Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
22. feb 2010

mimunesko
pohoda...je mi 38, povedlo se to na poprvé...takový zázrak medicíny a jsem GIS pracovník u armády,ale jako civil a je to tu od minulého týdne hustý....vážne uvažuji, že vyčerpám dovolenou a pujdu na PN, dr mi ríkal, že to není žádný problém,tak to asi tak i udelám!!!!!

mimunesko
22. feb 2010

než aby jsi se stresovala,tak by to asi lepší bylo.Jinak mě je 36 a mám už pocit-že mmě trochu ujíždí vlak ☹ Sice už jednoho desetiletýho roštáka doma mám,ale už dlouho si přeju mím třeba roštandu nebo dalšího roštaka 🙂 nevím jak ty těhu testy,jsem sice 12 den po et,ale ms má přijít až za tři dny a test by se měl dělat až po vynechání-všude na těch testech a na netu to píšou. Jasem už z toho pěkně zblblá. nezůstali nám žádní mražácci,představa že do sebe budu zase cpát ty hormony je hrozná-tloustnu po nich,padají mě vlasy a jsem nervní jak nikdy před tím ☹ tak se nestresuj a papapa j

denis19
22. feb 2010

a to je tvoje první IVF? no já delala test na 11 den po ET a vyšel.....ale vím, že to doporučují delat až na 14 den .....ale na nekterých testech se píše, že už na pádý den po pohl. styku ti ukáže výsledek a to se mi zdí prehnané tvrzení.....neboť to jen co spermoník doputoval, našel vajíčko a oplodnil ho a to až za dalšídva dny telo produkuje hcg...tak ti nevím...ale jsou prípady kdy hcg roste pozvolna.... 🙂

eva5
22. feb 2010

Ahoj holky,tak jedna smutná zpráva už nejsem těhu kleslo mě hcg a to je jasné znamení ani UZ už dnes dr nedělal a zítra jdu do nem na kyr a potom už za dva měsíce můžu zkusit naše 4 zmražený miminka..takže končím dobrou zpávou---

denis19
22. feb 2010

evi....to je mi moc líto a štve mne to,ale máš snehuláčky, tak neveš hlavu!!! držím palec!!!!!!!

mimunesko
22. feb 2010

ahoj denis,je to naše první ivf,nechali jsme si zavést dvě embrijka-no uvidíme-naděje umírá poslední 🙂 ☹ a když to nedopadne-tak to zkusíme znovu-jen nevím kde na to vezmem prašulky 😒 Evi to je smutný-je vidět,že člověk nemá vyhráno ani když se těhu potvrdí -držím palečky aby vše dopadlo dobře.Mě už dost začíná bolet břicho jako na menzes-ach jo ☹ Nejste tu někdo,kdo měl dva nega testy a přesto jste byli těhulky? 🙂

denis19
22. feb 2010

jo je tu sluníčko.....ta to mela stejne jako ty a nakonec krev je pozitivní.....tak hlavu vzhuru

kolik te vyšlo IVF?

krivka5
22. feb 2010

eva...moje zlate,to je naozaj smutna sprava ☹ dobre je ze mas mraziacikov,urcite ti to s nimi vyjde 😉
mimusenko...drzim palce nech ti to vyjde a hlavne nech nedostanes menzes...
denis...tak od pondelka bez stresov,to je super 😉 uz len vydrzat tento tyzden...

denis19
22. feb 2010

krivka...tento týden už dobojiji v pohode, v pátek tu už asi nebudu, jdu k dr a dnešek je už v podstate za mnou. 😕

mimunesko
22. feb 2010

stálo nas to 17000 tisíc Jsem rozvedená,prakticky jsem se znovu komplet zařizovala,takže všechny uspory co byli padli na to ačast na naše mimusenka. Na další bychom si museli půjčit-ach jo 😒 ale říkám si že ještě můžou být u mě v bříšku no uvidíme 🙂 Vždycky může bejt ještě hůř¨!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

l.u.c.i.e
22. feb 2010

Ahojky holky,

Evi, ani nevíš, jak moooc mě to mrzí. Byla jsem přesvědčená, že to vyjde a miminko bude růst. Ještě, že máš mrazáčky. Určitě to vyjde. Moc na tebe myslím.

Mimunesko, záleží na krvi. Ještě není nic ztraceno. A to, že se cítíš jako před ms, to jsme se cítily taky.

Denis, koukám, že to v práci máš docela stresový, co? Už jsi klidnější?

sslunicko
22. feb 2010

holky,já mám krev negativní.

l.u.c.i.e
22. feb 2010

Ssluníčko, tak to mě moc mrzí. Máš nějaké mrazáčky? Dneska tedy nenosíte žádné dobré zprávy. ☹

denis19
22. feb 2010

ahoj slunícko... ☹ no nemám co ríct a dnes je faktnejaký divný den ☹ ☹ ☹ ahc jo...co dál?

lucie...tak ti reknu,že ti vojáci jsou na plaicia to jsem také z vojenské rodiny!!!!! des a hruza,máme nového velitele a ne aby se zachoval nejak normálne, hned nám zrušil pružný prac. čas, omezill lékare ...a to nemluvím o tom, že je to mimo zákoníka práce!!!!nejdu se ani rozčilovat, no proste ,když musím každý mesíc na gyndu tak pujdu já na to prdím,......jak je ti fajn doma ......príští týden si beru dovolenou!!!!a hotovo 😲

l.u.c.i.e
22. feb 2010

Denis, ty máš ale přece všechny návštěvy na gyndu placené ze zákona... To se ti nedivím, že chceš jít na neschopenku. Asi bych šla taky než se stresovat.
Mě ani doktor do práce nepustil... A musím říct, že se aspoň nestresuju a užívám si těhu.

denis19
22. feb 2010

lucie a máš recht....jo ale tem magorum porád neco vadí na propostkách k lékari....nereším. vyberu dovolenou a pujdu na PN a hotovo.
jak se jinak máš? co matýsek kope???? 🙂

l.u.c.i.e
22. feb 2010

Dneska je mi nějak divno. Asi je venku blbý tlak... Jinak Mates kope o stošest... Včera v břiše rotoval neustále dokola. Bylo úžasné pozorovat jak se na břiše dělala boule. Ale je to vidět jen když ležím na rovným, jinak ne.
Co ty?

denis19
22. feb 2010

No co se rotace týče, tak Karolínka je asi za slečnu, neboť moc nerotuje, jen se tak ozve a ted už to cítím víc, jako treba minulý týden. Ale na briše to ješte nevidím...moc tuku 🙂 Ale v obtáhnutým tričku už tehuhu bríško neutajím, už je videt 🙂

l.u.c.i.e
22. feb 2010

Tak to je super. Už jsi začala 6. měsíc, tak se nediv, že už bříško neutajíš 🙂 Teď by nám měly růst rychleji. Ve středu jdu na to srdíčko malého, tak ho zase uvidím. Snad bude spolupracovat, aby mě zase netřásli s břichem. Mě pak bolí ještě druhý den.

denis19
22. feb 2010

No to mi povídej s tím tresením bricha, ted naposled na tom UTZ mi s ním trásl a ťukal sonem do bricha,aby se malá otočila a ona nic, normálne mne to až bolelo 🙄

l.u.c.i.e
22. feb 2010

Právě proto doufám, že teď malej bude spolupracovat.

denis19
22. feb 2010

Neboj určite, on ví,že Ti to nedelá dobre 🙂
Já se ted na moent zamyslela, že jak to vše od toho června bude,jaká neskutečná životní zmena a rytmus.....ani si to neumím predstavit.

l.u.c.i.e
22. feb 2010

To bude opravdu neskutečná změna. Taky si to neumím představit, ale hrozně se těším. Snad to zvládneme 🙂

gabulik77
22. feb 2010

ahojky holky, tak jak jsem to tu od rána četla, ne dobré zprávy ☹
eva: je mi to moc lito, ale teď už musíš myslet na ty mrazáčky a na další pokus. I když chápu, že je to těžký ☹ drž se
mimunesko počkej ještě na krev ta bude stopro..., to čekání je šílený:(( chápu
ssluničko moc mě to mrzí
holky držte se přeju pevné nervy

gabulik77
22. feb 2010

denis a ty už mysli na to že budeš doma, fakt ti to za to nestojí, zbytečně se nenervuj a jdi určo na PN a užívej s těhu. Já kdybych měla v práci takovou pakárnu, tak bych ani nenastupovala, ale u nas je to zatím v poho, tak snad ještě chvíli vydržím 😅

krivka5
22. feb 2010

slunicko...je mi to luto ze ti to nevyslo ☹
romy,denis...no vy sa mate uz babenka pekne citite, ja sa uz na to tesim a este sa tesim ked mi prejdu tie nevolnosti,som uz z toho nervozna 😠
gabulik...ahojky ,ten tvoj drobcek sa uz tiez uci kopkat?

gabulik77
22. feb 2010

ahoj krivka já ještě pohyby nemám..... jsem silnější postavy, tak si myslím, že si budu muset ještě počkat 😨
ale holky dnes jsem měla několikrát takové divné nebolestivé pocity v břiše, je to takový divný tlak, když vstanu ze židle, jako bych měla v břiše pytel vody a ten mě nutí být v předklonu s takovým tím pocitem, že musí vytéct 😲 😲 vůbec nevím co to je, do dneška jsem to nikdy nepociťovala, nevíte co by to mohlo být. Není to bolestivý, ale děsně nepříjemný, jak kdyby se mi to břicho mělo utrhnout.

gabulik77
22. feb 2010

jinak jsem denis dostala sms zprávu z gyn, jak jsem byla v 16tt na těch krvních testech, tak mi našli z krve, že mám v sobě nějaké protilátky, takže jdeme s manžou znovu na krev.....taky nevím co to znamená, že mám protilátky, má to asi něco společnýho s krevní skupinou??

denis19
22. feb 2010

ahoj gabuli...no toto.....tak krevní testy a ani nevíš nač to sjou protilátky??? to dej potom hned vedet.
jinak si myslím, že ty tlaky v briše jsou ze sezení, já to také tak nekdy mám, když se zasedím u mapy.....moje teorie 🙂

gabulik77
22. feb 2010

díky moc denis, je fakt že v práci sedím a každou chvíli vstávám od židle k tiskárně a tak, což jsem doma tolik pohybu neměla 🙂 🙂 S tou krví vůbec nevím, do 4 týdnů tam musíme oba jít a navíc ještě jdu na genetiku, z krve se jim taky něco nezdálo,nějak nevyšly ty hodnoty, takže jdu na konzultaci ne genetiku, kde budou dělat asi UZ a tak, moc mi toho neřekli musím se zítra objednat, tak jsem zvědavá kdy tam půjdu, tak jsme tu s manžou teď vyplňovali ty šílené dotazníky o rodině a musím říct, že to byla maturita, manž. rodiče už nežijí a psát všechno o rodičích, jejich rodičích a sourozencích atd. to byla fakt síla 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre