Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
11. dec 2009

a.jka
jo to je, máš pravdu, stále se mi to zdá neskutečné, ale bublinka je v porádku, roste a hýbe se jako das.....
a ano nadeje umírá poslední, ty jsi i testovala?

afrika
11. dec 2009

denis, že si sa aj ty cítila ako na ms? inak náááááááááááááááádhernáááááááááááá fotka 😵

a.jka
11. dec 2009

denis: je to zázrak viď? fakt mě to i dojalo, dneska řvu nad všim🙂🙂 nemam odvahu testovat, pokud to zítra nepřijde, tak v neděi testnu, ale myslim, že nebude třeba...
afrika: a jak ty se teď cítíš, takže jsi kolikáty den po ET? jinak moc děkuju za tu podporu, že hecuješ i holky🙂 😉 jsi skvělá 😀

gabulik77
11. dec 2009

a.jka chodím do Prahy do Pronatalu a platili jsme KET 6700 Kč (5OOO transfer + 1700 katetr) ano jsem těhu z KETu - taky jsem tomu nevěřila, měla jsem stejné pocity jako ty a vyšlo to a dokonce máme dvě bublinky, ještě tedy samozřejmě nemáme vyhráno, ale i z KETu se opravdu zadaří 😀 jsem toho důkazem 😀
denis: prosím tě příští týden jdu ke své dr. -myslíš že mi bude taky dělat UTZ nebo můžu si ho nějak vyžádat? Do CAR jdu ještě v lednu, neschopenku nemám zatím ještě převedenou, v CAR mě chtějí v lednu ještě vidět, protože to jedno mímo bylo malinké a ne moc zřetelné, ale i přes to mě poslali do týdne ke své dr.

gabulik77
11. dec 2009

denis: tvoje bublinka je opravdu celá ty 😀 😀 😀 😀 😀 je to fakt nádhera 😀 je tam krásně vidět

a.jka
11. dec 2009

gabulik: je super, slyšet taková pozitiva a přeju Ti moc štěstí na obě bublinky🙂

gabulik77
11. dec 2009

a.jka: taky budu držet moc palce 🙂 🙂 , kolik budeš v neděli dní po ET?

denis19
11. dec 2009

gabulik
mela by ti delat sono je to první UTZ po akci srdce a tak je to i v postupech prohlídek u odvodního gyndare, mne to tak delal. mne Pn také revedli z CAru k obvodnímu gyn. tak to je o starost méne.....

a.jka
11. dec 2009

gabulik: v neděli to bude 11 den...zítra se rozhodne, si myslím🙂 děkuju, taky držím všechny palce prsty co mam, aby všechno bylo v pořádku.

gabulik77
11. dec 2009

denis díky, tak uvidime co u dr.
a.jka budu držet moc palce aby MS nepřišla a v neděli testni🙂 všem to tady moc přeji🙂

madlinka
11. dec 2009

holky co ta zuzi?????

zuzina33
11. dec 2009

ahojt dievčatá, žiadne dobre správy - krv negatívna ☹ , tak niekedy na jar začneme odznovu.

a.jka
11. dec 2009

zuzi: to je mi hrozně moc líto,všichni jsme tady na Tebe mysleli! Drž se, a jak je Ti?

madlinka
11. dec 2009

Zuzi to je mi tak líto ☹ ☹ ☹ brouku moc jsem držela palečky!!!!!!!!!!!

zuzina33
11. dec 2009

Už to pomaly rozdychávam, čo mam robiť, keby aspoň zajtra nejdeme na tu svokrinu šesťdesiatku!!!! Ona ani nevie.A ideme tam už o 10 hod., to bude premáhania. 🙂 🙂 🙂

a.jka
11. dec 2009

Zuzi, jsi statečná!!Zítra to zvládneš, dej si nějakého panáčka 😉 , je to hrozné se před někým tvářit že jsi O.K. a přitom to tak není viď, Zuzi, myslíme tady všichni na Tebe!!!! Zuzi tak na jaře znova, jaro znamená naději, uvidíš, tentokrát to vyjde!!!!!

zuzina33
11. dec 2009

V to dúfam, ja zajtra mam byť šofer, ale asi bude zmena plánu - budem šofer len tam 🙂

a.jka
11. dec 2009

zuzi: tohle si určitě prosaď 😉 vypni, zkus se odreagovat a nemyslet, i když je to strašně těžké, já vím! V neděli napiš, jak jsi to zvládla, ju? Opatruj se!!

afrika
12. dec 2009

a.jka ja som dnes 6 deň od ET a moje pocity sú ako na ms 🙂 😒 . tiež som zvedavá čo sa z toho vykľuje. bolia ma príšerne prsia a brucho ma bolí na ms hlavne večer a v noci....ale možno preto len vtedy, lebo cez deň niečo robím a nesústredím sa na každú bolesť. tiež mám štipku depky, ale jasne si pamätám, že keď som vtedy otehu, cítila som príšernú bolesť v bruchu ako na ms. aj moja sestra teraz nedávno a takisto kamoška mi stále hovorila, že už jej príde a nakoniec očúrala 2 čiarky.
treba dúfať, môže to byť aj to aj to. už špiníš? ja zatiaľ nie...aspoň niečo

a.jka
12. dec 2009

Ahojky holky, dobré ráno🙂
afrika: taky mi to kámošky říkaly, že měly bolesti jako na MS, ale je těžké tomu věřit...dneska už mě břicho nebolí, čekám dneska že to přijde, už jsem se s tím tak nějak smířila, zatím teď ráno nešpiním, ale to přijde....vím to, sotva jsem napsala, že mě nebolí břicho, buch už mě bolí🙂)) ta psychika je bestie!! Moc Ti držim palce!! toto je tvoje druhé IVF?

afrika
12. dec 2009

a.jka prvé IVF mi stopli 😠 . moc som reagovala....tvoje je prvé? mňa tiež teraz moc nebolí, veď nás nemôže stále bolieť. a.jka ale aj ja mám strašný strach 😨 😀
berieš utrogestan? ja áno 2x2

a.jka
12. dec 2009

afrika: a co jsi si píchala za injekci, že jsi hodně reagovala? Já Gonal a měla jsem taky na mále, taky jsem byla na pokraji OHSS, byla jsem dost vystrašená....Moje je to první IVF, strašně si přeju aby poslední🙂 ale to je jen přání...ten srach se nedá snést viď? já včera měla žaludek na vodě, strašný pocity úzkosti, dneska je mi líp, asi tím, že jsem se s tím srovnala, ale to říkám teď...až dostanu MS budu v háji☹ Já si dávám 1 x denně gel Crinone...přijde mi to slabý, ale nevím, asi jak to neni prášek, tak tomu člověk už nevěří🙂

madlinka
12. dec 2009

Holky ptala jsem se na rozdíl mezi Crinonem a Utrogestanem.......když jsem měla mít ET, dostala jsem Crinone, nedošlo k němu kvůli silnému OHSS a teď jsem po dvou měsících byla na KETU a dostala jsem Utroš.....dr. mi říkal že u KETu má s utrošem lepší zkušenost, ale proč to nevím......

afrika
12. dec 2009

a.jka pichala som si gonal ako ty, ale mám PCO a prudko na všetko reagujem 😉 . teraz som pichala celú dobu 75 jednotiek. to brucho ma riadne štve, zas bolí. už som z toho nervná 😒 ☹ . a.jka máte aj embrijka na zamrazenie?

a.jka
12. dec 2009

afrika: ty jo, já si píchala 150 jednotek, týden po odběru vajíček jsem byla taky neskutečně nafouklá, až 2 dny po ET mi začalo splaskat břicho. Je to hrozný ty bolesti, ale řikam si, že jsme tím zásahem do břicha poznamenané a že ta bolest musí být i z toho zákroku...vydrž 😉 já jsem měla 25 vajíček, u 4 mi dělali ICSI, dvě mi zavedli a 2 nám zamrazili...co vy, máte taky zamražené a dělali vám ICSI? a kdy bys měla dostat MS normálně, kolikátého?

a.jka
13. dec 2009

Ahoj holky, já tomu nemůžu věřit!! mam na testu 2 // !!! jsem 11 den po ET!!!

nemko
13. dec 2009

a.jka blahozelaaaaaaammmmm moooooooccccccc

a.jka
13. dec 2009

nemko: moc děkuju! nemůžu to ještě nějqak pochopit a uvěřit🙂hlavně aby se tam udrželi nebo udržel/a 🙂 a co ty? opravdu nic? nezkoušela jsi test, kolikátý jsi den po ET?

denis19
13. dec 2009

ahoj holky,
tak co nového, vidím i dobré i méne dobré zprávičky, ale osud je osud........jaké jsou u vás vánoční nálady a prípravy??????

nemko
13. dec 2009

a.jka ten isty den ako ty a test mam neg, ale uz som s tym zmierena takze neplacem a tesim sa na Vianoce a na segru, ktoru som 8 mesiacov nevidela

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre