Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
30. jún 2010

Ahojky holky, jsem už taky zpět z poradny. Vše je při starém. Dle doktora to vypadá, že porodím až příští týden. Žádná aktivita dělohy ani kontrakce... Ale vše může být i jinak. Dostala jsem doporučení do porodnice, abych tam teď chodila na monitory. Akorát se jim nemůžu dovolat... Jinak mám všechno v pořádku.

Gabulík, naštěstí já u svého gyndaře čekat nemusím. Jdu hned. Jako dneska 🙂 Hlavně, že máte všechno v pořádku. Třeba ti odhad udělá jindy...

Denis, určitě si pak založíme nové téma a holky odtud se k nám budou přidávat... Nenechaly bysme je tu samotné. Však mi jsem taky občas nakoukneme 🙂

Evčo, to by bylo fajn, kdybych porodila třeba toho 5. 7. Ale necháme to na Matýskovi, jak se mu bude chtít na svět. Až se tu neukážu delší dobu, tak vám to bude jasné.

denis19
30. jún 2010

Lucko..jasan, že nám to bude jasné 🙂 super,že máš vše ik a jsi v pohode, to je ted nejduležitejší 🙂

l.u.c.i.e
30. jún 2010

Denis, teď tu byla pořádná deštivá smršť, ale stejně je vedro k padnutí. Taky by už mohlo přijít příjemné ochlazení... Jenže to asi nebude. Vykukuje zase sluníčko.
Uvidíme, kdy to na mě přijde. Na tu bolest stydké kosti mi jen řekl, že je to nakonci normální...
Zítra na vás budu myslet... Nedokážu si představit, že tak malinké miminko dostává transfúzi. Ale když je potřebná, to se nedá nic dělat... Ještě, že chodím darovat krev a většinou tam píšou vhodné pro kojence.... Teda teď už ne, co jsem těhu 🙂

sophiejane
30. jún 2010

ahoj denisko, takový malý mimi a transfuze, no to je teda věc...ale určitě to pomůže a bude to ok

a lucko, ty už jdi rodit, ulevilo by se ti 🙂

sophiejane
30. jún 2010

chce to prý hodně sexu 😉

l.u.c.i.e
30. jún 2010

Sophi, to my víme taky 🙂 A člověk je přitom takový neohrabaný 😀

denis19
30. jún 2010

Lucko..tak neohrabané??? NO co nadeláš 😀 😀 😀
sophie ahoj , tak co konec školního roku,pohoda?

sophiejane
30. jún 2010

no jo denisko, zase se budu nudit a přemýšlet o blbostech 😅

denis19
30. jún 2010

neboj prázdniny utečou a možá je skončíš jako tehotná paní učitelka 😲
co plánujete na prázdniny?

sophiejane
30. jún 2010

asi někam k moři na last moment, ale až mi dorazí porevizní menstr.

denis19
30. jún 2010

dobrý plán 😲 a jaká krajina?

sophiejane
30. jún 2010

no my rádi řecko...loni jsme byli na korfu a já bych tam klidně znova, byl tam klídek...tak nevím, uvidíme...

l.u.c.i.e
30. jún 2010

Sophi, dovolenou si užijte a budeme se těšit na fotečky.

gabulik77
30. jún 2010

ahoj holky¨
Lucko no to jsem tedy zvědavá, kdy se bude chtít Matýskovi ven. Jinak dr. mi říkala, že UTZ a ohady mi do porodu už vůbec dělat nebude, že prý to jsou už teď dost nepřesné údaje, tak nevím.

sophie taky bych někam vyrazila k móooři, jejejej🙂 tak příští rok možná🙂

l.u.c.i.e
30. jún 2010

Gabulík, mě ho udělal, jelikož jsem o ten odhad poprosila... Říkal, že je to jen orientační a že to může být +- 500g. Měřil ho podle loketní a stehení kosti. Uvidíme kolik bude mít ve skutečnosti.

kacka81
30. jún 2010

Ahojky holky tak už jsem se vrátila z Hracholusek. Je tu strašně moc příspěvků takže to nebudu spětně pročítat. Ale doufám že jste všechny v pohodě. Akorát u tebe lucko jsem myslela že už bude malej venku. Já byla dnes na kontrolním Uz dopadl skvěle už měříme 38,1mm. Roste jako z vody fotečku dodám.

denis19
30. jún 2010

kacka...no kus mimča si nosíš pod srdíčkem 😀

l.u.c.i.e
1. júl 2010

Dobré ránko,

Denis, myslím na Kačenku, aby dneska zvládla tu transfúzi. Pak dej vědět co a jak.

Kačko, věřím, že jste si to na Hracholuskách užili. Je i pěkné počasí... Páni, mimísek krásně roste. Jen tak dál 🙂

denis19
1. júl 2010

Ahoj holky, tak jsem zpet a dokonce doma. Jupíííí, nechteli nás tam 🙂 že zkusímé tabletovou léčbu a uvidí se, paní docentkasi myslí, že to stačí 🙂 🙂 venku je na zdechnutí a naší malé opet brali krev, tak je klidná 🙂

l.u.c.i.e
1. júl 2010

Denisko, to jsou super zprávičky. Ještě, že tak. Doufám, že tabletky pomůžou. 🙂

denis19
1. júl 2010

musí 🙂 jak je tobe 😕

l.u.c.i.e
1. júl 2010

Mě je pořád stejně. Jen ten hic... Nohy mám v ledové vodě a je mi bájo 🙂
Uvidíš, že to zabere... Jak zvládá ty horka malá?

denis19
1. júl 2010

Až se divím celkem dobre, nechodíme ven, jsme jen doma a ven jen ráno či podvečer,tak to celkem jde.Venku to je na zdechnutí a co ješte takovéto miminko...i dnes na hematologii byla super,ale časem ji začalo být teplo, tak udelal scénu,ale já se ji nedivím a to nás i nechali tri hodiny čekat, s tak malm miminkem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§

l.u.c.i.e
1. júl 2010

Nedivím se, že udělala scénu, když jste tam museli 3 hodiny čekat... Taky bych jí udělala 🙂 Hlavně, že to snáší celkem dobře.

denis19
1. júl 2010

No to je hlavní a ted spinká sladkým spánkem a já si jdu asitaké spočnout.... 🙂

denis19
2. júl 2010

Dobré ránko spachtošky 🙂

l.u.c.i.e
2. júl 2010

Dobré dopoledne. už jsem z města doma. Ufff, tam je pařák, děsný... V noci ani z horka nemůžu spát a když usnu, tak mě zase malej probudí s bolestivými kopanci do močáku... Naspala jsem ani ne 4 hod.

denis19
2. júl 2010

Lucko to je príprava na to,že budete mít miminko,aby jsi potom nebyla v šoku z nedostatku spánku 😀

lucia.kl
2. júl 2010

ahojte babule.
tak hlasim aj sem,že už sme na svete. baby sa narodili 19.6. a mali 45 cm a 2580g a 2360 g
v albume mam aj fotky, tak si môžete pozrieť.

jitakl
2. júl 2010

ahojka holky tak se vám také hlásím ted sem moc nebudu chodit jelikož se u nás oběvili nějaké komplikace začala jsem krvácet.... Pan doktor nás sice pustil domů ale musíme furt jen ležet takže až budeme moct tak se tady oběvím....
Jinak gratuluji k holčičkám a na všechny moc myslím....... Jsem ráda že alespon miminka jsou v pořádku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre