Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

eva5
4. feb 2010

krivka.....jak sis počítala ty dny těhotenství?mě to prostě není jasný?na ET jsme byli obě dvě stejně 18 ?počítáš od poslední menstr?

denis19
4. feb 2010

eve....tak to máte perný rok! já už bych to nechctela znova prožít a to muj milovaný lamentuje, že bychom mohli do vetšího, ted! kdyžjsem si dali do predsíne novou vestavenou skrína podobne....chlapi! mne stačí kde jsem, jsem zvyklá,mám to tu ráda akonečne jsemsi to celé predelali k obrazu svému!!!!

eva5
4. feb 2010

já se na to zase těším konečně bych si zařizovala svoje 😉 teď nám tady padají kachličky v kuchyni 🙂 po výměně oken nikdo nemaloval 😉 uklízí se jen to co je nutné apod......mě se prostě nechce investovat čas a peníze do cizího 😉

krivka5
4. feb 2010

denis...tak ty uz pekne zariadujes detsku izbicku 🙂 my mame len dvojizbak tak asi moc vela zmien okrem postielky neurobime, ale to vobec nevadi...

evi...aj mne doki povedal ze mam zvacsene vajecniky,to je tou stimulkou .vraj ma budu vajecniky pichat,ale to znamena ze sa zmensuju a je to o.k. a na nasho chrusta povedal ,ze toto som hladal(taku tmavu skvrnku na UZ) ,gratulujem ma 5mm,ale videl len jedno to druhe sa asi skryvalo 🙂

eva5
4. feb 2010

ještě k tomuOOHS?můžu chodit ven??tak dvakrát denně na hodinku nebo na půl hodinky???když se cítím unavená,tak zpomalým.....nejde to doma vydržet jen tak furt ležet---

krivka5
4. feb 2010

evi,denis...trosku ste sa pomylili,ja som len 4tt 😀 ten termin v profile mi zle vyratalo,ze 30.septembra.dala som tam datum poslednej mrchy a toto mi to vyratalo.doki povedal presny termin podla OPU a to je 6.10.

eva5
4. feb 2010

krivka ..me nevidel nic ...prý cosi toto by mohlo být ,ale já nespěchám chci tam nechat všechno pěkně uzrát ...do října mají času 🙂

eva5
4. feb 2010

krivka .....konečně doktor co se řídí podle OPU------že ho zdravím....... 😉

krivka5
4. feb 2010

evi...ono to je tazko vidiet asi,ved to ma velkost spendlikovej hlavicky,mali chrobacikovia 🙂 a aj si sa pytala na termin porodu?

eva5
4. feb 2010

je to takhle denis bude mít blížence nebo raka ,je to přesně na rozmezí?uvidí,jak se jejich miminko rozhodne ve kterém znamení chce být a my dvě budeme mít doma váhy-- 😉

krivka5
4. feb 2010

evi... inac dr.Krajkovic z Heliosu bol velmi mily...

eva5
4. feb 2010

krivka...neptala ......byla jsem ráda,že jsem těhotná a on začal cosi mlet o tom a teď doslovně"..ještě vám to neběhá do školy tak klid jo" 😠 jsem z toho byla trochu 😨

krivka5
4. feb 2010

evi...tak nie zeby ti zagratuloval a tesil sa aj on z uspechu,ale on ta este zneistil. tak to je uzasny pristup 😠
taky ee doki. nas sa normalne tesil s nami a povedal ze uz len raz sa uvidime na UZ srdiecka a preda ma mojej gyndoske...javascript:addEmoticon('😠','vBody')

krivka5
4. feb 2010

evi...ano my budeme mat male vahy vahave 🙂 to bude prva vaha v rodine...
to co mi to tam na konci spravy dalo,to ja nie 😒

denis19
4. feb 2010

no to je zajímavý doktor, když počítá od OPU.....uvidíš, to se ti stejne posune,neboť oni ty tabulky mají na poslední mrchu...tak bude klidná 😀

eva5
4. feb 2010

jasný všichni doktoři to počítají od poslední menstr.je to tak nejjednoduší---------- 😉

eva5
4. feb 2010

holky nejenže mě znejistěl a strašil teda ne doslovně,ale taky mě nic neřekl o tom OOHs nebýt Vás tady a netu tak bych nevěděla co s tím dělat se divím,že mě to vůbec oznámil!!!!!

denis19
4. feb 2010

eva...pokud nemáš nejak extra bolesti, tak nemusíš mít strach, lehce to odezní v klidu a tekutinách...jen pokud by kjsi mela velké bolesti leť do nemocky!!!!

eva5
4. feb 2010

já vím.......to říkal i doktor----rozhodně to bylo horší 14dní nazpět....mám i Vás tady a vždy mě dobře poradíte-----to společně konzultujeme 😉

denis19
4. feb 2010

to je nejlepší...víc hlav víc rozumu!

krivka5
4. feb 2010

evi...tak to je fakt zaujmavy pristup.mne vzdy kontroloval pri UZ aj vajecniky ci nie su zvacsene a nehrozi oohs.
deni...a co sa krajko domylil?ked sme sa opytali na termin porodu tak sa spytal kedy som mala odber vajicok a vyratal termin porodu ze 6.10. ,ale ja by som aj tak radsej bola v septembri ,moj muzicek je v septembri narodeny 🙂

denis19
4. feb 2010

no krivka...nevím...no proste ví presný datum početí tak to počítal z toho,ale uvidíš, že obvodní ti to prepočítá a bude to tak vycházet i na UTZ...už i jak pujdeš na srdíčko/a....muj mnž je také v septembi 😀

eva5
4. feb 2010

budu muset končit za chvilku příjde přítel domů a já ho nechci ještě víc naštvat než v poslední době bývá....má nějak moc práce a hlavně není zvklý na to,že jsem pořád doma ...jako v tom smyslu,že nic nedělám a vůbec je z toho celý nějaký rozhozený...

eva5
4. feb 2010

jinak jsem si všimla,že Vás tady ze začátku bylo dost .ostatní holky přešly jinam----denis??najela jsem si na začátek této diskuze 😉

eva5
4. feb 2010

půjdu se projít ..skočím si do kauflu koupit si zmrzlinku 😉 😔 😵

denis19
4. feb 2010

no to nevím kam se podeli...medeneček...úplne zmizela...sopfii se to nepodarilo a kacka má roční holčičku a čeká na IVF...asi toho má hodne......prítel je v šoku z tehuhu??? 🙂

krivka5
4. feb 2010

denis...tak to musim vsetkym povedat zmenu datumu porodu 😀 muz je 13.9. to by bolo super keby sa nase kuriatko tak narodilo 😉
evi...nech ta ten tvoj priatel teraz neznervoznuje lebo dostane po zadku...

eva5
4. feb 2010

je takový divný......jednou se raduje a potom jako kdyby ani ne .....naštěstí ho už trochu znám a vím,kdy na něho nemám moc mluvit 😉 🙂 krivka a neboj se on mě nějak nenervuje já se nenechám---- 😉 denis jojo přesně tyto holky jsem myslela------

eva5
4. feb 2010

já jsem bývala vždycky taková aktivka.....pořád jsem něco dělala a teď nic-------a on má asi občas potřebu jako být se mnou,aby mě vynahradil,že moc nikam nemůžu a potom je z toho takový nějaký znuděný?naštvaný?

eva5
4. feb 2010

třeba dnes potřeboval na poštu,tak jsem šli spolu,že že se projdeme------já se za ním plahočím,protože mě bolí břicho a nemůžu ,tak rychle ...a on vepředu nepočká.......a vždycky to bylo obráceně.já jsem byla ta kdo chodil o krok napřed a neměla jsem pocit ,že jdu rychle 😉 😀 no musela jsem se dnes smát říkám mu jdi napřed a počkej tam na mě a on sse nějak urazil či co??? 😀 😉 prostě já to všechno kolem a hlavně ho beru dost s nadhledem a s humorem---------

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre