Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
6. máj 2010

sophie...super.......vidíš co delá klid 🙂 jak se máš?
lucko...známm to, takés e mi všude válí mama a ja, tehotenství týden po týdnu atd..... 🙂 normálka.....

sophiejane
6. máj 2010

tak to ne holky ty časáky mě vůbec neberou, já mám jen jednu chytrou knihu a tu už mám dávno a tam je toho strašně moc, takže vím stejně až moc 🙂 třeba i co je ta placenta praevia 😒 jsem si říkala jak dnes bude líp než včera a půjdu taky ven ale zase 9st a temnota...ale prý má být až 20st no to nevím kde by se to vzalo

kacka81
6. máj 2010

Ahojky holky,

denis to je fajn že se ti tlak drží

sophi super že špinění ustalo

a u mě co se týče časopisů tak to je jako u sophi, mě tenkrát někdo řekl abych si to nekupovala že se pak budu akorát pozorovat a jak píše lucka "panikařit" takže jsem vůbec nic nečetla. Jen když byl nějakej problém tak jsem hledala v diskuzích na netu. A jinak i já mám jednu chytrou knížku a tam se dá najít všechno a ata mi stačila 😉

Venku je šílený počasí to je za trest a podle předpovědi se to nemá vůbec lepšit ☹ ach jo

denis19
6. máj 2010

kacko..ahoj a jak se cítíš, nejaké náznaky???? 🙂

sophiejane
6. máj 2010

holky ale má být 19st a ted v rádiu tvrdili že bude 🙂 denis nech toho s náznaky...já nemám žádné ani ted 😀

denis19
6. máj 2010

😀 😀 no já se jen ubezpečuji, žej sem byla normální ,neboť já do začítku sedmého mesíce nevedela,že jsem tehuhu a ani, až na pohyby, nic necítila.....za to ted už ano 😀 😀 normálne mi vadí vune mýdla...tak se nebudu mejt..no ne???? to budu ale smradoch máma 😀 😀 😀

sophiejane
6. máj 2010

fakt až ted ti to vadí? no nestraš...mě taky ted pachy nějak neva...se to zlepšilo

denis19
6. máj 2010

no jo až ted...i manželova kolínká mi leze na nervy 🙂

l.u.c.i.e
6. máj 2010

Holky, když už jste u těch pachů, tak mě normálně voní mokrá omítka 🙂

denis19
6. máj 2010

Ty jo,tak to jsem ješte neslyšela..ale pravda, je to specifická vune 🙂 😀
Holky, já se tak neskutečne válím, že nevím co budu delat až se malá narodí.....

l.u.c.i.e
6. máj 2010

Až se malá narodí, tak už se valit nebudeš, jelikož v těle nebudeš zadržovat vodu a budeš si jen užívat Karolínky 🙂

kacka81
6. máj 2010

Denis tak to je dobré to jsem ještě neslyšela že by měl nikdo odpory k vůním až takhle ke konci. Jo a jinak příznaky žádné ale ty jsem neměla ani tenkrát, kdybych neměla pohyby a nepřibírala jsem tak bych ani nevěděla že jsem těhotná. Jediný co jsem po ET měla a to asi ta 12 den tak mě strašně bolela prsa ale tak že mě to i v noci budilo když jsem se přetáčela ale jinak nic. Jo holky já se vám zapoměla pochlubit když mi teď dělali ET tak jsem si nechala natočit obrazovku UZ abych viděla celej ten postup a bylo to krásný, jak tam ty embrijka dávali fakt to byl mazec.

l.u.c.i.e
6. máj 2010

Kačko, mě to ukázali automaticky a všechno mi do podrobna vysvětlili. Nakonec mi ukazovali, jak se tam ve volný tekutině pohybují embryjka... Bylo to úžasné, to máš pravdu.
A jaký máš z toho pocit? U mě to bylo takové, že jsem hned po tom volala manželovi a řekla jsem mu, že to určitě vyjde a vyšlo to 🙂

denis19
6. máj 2010

Tento pocit co mela Lucka jsemmela také a dokonce mi dali i první fotečku dvou bilých teček 🙂

sophiejane
6. máj 2010

to mě to pod UTZ nezaváděli, ale než je tam dali tak mi je na obrazovce ukázali...dnes mi holky hrozně bolí na vaječnících, mám je pořád zvětšený i s mnoha folikuly, po 12tt už by to sna dmělo ustupovat, už aby to bylo, někdy je to nesnesitelný

denis19
6. máj 2010

a jíš hodne bílkovin?

kacka81
6. máj 2010

No ono je to těžky s těma pocitama já si to myslela pokaždé že to vyjde ☹
Sophi já mám taky stále zvětšený vaječníky a jak píšeš je to až nesnesytelný jak to občas bolí, mě to až příde jako bych si je tam někde skřípla.

sophiejane
6. máj 2010

ale zase bolely mě od ET a nepřestaly, když poprvé po 3 dnech přestaly, tak to neklaplo...takže kacko jeslti ti to vydrží vypada to nadějně 😉 no mě to nijak nebolelo, i když to bylo zvětšené, tekutinu v břiše mám už jen malinko, ale ted to od včera teda docela bolí, asi to ještě přirostlo nebo tou produkcí hormonu, tak snad už to ustane, doktor vždy jen řekne - ještě se to bude zhoršovat a PAK to přejde 😀

sophiejane
6. máj 2010

min.utery byl největšív folikul 33mm to je vetsi nez bylo mimino 😠

kacka81
6. máj 2010

Ahoj holky, koukněte na tohle a napište mi jestli vám to vychází? http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=482872

denis19
6. máj 2010

kačko.....mne to sedí, už jsem se na začátku tehuhu na tom smála....a tobe to sedí?

kacka81
6. máj 2010

jj mě to taky sedí,

sophi schválně se podívej ty co ti vyjde a jestli to tak bude 🙂

a ted kdyby se to povedlo tak mi vychází chlapeček to by bylo fajn 🙂

sophiejane
6. máj 2010

mě vychází kluk 🙂

kacka81
6. máj 2010

tak to jsem zvědavá co ti řeknou 🙂

l.u.c.i.e
7. máj 2010

Dobré ránko,

Holky, hyperstimulák jsem neměla... Takže jsem se naštěstí zvětšených vaječníku a volné tekutiny vyhnula... Snad vás to brzo přestane bolet... Jen vím, že mi doktor už při stimulaci kladl na srdce, že mám pít velké množství tekutin a jíst bílkoviny... i pak po ET.

Kačko, tak mě to nevychází. Podle té tabulky bych měla čekat holčičku a 3x za sebou mi potvrdili kluka 🙂 I mám doma fotečku pindíka 2x 😀

kacka81
7. máj 2010

Ahojky holky, mě to lucko taky nevycházelo ale ten věk matky je tak že já otěhotněla v březnu když mi bylo 26 ale ten rok mi mělo bejt 27. A když tam dám 27 tak mi to vychází.

Jinak i mě doporučili jíst hodně bílkovin, snažím se jíst jogurty když já na jogurty nikdy nebyla ale sním to 😉

sophiejane
7. máj 2010

tak jsem to hodila ještě na druhou diskuzi a tam to nevyšlo asi 4 holkám 😒

denis19
7. máj 2010

Ahoj holky. TO JE Jedno...hlavne,že to tam pod srdíčkem máme!!!
Já se loučím z domova a jdu ležet do nemocky, dr má už obavu..tak se mejte..... 🙂

l.u.c.i.e
7. máj 2010

Denisko, tak se drž, ať je Karolínka ještě nějaký ten týden u tebe... Občas nakoukni a dej vědět, jak je vám.

denis19
7. máj 2010

jasan,že od tam tud napíšu, myslím,že to nebude nejaká katastrofa, co nadelám,ale radeji ať jsem pod dohledem než si mám potom neco vyčítat a trískat hlavu o zed, nebo já chtela být doma......dr ríkal, že je to preeklampsie..uvidíme co vydržím a dobré by bylo min 3 týdny a potom je to už super!!!! dnes mipíchnou kortikoidi na vývoj plic a hotovo, to zavírá 7 dní....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre