Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

gabulik77
1. apr 2010

lucko přesně tak jak to píšeš, akorát nemusíš mít strach, že ti neschopenka sníží průměr té půlroční mateřské, ono se to počítá z posledního roku, ale odpracovaného, takže těch osm měsíců co jsi byla na PN se do toho počítat nebude, vezmou rok před tím, takže dobrý 😅

lusinkaj
1. apr 2010

gabulik presne tak...uz teraz mam brusko kedze su tam dvaja a nehovorim co potom bude ked to bude pokrocilejsie 😝

gabulik77
1. apr 2010

tak lusinkaj šup s fotkou do alba 🙂 🙂 🙂 🙂 chcem to taky vidět 🙂

lusinkaj
1. apr 2010

gabulik ok odfotim sa ale nie dnes...ale coskoro a potom napisem a sa kuknes 😉

kacka81
1. apr 2010

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. A koukám kolik vás tu je. Denis už se ti to pěkně blíží viď. Máš krásnej album. A jak ty Sophiejane. Byla jsi na další stimulaci? Měla jsi jít někdy únor březen. Tak zatím ahoj pokusím se sem zítra dostat tak pa pa. A všem moc moc držím palečky

kacka81
1. apr 2010

Tak jsem to tu zpětně projela sophiejane na otázku už mi odpovídat nemusíš. A podle tvého fotoblogu to vypadá moc moc dobře. Přesně takhle to vypadalo u mě po tom 4IVF. Držím moc moc palečky, a pokusím se to sledovat jsem zvědavá jak dopadneš na ultrazvuku a já myslím že dobře. A co se týče toho vozíčku za to kolo jak jsi tu psala tak mi ho máme taky, a máme i tu vložku jak říkal tvůj muž že se tam dá miminko vozit už od 3 měsíců, je to parádní.

denis19
2. apr 2010

Ahoj holky.....

kacka-........ahooooj...tak jak se máš???
a jak velikonoce devčata????

sophiejane
2. apr 2010

ahooooj kacenkooooo...jak se pořád máš????

sophiejane
2. apr 2010

ahoj denisko...my dáme zítra asi výlet do českého ráje...jsme tam na velikonoce vždy jezdili tak na 4dny, ted bohužel nemůžu, tak se tam aspon cournu a dáme obídek...v neděli jdeme slavit k skorotchyni narozky a v pondělí k našim na oběd a úterý pak uzv....už at to mám za sebou....včera na mě padala depka, že nejsem těhu, dnes jsem chtěla udělat zase test, ale v pět ráno jsem si vyčůrala hcg, tak už na to prdím 🙂) dnes mám náladu lepší, svítí tu totiž krásně sluníčko a musím si vždy vynadat, co plaším 😀 když nešpiním, nekrvácím , a poslední test byl pěknej!

denis19
2. apr 2010

ahoj sophie......bud už v klidu, tvé // jsou na testech jasné a uvidíš, že UTZ bude pozitivní a už bude i srdíčko, užij si ráje a klidu a pokud máte i slunce, potom rodiču a v úterý chci videt v albu první foto bublinky 🙂 🙂
my se chystáme s dcerou kamarádky co jsou u nás na velikonoce do kina....tak hurááááá 🙂

sophiejane
2. apr 2010

no v úterý se sem asi dostanu až navečer, tak abyste mě nesháněly 😉

gabulik77
2. apr 2010

ahojky holky,
sophie už se moc těšíme na fotečku, 🙂 🙂 🙂
ahoj Kacko, co u tebe nového???
Holky krásné velikonoce přeji a doufejme že nebolestivé🙂)

lusinkaj
2. apr 2010

Prajem vam krasne velkonocne sviatky... 🙂 😵

kacka81
3. apr 2010

Ahojky, u mě je nové to že jdeme teď na to 6 IVF. Dr mi nasadila dlouhý protokol takže si od čtvrtka stříkám Synarel dvakrát deně do nosu. Za 15 dní jdu na ultrazvuk a pak se uvidí jak budeme pokračovat. Dala mi dlouhý protokol kvůli tomu že mužovi budou dělat tu TESU tak prý je to k tomu lepší. Takže léky které jsem si sehnala, tak je mi půlka na prd, ale myslím že je použije nikdo jinej 😉. A to je vše co je nového. Ale tady je to samá novinka, jak vám změnili ty fotky. Tak když jsem se přihlásila tak jsem vůbec nevěděla jestli jsem tu správně 🙂. Jinak vám držím moc moc palečky a sophiejane taky jsem zvědavá na fotečku. Tak zatím pa pa.

A i já přeji hezké velikonoce

eva5
3. apr 2010

Ahoj Holky tak po dlouhé době.........přeji klidné velikonoční svátky -----mrskání,tak akorát 😉 a hlavně zdravíčko pro všechny-----jo a ve středu jedu do těch lázní na měsíc do Klimkovic komplexní péče-----jestli tam nebudou žádní lázenští šviháci a bude tam net,tak se semotamo připojím..jak mě pustí z masáží,koupelí,skotských střiků,zábalů,bahýnka apod 😀

denis19
4. apr 2010

Dobré ránko!!!
Eva...tak to si moooc užij a prijd se mezi procedúrkama a lehkým koketováním se šviháky podívat i na nás!!!!

Kacka....super! Držím palec ať je to poslední IVF a jak píšeš, určite ty léky nekdo využije 🙂 Co malá???

Sophie.....už se Ti to blíží 😀 😀 😀 😀 jupíííííí
Lucka se nekde velikonocije a Gabulik?????

gabulik77
4. apr 2010

ahojky Denis, vsechny zdravim. My jsme celé velikonoce doma, ale včera jsme courali na návštěvě a dnes je to naopak návštěva u nás a odpoledne by jsme chtěli ještě zajet do kina🙂 tak nevim co všechno stihneme.
Kacko budu moc držet palce aby to vyšlo 🙂
Eva užij si to v lazních a když budeš moci, tak určo písni, jak si to užíváš 🙂 🙂 🙂 🙂 já si budu užívat v práci ☹ takže mě tím určo potěšíš 😀 😀 😀 😀 😀 😝 to bude měsíc klidu a pohodičky co🙂

sophiejane
4. apr 2010

ahoj holky, no nevím, jestli mi vůbec fotečku udělají, tak se netěšte 🙂

l.u.c.i.e
4. apr 2010

Ahojky holky, přeju vám krásné velikonoční svátky... Konečně jses se sem dostala, abych se na vás podívala... Měli jsme tu příbuzenstvo, tak jsem nestíhala 🙂

Gabulík, tak to bude fajn, když tu mateřskou budou vypočítávat z oddělaného roku. Super.

Sophi, neboj se, uvidíš, že bude už i srdíčko. V úterý večer dej fotečku mimíska... Určitě ji dostaneš.

Eva, užij si to v lázních. Taky bych si dala nějakou proceduru. Občas na nás mrkni a napiš, jaké to tam je 🙂

Kačko, tak to moooc držím palečky, aby toto bylo poslední IVF a rovnou se vám podařilo dvojčátka.

Denis, na čem jsi byla s kamarádkou v kině?

No a holky, kdepak jsou vaše fotečky bříška? Nějak to tu zanedbáváte.

l.u.c.i.e
4. apr 2010

Jinak jsme taky byli u známých a budeme od nich kupovat kočárek. Ještě není ani rok starý, takže ho budeme mít i v záruce. Někdy v červnu si ho od nich vyzvedneme... Mám z něj obrovskou radost a hlavně nám odpadla starost za vybírání kočárku. A hlavně je to ten typ, co se mi líbí a i manželovi vyhovuje. Ve velký, prostorný a trojkombinace. Můžete se na něj podívat do alba...

sophiejane
4. apr 2010

holky mě o fotku ani vůbec nejde, hlavně a by to tam bylo 😉

sophiejane
4. apr 2010

jo a včera jsem opět testila, 26.den, a čárka opět silnější 😉 ale stejné obě dvě tedy pořád nejsou 😒

l.u.c.i.e
4. apr 2010

Sophi, těhulka už dávno jsi a uvidíš, že tam mimíska v bříšku máš. Já jsem nikdy neměla čárky na testu stejné a přesto už budu za pár měsíců rodit. Nenervuj se nebo budeš mít neurotické děťátko 🙂

sophiejane
4. apr 2010

a luci ty jsi někdy později ještě zkoušela test?

l.u.c.i.e
4. apr 2010

Zkoušela jsem ho naposled 13den od ET a pak jsem šla na krev. No a dalších 14 dní jsem čekala na UTZ, zda mám v bříšku bublinku a další týden na srdíčko... Ty už to budeš mít vše při jednom. Teď bys měla být v 7tt?

sophiejane
4. apr 2010

ted myslím 6tt, na transferu jsem byla 8.3. a embrya byla po 72hod

sophiejane
4. apr 2010

takže se srdíčkem je to spíš tak na hraně

sophiejane
4. apr 2010

a kočárek je pěkný!

sophiejane
4. apr 2010

6tt a dva dny, takže vlastně už sedmý týden

l.u.c.i.e
4. apr 2010

Myslím si, že náznak srdeční aktivity už tam mít budeš. Já jsem měla plnou aktivitu srdíčka právě v 6tt. Uvidíš v úterý, že všechno dobře dopadne a budeš moooc šťastná těhulka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre