Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

lusinkaj
15. feb 2010

no presne tak...uvidim rano ako bude...dakujem zatial 🙂

gabulik77
15. feb 2010

vůbec nemáš zač a doufám že to bude v poho 😉

lusinkaj
15. feb 2010

tak verim aj ja...ze to len to ze sa maternica zväcsuje tak pobolieva... 🙂

denis19
15. feb 2010

lusi...gabulik má s tím magne B6 pravdu je to super pomucka ....

tak jak gabulik v práci????? 🙂

lusinkaj
15. feb 2010

denis ale to si mam kupit sama alebo je to na predpis?a vlastne naco to pomaha? 😉

denis19
15. feb 2010

ne to si musíš koupit sama a je to proti krečem a tlakum v brise a ješteje tam i vitamín B, není to nejlevnejší, já to v BB v lékárne kupuji za 5,95€ a je tam 30tablet 🙂

gabulik77
15. feb 2010

lusi bylo mi to doporučeno v CAR a beru to už od začátku, hned po KET jsem to začala brát, na předpis to není, je to vlastně jen hořčík a vitamín B a je to právě na ty křeče a tak, myslím, že mi dr. říkala, že to mám brát do 30tt, ale to si nejsem jistá. Beru balení kde je 50 tablet a stojí to 110,-Kč.

lusinkaj
15. feb 2010

tak na toto sa spytam dr.co povie...a nieje to ani drahe...ja beriem jedine femibion 800...
ako sa to presne vola?

denis19
15. feb 2010

MAGNE B6 🙂

gabulik77
15. feb 2010

hele denis koukám, že ty ceny se fakt hustě liší 😖 😖 😖 nemáš za těch 6 euro taky 50 tablet, byl by to fakt docela dost velký rozdíl cen
jinak v práci v pohodě, dnes jsem se jen zaprcovávala, čistila mail a tak, naštěstí jsem tam doceka chodila, takže jsem tam toho tolik neměla. Jen se mi moc nechtělo vstávat.

lusinkaj
15. feb 2010

dakujem vam idem si to zapisat,lebo v tom strese na to zabudnem... 😅
dakujem este raz ste zlateeeeee 🙂 😵

denis19
15. feb 2010

jo zustala jsem zaražená z té tvé ceny a byla jsem to omrknout a je to tak , cena 5,96 a 50tablet...je to tak já mylsela, že jen 30..tak jsem klidná 🙂

no vstávání to nebaví ani mne!!!!......ale čas jde rychleji v práci a je to asi i lepší pokud se to dá,ne?

gabulik77
15. feb 2010

lusi jsi jak já, všechny otázky na dr. si zapisuju na papírek, abych nezapomněla 🙂 některé otázky mi přijdou naprosto samozřejmé, tak si je nezapíšu a pak se na ně samozřejmě zapomenu zeptat 🙂

denis19
15. feb 2010

no a já si to nenapíšu a proto se potom neptám..... 😀

lusinkaj
15. feb 2010

nezvykla som si pisat ale prisla som nato,ze stale na to hlavne zabudnem 😅 tak radsej pisem... 😀

gabulik77
15. feb 2010

tak to jo denis, tak pak už ten rozdíl není tak velký 🙂 jsem se fakt lekla 😲

gabulik77
15. feb 2010

jo holky není nám 20 🙂 a bude to stále horší 😀 😀 😀 😀

denis19
15. feb 2010

ale nepovídej gabulik...to se potom v mém veku zapomeneš i pripnout na koníka 😀 😀

gabulik77
15. feb 2010

ne ne ne to nezapomenu 😀 😀

denis19
15. feb 2010

jen aby....dobrou noc holky, respektive už jen holka 2v1... 😀

gabulik77
15. feb 2010

taky dobrou 🙂

ratatooy
16. feb 2010

Dobré ranko holky.to jsem ráda že jste tu psali o tom hořčíku taky mám hrozný křeče ikdyz to teď vstává ale radši si ho koupím.a myslíte že to nevadí když už beru gravital abych nebyla převitaminovana🙂

denis19
16. feb 2010

dobré ránko!!!!!

ratatooy a ty jsi tehuhu či snažílečka????? ale stejne si nemyslím, že by to vadilo, to MAGNE B6 je jen další super vitamínoš, který neublíží...tak hurá do nej 🙂

ratatooy
16. feb 2010

Denis už asi nejspíš tehu ikdyz tomu furt nějak nevěřím.dnes jsem 14den po et a už mám dvě dálnice a včera jsem byla na utz a viděli jsme malou černou bublinku.

denis19
16. feb 2010

tak jak ,že už asi tehuhu....už jsi tehuhu...tak hurááááá a sláva!!!!!! 🙂 takže ted k tomu magnéziu.....to je fajn,ale já osobne bych ho už v tehuhu nebrala denne,ale jen pri bolestech či krečích bríška...ono se potom ve vyšším stádiu tehuhu tím uvolnuje tvrdnutí bricha a tak...ale urtčite neublíží!

ratatooy
16. feb 2010

No já ty křeče mám zatím denně ale už to polevuje už je to slabé a jen tak půl minutky nejhorší to bylo 10den po et.to mě vzbudilo třikrát v noci a ráno trvalo to tak pět minut ale byla jsem po tom úplně vyřízena.

denis19
16. feb 2010

no to si maternica hledá své místo a roste....neboj to prejde 🙂 hlavne, že je bublinka v domečku 🙂

l.u.c.i.e
16. feb 2010

Ahojky holky,

včerejší poradna se nekonala. Přišla jsem tam s manžou a sestřička mě přeobjednala na zítřek. Doktor musel k naléhavému případu. Takže musím vydržet ještě pár hodin 🙂

Ratatooy, gratuluju k dálnicím. Super zpráva.

Denis, Gabulík, jak se máme?

eva5
16. feb 2010

Ahoj Holky,tak mě dnes pustili z nem....hcg roste pomaličku a i když jsem dnes 29 dní po ET ,tak na UZ je vidět jenom 3mm dutinka a to je prý málo......doktor mě dává týden do dalšího úterý, a když se to nehne ,tak se to bude muset nějak řešit.....??ale na pokoji byla maminka po ivf před 2 roky a ta říkala,že až do 5týdne nebylo na Uz nic vidět a potom se to rozběhlo,takže pořád věřím a doufám a hladím bříško a prosím a žádám a děkuji a všechno možný

gabulik77
16. feb 2010

ahoj holky, tak zase doma z práce 🙂
ratatooy super zpráva 😀 😀 😀 😀 😀 gratuluju
eva: to se určo rozjede, já byla na prvním UTZ až když jsem byla 6+2 - dřív mě vidět nechtěli, v 5 tt je to opravdu asi brzo, uvidíš že se příští týden bublinka ukáže 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre