Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

kefalinek
3. mar 2010

dakujem moc

gabulik77
3. mar 2010

ahojky kefalinek, u mne to šlo podobně jako u Lucie, jen po odběru folikul jsme čekali 5 dní měli jsme prodlouženou kult. nakonec na 5 dní a pak zpět transfer do dělohy. Určo to zvládneš, já se ze začátku bála těch injekcí ale je to v pohodě, jde o první den a pak už to jde.... 🙂 přeji moc moc štěstíčka a určo nás informuj 🙂

radysek
3. mar 2010

Moc děkuji za pochvalu našeho kosmonauta - mažel mě sice kárá, že mu tak říkám, ale ta podoba ....
Gabulík - to ještě zažiješ v podbříšku a okolí větší tlak, hlavně až bude mimčo malinko větší a jak bude to bříško samá boulička, to se pak nasměješ. Ve mě dvojčata řádily hlavně, když nám měřili srdíčka - to jsem měla v břiše vlnobití.
Lucie - já taky koukala na tvé fotečky a ostatních a ty z 3D jsou opravdu super a vůbec je to takový krásný zázrak vidět ty drobečky, jak si žijí v bříšku.
Kefalínek - my jsme po schválení pojišťovny čekaly do ms a pak začala stimulace - injekce atd.

krivka5
4. mar 2010

ahojte!
tak pokrocilim tehulkam uz riadne bruska rastu. ja som len zaciatocnik ,ale moje brusko mi tiez poriadne narastlo 😀
radysek...pekne fotocky 🙂 ja som bola vcera na sone a u nas v nemocnici obrazok nedavaju ☹ snad ked bude mat uz aj moja dokina UZ tak sa fotocky dockam...

radysek
4. mar 2010

Tak já chodím už ke svojí Dr. a jelikož se mnou pravidelně chodí manžel, tak si vždy fotečku vybojuje. Dr. z něj už má legraci, že si kvůli mým kontrolám bere i dovolenou a chodí se mnou úplně všude. Pro něj je to první dítko a když viděl poprvé jak miminku tluče srdíčko, tak byly i málem slzičky. Já mám zatím taky bříško větší, ale z těch hormonů, už se těším jak je za tři týdny vysadím. Zjištuju, že máme stejný termín, tak aspoň můžeme pokecat a těch našich problémkách. Já sice zatím kromě nafouklého bříška žádné nemám a snad to do konce září zvládneme v poho. Tak jak budeš mít fotečky, tak určitě nějakou ukaž, budeme se kochat jak nám to pěkně roste!

gabulik77
4. mar 2010

ahojky holky zdravím, akorát jsem dorazila z práce.
Radysek, to je super že s tebou manža chodí na každou kontrolu. Já jdu zítra na nějakou větší kontrolu ke své dr. a manža jde se mnou poprvé, tak jsem zvědavá co řekne na ultrazvuk, tvrdí tedy, že tam určitě nic neuvidí, ale já doufám, že bude nadšenej 🙂

radysek
4. mar 2010

To si piš, že bude nadšenej!! Já myslím, že každý chlap, který se jen trochu na mimčo těší je pak z ultrazvuku úplně hotový. my když pokaždé vycházíme z ordinace, tak setřičky na recepci tvrdí, že můj září jak sluníčko a kdyby mohl tak radostí létá. Určitě to toho tvojeho chytne a bude chtít jít pokaždé!

gabulik77
4. mar 2010

no jsem zvědavá, těším se na zítřek, doufám, že to proběhne v poho, ale ve středu to bylo v pořádku tak zítra snad taky🙂)

l.u.c.i.e
4. mar 2010

Ahojky holky, jaký jste měly den? U nás normálně sněží, ach jo. 😠

Gabulík, jistě se už na ultrazvuk velmi těšíte. Užijte si to a budeme se těšit na nové zprávičky + fotečky. 😉

Radýsku, se mnou manžel taky skoro se mnou chodí na ultrazvuky a je moc unešený. Pak o tom mluví celý den. Počkej až bude cítit kopance, to se bude cítit ještě více zúčastnění. 🙂

radysek
4. mar 2010

Lucie , tak u nás bylo slunečno a doufám, že už sněžit nebude, protože bych se už asi doma zbláznila. No na ty pohyby se už těšíme oba. To aspoň člověk cítí, že to maličké je v pořádku. Můj chce jít do konce k porodu, ale to já zase moc nezastávám.
Gabulík určitě to bude zítra v pohodě. Už ses ptala na to tvrdnutí bříška?

l.u.c.i.e
4. mar 2010

Radýsko, jojo, když cítím pravidelně pohyby, tak mám jistotu, že je malej v pořádku. Manžel chce jít taky k porodu a moc se na to těší. A já budu ráda, že tam bude se mnou. Tak doufám, že si to do té doby nerozmyslí 🙂

gabulik77
4. mar 2010

radysek na to břicho se právě zeptám zítra. Doufám, že bude foto, hnedle ho dodám do alba

radysek
4. mar 2010

Tak hlavně ať ti to dobře zítra dopadne!!! Držím pěstí! dobrou
Lucie já taky doufám, že změním názor a nakonec budu ráda, když tam u porodu manžílka budu mít.

denis19
5. mar 2010

Ahoj holky......tak bríškové foto také dodám o víkendu 🙂 mám už hezký kotlík, jak se tak obhlížím v zdrcadle 🙂 ale nekde ta malá musí být, co ne???

Radýsek.....Tvuj kosmonaut nemá chyby a je to super výstižné...moc blahopreji 🙂 🙂

Lucie.....ten nábytek je takový nízký cca 35 cm a dlouhý cca 250 cm...jen takové šuplíčky na uložení nejaké dokumentaco , co jsem meli doted v detském pokoji ve skríni a už to skíň potrebuji pro malou 🙂 a neskutečne ten obyvák prokouknul, v sobotu jdeme pro detskou komodu a jsem nachystaní 🙂 .....kočár dorazí v červnu, postýlka koncem kvetna i s vaničkou a takovýmato vecičkama a je to. Od včera peru detskou výbavu a další týdny budu žehlit, jupííííííííííííííííííííííííí

Gabulik...tak se tešík na foto a verím,že vše je ok a budete mít dnes nádherný den, všichni tri 🙂 🙂 🙂

krivka5
5. mar 2010

ahojte
denis...ako neterka,uz je doma? ako vidim o vybavu a o vsetko pre malicku mas uz postarane. 🙂
radysek...ano sme takmer rovnako tehu.aj moj muz so mnou chodi na vysetrenia,len na tomto poslednom nebol,bol sluzobne prec.verim ze on by si tu fotocku vyprosikal,tiez je to jeho prve babo 🙂 ale podla tej tvojej aspon vidim ako to nase mimi podrastlo 😉

gabulik77
5. mar 2010

ahojky denis, tak to máš super zařízené🙂 Denis to takhle dlouho budeš čekat na kočár. Ty jsi ho objedenávala přes net nebo v kamenném obchodě, já jen, že když se tak koukám na net, tak mají skoro všechny kočárky skladem nebo max. dodání do 5 dnů, tak si říkám, že ho objednáme až tak v květnu, myslela jsem, že se na něj tak dlouho nečeká???

denis19
5. mar 2010

ahoj gabulik.....už jsi po kontrole???? kočárek jsem objednávali v kamenném obchode,ale dali jsem si ho doručit až v červnu,abych ho nemela doma a nakonec jsem vybrali úplne jiný, než jsem plánovali 😀

l.u.c.i.e
5. mar 2010

Ahojky,

Denis, páni, tak vy už jste skoro hotový 🙂 Super. Já už mám taky doma 3 tašky dětského oblečení. Čeká to na vyprání a žehlení 🙂 Jinak zítra budeme vyklízet taky skříň v dětským pokoji, abych měla už kam dávat dětské věcičky. Na fotečku bříška se už těším.

Gabulík, tak co, jak jsi dopadla u doktora? Dal ti doktor něco na to tvrdnutí?

Zdravím Křivku a Radýska 🙂

denis19
5. mar 2010

Ahoj Lucko....no máme ted všechny super starosti co?????? jupíííííí nejhorší je to žehlení 🙂

l.u.c.i.e
5. mar 2010

Jsou to moc hezké starosti... Za týden, dva asi už budeme malovat i obrázky na zeď. Mít okna a půjdu koupit nějakou pěknou dětskou záclonu 🙂

denis19
5. mar 2010

na okna já prdím, anebo je umyje manža...já určite ne!!! to je jediná činnost co v domácnosti nesnáším 🙂

l.u.c.i.e
5. mar 2010

🙂 Umít okna budu muset, kdybych to nechala dělat manžu, tak to bude samá čmouha 😀

denis19
5. mar 2010

to u nás je naopak...manža je panna a to je pedantnost sama.....tak mu to ráda prenechám.....ted ješte premýšlím jak si zorganizovat prebalování a koupání co nejlépe...tak uvidíme co vymyslíme doma.... 🙂

l.u.c.i.e
5. mar 2010

Tak to se potom pochlub, co jste vymysleli 🙂 Manžel mi udělá ze starého stolu přebalovák a vanička se dá na 2 židle. Budu to mít hned u sebe 🙂 I když kdo ví, co nás ještě napadne. Ještě tam máš neteřinku?

denis19
5. mar 2010

no vaničku rešíme stejne 🙂 jen si nemám z čeho udelat zatím prebalovaák,ale možná na tu novou komodu dám tu prebalovací vec a bude hotovo a také se už chystaám malovat na zed...mám už i šablony, tak hurá na to 🙂

l.u.c.i.e
5. mar 2010

Super, jaké šablony máš? Až to budeme mít namalované, tak to musíme vyfotit... Být tebou, tak kdybych neměla ten starý stůl, který pak časem vyhodíme, tak bych to taky dala přebalovák na komodu 🙂

denis19
5. mar 2010

je lepší alternatíva starého stolu, človek nikdy neví,co???? 🙂
já mám medvídka pú- asi nejaký pozustatek z detství 🙂 🙂 a manžel je lehce umelecky nadán, tak chce namalovat strom..kam se potom mohou domalovávat tváre..neco jako rodokmenový strom, uvidíme co na to rekne časem malá 🙂 🙂 🙂

l.u.c.i.e
5. mar 2010

Přesně tak. Mě bylo líto ten starý stůl vyhodit a říkala jsem si, že se určitě dá ještě nějak využít. Manžel ho pak chce potáhnout molitanem a ubrusovinou a pak už jen na to přehodím deku, nebo velkou plínku 🙂
Medvídka Pú máme taky, bude probouzet oslíka (to bude nad tím přebalovacím stolem) a druhý obrázek bude krteček v mašince (nad postýlkou). Nápad se stromem je moc pěkný. Jsem zvědavá, jak bude vypadat s tvářemi. Pokud je manžel umělecky nadaný, proč toho nevyužít. 😉

denis19
5. mar 2010

presne tak...zneužiji manžela 😀 😀 😀 😀 jo to je jeho stromový nápad a celkem se mi líbí...už namaloval dva obrázky pro malou i zarámoval , tak se realizuje hošánek
🙂
včera mne tak trochen prepadla úzkost, jestli to vubec všechno zvládnu..... 😝

l.u.c.i.e
5. mar 2010

Denis, neboj se, zvládneš to. I já a všechny ostatní těhulky. Každá to zvládla.
To je hezké, že manžel pro malou nakreslil obrázky 🙂 Ten můj by to nezvládl 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre