Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
14. apr 2010

To je ten nejlepší prípad!!!! Nic nehledat a potom najdeš. také by se mi už hodil nejaký pleťový krém,ale chtela bych už asi neco i na vrásky...ale neumím se rozhodnout , že co?

l.u.c.i.e
14. apr 2010

Jo, tak s krémy ti moc neporadím... Nepoužívám je. Musím jíti. Jdu s manžou kupovat boty. To bude zase horor, neumí si vybrat... Ozvu se zítra. Papa a užij si to v poradně.

denis19
14. apr 2010

Hezké nákupy!

sophiejane
14. apr 2010

denisko já používám myokine od vichy z lékárny, je na mimické vrásky a je skvělej!! doporučuju...

gabulik77
14. apr 2010

ahoj holky
Lucko krásná fotečka🙂 teda zase žádný přírůtek na váze, to je něco tedy.......
Denis, ať ti dobře dopadne kontrola, určo bude Karolínka v pořádku. Přihoď pak fotku jestli budeš mít.
Sophi do 27.4 to uteče jako nic neboj a brzo uvidíš prcka🙂)

l.u.c.i.e
15. apr 2010

Dobré ránko všem.

Včera jsem si s manžou nákupy užila... Byl horší než já, když si něco vybírám 🙂 Naštěstí si boty vybral, ale oběhli jsme 3 obchody. Takže místo pozdního oběda jsme měli večeři 🙂

Gabulík, děkuju.

Denis, jaká byla kontrola? Vše ok?

sophiejane
15. apr 2010

ahoj ahoj, jo luci to znám, my minule oběhli snad 10obchodů, protože ten můj by potřeboval nejen boty, ale i něco na sebe, i do práce...ale niiiic jsme nekoupili, nic nebylo dost dobrý 😅

denis19
15. apr 2010

Dobré ránko!
Holky kontrola pro malou dopadla dobre, jen jsem o 5 dní v mínuse, což nereším , mám i krásné fotečky,ale hned včera večer po poradne mne hospitalizovali v naší nemocnici, tak jsem tu zavrená, tudíž foto bude pozdeji!!!!
Sophie..presne nad tím krémem jsem dumala...tak ho asi okusím...jak mne pustí!!!!!
Zdravím vás všechny!!!

sophiejane
15. apr 2010

denisko a proč jsi v nemocnici????

l.u.c.i.e
15. apr 2010

Sophi, to se nám taky občas stane, že nic nekoupíme...

Denis, co děláš v nemocnici? To je asi kvůli tvým otokům a vysokému tlaku, viď? Snad vás brzo pustí...

gabulik77
15. apr 2010

ahoj holky, co to tu čtu Denis co se děje???? Doufám, že tě brzo pustí.

denis19
15. apr 2010

Ahoj holky, je to presne kvuli tlaku a otokum,ale jejich léčba zabírá famozne a tlak se už upravuje a už i otoky polehoučku mizí, uvidíme co bude zítra.
Hezký večer!

l.u.c.i.e
16. apr 2010

Denis, tak jsem si to myslela správně, že je to kvůli tomu. Hlavní je, že ti léčba zabírá a snad tě brzo pustí domů. Tak se opatruj a budeme se na tebe těšit.

Holky, jak se máte?

denis19
16. apr 2010

Ahoj, devčata...nejak vám to tu vázne, kde je udržování sociální vazeb?????
Sophie jak bylo v divadle?
Lucko, je to tak,ale vše nasvedčuje tomu, že mne príští týden pustí domu, budu sice pod dozorem a na lécích,ale doma!!!

l.u.c.i.e
16. apr 2010

Denis, tak snad tě pustí hned v pondělí. Doma je doma 🙂 Hlavně, že ty a malá budete v pořádku...

l.u.c.i.e
16. apr 2010

Když on tu nikdo přes poledne není a večer tu zase nebývám já 🙂 Budu si muset počkat, až se vrátíš z nemocnice domů 🙂

sophiejane
16. apr 2010

no denisko ty si tedy užíváš...to musí být otrava...divadlo moc pěkný! já na opeře nikdy nebyla a vůbec to nebylo špatné 🙂

sophiejane
16. apr 2010

zpívala i eva urbanová

l.u.c.i.e
16. apr 2010

Jojo, ta zpívá hezky...

kacka81
16. apr 2010

Ahoj holky, mám teď chvilku času muž je z malou venku, vařím knedlíky tak jsem nachvilku odskočila. Nemám moc času tu vše pročítat

Denis musí to bejt opravdu otrava, přeji ti at te co nejdřív pustí 😉

sophiejane a jak ty prožíváš své těhotenství, doufám že je vše ok 🙂

Lucie máš hezký fotečky 🙂

Jo a já dnes byla ne uz, vše v pořádku takže odedneška pýchám Gonal a beru predison tak snad to vyjde. Ve čtvrtek jdu znovu na uz a dr to plánuje na 29 nebo 30.4. Mi teď hlavně doufáme že spermijky najdou a že vše dopadne jak má. Ale dali nám radši i formulář kdyby je nenašli tak vyplnit jak by měl vypadat dárce. Ale mi doufáme že na tento formulář nedojde a budeme mít vlastní 😉

l.u.c.i.e
17. apr 2010

Dobré, krásné, prosluněné sobotní ránko všem 🙂

Denis, zdravím do nemocnice a přeju, ať ti to tam velmi rychle utíká.

Kačko, skvělé zprávičky. Moooc držím palečky, aby to vyšlo a měli jste i své vlastní spermíky. Uvidíš, že tentokrát už to dobře dopadne. Pfuj, pfuj, pfuj pro štěstí.

Sophi, copak máš v plánu?

Gabulík, jak se vede?

Jak se asi daří Medenečkovi...

denis19
17. apr 2010

Dobré ránko!!!
No pravda, Medeneček nás hezky zanedbábá!!! A to jsem i dokonce marod🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂
A já mám dnes v plánu, ležení v posteli, papání, ležení, návšetvu manžela, opet papání a opet ležení, jsem jako na rekreaci🙂🙂🙂🙂🙂
Ale Lucko držse a vy ostatní tehulkz netehulkz moje...já tu zhubla už 2,5kg!!! Nasadili mi nselalnou dietu a já z ní zhodila,ale ne z tlaku ,ale z váhy🙂🙂🙂🙂🙂🙂Ale i tlak leze dolu, tka jsem ráda!
Mejte se krásne bambulky!

l.u.c.i.e
17. apr 2010

Denis, jen odpočívej. Však oni ti tam dají do pořádku... Vidíš, nakonec jsi nepřibírala z jídla, ale z otoků... Až půjdeš domů, tak typuju, že budeš o 5kilo lehčí...

gabulik77
17. apr 2010

ahojky holky všechny vás moc zdravím.
Kacka budu moc držet palečky aby to už vyšlo......... 🙂
Denis ty se drž a doufám, že tě brzo pustí, koukám, že si nám věrná i v nemocnici, to je super 😉
my máme s manžou odpočinkový víkend, jsme oba nějak hotový 😒 já šla ve čtvrtek v osm do postele a včera jsme v osm zapluli oba 😒 Je mi každé odpoledne nějak těžko a manžu zlobí močák 😖 tak ani nemáme nic v plánu. Měli bychom si zajet do Prahy pro skříň, máme ji připravenou na skladě, ale asi to necháme až na příští týden, nějak se nám nic nechce a to se konečně udělolo venku hezky.

denis19
17. apr 2010

Nazdárek, Lucko sršíš optimismem co se mé váhy týče, to mi dodává sílu🙂🙂🙂🙂🙂
gabulik hezky se s manželem proléčte a zdáchnite, já tu spím celý den, nevím co mi pridávají do léku,ale spím jako mimino a to stále!!!!

l.u.c.i.e
18. apr 2010

Dobré poledne holky.
Včerejšek byl nádherný, co? Byla jsem s kamarádkou na čtyř hodinové procházce. Domů jsem přišla celá unavená, ale bylo to skvělé. Jen večer mě začalo bolet břicho a na chvíli ztvrdlo. Dneska už je to dobré, tak nevím co to bylo... Asi z té únavy...
No a dneska jsem si vyžehlila a už mám flákací den. Manžel se vrací až večer z Mnichova.

Denis, to tě taky má dodat sílu. 🙂 Jak ti to v nemocnici utíká? Kdypak tě pustí domů?

Gabulík, tak to závidím, že máte spací večery. To mě malej nedovolí. Je v tu dobu vždy nejvíce aktivní. Mám spíše takové to přerušované spaní. No, ale spím přes den. Doufám, že už je vám lépe...

sophiejane
18. apr 2010

ahoj holky, hezké nedělní odpoledne přeju 🙂

l.u.c.i.e
19. apr 2010

Hezké slunečné pondělní ráno.

l.u.c.i.e
19. apr 2010

Sophi, jak je?

sophiejane
19. apr 2010

ahoj holky, tak jsem nasr....vcera nám psala adminka do cekatelek, ze ji chodi do ip stiznosti, ze jsou tam uz jen same tehotne a neodpovidame cekatelkam...to je aaale krrravina! takze holky pozadaly o zamceni, at si ty co si stezuji zalozi diskuzi svou a presunuly jsme se do "volná diskuze" a zalozily new diskuzi maminky z čekatelek...no chapete to???? pritom tady jsme taky same tehotne...a kazdeho noveho taky radi vezmeme...jsme si tam vedle asi jednou nekoho hned nevsimaly a stezovaly si hned...des,co??pritom tech temat na cekani po ivf je tu tolik...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre