Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

eva5
5. mar 2010

Ahoj Holky......tak jsem tady po dlouhé době ....se musím zase pochlubit.....pamatujete na moje kyret v úterý a potom hned v pátek minulý týden...no tak ,aby tomu nebyl konec v úterý mě volala sestřička ,že mám ve středu ráno v 6.30 přijít na krev na kontrolní hcg bylo 2980neklesalo dolů a podle histologie to byl náznak mimoděložního těhu.....takže asi takto jedno embrijko bylo v domečku v děloze ,ale to druhé si šlo někam na procházku a to hned do levého vejcovodu,takže hned ve středu jsem šla na laparo skopii a jsem bez levého vejcovodu......a už jsem doma umluvila jsem je o den dřív ..odpočívám-- ty lázně budu za ně bojovat a máme 4 schované ...ale tato situace se prý může znovu opakovat takže chápete moje dilema jestli to zkusit znovu nebo co vlastně dál?!

eva5
5. mar 2010

Holky.....prý jsem vzácný případ????

l.u.c.i.e
5. mar 2010

Evi, úplně zírám, co všechno jsi musela zkusit. K tomu ještě mimoděložné těhu. Hlavně, že už je všechno v pořádku. Chápu tvé dilema. Asi bych taky nevěděla co dál. Ale to mimoděložné je i při přirozeném početí. Stejně asi budete mít 3 měsíční pauzu, co? Do té doby máš čas si všechno promyslet a hlavně ti doktoři v centru poradí. Holka, drž se. Moc na tebe myslím.

denis19
5. mar 2010

no evi...je to jak ze zlého filmu.....!!!!!!! toto byla zatežkávající zkouška, jdi do lázni a hupsni do toho opet, uvidíš, že ted to bude ok...je zajímavé, že jednou se vidal kudy tudy.......a byla možnost by odstranit jen to mimodeložní a domečkové necht v domečku? či to už moc spekuluji?

eva5
5. mar 2010

Lucie....říkala jsem si červen nebo červenec nebo potom až příští rok,protože jednou jsem byla u numeroložky a ona říkala,že bych se do těchto věcí neměla pouštět tři měsíce před narozeninama a já jsem v listopadu ..že to má něco s krví a s únavou těla a nějakou výměnou energetickou?v rámci narozenin?

eva5
5. mar 2010

Denis ----taky mě to napadlo,že kdyby to bylo obráceně,že by to třeba s jedním klaplo,ale sestřička říkala,že by to nešlo musela bych na operaci a při narkóze ,kdy mě dělali pořádek v břichu by to 5týdenní embrijko nemuselo dobře zvládnout,ale nedělá se to,že by ho tam nechali riziko poškození je dost velké takže by to prostě dopadlo špatně.......jsem si říkala,že to druhé muselo být přítelovo on lítá na padáku takže to jeho mimnko si šlo někam zalítat a asi se mu nelíbilo čekat na jednom místě 😉 hlavně jsem ráda,že už to mám za sebou dnes už bylo hcg 720 takže to klesá dolů

gabulik77
5. mar 2010

ahojk holky zdravím,
tedy evo to jsou věci, fakt koukám tedy 😒 😒 😒 😒 co se všechno může stát, hlavně jestli jsi v pořádku a určitě to nevzdávej, jsi fakt silná, drž se.

gabulik77
5. mar 2010

jinak já u dr, v pohodě, udělala uz i když mi ho dělali ve středu a to jen proto že tam byl dneska se mnou manža 🙂 aby si to manža tqaky užil, tak mám alespoň fotečku, ale moc tam není vidět. Ptala jsem se na ty tlaky v břiše a je to v poho, dr. mě prohmatla a říkala, že tím že jsem mrňous, tak to všechno cítím víc, protože to tělo nemám tak dlouhé a je tam méně místa, takže snad taky v poho. Jinak mímo v poho, předp. váha 270g. Jinak jsem se i své dr. ptala na pohlaví mimča, tak pátrala, ale mimčo se nechtělo ukázat, jen chvilinku se odkrilo, tak říkala,že si myslí že to bude kluk, ale tím, že to bylo vidět jen chvilinku tak by za to hlavu nedala🙂 tak uvidíme, 23.3. jdu znovu na genetický UZ tak se tam znovu zeptám.

gabulik77
5. mar 2010

denis jaký jsi tedy nakonec objednala kočárek🙂

denis19
6. mar 2010

Dobrénko...dnes jen tak na skok...jdeme k rodičum a na nákup komodičky a tak se nejak pomotáme..... 😕
Gabulik...nakonec je to BRIO GO,ale jen sportovní část a hluboký kočárek si pujčím od sestrenice.....ted jen rešíme dilemu co s vajíčkem...jestly na ten sestrenky kočár či na Brio, či je to jedno...neboť stejne neplánuji vajíčko naklikávat na konstrukci kočárku a jezdit po venku...tak možná skončíme u CHicca...má doboru cenu a tak...

Preji krsný den!!!!

krivka5
6. mar 2010

dobre ranko!
denis...ani ty nemozes spat?ja sa kazdy den budim o 3:30 😒 tak ides riesit iny kociarik aky ste mali vybraty?
gabulik...to tvoje male sa s vami hra na schovavacku? hlavne ze je v poriadku 😉

gabulik77
6. mar 2010

ahojky všechny zdravím přeji krásnou sobotu, já ji budu mít trochu uklízecí, takže nic moc, venku opět sníh, takže po ránu nálada ☹ ☹ ,
pokud budete chtít mrknout, v albu jsou nové fotky 🙂

l.u.c.i.e
6. mar 2010

Dobré ránko, tak venku opět sníh. Ach jo. 😠

Gabulík, super fotka bříška. Krásně se rýsuje. I fotečka mimča, i kdž se tak trochu schovává 🙂 S tím nic nenaděláme 🙂 Genetický UTZ bude více podrobnější a asi budou i lepší fotečky. Snad ti tam řeknou na 100% co čekáte. Copak by jsis přála více?

Denis, vy dneska jdete nakupovat komodičku. Skvělé. Užijte si to 🙂

Krivka, ani já už nemůžu v noci pořádně spát. Stále se budím. Mám takový trhaný spánek.

radysek
6. mar 2010

Taky všem přeju krásný den. Já vždycky ráno naspávám noc, tak vstávám až kolem 09:00 hodiny. Manžel mi začal trochu chrápat, jak už je konečně šťastný, že čekáme mimčo a já se zase celou noc převaluju a přemýšlím, jak ležet, abych to malé moc neutiskovala - byla jsem zvyklá spát na břiše a jelikož mám prsa jek balóny , tak to nejde. už jsem začala pít i meduňkový čajik na spaní. Docela to funguje, tak to můžete taky zkusit.
Gabulík moc pěkné forky - já mám to bříško o malinko větší, ale asi díky těm práškům, tak doufám, že ještě po jejich vysazení se trochu zmenší. Stále beru ještě 4 x 2 tablety utrogestan a 3 x 2 tablety estrimaxu a ještě crinone gel, tak to mám místo jednoho jídla.
Denis s Lucii - už máte krásné starosti - já mám teměř vše po dvojčatech a taky po malé od švagrové, ale ještě se neodvažuju nic nového pořizovat.
Křivka - tak příště srovnáme, jak nám kosmonautíci rostou - určitě musíš získat nějakou fotečku. Já jdu na kontrolu až 22.3 tak snad bude Dr. zase hodná a manžel bude mít další do sbírky.
přeju všem a krásný den

A Evi přeju hodně štěstí v dalším kole a hlavně a hlavně máš můj obdiv!

lusinkaj
6. mar 2010

ahojte,prisla som vas pozdravit 😉 vcera som trosku spinila,ale bola som hned u dr.tak utz v poriadku...ale od vcera,v noci nic ale dnes cely den ma boli brucho ale tak inak,zvlastne len ako keby na jednej strane taka tupa bolest...neviem co si mam o tom mysliet?? 😅 ale zajtra som objednana k dr.tak som zvedava ale dufam,ze nic zle
poradte mate take??? 😉

radysek
6. mar 2010

Lusinkaj - i já jsem měla tak kolem 7 -8 týdne bolesti hned vpravo v podbřišku a hned vlevo. Docela mě to vždycky postrašilo, ale Dr. mě uklidnila, že je to naprosto normální. někdy ta bolest trvala i půl dne. To se mění celý náš podbřišek a taky vaječníky si zvykají, že budou chvilku odpočívat. No a taky ty hormony dělají své já se dočetla, že můžou způsobovat i mírné křeče. Tak se nelekej a užívej si těhotenství!

lusinkaj
6. mar 2010

radysek dakujem velmi pekne 🙂 myslela som si,ale vies istota tak sa radsej spytam... 😉
ale zajtra idem k dr.tak som zvedava na utz... 🙂

krivka5
6. mar 2010

dobry vcecer
radysek...ja som tu uz mala fotku bruska,ale to bolo po stimulke.uz ma musi muz odfotit a nieco sem hodim 🙂
denis,lucie...prave teraz by sme si este mohli pospat a nejde to ,lebo ked budu nase babatka vonku z bruska tak sa moc navyspime 🙂
lusi...aj ja som to mala dva dni a dokina ma hned na sono poslala,ale bolo to v pohode. musime si davat pozor.

lusinkaj
6. mar 2010

krivka no presne tak,nic ine neostava...ale ked ja neviem vkuse lezat,nic nerobit.... 😅

denis19
7. mar 2010

Hezké nedelení sluneční ráno preji všem!!!!!! 🙂

Tak hlásím komodička objednaná,ale dorazí až za 8 týdnu,nevadí, máme se nač tešit.......co se kočárku týče,asi jsem magori....nakonec jsem od MUTSYho pres BRIO GO skončili na PEGPERu....moment volá mne milovaný 😀

brmbolcek
7. mar 2010

denis- tesim sa s tebou na komodicku 🙂 🙂 🙂 a je dost siroka ? drevena aky material ?

denis19
7. mar 2010

brmbi....je to drevené,ale ne masív...to já nemusím...tak klasika, drevená dýcha drevotríska si myslím, je tak akorát i na šuplíky a i na dvírka...kombinace šedý javor a oranžová....dobrý úlet ,ale to mi rádi 😀

brmbolcek
7. mar 2010

a kolko ma suflikov na tej komode .... ???

gabulik77
7. mar 2010

ahojky všem, přeji krásný zbytek neděle
lusinkaj jak si dopadla v CAR vysvětlili ti jak záhadu dvou drobečků?? 🙂 Ty bolesti k tomu asi patří, mě taky bolelo občas v podbřišku, asi to tak má být.

l.u.c.i.e
8. mar 2010

Holky zdravím vás všechny do zasněženého rána.

Lusinkaj, a neměla bys mít normálně menzes? Občas se stává, že žena v těhotenství trošku zašpiní v den očekávané menstruace. Hlavní je, že je mimi v pořádku. Projistotu odpočívej.

Denis, super, že už máte objednou komodičku. To my jsme celý víkend vyklízeli budoucí dětský pokoj od krámů. To byste nevěřili, co jsme za ty 2 roky nastřádali. Spoustu bordelu jsme taky vyhodili, něco šlo do sklepa a něco do ostatních skříních 🙂 No, teď už jen malovat ty obrázky na zeď 🙂
Kdepak je fotka bříška??? Těšila jsem se na ní.

denis19
8. mar 2010

Ahoj Lucie...tak to jsi mela také hezky akční víkend 🙂
Byla jsem na tom podobne a tak jsem nestačila ani fotit, co Ti budu povídat...... 😕 😕 😕 dnes jsem dlouho v práci, tak snad zítra mne milovaný cvakne 🙂 a to malovaní pokoje jsem odložila, až dorazí komoda, teda tesne pred tím....že to vymalujeme a nakreslíme 🙂
a určo se mi budeš smát,ale já včera ješte i s rodiči rešila kočárek, když jsem kupovali auto , tak nám to trvalo asi hodinu a toto...no des bes...jsem asi fakticky prdlá a moje mamča také, jsem teda po ní...hurááááá 😀 😀 😀

l.u.c.i.e
8. mar 2010

Jojo, chceme to mít připravené, jelikož až začne být hezky, tak chceme jet ještě na pár výletů, pokud to půjde 🙂 Neboj, práce je tu ještě dost 🙂
Dobře, počkám na fotku do zítra, ale jestli nebude, tak se budu zlobit 😠
Vidíte a my kočárek ještě ani neřešíme. Jsem zvědavá kdy na něj dojde... 😉

denis19
8. mar 2010

No LUCKO...já reším kočárek, mám pocit, že už neskutečne dlouho, stále neco najdu co mi vadí, respektive, žádný ješte nemel to co chci ,aby mel.....ale to je už jedno, už jsem objednala dnes kočár a hotovo!!!!

To nedopustím,aby jsi se zlobila, to se radeji cvaknu i dnes 😀

l.u.c.i.e
8. mar 2010

Hlavně, že je kočár objednaný a budete s ním spokojený 🙂 Uvidíme, jak na tom budeme my. Jediný co s manžou nechceme je tříkolka. Nějak se nám blbě řídí 🙂 I když kdo ví, jak se nakonec rozhodneme.
Tak to jsem zvědavá, jestli se stihneš dnes vyfotit 😀

lusinkaj
8. mar 2010

ahojte,gabulik a lucie...tak aj ja si myslim,ze asi to spinenie nastalo vtedy ak mala byt menstruacia..ale rychle to preslo...a to pobolievanie je normalne,proste sa tam deju velke zmeny... 😉 ale utz dopadol dobre tak to som rada...drobci podrastli tak to je zaklad 😉
v CAR som nebola lebo som bola vtedy v nemoc.tak neviem ci su jedno ci dvoj vajecne...momentalne to neriesim..ale spytam sa najblizsie a pootm si to vybavim s dr.v car... 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre