Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
4. nov 2009

na slovensku, pojištovna dala 20 000,-skk a zbytek my! metoda ICSi je dost drahá a také PK a máš to

sophiejane
4. nov 2009

tady je ale denis icsi taky drahé, my ho neměli, ale asi 6000kc se plati, takze ono to tak vychází...

sophiejane
4. nov 2009

já platila 12000, ale měla jsem při ET jen jedno embryo, lepší léky (gonal), prodlouženou kultivaci. a zamrazení embryí, tot vse.

denis19
4. nov 2009

no to spočítáš jedno druhé a je to celkem slušná pálka 😀

sophiejane
4. nov 2009

ted ket me stal 8500, protoze jsme meli hatching na 1embryo,a stejne tedy k nicemu.

denis19
4. nov 2009

jo je to des,ale potom když to výjde s je to paráda a ani si na to nevzpomeneš

sophiejane
4. nov 2009

to je pravda denis

petyna
4. nov 2009

co bysme pro dětičky neudělaly, že jo 😎

denis19
4. nov 2009

no jo,ješte je ani nemáme a co to stojí 😀 😀 a co to bude ješte potom????

sophiejane
4. nov 2009

no právě!

denis19
4. nov 2009

budeme šťastné,žejim mužem vše dát!!!

kacka81
4. nov 2009

Tak to máte pravdu člověk by pro ně udělal všechno 🙂

medenecek
autor
4. nov 2009

Ahojky holky, tak nám přibývájí nové dušičky, vítám vás v diskusi.

Právě mi odjela tchýně. Už jsem si myšlela, že nevypadne. Seděla mi tu od rána. 😉

kacko a sophi už se koukaly na ten odkaz co jsem posílala včera?

medenecek
autor
4. nov 2009

denisko mám dotaz: mamka mi přinesla buchty s mákem a do máku dala špetku skořice. Myslíš, že by to mohlo poškodit když bych si je dala?

denis19
4. nov 2009

medenecek
špetka skorice??? to snad né, jde tam o makové buchty preci, to bych asi nerešila,dej si 😲

medenecek
autor
4. nov 2009

no říkala, že do nádivky dala trošku skořice. Já už jsem z těch zákazů co se může a nemůže šílená. 😉
nechci si nějak uškodit, to by mě mrzelo.
Taky říkala, že ona v těhotenství dlabala všechno a dokonce rumové pralinky, které byly dříve plněny opravdu rumem ne náhražkou a všechno v pohodě, akorát přemýšlím proč mám já kladný vztah k alkoholu. 😉

denis19
4. nov 2009

medi, no to je dobrá otázka, že by pro pralinky 😀 😀 😀
jo také se hlídám,ale maminky mají pravdu,ony to tak neprehánely,ale zase pravda, my se více sledujeme i díky IVF!!!!

sofia2008
4. nov 2009

ahojte, chcem sa vas opytat, kolko embryi ste si nechali vlozit? sama stojim pred tym rozhodnutim a neviem, ako sa rozhodnut, ci jedno alebo dve 🙂 je to moje prve ivf 🙂

lucia.kl
4. nov 2009

odporučam dve. často to dopadne tak, že sa chytí len jendo, a dvojčatá sa v najhoršom dajú zvládnuť a máš je jedným vrzom 🙂

kacka81
4. nov 2009

přesně tak jak říká lucia taky doporučuji dvě, mě osobně vkládali dvě a chytlo se jen jedno přeji hodně štěstí

medeneceku na ty stránky jsem koukala už jsem psala i doktorovi který ty kapky vymyslel. Napsala jsem mu náš problém a co by doporučil tak uvidím čekám na odpověď

sofia2008
4. nov 2009

dakujem 🙂

denis19
4. nov 2009

také jsem si dávala dve a mám jedno.....

medenecek
autor
4. nov 2009

já si tak nechala zavádět dvě. První KET mi 2, nechytlo se ani jedno a při druhém taky dvě, něco se chytlo, ale zatím nevím co. To budu vědět v pondělí. 🙂

medenecek
autor
4. nov 2009

tak už jsem spořádala 5 buchet. Skořice, ne skořice 😉
Neodolala jsem, tak nádherně tady voní a moje máma je ta nejlepší kuchařka na světě.
Takový buchty umí jen ona a naše babča. 😉
Až dotáhne muž domů, nezbude na pekáči ani jedna. Sežere je na posezení. 😉

denis19
4. nov 2009

se máš, takové makové buchty hmmmmm
trochu jsem sčučla TV,mnž se vrátil domu z práce v podráždeném stavu, neboť jim neplatí zákazky a tudíž nemá výplatu a to se táhne už asi pul roku a štve hota korupce a politikarení,ale co už, tak sjem radeji ticho a nic neríkám 😝

petyna
4. nov 2009

Sofia,taky se přimlouvám za dvě, dali mi dvě, zůstalo jedno

sophiejane
4. nov 2009

sofie, a mě dali jedno a neměla jsem nic, ted i dvě a neměla jsem nic. takže už jdu jedině do dvou!! a jak já se bála dvojčat, to jsem byla ale pitomá ☹

denis19
5. nov 2009

Dobré ráno!!!
sophiejane
také jsem se bála dvojčat a ted jsem ráda jednomu i a to stále nervním,aby se tam udrželo,ješteže mám zítra to sono!!!!!!!!!!!!!!
jsem také ted už pro dve.
ale oni i doktori se bojí dvojčat , tak to nejsme až tak sophiejane
pitomé,ono to prináší prec nejaké úskalí....
jinak krásný den, sníh se topi......

edvi
5. nov 2009

Ahoj holky, chci se jen zeptat. Jsem 13dní po Et a test je stále čistě negativní. Myslíte si, že je ještě šance?

denis19
5. nov 2009

edvi
šance je vždy!!!!! jsou holky co stále nic a potom na 14, 15, den // tak zkus i zítra ,držím palec!!!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre