Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
30. mar 2010

sophie.....Ty si snad sz nás deláš srandu!!! Tomuto neríkáš dálnice???? tak potom nám to do toho alba pribarvuješ ne??? Dyť je to nad nebe jasné, že je to OK!!!!!!!! Hurááááááá 🙂 🙂 🙂

sophiejane
30. mar 2010

🙂 denisko zlatíčko no jo, po zaschnutí je to silnější 🙂 dyt mě znáš, já nebudu spokojená nikdy 🙂 až snad konečně trochu víc po ultrazvuku 🙂 a ještě mi ted holky zvonila poštačka, přišla mi nová kabelka a sluníčko tu začíná vylézat, mám dobrý den 😀

denis19
30. mar 2010

sophie...tak paráda den a jakou kabelku jsi si objednala????? 🙂 Ale rozumím Ti, UTZ Te uvede na správnou míru a uvidíš tu radost, jak uslyšíš srdíčko, to byl jiný rachot, jak nám to dr pustil...mooooc Ti to preji!!!!!!
To vlastne už bude skoro mesíc po ET, ten Tvuj UTZ,že?????

sophiejane
30. mar 2010

no bude to 29dní po ET, tak nevím, jestli to není brzy? kabelku od Guess, přes aukro z USA, tak vyjde na dobré peníze...já jsem maniak na kabelky🙂 je taková zlatavá na léto 😉

denis19
30. mar 2010

to zní dobre.dej foto do alba.....jsem zvedavka
.....no já byla na prvním UTZ po 14 dnech a na srdíčko za dalších 14 dní a už bylo slyšet, tak uvidíte!!!

sophiejane
30. mar 2010

no tak to je zhruba stejné...já ti pošlu odkaz počkej

l.u.c.i.e
30. mar 2010

Ahojky, dneska je venku krásně, tak jsem se tak trochu loudala. Teď na rychlo vařím 🙂 Za chvilku přijde manža s práce dom 🙂

Denis, to máš pravdu, už si lidi všimnou, že mám bříško. I když je to možná i tím, že nemáme ty tlusté zimní bundy 🙂 Neboj se, fotku někdy přidám. Vyfocená jsem. Ty přidej svou...

Sophi, čárka je krásně viditelná, co blbneš? Užívej si, těhule.

l.u.c.i.e
30. mar 2010

Fotka bříška přidána 🙂 Můžete se mrknout.

sophiejane
30. mar 2010

no lucinko pěkně kulatoučké 🙂 sluší ti to!

gabulik77
30. mar 2010

ahojky holky🙂 tedy Lucko to je super fotka, moc ti to sluší, krásné bříško 🙂 a moc pěkná tunika 😀 😀 ty jsou na těhuhu bříška nejlepší 😀
Sophie super dálnice 😀 to je jasné 🙂 tak už aby byl UZ

gabulik77
30. mar 2010

já dnes měla nakupovací den, přes mimibazar jsem si objednala tři těhu kousky na sebe 🙂 tak jsem zvědavá, už se těším🙂 jinak jsem objednali monitor dechu, taky tedy z druhé ruky po jednom mimču, ale myslím a doufám, že to bude v pohodě, že nevadí, že není nový.
Tak co Denis, zítra naposledy v práci, jaký je to pocit? Já zjišťuji, že jsem každým dnem víc a víc unavená:( ještě ta změna času na mě letos nějak hodně zapůsobila ☹ jsem nějaká hotovson 😖 snad se to zlepší, jinak nevím, jak do půlky června vydržím v práci.

gabulik77
30. mar 2010

tak holky přeji dobrou noc a Denis zítra si ten den v práci pořádně užij 🙂 je na dlouho poslední já jdu zítra k dr. a pak snad trochu na úpravu ke kadeřnici 🙂 tak snad budu jako nová 🙂

gabulik77
30. mar 2010

hele Denis kam se ti ztratila fotka z profilu??? 😨

inza
30. mar 2010

denis19: je ja zitra taky naposled v praci, ale z jineho duvodu nez ty. 🙂 ty mas duvod radostny 😀 a ja mam duvod snizovani nakladu ☹ . Ale stejne si to tam uziju asi jako ty 😀 😎

pekny vecer vse a dobrou noc

denis19
31. mar 2010

Ahoj holky.......Inza...tak to je blbé,ale zase Ti to otevre novou cestu...uvidíš 🙂 🙂

Gabulik...nevímkam zmizla, neboť na koníkovi .sk je normálne,ale jak dali tuto verzi není s tema fotečkama neco v porádku...jdu to mrknout a omluva..už ani na sk není!!!!!!!!
a veci poi jednom mimču jako monitor je pohoda, já mám po neteri, nemáse tam co zničit...neboj.

Lucko...tak včera toulačka...no já se také potoulala.Bylo super počko,ale dnes tu prší, nevadí..mám poslední den v práci, tak si to tu užiju!!!! 😀 😀 😀

l.u.c.i.e
31. mar 2010

Dobré ránko.

Holky děkuju. 🙂

Gabulík, tuniku jsem náhodou koupila za 45kč. U nás se otevíral nový obchod a tam měli první den velmi akční ceny. Takže tuniky mám 2. Jednu modrou a druhou červenou 🙂
Monitor dechu budu mít taky. Jdu si pro něj za 14dní ke kamarádce. Taky ho budu mít použitý. Bude celkem po 2 dětech. Mě to ale nevadí, hlavně, že je funkční.
Co budeme ještě přes net objednávat, tak je tato záclona. http://www.textilsoldan.cz/product_info.php?pro...
Potřebujeme minimálně na výšku 180cm a to v obchodech je problém... Zkrátka dětské záclony mají krátké...

Denis, dneska jsi naposled v práci. To bude rozlučka, co? Chci se tě zeptat, proč mi nejde dát tvé album do mých oblíbených?

Inzo, tak to mě mrzí, že jsi přišla o práci, ale věřím, že brzo nějakou novou najdeš. Změna je život a třeba v nové práci se ti bude líbit mnohem více.

Sophi, jak se vede? Už jses vžila do role těhule? 😉

denis19
31. mar 2010

Lucie....vskutku Ti to opet moooc sluší, bríško je parádní a ta tunika také, pripájím se k holkám, já dám foto o víkendu, to už budu 29tt, ať jsou tam určité rozestupy časové 🙂 A to album nejde kvuli tome, že já jsemregistrovaná na koník.sk a vy .cz a mne se to tudíž nedá udelat s vašima albíčkama, je to trochu nedokonalé v této nové verzi, i to prepínání se do vašich alb,mne rozčiluje, mohu zkusit se prihlásit na koníkovi.cz ,že co to udelá......
Už si balím kancelár, delám čistku v PC,jdu do archívu a knohovny odevzdat pujčené mapy a knihy a hurá ve tri domu na relax. Upekla jsem babám ke káve koláč, tak budeme parit 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

l.u.c.i.e
31. mar 2010

Denis, na fotečku bříška se už těším. To bude určitě velký skok 🙂 Už to tedy chápu proč to nejde. Hlavní je, že se do tvého alba dostanu a můžu se pak podívat na fotečky 🙂
Určitě dneska padnou i slzy. Užij si poslední den v práci a pak se svěř s dojmy...

denis19
31. mar 2010

To si piš, že se sverím......jsem zavedavá jak si opet uvyknu na to být doma,ale nebudu limitovaná vycházkama, tak asi to bude ok.... 🙂 Co dnes máš na plánu? Jaké toulky? 🙂
Jo a ta tunika má famózní cenu, Ti povím 🙂 🙂 🙂 to se nedá nekoupit 🙂 🙂

l.u.c.i.e
31. mar 2010

Denis, za chvilku jdu na gyndu si nechat vystavit peněžní lístek, pak posedět s kamarádkou, později do práce se domluvit na dovolené. Osobně si myslím, že mě pošlou do mzdovky. Pak domů, přijde mamka a přinese mi pleny + osušky pro malého. No a odpoledne bych měla jít s manžou koupit molitan na přebalovák, který chce dělat o víkendu. Tak uvidíme, co všechno vyjde 🙂

Ty ceny byly jen ten první den. Taky tam bylo pěkně narváno... Koupila jsem si toho více. Pro doma legíny za 29kč, podprdu za 29kč, kalhotky za 15kč, pantofle omyvatelné do porodnice za 49kč, pyžamo za 99kč... Teď už to stojí 1x - 2x tolik.

denis19
31. mar 2010

lucko..tak to jsi se v tom novém obchode hezku rozšoupla,co 😀 😀 😀 😀
I na dnešek máš hezký plán...mne ješte chytla poslední porada a z ní hezká panika, tak jdu hledat nejaké utajované podklady a odevzdat do trezoru 🙂

l.u.c.i.e
31. mar 2010

Jsem zpět. Gynda, kamarádka, práce i mamka vyřízeno 🙂 Naštěstí jsem do mzdovky nemusela. Vedoucí mi tam zavolala a nakonec to uděláme takhle: Budu marodit dále až do mateřské a pak až půjdu na rodičák (což vychází někdy na listopad), tak mě proplatí 33dní dovolené. Pro mě to znamená to, že pak budu brát více peněz. Hurááá. Vidíte to, předtím to nešlo a najednou to jde. Jo a prý mi pak i vrátí zpětně peníze na daních.
Pleny a osušky už mám doma 🙂
Ještě zbývá jít s manžou do města. To bude ale až po 15hod.

denis19
31. mar 2010

lucko...tak to jsi si vyrídila výborne!!!! a ta dovolená....paráda....a jak koukám už i tobe zrušili admini foto...jsou fakt švihlí!!!!! prý nám není dobre videt do tváre!!!!!!

l.u.c.i.e
31. mar 2010

Jojo, zrušili. Ale už jsem si tam dala jinou 🙂 Stejně si na tyto nové stránky stále nemůžu zvyknout. Předtím to bylo lepší.

denis19
31. mar 2010

No to bylo lepší i pro mne,ale ted mám zase problém si zvykonout na Tvou novou foto, už jse byla na ty naše tak uvyklá, že ted se budu muset opet preorientovávat.....des bes Budu muset doma také nejakou najít a dát ji tam! 🙂

l.u.c.i.e
31. mar 2010

Denis, pěkná profilová fotka. Je to nezvyk, ale zvyknem si. Nic jiného nám nezbývá. 🙂
Copak máš v plánu zítra dělat, když nebudeš muset jít do práce?

denis19
31. mar 2010

No Lucko , jediná dostupná fotečka v pracovním PC, je to z konference geografické z baru 😀 😀 😀 😀
No od dnes mám návštevu ,kamarádka z ČR, tak se budu venovat jim,jako celé rodince, jdu ješte i na masáž a odpoledne jde kámoška k vedme(veštici) tak jsem zvedavá 😀

denis19
31. mar 2010

sophie...také super fotečka....dnešek je plný zmen!!!!!

l.u.c.i.e
31. mar 2010

No Denis, tak to i já jsem zvědavá, co ti vyvěští 🙂 Užij si pěkný den. Já za chvilku už taky mizím.

sophiejane
31. mar 2010

když je to jaro...akorát mě to moc osekli tak jsem jak utatá hlava, ale jsem se tu fotila sama a víc zdálky to jaksi nezmáknu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre