Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
30. jan 2010

dobré ráno!!!!
gabuli...co v práci????? nejak si se nám tam zdržela????

radysek....parááááááda!!!! šťastná????? já jo!!!!!

krivka5
30. jan 2010

dobre ranko!
denis co aj ty nemozes spinkat?
radysek...supeeeeeer!tak to je krasa,mna to caka v utorok 😀

mariamaria
30. jan 2010

dobre rano 🙂 zenusky neuverite mi .ale je mi velmi zle.Celu noc som preplakala s krcmi v bruchu ,nemohla som dychat,brucho tvrde ako skala ☹ nebolo mi vsetko jedno.Ked som presla horko tazko par metrov do kuchyne pre vodu nabrala som 2l vody a pila a pila az kym to ako tak neustupilo.Myslim bolest."spala " a plakala som po sediacky na gauci a dnes rano je to lepsie ,ale krce este su.Dnes bude ODDYCH VODA A BIELKOVINY 😢 drzte mi palce ,aby som nemusela do nemocnice.Injekciu na riedenie som si uz pichla ☹

krivka ako sa citis?nemas ziadne priznaky OHSS ako ja?

denis ahoj !uz vies vysledky amnia?co cakate?

l.u.c.i.e
30. jan 2010

Dobré ránko všem,

Radýsku, obrovská gratulace. Moooc ti to přeju 🙂

Mariamaria, palce ti držím, abys nemusela do nemocnice. Doufám, že ti přejdou i ty křeče. Stále hodně pij. Snad vše brzo poleví.

Krivka, krásně ti čárečka sílí. Super.

eva5
30. jan 2010

Pěkné ráno...........tak sraz dopadl báječně ......přišla jsem jako první a odcházela jako poslední,tak jak to má být-----vyhýbala jsem se alkoholu ,ale zeleninku a sýry jsem do sebe ládovala horem dolem))test jsem si dnes nezkoušela--musím si ho jít koupit--a zítra ráno bude test přesně po 14dnech od ET a věřím,že bude druhá čárka silnější a bude tam----jdu snídat 😉

eva5
30. jan 2010

-----jen se pořád cítím ,tak divně,břicho mám nafouknuté,bolí mě pravý i levý podbřišek,záda a jedna moje část pořád čeká menstr.jako ,kdyby nemohla uvěřit,že by to mohlo klapnout už ,aby bylo zítra a pondělí.....

krivka5
30. jan 2010

maria...ja take priznaky nemam,prepac nemam uz prehlad, ty si teraz na stimulke?
ja som mala vtedy dost nafuknute brucho,ale bolesti nie...pi pi pi vela tekutin a len oddychuj,drzim palce nech to prejde. Ja som 12 den po ET a mne sa zacali objavovat hemeroidy,stipe ma prdel a aj z nej krvacam(to je fujky,prepacte)

krivka5
30. jan 2010

lucie...jeeej ty si si to vsimla ze silnie?ja ze si to len s mnž nahovarame,zatial nemam ziadne priznaky tehu,ale ved to este nemusim...

krivka5
30. jan 2010

eva...tak nech tam tie dve riadne silne //su! nezabudni podat info 😉 ja az v utorok krv a ozaj aj mna boli chrbatik a trosku ma aj v podbrusku pichalo ale nie je to take strasne aby som tomu venovala pozornost. ja som nikdy ani pri mrche ziadne problemy nemala tak asi je to v poho...

minka051
30. jan 2010

Ahojte pekné ránko 🙂
eva5 a kedy od ET si začala mať nejaké príznaky? Ja som mala ET 28.1. no zatial nič necítim je mi dobre.
radysek tak gratulujem dúfam že ťa budem nasledovať 🙂

eva5
30. jan 2010

krivka---já jsem byla na ET ve stejný den jako Ty!!tak si ráda čtu co píšeš a jak se cítíš,protože Ty už máš test úplně jasně pozitivní?

eva5
30. jan 2010

minka---já jsem měla a mám příznaky hned od toho dne co jsem byla na ET tedy od toho 18!!!pořád se v té bolesti,která se mě stěhuje tam a zpět plácám a čekám ,jak se to vyvrbí------...je fakt,že mám nějaký vetší prsa,ale přičítám to spíš nějakým kilům navíc,protože už 14dní jen polehávám a jím a jím a jím 😅

krivka5
30. jan 2010

evka...pjepaaac ja tu tiez citam vsetky fora a teraz aj kukam albumy s ciarockami tak uz niekedy to mam nejak domiesane...a kedy ides na krvicku?

anubism
30. jan 2010

Hezký den,taak pročítám co nového,mě přestalo bolet bříško i prsa,tak nevím jestli je to dobře,tt si nedělám,protože mám strach,že se to zase nepovedlo.Gratuluji všem co mají dvě kolejničky.a doufám,že přibudou další 😵 .

krivka5
30. jan 2010

anubis...ze ta prestalo boliet brusko je dobra sprava.mna nebolia ani prsia ani brusko a dve ciarocky tam su tak vas cakam aby ste sa ku mne vsetky pekne pripojili 🙂

mariamaria
30. jan 2010

krivka hemoroidy nie je nic slavneho ☹ no mozno staci zmenit stravu na "vodnatejsiu " a bude to ok 😔

ja som mala 19.1:ET cize som 11dni po ET a som tehotna 😉

eva5
30. jan 2010

krivka -----pokud to klapne --test pozitivní,tak krev v pondělí.
anubism-----mě zase bolí všechno a pernamentně se bojím už 14 dní ☹ dokud jsem nenašla diskuze na koníku,tak jsem byla ztracená,a tady si všichni pomáhají a povzbuzují se a já jsem část svých starostí přenesla sem a je mě líp --------už je se mnou i normální řeč.....říká moje okolí 😀

krivka5
30. jan 2010

maria...ty betarka,tak ty uz to vies a to si bola na ET den po mne!no ved aj ja som mohla ist na krv uz v pondelok ,ale mam uzavierku v praci a celu nedelu a pondelok tam asi stravim 😒

mariamaria
30. jan 2010

ja som bola na krv 27.1. 😀 chod tam pondelok urcite!

eva5
30. jan 2010

-----odcházím na procházku a koupit test na zítřejší ráno moc se na Vás těším po obědě-------dobrou chuť ať už máte cokoliv-- 😲 to je pusinka před vidličkou s masíčkem

anubism
30. jan 2010

já jsem měla et taky 19.1.,ale je to dva dny,sem testla a viděla jsem jen ducha,jestli to vůbec byl.Jen mi nejde do hlavy,že všechny chodíte na krev a já nic,nikdo se o ní ani nezmínil.Tak přemýšlím komu bych řekla,ale zatím mě nikdo nenapadá. 😉

mariamaria
30. jan 2010

anubism ja sem to citila od zacatku ,ze sem tehu.preto som sla skor na krv 😉 a testy mi vylsi taktiez pozitivne asi 3testy 😀 aj ked tam tiez bol iba duch.Skusala si test dnes?

anubism
30. jan 2010

ještě ne,mám z toho hrůzu
😉

denis19
30. jan 2010

tak hollky vidím, že snehové počasí nás hezky prikovalo k PC 🙂 🙂
my doted s manželem šachovali s nábytek v pripravovaném detském pokoji a asi jsem to vymysleli ke spokojenosti apotom se uvidí 🙂

mariamaria
nasad si magnézium anebo magneB6!!!! ustoupí kreče a nebude ti tvrdnout bríško a relax!!!!
eva5
a co jste to meli za sraz?
anubism....určite to byl ten správný duch a ničeho se neboj a na krev bych šla určite!!!! bež k obvodnímu gyndari!!!!

krivka.....a sílí i dnes 😀 už nemusí už je to ok, určite.....

lucie co dnes plánujete s manželem????

anubism
30. jan 2010

zkusím to zítra,jestli budu mít tu odvahu 🙂

denis19
30. jan 2010

chápu te s tou dovahou...ale jsem holky silné...to zvládneš? a pujdeš na tu krev a UTZ??? Nebo si zavolej do CAR!!!!!

l.u.c.i.e
30. jan 2010

Denis, nic jsme si s manželem nenaplánovali. On je teď u rodičů. Zprovozňuje jim komp a já vařím oběd. Večer k nám přijde návštěva. Tak tu budeme mít aspoň veselo 🙂 Koukám, že už pomalu připravujete dětský pokoj. My už tam taky něco máme. Chceme si objednat šablony z dětskými motivy a budeme malovat výzdobu. Mrkni se na www.sablony.sk, možná se taky inspirujete.

eva5
30. jan 2010

pěkné odpoledne ,tak jsem si udělala test nevydržela jsem do zítra do rána a hned dva za sebou pro jistotu,protože se ukázaly být pozitivní 🙂 já vím,že bych se měla radovat ,ale furt jsou tam ty bolesti kolem dokola a tak nevím co dál zkusit volat do centra???zeptat se a konzultovat po telefonu?

eva5
30. jan 2010

denis----ten sraz ----to byla skupina bývalých spolupracovníků,kteří se už dlouho neviděli a včera to bylo fajn....bylo nás kolem 50lidí .....a to jsme ještě nebyli všichni-----

denis19
30. jan 2010

ty jo 50 lidí...celkem slušná slezina...a super výsledek testu!!!!! jen testuj zítra opet,ale myslím si, ž eu ž bmužeš býti happy!!!!!

lucko...jdu mrknout ty šablony, dobrý nápad.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre