Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
28. mar 2010

HEzký n!
Lusi...tak toplná parádička, ne????? a vyber si takovéhodr, který je fakt dobrý a vyhovuje TI!!!!
gabulik...také mám pravou ☹ tak pokud to po porodu nevymizne,tak to budu rešit,ale asi až pozdeji.Také jsme usoudili, že není nutno s pokojíčkem pospíchat, neboť rok určite bude malá s náma....máte pravdu a kdymáš další kontrolu,možná už bude jasné, co to tam máte v tom domečku 😀

gabulik77
28. mar 2010

no denis ja jdu k dr. ve středu a v domečku máme už asi jasno, je to kluk 😀, to už zjistili v pondělí na tom velkém UZ co jsem byla 🙂

denis19
28. mar 2010

Aááá gabulik a i jsi to ríkala???? Pokud ano, tak jsem to nejak opemela, tak blahopreji!!!!!! Kluk, to má manža radost, co??? Syn.... to bude chlouba 🙂 A co jméno??????

sophiejane
28. mar 2010

ahoj holky, co vy tady takhle v neděli? 🙂

gabulik77
28. mar 2010

no Denis bude to Petr po tatínkovi 🙂 JInak manža je moc rád, ale pořád říká, že dokud to neuvidí na vlastní oči, že je to kluk, tak tomu moc nevěří. Na UZ teď se mnou nebyl, škoda, protože kdyby to viděl, tak by už věřil 😀 😀 😀 😀

gabulik77
28. mar 2010

ahojky sophie, moc nás tu při neděli není co🙂 🙂 🙂 já teď odpočívám, manža udělal povidlové knedliky, tak jsem se napucla a jenom funím, ale byly mňamózní 🙂 🙂

denis19
28. mar 2010

hezký večer!!!
ahoj sophie...jak je dnes???? Ješte jsi i čúrala????? 🙂
gabulik...tak sikula ten tvuj manžel.....povidlové jsem nemela ani nepamatuji,asi naposledy v létena statku u kámošky v ČR 🙂 🙂

l.u.c.i.e
29. mar 2010

Dobré ránko holky, jak jste si užily víkend? Já velmi hezky. V sobotu narozeninová oslava. Úžasná. I počasí celkem přálo, včera jsem byla s manžou v divadle a večer jsme objednali tu postýlku. Tak jsem zvědavá, kdy přijde 🙂

Gabulík, Petr je hezké jméno... Určitě je taťka pyšný, co? Ten můj je velmi...

Denis, poslední dny v práci. Užij si to, jak se dá 🙂

Sophi, jak se vede?

sophiejane
29. mar 2010

ahoj holky, jo u mě zatím dobrý, dnes mě dole trošku pobolívá...už jsem z toho vyděšená, i když bolí, i když nebolí, člověk neví, co je dobře 😅

sophiejane
29. mar 2010

a íkend pěkný, v sobotu jsme si udělali výlet na Karlštejn...

sophiejane
29. mar 2010

víkend ne íkend 🙂

denis19
29. mar 2010

ahoj holky, tka jsem zpet z rehabilitace, dovolená podepsaná, tak už jen dva dny v práci,jupííííí 🙂

sophie...to je co, bolí je špatne, nebolí je špatne...kdo byu se v nács vyznal????? ale u Tebe je to dobre a delala jsi ješte test?

Lucko...tak kulturne-společenský víkend za Tebou? Parádička, co? A myslím, že postýlka dorazí tak do týdne, nemyslíš? Aspoň u nás to tak je...dyť je vlastne ješte čas.
Tak sjem po rehabilitaci,ale prsty stejne necítím 🙂

l.u.c.i.e
29. mar 2010

Denis, jojo, víkend za námi a povinnosti před námi 🙂 Byla to paráda. Poslední 2 dny v práci. Jistě se už těšíš, až si budeš užívat volna, co? Copak budeš dělat?

Sophi, taky si někdy budeme muset udělat výlet na Karlštějn. Ještě jsem tam nebyla. To jsem ostuda. Tak co, jak ti je?

denis19
29. mar 2010

Lucko, no od stredy tu mám na velikonoce kamarádku z ČR s rodinou, tak do pondelí o zábavu postaráno, potom budu po návšteve uklízet a chtela bych si každý den umýt jedno okno a potom si budu do porodu válet šunky 😀 😀 😀 jupííííí
Už postupne budou pricházet objednané veci, jako postýlky, kočárek, komoda a tak a tek se nudit až tak moc nebudu 🙂
Jo a abych nezapomela, mezi to musí udržovat sociální vazby na koníkovi 🙂 🙂

l.u.c.i.e
29. mar 2010

Denis, tak to máš opravdu o zábavu postaránu 🙂 To je ale dobře... Doma budete mít veselo a užijete si Velikonoce. My asi pojedeme na výlet. Uvidíme jaké bude počasí a hlavně kam se budeme chtít podívat 🙂

sophiejane
29. mar 2010

od pátku jsem netestila, asi zítra...denis to je děs, ty tvé prsty...

no my to máme na karlštejn kousek...

a je mi tak nějak docela normálně 🙂

denis19
29. mar 2010

Sophie....stav normální je stav dobrý, tak to bude fajn..... 🙂 a máš pravdu prsty jsou hruza, verím, že porodem to ustane a budu opet kpmpletní 🙂 🙂 🙂 Co takhe deláš doma?????

Lucko...tak vy jste takové výletní típky jak tak koukám 🙂 Muj mnž už má naplaánovano, kam všude budeme chodit s malou a kdy je treba koupit krosničku pro ní a tak ,,,,,,tak jsem ráda, že se teší hošánek 🙂

sophiejane
29. mar 2010

haha krosničku ten můj je zase cyklista a už se těší jak bude kupovat takový ten vozík za kolo na miminko, včera mi řekl, že s etam dají vozit od 3měsíců, to jsem mu řekla, že mu vykloktá páteř 😀

inza
29. mar 2010

je na Karlstejne je moc pekne. Ja tam jeden cas mela kazdy tyden nejake povinosti. Jo a vyborna restaurace pod Draci skalou a dalsi co nema chybu je hned naproti nadrazi a doporucuji Karlstejnske vinobranni

l.u.c.i.e
29. mar 2010

Denis, my jsme velmi výletový... Baví nás to. Manžel už si taky plánuje kam všude pojedeme s malým a co musí vidět a tak 🙂 Hezky si to maluje... Samozřejmě i to, jak s ním bude jezdit na kole a tak 🙂 Jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží 😀

Inzo, děkujeme za typ do restauračních zařízení... Bez jídla to teď nejde 🙂 Někdy i v noci mě přepadne takový hlad, že musím něco zakousnout... 😵

denis19
29. mar 2010

Sophie.....kolo,jo???? tak to jsem vdečná za krosničku 🙂
Lucko, ten tvuj to asi bere strízlive..autem ,ne????

l.u.c.i.e
29. mar 2010

Denis, jak kdy. Pokud je to delší trasa, tak autem a když kratší, tak vlakem, busem... Podle toho co je jak daleko... 🙂 No, ale už chodím pomalu a moc toho nenajdu, jelikož se zadejchávám a k večeru jsem unavená, takže jsou to spíše kratší výlety a s hodně přestávkami na občerstvení 🙂

inza
29. mar 2010

l.u.c.i.e: hlavne ta u nadrazi je na jidlo uzasna a byla i cenove prijatelna. Dobra cena velke porce a uzasne jidlo. Kdyz je teplo tak nejlepe sedet venku na zahradce a to pak nema chybu. Jo a mivali tam i tocenou limcu (docela casto cervenou 🙂) Ja tam cca 2,5 roku za Karlstejne delala sport a tak "hospody" mam zmaknuty 😀 a lze pak v okoli chodit i s kocarkem vcelku dobre. Kdyz pak hledas tak sezenes i na jejich hlavni ceste vcelku dobre zarizeni za rozumny peniz (proste ne jenom pro cizince), ale musis hledat a koukat na jidelaky....

sophiejane
29. mar 2010

my si dali oběd u nás v eměstě než jsme vyjeli, ale taky už jsme i na té hlavní cestě párkrát jedli a normálka...

l.u.c.i.e
29. mar 2010

Inzo, tak tu restauraci u nádraží budeme muset vyzkoušet... Až bude hezky o víkendu, tak tam zajedeme. Musím toho využít dokud se ještě aspoň trochu pohybovat můžu, i když už to není jako předtím... Břicho roste velmi rychle.

denis19
29. mar 2010

Lucie.....rychle Ti roste bricho???? Tak ukaž? Jinak i mne už roste ,tak že si toho i kolemjdoucí už všimnou 😀 😀 a to doted nebylo!!!!!

kevama
29. mar 2010

ahojte neostalo nieoktorej 75 IU puregonu potrebujem surne si zajtra pichnut a uz nemam ani kvapku.Samozrejme nechcem zadarmo.dakujem piste ip

denis19
30. mar 2010

No halo...kde je kdo?????? 🙂

inza
30. mar 2010

pekne rano vsem 😎
l.u.c.i.e: fakt na jidlo tu u nadrazi doporucuji. My se z ni vzdy odkutaleli na vlak totalne prezrany 😀 a nekdy i prepity 😀 😀

sophiejane
30. mar 2010

ahoj holky, tak jsem zase testla, 22.den, pořád žádná velká dálnice tedy ☹ ale snad ani slabší, tak jsem v klidu, holt rozhodne ultrazvuk...od včera mě trochu píchá dole vpravo i vlevo...

dala jsem to do alba

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre