Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
8. mar 2010

Lucko, my meli podmínku, že trojkolka ne, neboť se mi s tím špatne jezdí po terénu.... 😀

l.u.c.i.e
8. mar 2010

Lusinkaj, hlavně, že je vše v pořádku a mimíska vyrostli. 🙂 Stejně raději odpočívej.

Denis, právě, tříkolka špatně jezdí po terénu. Jsi v práci nebo doma na neschopence?

denis19
8. mar 2010

lucko, jsem v práci, ve čtvrtek mám poradnu, tak hodím reč s dr,ale už bych byla i doma,ale zase na velikonoce chci k našim a to bych asi nemohla na PN...tak reším dilemu, mám ješte i dovolenou, tak to nejak poreším snad..... 🙂

a co se terénu a kočárku týče.....my práve hledali neco s čím nebude problém na hrbolech a lesních cestičkách a prodejce nám tvrdil, že toto bude ok, není to úplný crossák,ale že pohoda, pujčil mi ho i ven a tam jsem to trochen okusila a bylo to fajn a i jsem si ho složili do auta a pohoda. 😉

denis19
8. mar 2010

Tak hlásím príchod z práce, vidím, že gabulik ješte asi pracuje,Lucka asi relaxuje, či douklizuje pokoj...tak nic...teda ☹

l.u.c.i.e
9. mar 2010

Dobré slunečné dopoledne.

Denis, koukám, že jsis včera moc nepokecala, co? My jsme měli návštěvu.
Při PN bys nemohla k vašim. To bys leda musela risknout a doufat, že nepřijde kontrola. Uvidíš, jak se ve čtvrtek domluvíš.
Včera jsem si tak počítala, že na mateřskou se chodí 6 týdnu před porodem. Doufám, že se nemýlím. Což mě vychází na polovinu května a mám ještě 35dní dovolené, které musím před mateřskou vybrat. Tudíž se budu muset domluvit na gyndě, aby mi někdy v polovině dubna ukončili PN. To je ale síla, že už je to za měsíc. Strašně rychle to utíká.

denis19
9. mar 2010

ahoj Lucie, tvoji lehce satiricku poznámku ignoruji 😀 😀 😀 včera tu nebyla ani noha 😢 a já byla sama doma 😢

no a letí to jako blázen...to máš pravdu, mne uplne prejde p´mráz když vidím, že 26tt!!!!! ale to jsem chtely holky ne???
takže budeš čerpat dovču a potom materská? Já požádam o materskou až dnem narození malé, do té doby bydu na PN......prodloužím si tu vyšší část materské, platím si DNP a to mohu čerpat od porodu, tak to udelam najednou 🙂
a materská se muže čerpat u nás6-8 týdny pred porodem, dá se dohodnou s lékarem 🙂

krivka5
9. mar 2010

denis,lucie...no v tomto uz mam medzeri,ze kedy na matersku. to si musim este vsetko vyzistit,ako ziadat,kedy ziadat,koho ziadat...mam taky dojem ze sa dam este vypisat do prace tiez mam kopec dovolenky...

l.u.c.i.e
9. mar 2010

Relaxovala jsi aspoň?
To víš, že jsme to chtěly a jsem moc ráda. Večer když jsem si na chvilku lehla do vany, tak bys nevěřila, co ten náš malej v břiše dělal. Přímo kotrmelce a ty boule po břiše. Manžel nevěřil svým vlastním očím. Říkal, že mám v břiše vetřelce 😀 Ale když jsem položila na břicho ruku, tak přestal, když jsem jí sundala, tak zase začal...

Já si při PN nic neplatím, tak budu muset čerpat dříve. Uvidíme, ještě mám měsíc čas a pak se domluvím s doktorem. Nejraději bych byla, kdybych na PN byla až do mateřské a v práci mi proplatili dovolenou, ale prý to tak nedělají. Můžu si jí jen vybrat.

denis19
9. mar 2010

Lucko...to samé s dovolenou je i u nás, takže také ješte budu čerpat dovču a potom pujdu na tu PN...
hele tak to ta naše karolínka je nejaký lenošek, párkrát za den dá o sobe vedet a hotovo 🙂

l.u.c.i.e
9. mar 2010

Krivko ahoj, jak se vede? Koukám, že každá má spousty dovolené... Se mnou se v práci na začátku těhu vedoucí dohadovala, že když jsem na neschopence, že se mi dovolená krátí. Když jsem jí na to řekla, že po 100 dnů marodění to tak není, tak na mě koukala jak péro. Prý si pak mám zajít na mzdovku. A asi to tak i udělám. No a když jsem překročila 100dní marodění, tak mi najednou ve výplatní plátce naskočilo 25dní nové dovolené a převedli mi 10dní staré.

Denis, já říkám, že mám hyperaktivní dítě už teď. 🙂 Jsem zvědavá kolik bude měřit a vážit. Do poradny musím vydržet ještě 8 dní. Ty už jdeš teď ve čtvrtek. Ty se tak máš 🙂 Těšíme se na fotečku malé. Snad se zase nebude schovávat.

denis19
9. mar 2010

lucko...tak to také doufám, neboť je to hravé dítko,ale jen schovávaná jí baví 😀 uvidíme.....už vidím jak se začne batolit a já ji nikde v byte nenajdu 🙂 🙂

jinak já nevím nic o tom, že když máš PN, že by se krátila dovolená, mne se nekrátila a marodovoala jsem do 100 dní 😉

l.u.c.i.e
9. mar 2010

Denis, to mě tvrdila moje vedoucí, která jak vidíš nic neví. Proto mě poslala, že pak mám jít do mzdovky se s nimi domluvit.
Tak to abys Karolínce dala na sebe něco pípacího, když jí budeš hledat po bytě v batolícím věku 😀

krivka5
9. mar 2010

lucie...tak nejaka dovolenka sa kratit urcite bude ,lebo na matersku by som mala ist koncom augusta tak mi vyrataju asi len adekvatnu cast,ale tiez mam 12 dne starej tak si to budem muset u mzdarky vyzistit. inac do prace sa mi uz nechce, ked si pomyslim na tie nervaky...no uvidime...no ja zatial marodim 12 dni tak uvidim co mi povedia mzdarky...

denis19
9. mar 2010

no lucko...není to špatný nápad, nekdy byly ty hledátka na klíče, že jsi pískla a ony začaly pípat...neco takového by se možná i šiklo 😀 😀 😀
dnes tu v práci máme slušný vojenský chaos, tak se teším až mi dovezou obídek a napapám se hezky 😕

krivka5
9. mar 2010

denis...take hladatko na kluce dostal na vianoce moj muz od mojho syna a uz na druhy den vyberal baterku bo to furt pistalo,aj ked niekto hlasnejsie hovoril 😀
a dobru chut k obediku. ja uz idem varit,muzicek ma prist na obed a ja som ani knedlu z mraziaku zatial nevytiahla...

l.u.c.i.e
9. mar 2010

Krivka, to se nedivím, že se ti do práce nechce, když tam máš nervíky. Ty chceš pokračovat v nmocenský, nebo si jí necháš ukončit?

Denis, snad ti ten čas do obídka uteče, napapáš se a bude o trochu lépe v tom vojenském chaosu 🙂

No a já za chvilku půjdu vaři, jelikož jsem pozvala mamku na oběd.

krivka5
9. mar 2010

lucie...ja chcem pokracovat, ale pani co ma zastupuje potrebuje v aprili dovolenku tak neviem ci nepojdem na nejaky cas do prace. uvidim co mi povie dokina...

denis19
9. mar 2010

🙂 Tak to ti bude super veselo s mamčou Lucko..... 🙂 a co dobrého ukuchtíš?
My si pozvali na stredu také kamarády na véču, ona je tehuhu stejne jako já a on je manžuv kolega, tak nám bude také hej a chystám se také neco dobrého uvarit 🙂 ...jen ješte nevím co,ale určo udelám tiramisu 🙂

l.u.c.i.e
9. mar 2010

Krivka, ale to bys udělala velkou chybu, kdybys přerušila nemocenskou. Pak se ti zase budou jedině krátit peníze. Čím déle jsi doma, tím více bereš nemocenskou. I když to zase není žádný zázrak. Co si budeme povídat. Ale pořád lepší než jsem brala úplně prvně 🙂

Denis, mamka si požádala o špagety, tak k tomu udělám boloňskou omáčku a je hotovo. 🙂 Poslední dobou moje mamka řeší až dítě bude na světě, kam bude jezdit na procházky, jak ho bude rozmazlovat a tak... Bude to její první vnouče, tak je natěšená 🙂 Jako my.
Jestlipak dneska bude už fotečka bříška, co?
Zítra si užijte návštěvu a tiramisu udělej. Je to skvělý dezert. Už víš, co budeš vařit? Pro mě je vždycky nejhorší něco vymyslet. Už se vždycky jen ptám, co by si kdo dal a já to pak jen uvařím 🙂

sophiejane
9. mar 2010

ahoj denisko, psala jsem ti do ip...koukam ti do alba, jakt o delas, ze nemas zadny tehubricho? 🙂

gabulik77
9. mar 2010

ahojky holky všechny moc zdravím🙂 neměla jsem moc času psát, máme tu na návštěvě švagrovou která žije v USA tak se ji věnujeme, ale dneska je u kámošky tak jsem sem nakoukla🙂) Holky u nás je to s tou dovčou tak, že já si musím vybrat loňskou dovču, ale letošní nemusím, tu mi proplatí až mi skončí mateřská a než nastoupím na rodičovskou, takže mateřská trvá cca 1/2 roku a v tom měsíci co mi proplatí tu poslední mi zaměstnavatel proplatí i nevybranou dovču. Jinak já mám v plánu odejít na mateřskou 6 týdnů před porodem, tak doufám, že do té doby vydržím v práci🙂
Denisko tak kde je fotečka, máš černý puntík🙂

denis19
9. mar 2010

ahoj gabulik....to máš fajn s tou dovolenou....to se nekdo má. Tak Ty ted žiješ společensky rodinne paráda. Já práve dodelala tu tiramisu a koukám co se deje na koníkovi 🙂

sophiejane
to už není pravda s tím bríške, chci se dnes nebo zítra cvaknout, tak sama uvidíš....... 😀

l.u.c.i.e
10. mar 2010

Ahojky holky,

Gabulík, to je možná ještě lepší, když ti dovolenou proplatí až po mateřské. 🙂 Bohužel u nás v práci to tak nejde.

Denis, kdepak je ochutnávka tiramisu 🙂 Užij si dnešní návštěvu a koukni se cvaknout. Pořád vyhlížím tvé rostoucí bříško s Karolínkou a nikde nic.

Sophi, jak je? Už jsi tu dlouho nebyla.

denis19
10. mar 2010

LUCIE.....už už se to podarilo i včera..jako to svaknutí,ale já Ti večer padla jako gate......nevím co se dálo, či nejaké erupce na slunci,ale byla jsem grogy a na tiramisku se dnes teším i já..... 😀
Jsem ráda, že se ozvala i sophie...možná se ukáže časteji holka jedna 🙂 🙂 🙂
Jinak dnes je to klasika, moc se mi nechce,ale vytvorím nejaké ty hodnoty pro stát, odpoledne ješte skočíme s manžou do vínotéky, ať si to kluci večer užijí a hurá na flám i kefíru
😀 😀 😀

l.u.c.i.e
10. mar 2010

To já dneska budu mít pohodový den. Po 11hod jdu za kamarádkou, která mi doplní gel na nehtech, pokecáme, takže budou i nějaké novinky 🙂 Pak jdu k druhé kamarádce. Takže žádný stres 🙂
Však ty to v práci zvládnëš. Uteče ti to a pak si budeme užívat s návštěvou 🙂
Víš co, fotečku přidáš zítra i s mimískem, když jdeš do poradny, ju?

denis19
10. mar 2010

lucko...geniální nápad s fotečka.... 🙂 že mne to nenapdlo 🙂 🙂
tak to máš krásný den pred sebou...jupíííííííí a jak si dáš udelat nehtíky?

l.u.c.i.e
10. mar 2010

Denis, vůbec nevím, vždy to nechám na Ivetě a na její fantazii 🙂 Ale jsou vždy moc pěkné.
Krásný den před sebou doufám mám 🙂 Venku svítí sluníčko, ale je mrazivo 🙂 Už chci teplooo!
V kolik jdeš zítra do poradny? J musím ještě vydržet týden a už dostaneme i DVD s našim prckem 🙂

denis19
10. mar 2010

Poradnu mám v dve...ale skončím drív a šup se domu ješte osprchovat a potom hurá.......na sono a tak, jen nevím,kdy mi chce delat tu glukozu??? zítra se ho na to poptám, pokud už nebude mít rešení, že jako v pátek ráno treba, to by mne kleplo 😀
Ty jo to uteklo, že už za týden DVD.......to bude podíváná,co?????

l.u.c.i.e
10. mar 2010

Jojo, myslím, že DVD budeme mít místo večerníčku 😀
Já už asi taky dostanu žádanku na glukozu, akorát budu muset jít někam na polikliniku. Tak uvidíme. Snad jí nemám, zatím mám nahoře první kilo.

denis19
10. mar 2010

Cože??? Ty jsi pribrala jedno kilo???????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre