Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
3. feb 2010

🙂 plán je to hezký....Tak šťastnou cestu domů... A dojeť v pořádku.

denis19
3. feb 2010

takjsem dojela, jen jsem nemela klíče od bytu, tak jsem čekala necelou hodku na mnž, ten si to mašíroval na pešáka z práce! chudák , letel,abych dlouho nečekala a ted šel nakupovat. naštestí jsem i zaparkovvala, tak úspešné dovršení dne!
jak se jinak máš vše ok na pocity?

l.u.c.i.e
3. feb 2010

Kdepak jsi nechala klíče? V práci? Ještě, že tě manžel nenechal dlouho čekat. 🙂
Jak se mám? Celkem dobře. Čekám taky na manžela. Šel si kupovat kolo, dokud je ve slevě. Už se těší na jaro, aby mohl jezdit 🙂 Jinak pocity nálady mám zajímavé... Ale já za to nemůžu 🙂 To ty hormony...

denis19
3. feb 2010

jo hormony...ty asi u mel delají tu podráždenost v práci a to, že se tam nejdu dopídit pravdy a snahy udelat neco dobre, když to jde....mnž mi práve oznámil, že i u nich ve firme je to des bes, že nejdou vyhrát žádnou soutež na práci, že je to vše po politické línií a z toho je na nervy, ani se mu nedivím!
jinak se už teším na sono príští týden a na výsledky.ale to ty asi taky, co?

eva5
3. feb 2010

pěkný večer holky,včera a dnes mě byl zabaven notebook,tak jsem za váma nemohla,až teď .když není doma......krivka má krásný hcg..já mám jen 1092a to jsme na to stejně dlouho od ET a na UZ taky nic nebylo vidět,prý je brzy--22den?no musím vydržet do pondělí znovu krev a potom UZ

eva5
3. feb 2010

jo a už vím,proč mě pořád tak bolí břicho...mám prý ten hyperstimulační syndrom?oohs?vaječníky kolem 5-6cm----vím,že na to platí tekutiny a odpočinek a už nic víc???

denis19
3. feb 2010

eva....voda cca litry na den, bílkoviny a klid.......a dej si na to pozor,když tak hned dr, je to nebezpečné, to jsi si určila sama či dr, a mne bylo videt mimčo na UTZ až na tretí týden po ET, tak to je možné

eva5
3. feb 2010

denis doktor,jak mě dělat UZ a hledal miminka/o v děloze......já ani nevím,jak je to nebezpečné.i když jsem sestra mě to tady z holke někdo a byl zároveň i těhotný????

eva5
3. feb 2010

je to špatný četla jsem si to teď na googlu

krivka5
3. feb 2010

eva...ved to mas pekne hcg.ja som sa pytala dokiho ze ci je to na dve to moje 2900hcg a on ze to by ani netvrdil.ze normal je v mojom stadiu od 500-5000,tak vidis ze mas akurat...

denis19
3. feb 2010

jééé takové rozpetí je normální...to jsem ani nevedl 🙂

eva5
3. feb 2010

hcg je dobrý,jen ten syndrom není dobrý----dost chodím po venku jsem nevěděla ,že to mám ,tak od zítra budu ležet,ale musím si jít koupit ty jogurty,mlíčko, maso??nebé čím se to léčí?

denis19
3. feb 2010

jo to je možné být tehuhu a mít OHSS, tak pozor na to......ale pokud to není akutní, ak se voda vstrebá sama...já také mela zvdetšené vaječníky a vodu v dutine brišní a to až do 10tt

eva5
3. feb 2010

podle příznaků na netu mám 1stupeň ..jinak včera jsem měla takový absťák pořád mě něco chybělo ☹ ......modrý konik..teď už to vím a jsem v klidu.....jo a jak si půjdu koupit jogurt,tak si koupím i nanuka....a jinak se furt mažu a 😀 mažu

denis19
3. feb 2010

matžeš se jako krémičkem????? bríško a tak???? to deláš dobre....absťákové chvíle jsou mi dobre známé.....nekdy jimríkám také od dobroty!!!!! ale je fakt, že jak miminko roste, mám menší chuť k jídlu, je to normální?

eva5
3. feb 2010

mažu stehna bříško boky a prsa...tak jak se píše v návodu--------a co práce už jsi vážně přemýšlela o PN?a s tou chutí ?myslím,že to je přechodné....možná,ajk je zima atak si člověk nemůže utrhnout ovoce na stromě zeleninu na zahradě....třeba takové meruňky přímo ze stromu nebo maliny a rybíz a jahůdky....

krivka5
3. feb 2010

deni...uz mam foto mojho kotlika 😀
eva...aj mne doki povedal ze mam este zvacsene po stimulke vajecniky a ze mozem pocitovat take pichanie v podbrusku.doteraz som nic necitila a ako mi to povedal tak ma to zacalo pichat,uz sa mi asi konecne zmensuju...

denis19
3. feb 2010

hm...meruňky ze stromu, to je balada....souhlasím...jen našim kozy obžraly stromy..tak si toto léto nic nebude 🙂

eva5
3. feb 2010

krivka...já jsem to měla hned od začátku a myslím si,že kdybych to věděla dávala bych na sebe větší pozor...ani mě to nenapadlo...,že mám břicho ,jak balón,a že mě celé bolí.....a někdy jsem ve městě musela povolovat pásek od kalhot .jsem si šahala pod bundu si museli kolmjdoucí myslet,že jsem ťuky ťuky na hlavu a ona má zatím paní nějaký syndrom 😉 😀 😵

eva5
3. feb 2010

denis ...a co ta práce??

eva5
3. feb 2010

krivka..jak si to počítáš???už 4 týden???počítáš od OPU nebo od 18.1?

denis19
3. feb 2010

evi...asi s tím od brezna seknu a pujdu na PN, nemá cenu tam ztrácet životní energii a stresovat maliu bublinku či bublifuka 🙂
a počítá se to od OPU, respektíve od datumu poslední menstruace....takže cca OPU plus 14 dní 🙂

eva5
3. feb 2010

krivka...denis...já jsem si říkla,že to budu počítat od OPU ---odebrali nás 😉 smíchali nás 😉 a už to jelo takže 13..nebo počítáte až vložení a plus minus dvy dna na uhnízdění??v tom případě 18 vložení a 19 uhnízdění??

eva5
3. feb 2010

ok takže dnes 22dní

eva5
3. feb 2010

denis...tak to už je za chvilku ,protože únor má jen 28dní a určitě máš nějakou dovču,tak to bude brzy brzičko

denis19
3. feb 2010

jako tak se počítají týdny tehuhu, to jsi myslela, že evi?
OPU je den početí a plus tech cca 14 dní k tomu, to by mel být datum poslední menstruace....takže vpodstate pokud to vyšlo tak v den OPU jsi už 2tt 🙂

denis19
3. feb 2010

jo to už nejak vydržím....a evi trochu te nechápu co je 22 dní dod OPU či co? asi mi to nemyslí 😀

eva5
3. feb 2010

já to taky nechápu.....jak můžu být v OPu už 2tt???...já jsem si to chtěla spočítat přesně ,když vím ,kdy bylo početí a nepřičítata těch 14 dní stimulace předtím?

eva5
3. feb 2010

tak pěknou dobrou noc...E

denis19
4. feb 2010

dobré ránko......zdravím z pracovního místa a z bystrice ,kde máme pul metru snehu a -15 stupňú.....úplná paráda!!!!
necháme se prekvapit, co nám dnešní den prinese,ale mámuvaren antistresčaj....tak pohoda!

evi....ano je to divné,já to chtela mít vypočítáno na presno,ale medicínské počty jsou takto zajímavé...oni určují to oplodnení na ovulaci.....tak to tak divne vychází,ikdyž mz prešne víme u IVF kdy se to stalo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre