Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

sophiejane
30. apr 2010

já budu asi taky mrnouska, pořád je kousek pozadu...z toho si nic nedělej...holčičky navíc bývají menší....já jsem podle ms 11tt+0 a podle posledního UTZ tak 9+4... 😒

denis19
30. apr 2010

já si také už z toho ani nic nedelám, jen nekdy se dr zatvárí,že by si ho nejradeji nekam kopla....ale také zachovávám klid, dnes nás prohlédl, malá mojim tlakem zatím netrpí, tak budeme v klidu no ne???? 🙂

sophiejane
30. apr 2010

určitě...bud v klidu, at tlak klesne...

l.u.c.i.e
30. apr 2010

Denis, jsem ráda, že jste nakonec doma. Doma je nejlépe, ne? 🙂 Holčičky ale bývají většinou menší. Hlavně, že vše ostatní je v pořádku a věřím, že vše dobře dopadne. Takže by jsi měla jít kolem 38tt na vyvolání porodu? Teda jestli jsm to správně pochopila.
Hlavně se nenervíkuj, ať je tlak v pořádku 🙂

Sophi, neboj se, vše doženete později... My jsme se srovnali v týdnech někdy kolem 12tt

Už se těším na středu a na velký UTZ. Jsem zvědavá jak je malej velký a jak přibírá...

Kačko, tak co? Dneska jsem na tebe moc myslela. Doufám, že vše dopadlo dobře...

denis19
30. apr 2010

Ahoj Lucko...jo doma je doma...... 🙂 No budu mít císare, tak tam nemusí nic vyvolávat....takže mne šeká epidural a brišní sekce,ale nevadí,aspoň budu mít jistotu, že se nic nepokazí....budu se déle dávat dokupy,ale nevadí..no a malá nemá být po ko basketbalistka 🙂

l.u.c.i.e
30. apr 2010

Denis, najednu stranu se vyhneš velkých bolestech při kontrakcích... No a císaře zvládneš. Jen se déle poležíš v porodce... Aspoň se tam o to více naučíš starat o malou 🙂 Páni, ty už za 5 týdnů budeš maminkou malé Karolínky. Moc ti to přeju. Hlavně, aby jste obě byly v pořádku a zdravé.

denis19
30. apr 2010

No Lucko..to si preji i já, to zdraví.......a s tím učením,uvidíme,snad to príjde i tak nejak samo......hlavne abych mohla kojit.....to bych si moc prála! A tech 5 týdnu to je ten nejdrívejší možný termín, pokud vše udržíme tak jak je ted, neboť v zásade jsem jen tak 31tt...podle velikosti malé.......jinak bych mela být 31+2tt.....tak uvidíme

denis19
30. apr 2010

teda 32+2tt oprava

l.u.c.i.e
30. apr 2010

Tak vidíš, nakonec budeme rodit ještě spolu 🙂 Proč bys nemohla kojit? Určitě budeš.
Pokud jsi 32+2, tak už jsi začala 33tt... To víš, mám školu od svého gyndaře, jelikož jsem ty týdny vůbec nechápala... Zkrátka jak máš třeba 32+0, tak jsi ukončila 32tt a když je 32+1, tak už jsi začala 33tt 🙂

denis19
30. apr 2010

no jsem tech 32+2 jen kvuliposlední mestruaci,malá na to nevypadá,ale jak ríkám nereším , je na prelomu 30/31tt....ale nevadí, bude dokonalá i tak 😀 a ty se neteš,klučinové si rádi pohoví u maminky v bríšku 🙂

denis19
1. máj 2010

Dobré ránko preji a užívejte v klídku víkendu , ale také mužete z času na čas mrknout na koníka 🙂
sophi...ako?????
lucko...co dnes plánujete za výlet? 🙂

kacka81
1. máj 2010

Ahojky holky,

sophi určitě to doženete a je dobře že odpočíváš

jinak mi měli první termín 13.11 druhý 24.11 podle uz až někdy začátkem prosince a malá je 4.11 tak pak se vtom vyznejte. Ale mě jí nakonec vyvolali protože jsem měla slabší placentu.

Jo a jinak dopadli jsme suprověěěěěěěěěěěěěěěěěěěě mám radost. Spermijky se našli 🙂.Odsáli 11 folikul bylo z toho 8 vajíček, 4 byli výborné, dvě byli málo dozrálé a dvě špatné. Ztich dvou jedno ještě dozrálo takže oplodňovali 6 vajíček a ztoho máme 5 krásně oplodněnejch. I v caru měli radost že se jich chytlo 5 protože spermijky nebyli úplně výborné. Zítra po 9h tam budu volat jestli se drží tak doufáme že vydrží všechny uf uf. Ale jinak ten den OPU nám začal úplně strašně, zaspali jsme v půl 6 jsme měli odjet a v půl 6 a 2min jsme vstávali ale stihli jsme to v pohodě. Pak nám tam řekli že nemůžou najít předoperační vyšetření muže a bez něj by ho neodoperovali tak nás málem kleplo, naše panika se stupňovala. Ještě že jsem si pamatovala datum kdy jsem ho odevzdávala tak ho nakonec v kartotéce našli u někoho jiného v kartě. A nakonec se nám tak ulevilo 😉 Že to tak dobře dopadlo

l.u.c.i.e
1. máj 2010

Ahojky,

dneska máme v Plzni oslavy osvobození, takže jsme byli na dlouhé procházce, kde jsme navštívili různé tábory, viděli bojové ukázky a nakonec jsme si šli sednout do hospůdky... Samozřejmě jsme se šli políbit pod rozkvetlou třešeň 🙂
Zítra asi vyrazíme na letecký den, kde jsou ukázky letadel a tak... Uvidíme jaké bude počasí.
Co vy? Odpočíváš asi...

l.u.c.i.e
1. máj 2010

Kačko, jsem ráda, že přes nepovedené ráno vše dobře dopadlo. Uvidíte, že embryjka se držet budou a brzo si pro 2 půjdeš... Kdypak by měl být ET? Snad budete mít i mrazáčky... 😉

kacka81
1. máj 2010

Mi taky doufáme že budou i mrazáčci, podle toho co říkali by měl bejt ET v pondělí ale zítra mi to upřesní

denis19
2. máj 2010

kacko a už víš kolik a jakých jich je?????? 🙂

kacka81
2. máj 2010

Ahoj holky tak po dnešním telefonu je jich stále 5 🙂 🙂 🙂 a embrioložky říkala že vypadají výborně že jsou krásné UF UF. Takže to vypadá zítra na ET ještě tam budu kolem půl 9 volat a to mi řeknou kdy.

sophiejane
2. máj 2010

ahoj, katchi tak supeeer....já včera jela jen autem nakoupit, a večer opět kapka krve, i ráno, takže zítra volám do CARu, asi mě budou chtít zase zkontrolovat 😒 jsem jak vězen, jen když ležím, je to lepší a třeba jen špiním, a pak se to stejně zase objeví.... 😒 už jsem z toho docela psycho, vám řeknu...bojím se jít i na velkou 😠

sophiejane
2. máj 2010

😅 teda kacko ne katchi, to si tě pletu

sophiejane
2. máj 2010

a co ty denisko jak je?

denis19
2. máj 2010

nazdárek, já mám dnes za sebou celkem perný den. nejdríve dorazili moji rodiče, tak samozrejme šoping...oni na vsi nemají 🙂 , tam jsem prišla k parádním poporodním stahovacím kalhotkám co mi mamka koupila,moc ji dekuji, potom restaurace a nakonec párty...neter mela rok 🙂 🙂 🙂 🙂 takže já jsem grogy,ale spokojená...tlak si držím na 160/100...aspoň .,že neleze nahoru!!!!

kačko.......parádní zprávičky...tak už zítra? vy nemáte PK??????
sophie...ti stále ríkáme, ležet...... 🙂 a medi se ozvala?

kacka81
2. máj 2010

Sophie to se ti vůbec nedivím je to za trest, já takhle polehávala první 3 měsíce, a je to na palici. Do Caru si určitě zavolej, asi tě opravdu budou chtít vidět. Drž se

kacka81
2. máj 2010

denis tak to jsi měla opravdu pernej den. Je dobře že tlak nestoupá. Jinak já měla taky ty stahovací kalhotky, tenkrát jsem je kupovala a byli drahý jako ..... a nakonec jsem je ani nepoužila. V porodnici mi to sestry vymluvily. Ale už si nepamatuji ten důvod. PK mít asi nebudem zítra ráno budu ještě volat, ale embrioložka říkala že jsou krásný tak asi nebude třeba, ale na 100% to nevím, uvidíme ráno. A když bude vše Ok tak někdy kolem poledne bude ET

denis19
2. máj 2010

Kačka.....super, tak ať to výjde zítra. No oni to v porodnici moc nechtejí videt ty stahovací kalhotky,ale podle mne jsou super i na nošení po porodu domu, ono se to potom nejak rychleji dostane nazpet ty orgány, co jsem mela možnost videt hoky co je nosily. A drahý byly jako prase...to máš pravdu!!!!
Kolik dáte vložit. embriek?

kacka81
2. máj 2010

Necháme si dát dvě, vždy mi dávali dvě tak uvidíme. Zítra se ozvu 😉

gabulik77
2. máj 2010

ahojky holky všechny moc zdravím.
Kačko moc na zítřek držím palce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Denis to je dobře, že tě nechali doma, doma je opravdu doma, hlavně se opatruj.
sophiejane doufám, že budeš v pořádku, jsem zvědavá co ti v CAR řeknou
Tak já se půjdu zavrtat do peří. Přijeli jsme z víkendu až odopoledne a až teď jsem se zastavila a vidím se už v pelechu a zítra zase do práce ☹

sophiejane
2. máj 2010

holky od rána je to dnes dobré, i špinění slabé...ale ono se to u mě pořád mění...tak uvidím ráno...taky jsem si dnes už brala ascorutin 3x2, ne 3x1

sophiejane
2. máj 2010

přitom jinak bych ani nevěděla, že jsem těhu, je mi dobře, ani ten tlak už asi nemám tak nízký...a už mám kilo navíc 😅

l.u.c.i.e
3. máj 2010

Dobré ránko,

Kačko, to jsou výborné zprávy, že jich máte stále 5. Moc držím palečky, abys jsis dneška šla pro 2 a zamrazili vám 3 🙂 Dej vědět 🙂

Sophi, ty jsi neponaučitelná, fakt... U mě i když špinění zmizelo, tak jsem měla strach přesto chodit ven a na nákupy... Jak říkám skoro měsíc jsem nevystrčila hlavu z bytu, jak jsem se bála...
Mimís je určitě v pořádku... Neboj se. Ty ale lež a nic nepodnikej.

Denis, je fajn, že se tlak drží... Aspoň jses nenudila 🙂

Gabulík, jaký byl prodloužený víkend?

denis19
3. máj 2010

Dobré ránko........Lucko no tlak se drží,ale tak katastrofálne se zavdoňuji, že si myslím, že to bude problém....za víkend mám +3kg a to jen z té vody..to vidím na tele!!!! Já nevím...nejak se to sype a to jsem takový optimista!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre