Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
7. apr 2010

Sophi, vůbec ti ty nervy nezávidím... Proč se to vždycky musí tak pos...

l.u.c.i.e
7. apr 2010

Co zkusit ještě nějaké jiný UTZ, lepší? No, pokud je to mimoděložní, tak s tím nic nenaděláš. Budeš muset věřit, že příště to vyjde na správném místě.

sophiejane
7. apr 2010

no právě, v caru mají lepší uzv, a na ten mě včera doktor nevzal, ale stejně tam asi zase brzy pomažu, nic jiného nenadělají než že to budou hlídat

l.u.c.i.e
7. apr 2010

To máš pravdu. Nic jiného teď neudělají, než že si tě budou hlídat...

kacka81
7. apr 2010

Sophiejane ještě stále doufej že se třeba dr špatně koukal, a já budu doufat s tebou. Držím palečky aby to tak bylo. Je divný že ti ty testy nedělali, to snad není ani pravda. Měli by je dělat mi jsme říkali že by si je člověk snad i zaplatil ale věděl by že pro to udělal maximum. Takhle nechají člověka vyplácat pokusy které má hrazený, vždyť oni sami nejlíp vědí kolik to pak samoplátce stojí. Já to nechápu.

denis19
7. apr 2010

Ahoj kočankdy........
Sophie..tak HCG stoupá......a to se deje i u mimodeložního? Já myslela, že tam se to zastaví.....užničemu nerozumím.....kdy budou výsledky krve????
Ahoj Kačko!!!!! 🙂

sophiejane
7. apr 2010

denisko někdy odpoledne...já nevím, jestli u mimoděl.stoupá...ono asi moc vysoké nebude, ale test to ukáže jako silnější....no rozhodně mám dnes nejpěknější test, to je na palici

sophiejane
7. apr 2010

kacko takhle z nás totiž mají peníze za ivf...

denis19
7. apr 2010

To znamená , že stoupá a co tu k nám na forum chodí i Eva...té práve nestoupalo a melo mimodeložní...tak jsem z toho pako!!! Dívali se fakt včera porádne!!!????

sophiejane
7. apr 2010

denisko já už jsem z toho taky pako, nemysli si

denis19
7. apr 2010

No to Ti teda verím! Já už bych asi byla na psychine!!!!!! Ješte ver, že je to tam,kde to má být, neboť, že to tam je je jasné!!!! 🙂 Co dnes plánuješ? Jsi stále PN? 🙂

sophiejane
7. apr 2010

jo, pořád PN, sice včera něco mlel jako že mi ji ukončí, ale když viděl, že nic nevidí, jen v děloze cosi pidi, pak už o tom nemluvil, že by ji ukončil...protože buhvi, jestli budu muset na tu revizi...

denis19
7. apr 2010

Stejne vám to tam ukončují dosti rychle tu PN, nás automatika nechávají do 12tt doma na PN!

jaru30
7. apr 2010

Ahoj holky,
omlouvám se, že vám sem lezu ale občas sem koukám a ťukla mi teď do očí ta cukrovka.
Já jí mám, krev si odebírám 1,5 hodiny po jídle, a to mají bejt hodnoty od 7,2 do 7,7. Dřív bylo u těhotných povoleno až do 8,5, ale pak to snížili. U netěhotné je hranice vyšší, myslím až do 11.
Ale bacha na glukoměry!!!! Oni vždycky ukazujou o něco víc 😖 To píšou i v návodech. A ten můj je úplně na hovno (one touch ultra). Testovali jsme ho teď zároveň s laborkou. Zatímco glukometr naměřil 7,8 tak z laborky mi vyšlo 4,3!!!!! A to je sakra rozdíl. Nebo jednou mi glukoměr ukázal 9,8 a hned poté, s dalším proužkem jen 6,1 🙄 A pak se v tom vyznejte. Takže nejlepší výsledky vám dá jedině laborka.
Mě včera dr. taky řekla, ať už se glukometrem neměřím, že v tomhle případě jsou to jen vyhozené peníze za testovací proužky (jedno balení 700.-) Budu chodit už jen do laborky....Držim palce, ať se vám cukrovka vyhne!!! 🙂 Ale dá se to vydržet. Nejhorší jsou první 3-4 dny, pak si tělo zvykne 🙂 Pozitivní je, že jsem díky dietě zhubla těhotenská kila a váhu si držím....

l.u.c.i.e
7. apr 2010

Holky, mám pocit, že i u mimoděložního hcg stoupá... Myslím, že to zrovna bylo u Evi. Nejprve pomalu rosto, pak šla ne revizi dělohy, hcg stále rosto a musela jít na revizi podruhé, jelikož měla i mimoděložní... Ale už si nejsem tak jistá.

Sophi, taky mi přijde, že neschopenku u vás ukončují velmi rychle. I u nás nechávají až do 12tt doma a pak po domluvě pošlou do práce nebo se v neschopence pokračuje dále.

Jaru, vůbec nevadí, že nám sem lezeš. 🙂 My jsme rády.

No nic, pádím ven, venku je nádherně....

sophiejane
7. apr 2010

tak jsem v šoku...hcg přes 6000...zítra znova na utz...že by to mohlo být i moděložní a projevit se takhle později. právě kolem 7.týdne...já si pořád myslím, že to už bych měla křeče...ale kdo ví...
holky mě šlehne jestli se to chytlo, ale špatně, já už bych se ničemu nedivila

kacka81
7. apr 2010

Sophiejane tak to je mazec, ale jak se říká naděje umírá poslední. Budu držet palce aby utz byl zítra v pořádku.

sophiejane
7. apr 2010

kaci dnes mám fakt den, bojím se, že je to fakt mimoděložní, napravo dole mě semtam píchne, ale nic hrozného

sophiejane
7. apr 2010

ani žádný špinění, krvácení...

gabulik77
7. apr 2010

ahoj holky
sophie to je mazec tedy, to musí být fakt nervy, držím moc palce na zítřek, kéž by to bylo všechno v pořádku, budu na tebe myslet.

gabulik77
7. apr 2010

tak jsem holky koukla na počasí a vzala jsem si na zítřek a pátek dovču 🙂 zítra mám v plánu umýt okna, tak doufám, že se dokopu 😒 už přes ně fakt nevidíme 😉

kacka81
7. apr 2010

sophiejane to pýchání jsem měla taky když jsem byla těhotná, já pořád doufám že se dr špatně podíval a bude to zítra v pohodě. Já tedy nevím jak se mimoděložní těhotenství projevuje, ale asi nějaké příznaky už by si mít měla, třeba bolesti, špinění ... ale fakt nevím. Ty nervy ti nezávidím, drž se.

Gabulik 77 ty okna ti nezávidím já už to mám za sebou, ale než jsem se k tomu dokopala tak to taky trvalo

denis19
8. apr 2010

Dobré ránko!!!

Gabulik...dovolenou na okna..neblázni,r adeji si to užij venku 🙂 ,ale chápu Te, já se toto jaro na to vyprdla, pkud bude mít manžel čas tak to udelá on, já to s tema rukama nejsem schopna umýt!!!! Ale aspoň mrkni i na nás 😀

Sophie!!!!!! fakt mazec........trochu jsem si pročetla etapy s evou,ale Eva nemela tak vysoké HCG a rostlo strašne pomalounku a špinila...tak fakt nevím,ale také to mela na nervy......dnes budu myslet jako blázen,ať Te dají na ten nejlepší UTZ a dej vedet.

Kacko...včera jsem se dala ostríhat a a si to byla dobrá chyba, zatím nejsem spokojená, zmenila jsem kadernici,teda respektive, ta moje mela narváno ješte na tri týdny dopredu, tak jsem šla ta kde bylo volno a už to neudelám...škoda, že jsi tak daleko!

l.u.c.i.e
8. apr 2010

Dobré slunečné ráno.

Sophi, dneska na tebe moooc myslím a přeju ti, abys miminko v bříšku měla. Kdyby jsi měla mimoděložní, tak bys nemohla mít tak vysoké hcg... Třeba se doktor nepodíval pořádně nebo si zapomněl brýle.
Jinak to píchání jsem měla na začátku taky. Nepřijde mi, že bys to měla od mimoděložního. A myslím si, že bys k tomu měla i krvácet. Nějak se mi to nezdá.

Gabulík, okna počkají. Užívej si sluníčka.

Denis, jaká bylo poslední rehabilitace? To mě mrzí, že se ti nový sestřih nelíbí. Ještě, že vlasy rostou rychle... Já mám svou kadeřnici a nikdy bych neměnila... Má zlaté ručičky.

denis19
8. apr 2010

Lucko...aspoň jednou za rok či dva udelám tu blbost s kadernicí a nevím proč,ale už jsem mela tak neposedné vlasy ,že mi to lezlo na nervy...no co zmena a ony dorostou 🙂
Co dnes plánuješ?

l.u.c.i.e
8. apr 2010

To jsem právě udělala jednou a pak jsem probrečela celý den 🙂 Nakonec jsem si zvykla a časem dorostly 🙂
V plánu mám to, že za chvíli půjdu nakoupit a pak posedět s mamkou. Jde k nám na polikliniku na nějaké vyšetření, tak pak zapadneme do cukrárny 🙂 No a přes den, buď se budu courat po venku nebo pouklidím doma. Manžel se mi dneska vrátí z práce až večer. Za to zítra to mám nabité od rána. To se tu neukážu.
Copak budeš dělat ty?

denis19
8. apr 2010

Mne dorazí za moment kamarádka se synem na ranní kafíčko,abychom stále jen nepodporovaly kavárny 🙂 a potom je to otevrené, nemámani tucha, je krásne, tak odpoledne možná opet expedice borovice 🙂

l.u.c.i.e
8. apr 2010

Snad už expedice bude úspěšná 🙂 Užij si kafíčko s kamarádkou a s jejím synem...

denis19
8. apr 2010

Budu delet co budu moci....práve jsem vytáhla prádlo z pračky a skoro mne kleplo. Na velikonoce tu byla kamarádka s rodinou a její dcerka asi v domení, že naše pračka je odpadák mi tam narvala papírové kapesníčky a ted jsem vytahovala černé prádlo, které melo po sobe miliardy bílých vláken!!!!! pomooooooc

l.u.c.i.e
8. apr 2010

Tak to ti nezávidím... Zkus to nechat projít ještě jednou mácháním...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre