Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

minka051
5. feb 2010

Tak masožrút som aj ja.. 😀 No nedá sa nič robiž budú po mne 😀 😀 😀 Píšem ako keby to už bola jasná vec som dobrá nie 😀 😀 😀

denis19
5. feb 2010

jo hlavne to praná pidi veciček...já co mám pár kousku co jsem neodolala avidím je ve skríni, tak se vždy tak pousmeji a zároveň mne chytne panika, jestli dokážu to mimčo obléct bez ujmy na jeho zdraví 😀 já mám nejvetší problém s tím kočárkem.....nejak nejdu najít to co chci a ješte v rozumné cene!

minka....to je dobre , že tak píšeš, tudíš i tak myslíš a slovo má velkou váhu!!!!

l.u.c.i.e
5. feb 2010

Neboj se, určitě na nějaký pěkný kočárek ještě narazíš... Hlavně nehledat, nenajdeš. Nech vše náhodě 🙂

ratatooy
5. feb 2010

Denis a jaké jsi měla příznaky tehu po et.jestli nějaké byli?opu bylo 28.1 mě hned po et začaly takový dost silný ms bolesti včera mě ráno i taková křeč vzbudila.večer mě trochu pobolivaji prsa a nějak se zvláštne motam.

denis19
5. feb 2010

ratatooy...tak to jsou presne ty príznaky, já mela dve noci celkem velké kreče v podbríšku a mela jsem stále nedostatek spánku.....

lucko....tak já ti to teda verím, že kočárek prijde za mnou 🙂 ty už máš nejaký vyhlídnutý?

ratatooy
5. feb 2010

Já se vždycky leknu že je tam něco špatně když mě začne bolet břicho.

denis19
5. feb 2010

tak to nemusíš, ikdyž ti rozumím!!!!!

gabulik77
5. feb 2010

ratatooy, i když jsou ty bolesti a křeče nepříjemné, tak to ale vypadá dobře, přidávám se k denise, já měla ty samé příznaky, bolesti podbřišku i noční křeče......a prsa to ani nemluvim 🙂 hlavně ať nechodí MS

denis19
5. feb 2010

nojo já zapomela na prsa...tak to byla také neco!!!! a netajím se tím, že i ted je to nekdy slušná bolest!!!!

gabulik77
5. feb 2010

no denis, tak mě docela přestaly bolet, ale včera mě rozesmál mnž.🙂) na mě tak koukal a říkal: ty jo fakt se ti pěkně zvětšily, až jsem se začervenala 🙂 tak jsem akorád odsekla: co mám jako s tím dělat, že za to nemůžu, tak jen dodal, že mu to vůbec nevadí, ale že je to síla 🙂 no tak to mi fakt dodalo🙂) a to mě vidí každý den, se úplně bojím jít do práce, to si mě pěkně sjedou očima:((

ratatooy
5. feb 2010

No tak mě prsa bolí spíš večer a až se mi zvětší tak budu vozit před sebou na kotouči už takhle mám 85E-F

denis19
5. feb 2010

gabulik..to mne pobavilo.....hele ale ono jak roste bríško, tak ty prsa potom vypadají malinkatě 😀 já jen verím, že už nenarostou...neboť ted jsem si kupovala 80F a to fakt už dosti!!!!! takový stan!!!!

lusinkaj
5. feb 2010

baby tak hcg je cez 1000 dr.sa zasmial ze hcg ako na dvojicky..... 🙂 😀 kolko ste vy mali???

denis19
5. feb 2010

lusi...já mela 1900,ale na začátku to i byli dvojčata.......ty jsi vkládala dve????

lusinkaj
5. feb 2010

nie ja som dala 1....tak preto sa doki zasmial ze budu jednovajecne dvojicky???a ja nieeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

denis19
5. feb 2010

no hele.....možné to je po tolika hormošech co jsem do sebe naládovali.....človek nikdy neví 😀 😀 kdy máš UTZ ?

minka051
5. feb 2010

ratatoy ahoj tak ja som tiež mala ET 28.1. Kedy budeš robiť test? 🙂

lusinkaj
5. feb 2010

no ved aj ja si vravim,verim ze to bude jedno...dvojky nechceme... 😒 az za 3-4 tyz.mam prist
ale pojdem skor k svojmu gyn.lebo potrebujem predpisat lieky a mozno urobi utz 🙂

gabulik77
5. feb 2010

lusinkaj mě krev nebrali, takže nevím, ale jestli máš vložené jen jedno, to by byla velká náhoda, kdyby byly dvě jednovaječné, ale jestli někoho v rodině máte tak proč ne 😅

minka051
5. feb 2010

denis chystáte sa tu stanovať 😀 😀 😀 😀 Tak sa pridávam 😀 😀 😀

lusinkaj
5. feb 2010

nie nemame 🙂 ale ja verim,ze bude jedno.....len je asi kvalitne a uz sa ma nepusti 🙂

gabulik77
5. feb 2010

jo tak to bude jedno lusinkaj a držák 🙂
denis tak co přidáš fotečku bříška, už to jsou dva týdny co máš poslední 🙂

denis19
5. feb 2010

gabulik...nepodpichuj 😀 😀 pridáš se ke mne, ať nevypadám jako tehuhu narcista 😀 😀

minka....ty a stany?????? no neblázni!!!!dyť jsem se dívala na tvou štíhlou postavičku plnou dokonalosti.......a na stany to tam nevypadá 🙂

gabulik77
5. feb 2010

no denis já až tak možná příští týden, abych dodržela alespoň ty dva týdny 🙂 ale u tebe už určo roste rychleji 🙂 lucka by už taky mohla dodat novou 🙂 🙂 co lucko?

denis19
5. feb 2010

tak se dohodniime, že teda príští týden, to už i lucka i já budeme mít genetické výsledky, ty tuším budeš mít tkaé po poradne a potom je teda cvakneme, ok? 😀

denis19
5. feb 2010

ikdyž...no možná jak budu o víkendu u našich si ho dám cvaknout...uvidíme 😀
stále sedím v práci až se divím sama sobe....puvodne jsem myslela, že si dnes skočím na nejaké omrki jen tak do mesta,ale nakonec na to prdkám a jdu domu..... 😀

l.u.c.i.e
5. feb 2010

Denis, kočárek vyhlídnutý ještě nemám... Vše nechávám na jaro. I když už sem tam pokukuju 🙂

Koukám, že téma prsa, je tu zase... 😀

Lusinkaj, krásné hcg. Já jsem měla 13den po ET jen něco přes 200. 🙂

Holky, nebojte se, příští týden bude nová fotečka bříška i snad miminka 🙂 Musíme těch pár dní vydržet vydržet.

gabulik77
5. feb 2010

tak jo tak příští týden 🙂

denis19
5. feb 2010

tak jsem doma z práce 😀 hurá...nikde nikdo, mnž stále nekde v teréne a takmám volné pole...mohu udelat i flám 😀 😀 😀
tak teda príští týden bude super, budeme si videt mimča, gabulik už i taky možná pohlaví a odfotíme domečky miminek,super už ted se teším 😀 😀 😀
dnes se chystám i uvarit teplou večeri...to budu super ženuška 🙂

eva5
5. feb 2010

ahoj holky pěkný podvečer--------právě jsem dochystala těsto na bramboráky a smažení nechám na příteli,čekáme návštěvu dva kamarádi a potom vyrážíme za kulturou------

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre