fotka je v albu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denis19
29. apr 2010

Tak jsem szpet, tlak 160/100..jako včera ☹ tak uvidíme zítra v rizikové poradne!!!

Gabulik...super bríško!

sophiejane
29. apr 2010

neboj denisko oni tě zkontrolují a poradí co dál...třeba ti jen upraví léky...hlavně je dobře, že tě hlídají...

denis19
29. apr 2010

no to mne hlídají,lae tebe mi meli také 🙂

sophiejane
29. apr 2010

dyt hlídají, řekli že kdyby cokoli, at dám vědět...ted už je to zase jen špinění, tak hurá...budu se fakt jen flákat a ani nikam nepůjdu, i když mě to štve, je tu nááádherně

sophiejane
29. apr 2010

navíc to snad i slábne, už jsem měla 2 ascorutiny, asi si dnes vezmu o tak 1-2 víc, když se normálně dávají i 3x2, tím nic nepokazím

denis19
29. apr 2010

určite tím nic nepokazíš a hlavne, že to ustupuje....krásne nekrásne i já ležím jekao lazar...tak lež ať neco neposerinkáme!!!!

sophiejane
29. apr 2010

🙂 přesně tak

kacka81
29. apr 2010

Ahojky holky, přidali jste sem moc krásné fotečky, jak mimískům tak i vám to moc sluší.

sophiejane vašeho mimíska už je kus roste jako z vody. Jinak je divné že ti neřekli že máš ležet já taky musela stejně jako lucka, ikdyž jsem jen špinila. Ale mě zase nedali žádné léky, jen jsem stále brala Utrogestan ale polykala jsem ho. Asi jak se říká "jinej kraj jinej mrav" každej ti poradí něco jiného.

holky ty otoky vám vůbec nezávidím, a denis ty stím tlakem teda bojuješ, jako kdyby nestačilo jakou cestou mimískové jsou musí nás něco trápit i celé těhotenství.

No a mi pádíme zítra tak na nás myslete, večer pokud se sem dostanu tak dám vědět, mi kvůli mužovi budeme spát u babičky a tam nemám net. Ale mám to co by kamenem dohodil takže uspím malou a půjdu ho sem skontrolovat tak se tu pokusím seknout. Tak zatím ahoj

sophiejane
29. apr 2010

no ted ze me zase vyšla kapka krve, už jsem z toho na prášky...a ležet budu....už mi z toho hrabe...je to vždy kapka..pak dlouho nic nebo jen špinění, a pak zase 😒 už jsem i přemýšlela, co člověk potřebuje sebou do nemocnice 😒

kacka81
29. apr 2010

sophiejane snaž se bejt v klidu a polehávat a uvidíš že to bude dobré já tenkrát špinila asi 5 dní. Ale opravdu se snaž odpočívat. Ale je mi jasný jak ti hrabe pamatuji si to jako dneska mě taky hrabalo. Drž se

denis19
30. apr 2010

Dobré ránko!!!!!

Kacku...tfujtfujtfuj!!!!Držím na vše palec!!!!!!

Sophie...Ty ani nelez z postele, manžel ať Te obskakuje a bud v klidu!!!!!!! A mysli na to ,že radeji byt za hysterku na urgente než potom probrečet se do číny!!!!!!!!

Lucko...a co Ty,???? Co nového?
Já jdu na kontrolu do rizikové poradny....tak jsem také zvedavá..preji krásný den!!!!

l.u.c.i.e
30. apr 2010

Dobré ránko,

Denis, držím palečky, abys v poradně dopadla dobře a nemusela jsi jít znova do nemocnice... Pak dej vědět co a jak.

Gabulík, hezky ti roste bříško. Jen tak dál 🙂

Sophi, ležíš? Špinění ustalo? Už jsem ti psala, že mě se vždycky špinění vrátilo, když jsem poctivě neležela... Pak jsem z toho byla zbytečně na mrtvici. V nemocnici si tě nenechají. To bys musela vyslověně krvácet. Snaž se odpočívat a nic nedělat. Čert ven nějaké pěkné počasí. Důležité je mimi, ne?

Kačko, i tobě na dnešek držím moooc palečky, ať se vše vydaří a máte krásnou úrodičku vajíček i spermíky... No a pak ať máte jen správně rostoucí embrijka... Pfuj, pfuj, pfuj

l.u.c.i.e
30. apr 2010

Denis, u mě nic nového ani není. Zjistila jsem, že když jsem doma a polehávám, tak otoky nejsou. Jak jdu ven, nohy jako konve a navíc mě i nepříjemně brní ruce... Naštěstí po Magnolsovu se vždy uleví. No, budu muset více zlenivět 😀
Dneska jdu do práce odevzdat peněžní lístek a pak leháro 😉

sophiejane
30. apr 2010

dobré ránko...

sophiejane
30. apr 2010

ted ráno jen nějaké zbytkové špinění, zatím žádná čerstvá kapka, ale ta si mě určitěš zase najde...nedělám nic holky, polehávám..

sophiejane
30. apr 2010

kacenko držím palce!!!!

l.u.c.i.e
30. apr 2010

Sophi, to je dobře 😉

sophiejane
30. apr 2010

že prý takhle někdo špiní i třeba 3 měsíce,no to mě šlehne 😅

sophiejane
30. apr 2010

jedna známá to úprý měla i celé těhu...

l.u.c.i.e
30. apr 2010

Máš to slaboučké. Nemyslím si, že bys to měla po celé těhu. Neboj se, ono to ustane úplně... Bereš k tomu ascorutínu i utrouš?

sophiejane
30. apr 2010

jo beru 2x denně 2

sophiejane
30. apr 2010

ten mám od začátku, to asi všichni po ivf...

sophiejane
30. apr 2010

tak jakpak deniska jestli si ji tam nenechali...

l.u.c.i.e
30. apr 2010

Sophi, uvidíme. Snad ne, třeba jí pomůže zvýšení dávek... Kdyby náhodou jo, tak jí to aspoň pomůže. Moc na ní myslím.
To je dobře, že taky bereš utrogestan... Asi to opravdu bere každá při umělém.

denis19
30. apr 2010

Ahoj holky!!!
Tak se hlásím z domu!!!Jupíííííí-- jsem s tlakem sice v té nejhornejší hranici a v moči mám už jeden krížek bílkovin, maximum krížku jsou tri,ale mohu býti doma,neboť v nemocnici by se mnou nedelali nic jiného..jen ládovali léky, to delám i doma 🙂 a ležela bych a to také delám doma...... 😀 Malá je v porádku jen je menší než kážou tabulky,ale dr je zatím v klidu, dnes jsem se ujednali, že to teda bude plánovaná sekce a jsem i nakonec ráda,že to tak dopadlo...kdo ví co by se vytetelilo behem porodu!!!! Bude to asi dríve než je predpokládaný termín porodu,ale to také nevadí, neboť pokud to vydržím ješte 5 týdnu tak jsem za vodou s Karolínkou 😀
lucko....ty ruce Ti nezávidím, vím co to je neboť já to mám už mesíc a to celé dny!!!!!!
sophie...ako? ležíš?

sophiejane
30. apr 2010

no super denisko...oni se bojí preeklamsie, že? mám takovou chytrou knihu 😉 tak se drž...a léky ti nějak upravili?jaké má zatím malá míry?

sophiejane
30. apr 2010

ležím, ted jsem dvě hodky chrápala, špinění jen slabé...

denis19
30. apr 2010

sophi....léky nechali tak jak mám,že s dopegytem se musí opstrne,ikdyž tamv dávkováníjsou ješte rezervy......malá je tak na prelomu 30/31tt mírami a origoš podle menstruace poslední jsemjako 32+2..ale nereším,já nejsem nijak velká, až na hmotnost 🙂 a manžel je také klasický stredoevropan 🙂
ty hezky odpočívej a nedelej nic náročného a uvidíš, že to bude ok!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre