Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
12. feb 2010

Evi, hlavně, že hcg roste... I já jsem kolem 6tt slabě krvácela a naštěstí bylo vše ok. Kdypak jdeš na další UTZ? Uvidíš, že už bublinka bude krásně vidět i se srdíčkem 🙂 Hlavně se opatruj.

eva5
12. feb 2010

Lucie v pondělí jdu do nem ráno na 7h budou mě brát krev a potom kolem poledne bude UZ------no musím ležet .. a doma je takový bordel a to jsem byla jenom týden pryč 😒

eva5
12. feb 2010

jo a taky mám utrogestan....je lepší polykat tabletky nebo zavádět??

l.u.c.i.e
12. feb 2010

Evi, borel neřeš. Důležité je miminko. Jen lež a čti si pěknou knížku 🙂 Když jsem krvácela, tak se má utrogestan polykat. Jinak by se měl zavádět. Uvidíš, že bude vše ok. Bereš na zastavení špinění ascorutín? Ten mě vždy pomohl...

eva5
12. feb 2010

ano beru ascorutin ,ale špinění je pořád ráno je více a potom už míň

l.u.c.i.e
12. feb 2010

To bylo i mě. To je normální... Ničeho se neboj. Miminko to ustojí.

eva5
12. feb 2010

tak já jsi jdu lehnout jsem nějaká unavená....tak ahoj později... 🙂

ufuf
12. feb 2010

Ahoj kočky,ze zoufalství píšu už i na net 🙂 3.2 jsem měl ET, // zatím nikde, na kontrolu k dr. jdu až v úterý, mně snad z toho čekání šibne. Snažím se nenervíkovat, ale už je to mé 5.IVF, mrazáčky mi při poslední stimulce žádný nezbyly a na další IVF už s partnerem nemáme sílu. Tady čtu, že si děláte testy už 10 DPO a // tam máte, já mám sněhobílo jak širé lány. Chjo.

denis19
12. feb 2010

ufuf
hele ,ale dnes je jen devátý denješte nekonči a nenervíkuj se, to ti nepomuže,možná sice uleví,ale to je vše! Jinak jsi úžasná...já bych asi víc jak dve IVF nebo tri psychicky určite nezvládla.....je to des...tak te obdivuji,ale ani to ti nepomuže, zkus testnout v nedeli....kolik máš embriek transferováno??????

ahoj lucie.....jakse dnes vede???

evi...tak to mne mrzí ta nemocnice,ale hlavne jak píše Lucka, že to stoupá....a to chrápání...fuj síla....špuntyzaberou neboj 😀 už jsem si i ríkala,kde jsi,ale nemocka mne nenapadla ☹ drž se...... 🙂

ufuf
12. feb 2010

Dík denis za podporu, mám dva kousky, tak snad jeden z nich bude silák a udrží se. Co ty, jsi v poho?

denis19
12. feb 2010

ufuf...dík za optání,ale ano...nevím jestli si nás četla,ale také sjem mela dve,ale zustalo jedno, díky i za to,nám se to zázrakem podarilo napoprvé,tak si nemáme co oufat, kvuli veku i screeningu jsem byla na amno, ta dopadla chromozomálne dobre, jen jsem mela mírne zvýšený AF AFP ...neptej se co to je ...netuším, jen mi na genetice rekli, že to zpusobuje rozštep zádiček, tak mi fakt pomohli,ale hned mne primárka ujistila, že u mne je to minimini rozdíla mužu být v klídku, tak sjem byla na UTZ a ten jen potvrdil, že mimčo je zdravé...tak jsem spokojená

a ty ako...mimo nervu????? jak jste to zvládli 5x!!!!!! kolik ti je?

l.u.c.i.e
13. feb 2010

Dobré ránko všem,

dneska začínám diskuzi já a ne Denis 🙂 Jaký máš plánna víkend? My budeme dnes stavět komody do ložnice a zítra si prý užijeme Valentýna. Tak to jsem zvědavá 🙂

Denis, jaký byl sportovný den?

denis19
13. feb 2010

Dobré ránko.....lucie si dnes privstala 🙂
sporotvní den byl super, skončila jsems kolegynemi u nás doma na kafi, nebot pršelo anebylo nic moc 🙂 potom jsem si skočila ke kadernici a ted se toulám s manžou mestem a u neho v práci, nebot cosi si prenáší z GPS do počítače.....tak komodičky, no paráda....to jsou nové? tak je cvakni,at víme co a jak 🙂

a co plánuje manže na valentýna????? ten muj asi nic....je to romantik jako vyšitý,ale možná prekvapí 😅

l.u.c.i.e
13. feb 2010

Nojo, dneska už jsem nemohla spát. Malej kopal 🙂 Pokud to dneska manžel složí, tak jednu cvaknu 🙂 Jsou obě stejné 🙂 Jsou nové a jdou do ložnice.
Manžel si jen naplánoval, že půjdeme na valentýnskou show do Techmánie... Tam si aspoň vyzkouší všechny ty technické věci... Spíše je to pro něho 🙂 Pak ale půjdeme do cukrárny. Mám pořád chuť na něco sladkého 🙂
Ke kadeřnici jdu až v pátek. Pak jsme pozvaný na oslavu a tu příští sobotu jdeme na ples. Už se těším 🙂

denis19
13. feb 2010

jééé tak to máte super plány....a já na plese snad nebila od maturity 😀 😀 a ta technánie,co to je lucko...to znízajímeva!!! tak na komody se teším, strašne ráda se inspiruji i nápady jiných..... 😕 nám by už konečene mely dorazit ty šuplíčky do obyváku,tak jsem také zvedav.....a na jaký ples se chystáte?

gabulik77
13. feb 2010

ahoj holky, vsechny moc zdravím. Tak jsem se vrátila od maminy a jsem ráda, že jsem doma 🙂 pořád mi něco podstrojovala, hrůza, by mě pořád něčím krmila, ale jinak super
eva: tak doufám, že bude u tebe vše v poho a mímísek nebo mimíska porostou jak z vody, hlavně buď v klidku 🙂

denis19
13. feb 2010

ahoj gabuli...tka to byla bleskovečka ,ale vím o čem mluvíš, tak chápu...mne to čeká príští sobotu 😀 😀
jinka se ti musím postežovat,dnes je tu nejak mrtvo,asi sobotní relax a to si netroufnu ani pomyslet, co to tu bude zítra na valentýna...to budou všichni pod perinama 😀 😀 😀

ufuf
13. feb 2010

Denis, zvádnout se to musí. Je fakt, že poprvý jsem ležela asi týden, podruhý jen tři dny...no a teď jsem si odjela sama bratru 200km a ještě jsem po cestě nakoupila. Jen jsem to ale nalupala do auta a vynosil to samozřejmě drahý. Funguju normálně, pracuju, žádné velké ležení. Vyležet se to stejně nedá, si myslím. A když nekrvácím. Všechny sporty jsem teda zrušila, to jo a snažím se chodit rozvážnějc 🙂
Jinak je mi 39. A taky mé poslední IVF, sice vypadám v pohodě, ale vždycky mne to strašně sebere. A ty kila už mne taky nebaví shazovat. O penězích ani nemluvím, nehrazené IVF je takový malý výlet na Seychely 🙂
Máš štěstí, že ti to vyšlo napoprvý. Ty ty statistiky holt vylepšuješ 🙂

denis19
13. feb 2010

ufuf...tak to je síla...ale ano máš pravdu jinak to nejde, jen to zvládnout...a nemám ani odvahu pomyslet co to stojí jako smoplátce....ale není to asi sranda, nás to jeko pres pojišťovnu vyšlo 1350€.....tak nevím nevím....

gabulik77
13. feb 2010

ufuf držím moc palce a ještě vydrž s testováním, určitě se zadaří 😉
denis hele to jste přes tu pojišťovnu platili nějak moc ne????!!!! já měla IVF (ET), ICSI a pak KET a celé nás to i s léky vyšlo na 23 tis. teď tedy ještě po KET nějaký Utroš navíc, ale max to bylo za 24 tis. No my kdyby jsme to měli platit celé, tak do toho asi nepůjdeme,

denis19
13. feb 2010

gabulik...taknás to vyšlo, od prvotní konzultace, pres IVF ICSI,PK,ET...utroš , SPG.....proste 1350€....takže já si to neumím ani jen predstavit si to platit celé sama a nebo jít do toho i 3x....a to manža si myslím celkem dobre vydelává 🙂 u nás hodne stojí konzultace a treba jen po úspešném oplodnení jsem dali jen 33€ za dva prenatální UTZ!!!!!

gabulik77
13. feb 2010

no tak to jo, to my jsme konzultace vůbec neplatili,,,,,co jsem tqak četla tak když si to platíš sama tak je snad jedno IVF v ceně podle CAR ale vychází snad kolem 70-80 tis, což je fakt síla 😒

denis19
13. feb 2010

tak to je síla.....to nevím nevím jestli bych do toho šla...človek chce mimčo , je nemocen v podstate,platá pojištení a ješte doplácí takovu cifru za IVF a nejvíc mne šte, že potom nejaký priblblý časopis napíše, není problém, IVF do 39 roku veku ženy platí pojišťovna!!!!

gabulik77
13. feb 2010

no to je fakt nejlepší, opravdu se tato hláška používá v hodně časopisech, hodně jsem to taky četla... 😠

denis19
13. feb 2010

mne to strašne rozčilovalo a nejvíc mne vytočila moje mamča, která nechápala proč mi neco platíme, že jsem asi nejak blbý...když všude píšou jak je to zadara!!!!

ufuf
13. feb 2010

Je fakt, že peníze jsou to velký. Jestli to není tím, že naši zákonodárci jsou skoro samí chlapy, a ani ti už to nepotřebujou, max. tak Prostenal 🙂 Je ale zajímavý, jak se mění hodnoty. Zrovna dne jsem si říkala, že by to chtělo novou telku, ale že 15 tis. je moc, a tady vysolím 70 a je to v poho 🙂

denis19
14. feb 2010

Haloooo no tak vstávat a valentýnovat.....či práve proto,že valentýnujete nevstáváte????? 😀

gabulik77
14. feb 2010

ahojda holky vsechny zdravim
Denis my jsme opravdu ráno měli valentýnské válendo 🙂 , snídaně do postele a pak jsme vyrazili pocourat po krámech jen tak na čumendu 🙂 Co ty jak si trávila den? A jak jsme tak courali tak jsme jen tak s manžou počítali těhule, kterých jsme si jen všimli a skončili jsme někde u desítky🙂) a pak že se letos bude rodít méně dětí 😀

denis19
14. feb 2010

tak to je krásný den od rána 🙂
no tech tehuhu je hodne a já mám pocit,žetu v banské bystrici jsou všechny i rodit stejne jako já...to bude šrumec 😀

gabulik77
14. feb 2010

no tak aby na vas všechny stačila porodnice 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre