Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

provazek
2. nov 2009

to je mi líto že ti to nevyšlo kačko. máš ještě mrazáčky?

kacka81
2. nov 2009

Nám se je nepovedlo uchovat ani v jednom IVF. Nikdy nám nic nezbylo ☹

provazek
2. nov 2009

nám taky ne. ted jsëm po 1 IVF a taky nemáme ☹

provazek
2. nov 2009

no tak v lednu pujdem kdžtak znova... ležela jsi při IVF nebo ne?

kacka81
2. nov 2009

Jo jo je to škoda kd\ž už to člověk podstupuje tak by bylo dobré kdyby mu zůstalo něco napříště ale co se dá dělat. Mi jsme teď po 5 IVF ale 4 jsme měli úspěšné. Únor březen plánujeme další tak snad

provazek
2. nov 2009

aha to je blbé, to radši aby to nevyšlo vid? ikdyž to tak není nic moc na psychiku.

kacka81
2. nov 2009

Drobet jsem tě teď nepochopila co myslíš tím "to radši aby to nevyšlo"?

provazek
2. nov 2009

myslím to že IVF je uspěšné a za pár týdnů třeba o to žena přijde. promin zda to bylo nepsáno blbě a špatně jsi to pochopila. 🙂

provazek
2. nov 2009

ty jsi asi myslela že 4té bylo uspěšné, tak to i já špatně pochopila.

kacka81
2. nov 2009

Přesně tak jsem to myslela 4 IVF bylo úspěšné malé budou ve středu 2 roky. 🙂

provazek
2. nov 2009

tak to je super, tak přeji malé hodně štěstíčka a zdravíčka. jdu na kutě. dobrou noc a díky za debatu.

kacka81
2. nov 2009

dobrou já jdu taky a taky děkuji za debatu

denis19
3. nov 2009

Dobré ráno!!!
LUCIE vítej a doma a piš, máš bublinku na fotce??????
holky celkem jste včera pokecaly 😀
SOPHI je už o neco lépe?????

nadis.h
3. nov 2009

Dobré ránko, tak zas to mám o den kratší dnes. 😀 Já takový spáč jindy jsem věčně vzhůru už před šestou. 😝

denis19
3. nov 2009

a jsi doma na PN???

denis19
3. nov 2009

medenecek
tu jsou byliz tehul čaje:
ruže šípková(plod), kontryhel(nať), maliník obecný(list), mesíček lékarský(kvet), rakytník(plod)

nadis.h
3. nov 2009

Deni nejsem na PN. Já pracuji z domova takže PN nepotřebuji. A i kdybych chodila do práce,tak bych PN nechtěla a chodila bych do práce. Mám práci v klídečku.

sophiejane
3. nov 2009

ahoj denis, jo, už je mi líp...ani ta mrcha kupodivu nějak nebolí...

sophiejane
3. nov 2009

holky a nebrala jste některá někdy nějaký bylinky na podporu otěhotnění 😒 ?

sophiejane
3. nov 2009

třeba něco, co by mio oblblo mozek a zapomněla bych na to? 😀 😀 😀

l.u.c.i.e
3. nov 2009

Ahojky holky, z dnešního sona jsem tak trochu rozhozená. Ani jsem nedostala obrázek, i když jsem si o něj řekla. Prý je ještě čas. Doktor Bouše mi řekl, že tam je 1 gestační váček se žloutkovým váčkem, ale echo embrya zatím není patrné. Nevím co to znamená... Jako, že tak mimi je, ale bez srdeční akce, nebo se tam ještě miminko neukázalo?

denis19
3. nov 2009

lucie
to je ok, máš gestakční váček se žloutkovým čkem a echo ješte ani nemuže být slyšet, to tak až v 8 tt, já možná uslyším ted v pátek, sono ti mohla dát, když chcešmrkni se na moje je to ta černá kulička(gestační váček a uvnitr nahore je malé bílé mistečko a to je ono 😀
no sophi , treba marišku na uklidnení 😀 😀 😀

l.u.c.i.e
3. nov 2009

Ahojky Denis, už jsem se koukala a tak nějak podobné jsem to měla taky. Doktor mi řekl, že mi fotečku dá až příště, abych nebyla zklamaná, kdybych začala krvácet. Proto mě to tak trochu rozhodilo.

denis19
3. nov 2009

no to chápu, mohl ti aspoň na ted udelat radost, mi ji máme doma na nástence a tešíme z bublinky a já si ji stežuji na mnž a naopak.
jsem zvedavá na pátek.....už potrebuji zase nejaké to potvrzení tehotenství,jinkamne klepne,nic mne nebolí,nic mi není, necpu se, nepribrala jsem a tek jsem zmatená 😠

l.u.c.i.e
3. nov 2009

To mě povídej, pořád se mě vyptával, zda mi něco nebolí, zda zvracím, je mi nazvracení a tak... Jenže mě nic není. Jen spím, ale to řekl, že je důsledek ultrogestanu... Tak nevím...
Neboj, už tam budeš mít určitě i srdíčko 🙂
To ti doktor spočítal v kolikátém jsi?

denis19
3. nov 2009

I doktor,ale na koníkovi pri nastavení profilu je kalkulačka a mužeš ji tam vyplnit a potom ti to bude ukazovat jako mne i plánovaný termín porodu,ale sedí to presne s doktorem

denis19
3. nov 2009

má kamarádka co rodila 4 deti tvrdí, že pokud je klidné apohodové tehotenství je to známka toho , že je mimčo v porádku,tak budme zatím rády!

l.u.c.i.e
3. nov 2009

Tak uvidíme za těch 14 dní... Zatím se cítím dobře... Zkusím si to vyplnit, ale mám strach, aby to nebylo předčasné...
A jak se máš ty? Copak je tu nového? Vůbec nestíhám dočítat....

denis19
3. nov 2009

Ani se ti nedivím, je toho hodne!
kacka a sophi jsou negativní,m ☹ medenecek je tehul....,tak paráda
😲

sophiejane
3. nov 2009

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre