Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
3. nov 2009

Jééé, Sophi, Kačko, tak to mě moc mrzí... 😢 Uvidíte, vyjde to příště. Máte mrazáčky?
Medenečku, velká gratulace... 🙂
Denis, jak se máš?

sophiejane
3. nov 2009

lucie, neboj, bud v klidu, vsecko máš ok, ti doktoři jsou ale někdy fakt nemehla, místo aby podpořili, tak srážejí k zemi a budí obavy, kterých je i tak dost

sophiejane
3. nov 2009

já už mrazáčky nemám ☹ takže tak na leden-únor vyjde asi 2.ivf...ted pojedu koncem týdne do caru, tak uvidím, co bude dál

kacka81
3. nov 2009

Mi taky nic nemáme 🙂 Už jsme byli u doktora a když to vše klapne tak v únoru jdeme na stimulaci

sophiejane
3. nov 2009

kaci tak to se tu asi v únoru sejdeme 😉

l.u.c.i.e
3. nov 2009

Holky, to mě mrzí... Ale na druhou stranu to v únoru vyjde. Musí! Budu vám moc držet palečky.

denis19
3. nov 2009

také to tvrdím, už to bude ok, v novém roku do útoku 😀 😀 😀

sophiejane
3. nov 2009

tak to je hezky heslo, denis 🙂 nejsi ty někde u armády, říkalas to, že jo? 😀

kacka81
3. nov 2009

Heslo je to fakt moc hezké. Sophiejane asi se tu fakt sejdem ale myslím si že budeme v kontaktu po celou tu dobu až do toho února 😉 Jinak včera v Praze nám řekli že spermiogram je už 4 roky starej. Takže příští týden na něj jedem, kdyby se náhodou prý stalo že by se to nějakým spůsobem uvolnilo. Že je lepší to skontrolovat než hned operovat. A kdyby to nevyšlo tak se musí objednat na kontrolu k tomu urologovi aby se domluvili co a jak. Kéž kdyby to vyšlo bez tý operace. Ale je to strašně malá pravděpodobnost. ☹

denis19
3. nov 2009

sophiejane
jasan, že jsem 😀 armádní dítko!

kaci tak to by bylo super bez operece!!!!!jé moc preji

sophiejane
3. nov 2009

kaci kup manželovi nějaké vitamíny na toto zaměřené, už jsem tu četla, že to dokáže zázraky! to bych mu přála, aby to nemusel podstupovat

armádní dítko, ty jsi dobrá🙂 já mám kamaráda u armády, příští září maže do afghánistánu 😒

medenecek
autor
3. nov 2009

Ahojky holky,

tak dočítám včerejší diskusi. A jksem překvapená, kolik nových dušiček se přidalo.
Konečně jsem se dostala od práce. Jinak furt vyřuzuje e-maily. 😉

Sohpi, doporučuju pít kontryhel. Je na ženské obtíže a podporuje správnou funkci ženských orgánů. Pak jsou výborné kapky GYNEX najdeš je na internetu. Jsou to vlastně výtažky z 20 bylinek a hodně holkám pomohli k otěhotnění přirozenou cestou a já sama je jeden čas taky brala.
Na uklidnění je výborné užívat všechny vitamíny skupiny B hlavně pak B2,B6,B12, a z minerálů pak magnésium. Na čaj bylinky: kozlík lékařský, třezalka tečkovaná, meduňka.

l.u.c.i.e.
vítej doma, mě čeká sono v pondělí a taky mám strach, ale ten bude celou dobu co budu těhotná a pak už na vždy 😉
Nejdřív se člověk bojí, aby se mimčo podařilo, pak aby se donosilo a bylo v pořádku, pak když se narodí, aby se mu nic nestalo. Uvrtaly jsme se do věčného strachu. 😉

Jinak na obrázky je brzo, oni se doktoři bojí, aby se člověk na to mimčo moc neupnul a o to horší by pak bylo to, že se to nepodaří. Tak ani moc neuklidňují. Je to blbý, ale je to tak. 😒

Jinak mě dost často bolí břicho. Je to taková tupá bolest, někdy mě píchne na straně, někdy mě lochtá v břichu, cítím vaječníky, pnou mi prsa.
Nejvíc mám strach, že začnu krvácet, Alespoň jednou za den mívám pocity jako když to mám dostat.
Ale s tím nic nenadělám, nezůstává než čekat a doufat, že to dobře dopadne. 😉

lucia.kl
3. nov 2009

čaute babule.
medenecek, v ktorom týždni si ty teraz?? ja som mala bolesti v čase keď som mala mať MS a bojím sa stále tak ako ty, ja totiž už necítim nič, ani bolesti ani prsia ☹

sophiejane
3. nov 2009

holky nebojte a hlavně se snažte na to pořád nemyslet, i když to se mi lehko říká, to je mi jasné. jo medu Gynex znám, ten už jsem snad někdy v mládí brala.

lucia.kl
3. nov 2009

ale keby to šlo že? 😀 ☹ treba sa niečim zamestnať, asi začnem štrikovať 😀 😀

medenecek
autor
3. nov 2009

lucia.kl. jsem 21 dnů od KET. Vůbec netuším kdy bych měla dostat menzes. U mě je to problematické, nemám ho pravidelný, někdy nepřišel vůbec, někdy za dlouho. Normálně by měl chodit každých 28 dní a to jsem v životě nedosáhla. Jen když jsem brala antikoncepci a to je hoodně let. 😉

Musím jít uvařit. Manžel se neplánovaně vrací domů. Bude po klidu. Měl přiletět až zítra v noci a už mi tu bude strašit dneska. 😉
Doufám, že přitáhne s dobrou náladou, jinak za sebe neručím 😉

sophi jinak díky za odkaz na bylinky v těhotenství: takže nemůžeš vlastně nic, ale do čajových směsí pro těhotné dávají i mátu, maliník, kontryhel, skořici a ty jsou tam vyjmenované jako zakázané, tak si pak vyber

😉

sophiejane
3. nov 2009

medu myslím, že v omezeném množství nic neva, nesmí se to brát tak vážně, to pak stresuješ víc, než když tyhle info nemáš. a pozor na plísňové sýry.

lucia.kl
3. nov 2009

to som len dva dni pred tebou.

sophiejane
3. nov 2009

jo a kacko, taky by asi pro tvého manžela nebylo špatné toto, to mi taky holky doporučovaly na jiné diskuzi. mate nějaká zkušenost?

http://www.ovulacnitesty.cz/femigard/

denis19
3. nov 2009

Zdar devcata, co se smesí čaju, vím že do tehul čaje dávají skoro vše,ale skutečne pozor na skorici a rekla bych v jakémkoliv množství, sice ohrívá organizmus,ale vyvolává potrat.

denis19
3. nov 2009

jo a ovulační testy jsem nepoužívala, tak ti neporadím 🙂

sophiejane
3. nov 2009

ne to neni test, otevri ten odkaz, jsou to bylinky

medenecek
autor
3. nov 2009

sophi to jsem používala já. já totiž vyzkoušela úplně všechno 😉

sophiejane
3. nov 2009

dobrý, medi 😎 astejně tě zachránilo až ivf, vid.

kacka81
3. nov 2009

sophiejane děkuji ti za odkaz už jsem na to koukala. A chci se vás zeptat jestli je tu někdo kdo stím má skušenosti. U muže nám to asi moc nepomůže ale skusit se to může. Ale ty kapičky by mohli pomoci alespoň mě aby jsme při další stimulaci měli více vajíček a aby nám zůstali i nějaké mrazáčky. A když jste tady přes ty bylinky já sice taky už něco vyzkoušela ale ty co mi nabízíte tak ty ne. A co by jste mi doporučily spíš GYNEX a nebo ten FEMIQARD

lucia.kl já když byla těhotná s malou tak jsem měla bolesti v prsou a bříšku asi jen 3 týdny a pak mi vše zmizelo, pak kdybych to neviděla na ultrazvuku tak bych ani nevěděla že jsem těhotná 😉

lucia.kl
3. nov 2009

kacka.
ďakujem už som kludnejšia. ale do ultrazvuku budem aj tak trpnúť.

denis19
3. nov 2009

sophiejane
no jak jsi sama rekla, medivyzkoušela vše, já také hodne a zachránilo nás IVF, dle mne je to vše jen na podporeu, ale my potrebujeme rešit problém....ale určite se tím nic nepokazí, jsou to byliny a vitamíny

sophiejane
3. nov 2009

no to by mě taky zajímalo, mě se asi víc líbí ten femigard. taky asi jedno zkusím, kacko

l.u.c.i.e
3. nov 2009

Medenečku, tak to ti v pondělí budu držet palečky, abys tam měla miminko(a) v bříšku... Snad už i s náznamek srdíčka... 🙂
Kačko a Lucia. kl, ahoj, Koukám, že jste tu nové. To je dobře. Já taky nemám už žádné příznaky... Nic mi není. Jen mě narostla trochu prsa 🙂

lucia.kl
3. nov 2009

tak to je asi jediné čo mám aj ja, konečne mám do tej prodprsenky čo dať. 🙂
meenecku ako to, že ideš na utz už v pondelok? ja mam termin až 19.11, čiže 11 dni po tebe ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre