Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
11. feb 2010

😀 😀 😀 fakt zábavné s tím zadkem 🙂 ale nebudeme to ted rešit, že jo...to potom vybeháme...no manža se mnou nakonec nešel,neboť mel hodne práce a dorazil tesne po akce UTZ,tak má jen fotečku...ale nahlácila jsem se na 4D UTZ a tam jde se mnou na tutáč!!!!! nevímjaku vás ,ael u nás za to chtejí 60€!,ale co nadeláme,dnes jsem malou videla v 3D a je to celý manže,alell on je sympaťák, tak mi to nevadí 😀 😀 😀
a máš pravdu..hlavne, že jsou mimča zdravé...lucko a tobe ten podrobná UTZ jako napr s tema ledvinama delá obvodní gynekolog,či to máš nejaké speciálí vyšetrení? a máš i 3či 4D UTZ na plánu?

gabulik77
11. feb 2010

denis neříkej že si fakt zaponněla na tu výřivku 😀 😀 😀 uff tak v tom nejsem sama, ty sis to na ten papírek nenapsala viď?. Nepřijde mi, že se zvětšuješ ze zadu 🙂 Takže v oblasti žaludku se to všechno zvětšuje, protože se zvětšuje děloha a ta posouvá asi orgány vejš co??? jsem to tak pochopila. Jo a dělohu už u pupíku cítím, když ležím na zádech, je to pod pupíkem nějaké tvrdší...

l.u.c.i.e
11. feb 2010

Denis, mě ten velmi podrobnej ultrazvuk 2x udělali na genetice, kde jsem měla i ten II. sreaning. Dostala jsem od nich 4 fotečky 3D. Teď v pondělí mi už můj gynekolog natočí DVD, myslím ve 3D, a ve 24tt druhou část. Prý aby jsme pak viděli ten rozdíl. To nám potom vypálí i s tím prvním UTZ, co nás teprve čeká. Za to celé bude od nás chtít 1000kč .

gabulik77
11. feb 2010

tak koukám, že než jsem předešlý příspěvek naťukala, tak to tu Lucka s tím žaludkem vysvětluje 😀 😀 😀 😀

l.u.c.i.e
11. feb 2010

Gabulík, jsme zkrátka naladěny na stejnou vlnovou délku 🙂 Jsem zvědavá, jak budeme vypadat nakonci 🙂

gabulik77
11. feb 2010

jo a jinak já narůstám opravdu všude, dnes jsem si ven vzala své džíny a sice je zapnu, ale už to není na dlouhé nošení a hlavně ne na sezení, ale, přes stehna a zadek mi jsou těsnější o dost než byly, takže buďte v klidu 😅, tak jsem se s nima rozloučila a na několik měsíců je ukládám do skříně 🙂

gabulik77
11. feb 2010

budeme krásně prostorově výrazné 😀 😀 😀 😀

denis19
11. feb 2010

tak já se dnes pokusím nahmatat tu delohu, to mne ješte nenapado,mne jen dnes pan doktor nahmatal krček maternice(delohy) a byl spokojený.
ahááá lucko, tak tatk to je, neboť já se dnes na to ptala svého dr a tem vysvetlil, že on takové prístroje nemá, že to je vetšinou na genetice...tak ted tomu rozumím.....tak to je u vás ten 4D UTZ dosti levnejší,ale nevadí....bude to hezké....a vše tam uvidíme 🙂

gabuli...já své rifle nezapnu od 8tt!!!!!tak nevyšiluj!!!!! mela jsem jedny kalhoty a ty jsem zvládala do 10tt a od té doby jen tehuhu 😀 😀 😀
no a na konci.....to budu ráda,že se dokutálím ke compu a neco vám napíšu,pokud se ovšem moc nezadýchám,protože už ted dýchám jako pes vléte!!!!

l.u.c.i.e
11. feb 2010

Denis, tak jsem se dívala zrovna na stránky mého gynekologa a dělá i 4D. Tak uvidíme jaké to bude 🙂 Aspoň si to pak můžeme pouštět místo večerníčku. Ty jses objednala na kdy? Taky to bude na 2x?
Jen si dneska dělohu nahmatej. Jak píše Gabulík, já už malého nahmatám i nad pupkem... Je krásné, jak je to krásně šišaté. Podle toho jak leží 🙂

Gabuli, já ještě rifle zapnu, ale když si sednu, tak už je musím rozepínat 🙂 Ale ještě mám jedny volnější kalhoty. Ty jsou v poho. Pak mám ty těhu kalhoty, co mě půjčila kamarádka 🙂 Ještě, že jí mám. Máme podobné postavy, ale ještě mě jsou volné...

denis19
11. feb 2010

jak to deláte, že vámjsou dobré kalhoty????? tomu teda nerozumím ...lucko a to normálne cítíš matýska????? to musí být super,ale já tam mám ten okrasný tukový prstenec 🙂 a nevím jestli neco nehmatám 😀 😀
no nevím nic o tom, že by to delal na dvakrát, ikdyž dnes si neco v 3D delal,ale nevím kvuli čemu....a já jsem na 4D objednaná 11.03.2010 a to je ,pokud neberu v potaz dnesšní zmenu porodu, 25+1tt..takže tak a ty?

gabulik77
11. feb 2010

Denis já když si v leže jen prohmatám pod pupíkem, tak to tam cítím jen tvrdé, ale mimíska tam necítím, jen že je to tam tvrdší, stále čekám na pohyby, ještě si chvili musím počkat.

gabulik77
11. feb 2010

tak asi už jste utekli do peří🙂 zítra nevím jestli se ukážu, jedu navštívit mamku a přijedu až v sobotu, manža jede na firemní akci, tak se mi nechtělo být samotné doma, tak se kdyžtak mrknu na net až v sobotu, tak zatím páček

denis19
12. feb 2010

Dobré ránko.......ted jste vy ješte asi v preinách, my dnes máme sportovní den, což znamená v osm nástup v práci a potom zimní sporty 🙂 Naše oddelení se jde sáňkovat a já budu bezpečnostní dozor 😀

gabulik hezky si užij maminku a zdáchni si......

lucko a tvé dnešní plány???????

provazek
12. feb 2010

Ahoj holkÿ, jsem 7. den po ET a včera a dnes v noci jsem měla bolest podbříška a křeče. nevíte co to znamená? mám strach že je to v háji :o(

gabulik77
12. feb 2010

ahoj provazek, vůbec se neboj, ja měla přesně takové křeče myslím 8 den a přesně v noci a nejsem sama, bylo nás tu víc, takže to může být dobré znamení, holky tu psaly, že se zvětšuje děloha po uhnízdění a proto ty křeče, přes den mě občas pobolívalo v podbřišku nebo píchalo, hlavně, aby se nedostavila MS. Držím moc palečky, aby to vyšlo 🙂

denis19
12. feb 2010

provazek
je to tak jak píše gabulik....já je mela také,ale má to nasvedomí deloha...tak jsi na dobréceste..... 🙂

provazek
12. feb 2010

holky moc díky, už jsem klidnější....tak snad to je dobré znamení..
🙂

denis19
12. feb 2010

to si piš že je a kdy testuješ?

krivka5
12. feb 2010

jeej denis pekne fotocky ,to ste fotene v BB? a ten UZ je suprovy ako tam uz krasne buchticku vidno.my sme sa s muzom dnes vytesovali s nasej bielej skvrnky ako podrastla,uz sa aj ja tesim na taku fotocku 🙂

denis19
12. feb 2010

jojo krivka to je v BB...hezká fotka, co ta se nám vyvedla...ale i ty jsi zvládla hezky upravit album...a neboj ani se neotočíš a už budeš mít takovou fotečku 🙂

krivka5
12. feb 2010

denis...ved len nedavno som sa triasla ci budu dve // a teraz som videla bambulkine srdiecko...

denis19
12. feb 2010

no vidíš...letí to jako blázen...sranda, že všechny co jsem si dali trasferovat dve embrijka...máme jedno .....život ví co delá! 🙂

krivka5
12. feb 2010

denis...aj tak je to zazrak ze nam to na 1x vyslo.este nam krajko povedal ze o rok nech si prideme po druhe 🙂 ,ale my nemame zamrazene,nic neostalo a asi nam aj toto jedno bude stacit a sme zan vdacny ,ved mame este synka mojho 🙂

denis19
12. feb 2010

jojo...krajko je srandicta....nám to rekl také,že za rok ať ukážeme mimčo a prijdeme si pro druhé,alebude rádi a jsemrádi i za toto...a uvidíme co bude potom,ale vek už není žádná srannda......a nechci prožít zklamání.... 😕

krivka5
12. feb 2010

denis...ja som to brala ako poslednu sancu mat este vlastne babo a muz si ho strasne moc zelal.ak by to nevyslo asi by sme si adoptovali,ale je tu a to je nadhera 🙂 🙂 🙂

denis19
12. feb 2010

podobne!
🙂

l.u.c.i.e
12. feb 2010

Ahojky ženy, jsem konečně tady 🙂

Denis, já Matýska moc nenahmatám, ale tvrdé břicho od zdola k pupíku ano. Je úžasné vidět, když se třeba otáčí, jak se boule mění ve šišatý tvar a naopak. Jinak kopance cítím už denně...
Nám ty 2 UTZ spojí v jedno a vypálí na CD, takže to dostaneme taky tak v 25tt. Už se ale těšíme 🙂

Krivko ahoj 🙂 Jak píše Denis strašně rychle to utíká. Za chvilku půjdeš na I sreaning atd... Máš se na co těšit 🙂

eva5
12. feb 2010

Ahoj holky,tak jsem byla od soboty v nemocnici a teď jsem na víkend na propustku doma a v pondělí jdu zase do nemocnice

eva5
12. feb 2010

pomalu mě roste hcg a miminka taky ještě nejsou moc vidět dnes je to 25den po ET---tak prý někdy to tak je,že to roste pomalu ...jela jsem do nem kvůli špinění,ale prý to nevadí horší by bylo krvácení,

eva5
12. feb 2010

v nemocnici to bylo fajn ,ale předevčírem tam dovezli jednu paní a ta strašně strašně chrápe....dvě noci za sebou jsem nespala těším se ,že se doma vyspím ,ale v pondělí tam bude azse ,prtože je po opearci a bude tam až do pátku tak snad mě pomůžou špunty do uší a třeba mě pustí brzy domů...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre