Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

sophiejane
12. apr 2010

kočárek je v pohodě ten nám koupí můj táta ten už se na to klepe dávno 🙂) takže to si vyberu nějaký pořádný 😀

sophiejane
12. apr 2010

prdkej na to a bud radši v klidu...ale u map to asi není jako před tabulí ve škole, co 😀

denis19
12. apr 2010

No u map je relativne klídeček, jen stále sedíš a to také není ono,ale prdkám na to a zustávám doma.
Tak to jo , to je treba tátu sedrat z kuže a vybratnejakou raketu 😀 😀 😀 😀 už víte co by to melo být za raketu?????😀 😀 😀 😀

sophiejane
12. apr 2010

nevím denisko, to bude fuška vybrat 🙂

denis19
12. apr 2010

To mi povídej,mne to trvalo pul rolu!!!!!!!!!

sophiejane
12. apr 2010

a co to je denisko za značku ten co máš v albu? vypadá pěkně! a pěkné fotečky! stejně máš to bříško malé, po porodu ti nezůstane nic, uvidíš!!

l.u.c.i.e
12. apr 2010

Denis, do středy už to vydržím a pak budu moudřejší. Hlavně si nesmím zapomenou říct o recept na magnolsolv. Už tam mám poslední 3 sáčky.

Sophi, práci vůbec neřeš. Taky jsem jí řešila... Myslela jsem, že do práce budu smět chodit a nakonec mě v centru vyvedli rychle z omylu. Vypsali neschopenku a můj gynekolog si jí jen přebral a doma budu až do mateřský. Manžel se o tebe i mimčo postará. Věř mu 🙂

denis19
12. apr 2010

už se na to nic vríško teším. je to BRIO GO.....máme ho otestovaný skládáním, vleze se nádherne do auta, po složení je super malý, pojezdili jsem si s ním i po venku, také fajn a je i do terénu, není to coss kočárek,ale nevadí.......na ture stejne bude malá v krosnčce.....a máme bílou konstrukci, šedý sporťák a červenou hlubokou vaničku

denis19
12. apr 2010

bríško teším,,oprava

l.u.c.i.e
12. apr 2010

Denis, co postýlka? Už jí máte vybranou?

denis19
12. apr 2010

Lucko to je co to magnolsolv????

denis19
12. apr 2010

Jojo, prijde s kočárkem koncem kvetna, je to neco podobného té vaší.

l.u.c.i.e
12. apr 2010

To je jakoby magnesium, ale je na předpis. Je hlavně na správné trávení... Měla jsem problémy se zácpou a taky pomáhá, když mám křeče do rukou či nohou. Vypiju sáček a tak do půl hodinky to odeznívá.

denis19
12. apr 2010

No a proč mi to ten muj dr nedoporučil?? TOmu nerozumím????

l.u.c.i.e
12. apr 2010

Denis, to nevím... Je to na předpis a třeba bereš jiné léky. Jak říkám, mě to pomáhá. Pošlu ti odkaz na příbalový leták...

http://www.lekarna.cz/magnosolv-30x6-1gm-granul...

denis19
12. apr 2010

hm, no já beru jen magnéium, megne b6 a prenatal,ale ten jen ob den.

l.u.c.i.e
12. apr 2010

Třeba to je na stejné bázi. Já si tento sáček můžu brát kdykoliv při potížích.

denis19
12. apr 2010

No super, ale je prave, že jediné co mne v tehuhu nepotkalo je zácpa, díky to mu za vše!

denis19
12. apr 2010

...ty preklepy........je pravda....

l.u.c.i.e
12. apr 2010

Tak ta mě trápí neustále 😀

denis19
12. apr 2010

No vidíš, každá máme neco......a práve i my ted už mám i déšť 😲

l.u.c.i.e
12. apr 2010

Tady prší od včerejška a je tam pěkná zima. Ani se mi nechce nakoupit, ale budu muset za chvíli vyrazit...

l.u.c.i.e
12. apr 2010

Koukám do tvého alba a bříško se rýsuje. Mě přijde pěkné kulaťoučké. Buď ráda, že ho nemáš moc velké. To teprve přijde a pak budeš chtít, aby zase bylo malé 🙂
Jinak tě to tričko moooc sluší.

denis19
12. apr 2010

Dikas Lucko......pri focení delám co mužu a manžel také 😀 😀
také se mi moc ven nechce,ale nic jiného mi nezustane, nemám už ani pečivo,ani acidko a to potrebuji, ješte že mám obídek ze včera.....

gabulik77
12. apr 2010

ahojda holky všechny moc zedravím. Tak já dneska byla na tom cukru a v půl dvanáctý jsem vytuhla jak malé dítě a pěkně jsem si dala tři hodiny spánku🙂) Zítra už jdu zase do práce, tak jsem si alespoň dneska trochu oddáchla.
Denis to je rozumný se nehrnout už do práce🙂 pěkně si to užívej doma, doufám, že už koneně začne být i hezky a to potom bude super🙂

denis19
12. apr 2010

Ahoj gabulik, já se práve dopotácela z mesta, nic nemám,jako na sebe a tak ☹ nic mne neoslovilo.
Tak jsi si hezky odpočinula, tak to má být holka, ted je treba sbírat energii, budeme ji potrebovat 😀

gabulik77
12. apr 2010

no to jo Denis. Tak jak jsem to tu ze včerejška četla, měla jsem to stejné jako ty Denis, prcek se vůbec nehýbal, celý den ani jeden kopanec, to asi to počasí hrozný, ale manža už byl docela nervózní, víc jak já 🙂 pak se večer trošku probral no a dnes dopoledne v čekárně v laborce mi to opravdu vynahradil 🙂 🙂 🙂 takže jsme už v klildu. Je to síla, když kope hodně tak zž ho člověk prosí, aby toho nechal a když se neozve, tak je to taky špatně 🙂 🙂 🙂

denis19
12. apr 2010

gabulik...no jsme asišílené, když kope je zle a když nekope je ješte hur!!!! jojo...práve začalo pršet a muj manžel je nekde venku....hruza!
kam se ztratila Lucka????A Sophie? Kdy máš výsledky glukozy?

sophiejane
12. apr 2010

já jsem tady holky...jen jsem chvíli ležela a ted vařím segedín 🙂

sophiejane
12. apr 2010

denis my bysme měly zase vynadat medenečkovi, aby se ozvala,co...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre