Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

eva5
28. jún 2010

a ještě jsem se chtěla zeptat chodily jste v těhotenství ke kadeřnici barvit si vlasy?????

gabulik77
28. jún 2010

ahojda holky zdravím, já měla víkend pohodový, malé procházky, už toho moc nenachodím🙂 jen na zmrzlinu a zpět🙂 na zmrzlinu jsem fakt ujetá.

Evo moc držím palečky, buď na sebe opatrná🙂 jinak já byla asi v 5 měsíci na barevném melíru a tmavý mi vůbec nechytl, takže to moc nedoporučuji, já sama si barvím obočí, protože ho mám jinak světlé a i tam je to znát, musím si ho barvit častěji, protože to vůbec nedrží🙂) ale třeba budeš mít štěstí a barva ti chytne, taky se ještě chystám ke kadeřnici, abych byla na ten porod čupr baba🙂))) ne spíš potřebuji jen ostříhat, nevím kdy se pak dostanu pod nůžky🙂

eva5
28. jún 2010

Gabulik...budu se snažit být opatrná nebudu běhat,zvedat ic těžkého..,ale na procházky a vařit ??to můžu???po prvním ivf jsem jenom ležela ,tak jsem si zničila a rozbolavěla záda,že to bylo děsný......a minule je to sice klaplo ,ale nedopadlo už jsem se,tak moc nehlídala...tak já nevím musím sledovat signály od miminek a podle toho se řídit 🙂 jinak třeba holky na ket foru ..jsou těhu ze začátku a některé jedou na Slovensko do Řecka apod........Gabulík ke kadeřnici bych šla až později a Ty máš miminko po ketu bylo to v něčem jiné než po klas.ivf????

eva5
28. jún 2010

Jinak jsem koukala na Vaše fotky a ty fotky z 3d miminek jsou tak úžasný si myslím,že hlavně chlapi z toho musí být úplně vedle 😉

l.u.c.i.e
28. jún 2010

Ahoj Evi, gratuluju k 2 embrýskům v bříšku. Opatruj se a hýčkej je 🙂 Držím palečky, aby se miminka uchytila a vše dopadlo šťastně. Pfuj, pfuj, pfuj pro štěstí.
Ke kadeřnici chodím pravidelně po 3 měsících, nechávám si dávat barvu a v pohodě mi vždy chytila. Jinak barvení vlasů už si nechám až po porodu 🙂
Byla jsem v 5tt za svým manželem v Rize. Letěla jsem i letadlem a vše v pohodě. Teda aspoň mi to povolil můj ošetřující lékař ještě v centru... Jen jsem na sebe byla více opatrná. Normálně jsem chodila na procházky a užívala si. Teda až do mého krvácení, kdy jsem pak musela 3 týdny ležet. Pak jsem se zase vrátila do normálního běžného života.
Aspoň ten můj byl vždycky z UTZ velmi unešený. Byl to pro něho obrovský zážitek. Určitě ber muže sebou 🙂

gabulik77
28. jún 2010

evo v ničem jiné to nebylo, jak po ivf tak po ketu jsem brala leky stejně a i jsem se stejně chovala, jen po IVF jsem to dostala už 7 den a po KETU jsem to nedostala, moc jsem tomu nevěila, ale mě se MS nikdy nemeškala, takže jsem měla takévé to podezření že to klaplo, ještě než jsem testovala. JInak na procházky jsem taky chodila a i jsem doma uklízela a vařila, takový opravdu klidový režim nám řekli tak max. 5-7 dní od KET nebo ET, pak už jsem dělala vše. Já měla manžela u dr. když jsem byla ve 23 týdnu a 3D UTZ to tedy nebyl ale ono to bylo jedno, on manžel stejně nic nepoznal a jen se smál. Jediné co poznal byla páteř🙂) Pak už se mnou na UTZ nebyl, nechává se prý překvapit🙂)

denis19
29. jún 2010

Dobré dopoledne preji devčata......jak se máte v toto teplé dopoledne??? U nás je momentálne klid, Karolínka se najedla a nebrečí a konečne spinká, byla z toho brečení tak unavená, že ani nevedela jestli má hlad holka jedna 🙂

Kde jste??? Snad nerodíte???????
Krásný den! 🙂

gabulik77
29. jún 2010

ahojda Denis, neboj nerodíme, tedy alespoň já ne 😀 já mám snad ještě chvilku čas, ikdyž já i můj manžel jsme byli touto dobou už na světě, ale to se určo nedědí 😝 😝
Já si užívám chládku, který doma máme🙂 venku je fakt vedro. Odpoledne vždycky na chvilku vylezu na terasu na sluníčko, ale pak se jdu ráda schovat do chládku.
Holky nevíte jak je to s tím čajem s maliníku, začala jsem ho pít, tedy 1x denně a nevím jestli mám dál brát to magne B6?

denis19
29. jún 2010

gabulik...magne B6 já beru i ted 😀 a čaj s maliníkem nevím nač je 😀

gabulik77
29. jún 2010

no denis četla jsem nějaké názory, že by mohl trochu ulehčit a urychlit porod, ale není to nic 100% 🙂 každopádně na škodu není, tak jsem ho začala pít. Pije se až od 36 tt., moc tomu taky nevěřím, ale pít se dá není ošklivý tak jsem to prubla, jen právě nevím, jestli mám k němu brát až do porodu to magne B6

denis19
29. jún 2010

no to nevím.....já se na porod nestihla pripravit 😀 ale magnézko se tuším už pred porodem nemá papat..pokud jsem to dobre postrehla.... 🙂

l.u.c.i.e
29. jún 2010

Ahojky děvčata.

Denis, ani já nerodím 🙂 Jen jsem přes dopoledne měla návštěvu. Když jsou takové vedra, nerada chodím ven. Zvlášť když mě bolí v podbříšku, ale jen při chůzi...

Gabulík, žádné čaje nepiju. Ani nevím na co je... Piju jen ovocné a chlazené. Magnezium beru dále, kvůli křečím co mám v noci. Doktor říkal, že ho můžu brát až do porodu...

gabulik77
29. jún 2010

ahoj lucko 🙂 tak ho tedy asi taky budu brát dál 🙂 bolení v podbřišku mám taky někdy při chůzi, kolikrát se musím až zastavit a hlavně je takový divný, že mimčo se mi vždycky vzpříčí na pravé straně a to mám pocit, že mi praskne břicho, levou stranu mám skoro plochou a měkou a na pravé straně mám bouli jak hrom a úplně tvrdou, je to docela nepříjemný musím se zastavit a počkat až se tam srovná 🙂 🙂 jsou to stejně zvláštní pocity. Co ty Lucko, ještě se ti tam mimčo tak mele? Já mám vždycky večer, když si sednu na sedačku takové vlnobití 🙂 🙂
Tak já si jdu holky něco spáchat k obědu 😝

l.u.c.i.e
29. jún 2010

Gabulík, mám to úplně řesně jako ty... Na noc je to nejhorší, jelikož jak už je moc velký, tak mě kope do všech možných orgánů a to jsou pak bolesti. Včera manžel Matýskovi domlouval, ať mě tak nekope, že mě to bolí a ono to zabralo. Pak se tam jen tak šoupal 🙂 Stejně je to zázrak. Už se na něj moooc těšíme. Je to zvláštní, jak na něj čekáme, když nevíme, kdy se mu bude chtít na svět 🙂

gabulik77
29. jún 2010

jo jo Lucko je to přesně tak, na jednu stranu se strašně těšíme, hlavně manža začíná pořád říkat, že je strašně zvědavý jaké to vůbec bude, ale mě se dostavuje i čím dál tím větší strach z porodu 😒 tím jak ten čas utíká a nevíme kdy to přijde, je to hrozně zvláštní......Koukám, že ty máš termín už za 5 dní, to je fakt za pár,

sophiejane
29. jún 2010

ahoj holky tak pořád nerodíte, jo? užý byste mohly, vid luci 🙂 už se těším na fotky prcka 😉

l.u.c.i.e
29. jún 2010

Gabulík, to mě povídej. Taky mám strach z porodu, ale přitom jsem velmi zvědavá na Matýska. Ani na sobě nepoznám zda mi už kleslo břicho či ne. Mamka mi pořád říká, že ne. Tak nevím... Uvidím zítra v poradně co a jak. Blíží se to strašně rychle... 🙂

Sophi, jak vidíš, ještě se nic neděje 🙂 Už asi chodíš do práce, co?

gabulik77
29. jún 2010

zdravím Sophie, tak jak se daří.

Lucko, koukala jsem na tvojí novou fotku a řekla bych, že malinko kleslo🙂 zítra dej určo vědět. Já jdu taky zítra k dr. čeká mě první monitor🙂 jsem na to zvědavá 🙂

sophiejane
29. jún 2010

no byla jsem v práci dva dny a zítra už nejdu, je vysvědčení 🙂 jinak dobré, čekám na první menstr.po revizi, v pátek to bude 28dní...

l.u.c.i.e
29. jún 2010

Gabulík, jdu tam až na 14 hod, tak to venku chcípnu horkem 😀 Určitě dám vědět. Ty musíš taky... Užij si první monitor. V kolik tam jdeš?

Sophi, užívej si tedy od zítra dovču. Porevizní MS chodí asi trochu zpožděná. No, snad to dostaneš co nejdříve...

gabulik77
29. jún 2010

Lucko já jdu hnedle ráno na půl osmou, takže se vedru vyhnu, jsem ráda. U nás dr. neobjednává, takže si to tam akorát vysedím 😒 Taky dám vědět.

l.u.c.i.e
30. jún 2010

Dobré ránko, nějak nemůžu spát horkem. Pořád jsem se převalovala.

Gabulík, ty se tak máš, že už tam jdeš ráno. Nás si právě objednává, zvlášť kvůli těm monitorům. Někdy to trvá 10-15min a někdy skoro 30min. To když malej spí. Tak proto... Pak se taky ozvu, jestli nastala nějaká změna.

denis19
30. jún 2010

Dobré ránko tehulky naše a i netehulky a čekatelky 🙂 🙂 Je tu neskutečný hic a nic se mi nechce a mé dítko je klidné jako angličan 🙂 jupííííí
jen nám práve volali z detské ambulance , že Karolínka je stále chudokrevní a budeme muset asi zítra do nemocnice, asi další transfuze ...verím,že nic horšího, už ted mám hruzu z toho co vše nám musím nabalit 😝
Jak se máte vy bojovnice 2v1.

l.u.c.i.e
30. jún 2010

Denis, tak to mě mrzí, že budeš muset jít zítra s malou do nemocnice na transfúzi. Ani jsem nevěděla, že už na tom malá byla. To je jen na jeden den, nebo si tam budete muset poležet? Držím palečky, aby jí to co nejméně bolelo...
Mám se celkem fajn, až na to horko. Jsem celá oteklá a zase mě bolí ta stydká kost.

denis19
30. jún 2010

lucko..jednu dostala když jsme ležely s mlou v nenocnici...byla to otázka 5 hodin...tak nevím co bude ted 😕
tak se chystáš na porod jak tak čtu 😕

l.u.c.i.e
30. jún 2010

Aha, tak to věřím, že jí to určitě pomůže 🙂 Snad už na to půjde naposled.
Mě ta kost bolí jen při chůzi, jinak vůbec. No, uvidíme co z toho bude 🙂

gabulik77
30. jún 2010

ahojky holky, zdravím.
Denis doufám, že tam dlouho nebudete a Karolínce to pomůže a bude to dobrý.
Lucko tak jsem doma od dr.
Nevím co je lepší, určo když jsi objednaná, dnes jsem tam seděla přes dvě hodiny, přišla jsem tam a ještě nezačaly ord. hodina a už jsem byla 9 v pořqadí, fakt jsem byla vypruzená. Monitor dělá sestra nezávisle na kontrole u dr. takže jsem si tím zkrátila čekací dobu k dr. , taky ho dělá 20 minut.
JInak u dr. vše OK - zatím se nic nechystá, vše je v pořádku, UTZ mi prý už dělat nebude, takže nemám ani odhadní váhu mimča:( tak se necháme překvapit. Příští týden jdu na monitor do své porodnice, protože moje dr. má dovolenou, mám z toho fakt radost, budu cestovat vlakem, tak doufám, že nebude takové vedro🙂

denis19
30. jún 2010

no já verím, že to bude jen transfuze a hurá domu🙂 😀
jé holky já se teším na vaše miminka a pocity a tak co budete ríkat a podobne...to si potom založíme tému maminky z IVF 😀

eva5
30. jún 2010

Ahoj HOLKY,tak až si Vy dvě skoro maminky a jedna maminko založíte tu svou skupinu 😉 můžu přijít občas na návštěvu???

eva5
30. jún 2010

Jinak můj synáček 😀 Vašek bude 5.7.slavit 13let, třeba se některá z Vás trefí do toho stejného dne--možná Lucie??? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre